Fotbal v Plzni

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika  |  SmartPRO - obchod s dárky

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
 
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže
















24.07.2010.
SKP Rapid Plzeň - TJ Zruč (3:1)


31.07.2010.
Spartak Chrást - TJ Zruč (10:2)


08.08.2010.
TJ Zruč B - Un.Sparta (2:4)


15.08.2010.
Horní Bříza B - TJ Zruč B (0:1)


15.08.2010.
Horní Bříza - TJ Zruč (5:4)


03.08.2010.
Rokycany - TJ Zruč(5:1)


29.01.2011.
TJ Zruč - Spartak Chrást (1:3)


05.02.2011.
TJ Zruč - Tlučná (přátelsky) 3:2


12.02.2011.
TJ Zruč B - FK Žlutice (0:1)


20.02.2011.
TJ Zruč - Sokol Druztová (4:0)


05.03.2011.
TJ Zruč - Slavia Vejprnice (2:4)


06.03.2011.
TJ Zruč B - Horní Bříza B (2:1)


20.03.2011.
TJ Zruč B - Předenice (0:0)


20.02.2011.
TJ Zruč - FK Bohemia Kaznějov (4:3)


27.02.2011.
TJ Zruč - Horní Bříza (2:3)


06.03.2011.
TJ Zruč - Druztová B/TJ Zruč :)


26.02.2011.
TJ Zruč - FK Ledce (1:2)


23.07.2011.
Nýřany - TJ Zruč (3:2) - přátelsky, hř. Úlice


28.07.2011.
TJ Zruč - Ltná (3:0)


30.07.2011.
Rokycany - TJ Zruč (0:3)


31.07.2011.
TJ Zruč - Druztová (3:1)


06.08.2011.
Mladotice - TJ Zruč (1:1)


14.08.2011.
H.Bříza B - TJ Zruč B (2:2) přátelsky


16.08.2011.
TJ Zruč - Horní Bříza (3:4)


30.07.2011.
Předenice B - TJ Zruč B (0:1)


30.07.2011.
TJ Zruč B - Chlumčany B (2:1)


30.07.2011.
Předenice - TJ Zruč B (1:0) - finále


09.08.2011.
SK ZČE B - TJ Zruč (2:1)


13.08.2011.
TJ Zruč (D) - Druztová B (4:7)


21.08.2011.
TJ Zruč - Letná (9:3)


18.02.2012.
TJ Zruč - SK ZČE B (4:0)


28.01.2012.
TJ Zruč A - Starý Plzenec (3:3)


03.03.2012.
TJ Zruč - Spálené Poříčí (0:2)


26.02.2012.
TJ Zruč - KF Žlutice (1:4)


26.02.2012.
TJ Zruč B - Kozolupy (3:1)


04.03.2012.
TJ Zruč B - S.Malesice (5:2)


11.03.2012.
TJ Zruč B - Nýřany B (2:0)


18.03.2012.
TJ Zruč B - Tatran Třemošná (7:7)


25.02.2012.
TJ Zruč (DOR) - Viktoria Plzeň (dorostenky)


03.03.2012.
Horní Bříza - TJ Zruč D (6:0)


10.03.2012.
TJ Zruč - Nýřany (1:4)


04.07.2009.
baráž, Zruč B - Město Touškov B (3:1)


01.07.2009.
baráž, Město Touškov B - Zruč B (0:1) - hráno v Křimicích


28.07.2012.
Chotíkov - TJ Zruč - přátelsky (1:0), hř. Hunčice


04.08.2012.
TJ Přeštice - TJ Zruč - přátelsky (4:1)


30.06.2012.
Trnka Dream Team - Stará garda A (4:1)


21.07.2012.
S. Druztová A - TJ Zruč A - přátelsky (0:6)


05.08.2012.
Tatran Třemošná - TJ Zruč B - přátelsky (3:3)


04.08.2012.
Keramika Chlumčany - ZKZ Horní Bříza (hř. Dolní Lukavice)


17.02.2013.
TJ Zruč - Ch. Újezd (1:4)


02.03.2013.
TJ Zruč - FK Žlutice (1:4)


16.02.2013.
TJ Zruč A - FC Chotíkov (1:3)


02.02.2013.
TJ Zruč - Sokol Křimice (3:5) - přátelsky


03.03.2013.
TJ Zruč B - Malesice (4:2)


10.03.2013.
TJ Zruč B - S.Kozolupy (4:2)


20.07.2013.
TJ Zruč - TJ ZKZ Horní Bříza (4:4) - přátelsky


03.08.2013.
TJ Zruč - SpVgg Unterstall (3:3)


23.07.2013.
TJ Přeštice - TJ Zruč (4:0) - přátelsky


01.08.2013.
TJ Zruč A - FC Gottfrieding U19 (6:1)


04.09.2013.
ZKZ Horní Bříza U15 - TJ Zruč U15 (2:3) - přátelsky


04.10.2013.
Spartak Chrást SG - TJ Zruč SG B (1:3)


01.02.2014.
TJ Zruč - FC Chotíkov (2:2)


15.02.2014.
TJ Zruč - FK Žlutice (1:2)


26.02.2014.
TJ Zruč - Sokol Lhota (2-2) (přátelsky)


16.11.2013.
TJ Zruč U15 - SK Smíchov U15 (10:3)


23.11.2013.
TJ Zruč SG A - FC Volant (4:1)


21.12.2013.
Turnaj žáků SK Smíchov, Zruč, Prazdroj


25.01.2014.
TJ Zruč - T. Třemošná (přátelsky) (5:0)


02.03.2014.
TJ Zruč B - Dobříč (5:0) (přátelsky)


19.02.2014.
TJ Zruč U15 - FCVP 2000 (1:10)


21.02.2014.
TJ Zruč - TJ Přeštice B (3:2) (přátelsky)


02.04.2014.
ZKZ H. Bříza U15 - TJ zruč U15 (2:6) (přátelsky)


30.03.2014.
KZJ Všeruby U-19 - TJ Zruč U-19 (2:1) (přátelsky)


18.04.2014.
TJ Zruč SG B - Spartak Chrást SG (2:1)


19.06.2014.
Sl. Stod - TJ Zruč (2:1) (baráž o postup do KPM)


22.06.2014.
TJ Zruč - Slavoj Stod (2:0) baráž o postup do KP


18.06.2014.
S. Černice - FK Holýšov (4:1) - baráž o postup/setrvání v KPM


02.08.2014.
FK Bohemia Kaznějov - TJ Zruč (přátelsky) (2:6)


27.06.2014.
Trnka dream team - TJ Zruč SG A


23.07.2014.
TJ Zruč - FK Holýšov (3:2) (přátelsky)


03.08.2014.
Tatran Třemošná - TJ Zruč B (1:5) (přátelsky)


10.08.2014.
S. Druztová - TJ Zruč B (1:4) (přátelsky)


19.08.2014.
TJ Zruč U19 - Horní Bříza U19 (3:5) (přátelsky)


13.08.2014.
TJ Zruč U19 - TJ Zruč U19 (2009) (3:5) (přátelsky)


30.08.2014.
Všeruby U19 - TJ Zruč U19 (1:9) (přátelsky)


01.11.2014.
TJ Zruč U19 - S. Druztová Sg (4:3) (přátelsky)


09.08.2009.
Trnová - Zruč B (0:4)


16.08.2009.
Horní Bříza B - Zruč B (0:0)


06.02.2010.
TJ Zruč B - S.Lhota (1:3)


07.03.2010.
TJ Zruč B - Sokol Plasy (1:1)


14.03.2010.
TJ Zruč - Trnová (7:1)


21.03.2010.
TJ Zruč B - Horní Bříza B (6:1)


31.01.2015.
TJ Zruč - FK Žlutice (7:0) (přátelsky)


28.02.2015.
TJ Zruč - FK Bohemia Kaznějov (3:1) (přátelsky)


07.02.2015.
TJ Zruč - FC Rokycany B (3:1) (přátelsky)


21.02.2015.
TJ Zruč - TJ Sokol Spálené Poříčí (3:1) (přátelsky)


01.03.2015.
TJ Zruč B - S. Dobříč (4:0) (přátelsky)


08.03.2015.
TJ Zruč B - Tatran Třemošná (1:4) (přátelsky)


01.03.2015.
TJ Zruč U19 - S.M. Touškov U19 (0:9) (přátelsky)


08.03.2015.
TJ Zruč U19 - FK Bohemia Kaznějov U19 (1:3) (přátelsky)


17.01.2015.
TJ Zruč A+B - Spartak Chrást (4:4) (přátelsky)


02.03.2015.
TJ Zruč U15 - TJ S. Košutka U15 (0:4)


04.02.2015.
TJ Zruč U19 - BAK 07 U17 (0:11) (přátelsky)


15.02.2015.
TJ Zruč - TJ Sokol Košutka (1:10) (přátelsky)


09.04.2015.
TJ Zruč SG B - FC Rorschacherberg (0:1)


26.06.2015.
Trnkové - TJ Zruč SG (3:3)


27.06.2015.
TJ Zruč U19 - tátové (4:11)


19.07.2015.
TJ Zruč - S. Lhota (přátelsky) (1:1)


22.07.2015.
FC Chotíko - TJ Zruč (0:5) (přátelsky)


31.07.2015.
FK Bohemia Kaznějov - TJ Zruč (0:4) (přátelsky)


16.08.2015.
Tatran Třemošná - TJ Zruč B (3:3) (přátelsky)


08.08.2015.
S. Druztová - TJ Zruč B (0:4) (přátelsky)


05.09.2015.
S. Plasy U19 - TJ Zruč U19 (0:6)


16.08.2015.
FK Bohemia Kaznějov U19 - TJ Zruč U19 (2:5) (přátelsky)


03.09.2015.
S. Druztová - TJ zruč U19 (přátelsky 2:0)


09.10.2015.
TJ Zruč U9 - S. Druztová U9 (přátelsky 11:5)


17.01.2016.
FC Chotíkov - TJ Zruč (přátelsky) (1:1)


24.01.2016.
FC Rokycany - TJ Zruč (5:1)


07.02.2016.
Rapid - TJ Zruč (1:1) (přátelsky)


21.02.2016.
TJ Zruč - S. Košutka (3:4)


27.01.2016.
TJ Zruč U-19 - Rapid U-19 (0:3)


28.02.2016.
TJ Zruč U-19 - S.Lhota U19 (9:3) (přátelsky)


06.03.2016.
TJ Zruč U-19 - FK Bohemia Kaznějov U-19 (6:3) (přátelsky)


13.03.2016.
TJ Zruč U-19 - SŠ Plzeň U-17 (1:4) (přátelsky)


13.03.2016.
TJ Zruč B - SŠ Plzeň U-19 (0:8) (přátelsky)


06.03.2016.
TJ Zruč B - TJ S. Druztová (2:3) (přátelsky)


30.01.2016.
TJ Zruč - Spartak Chrást (přátelsky (3:3)


05.03.2016.
TJ Zruč - FK Bohemia Kaznějov (0:2) (přátelsky)


06.03.2016.
TJ Zruč U-11 - Dobřany U-11 (9:4) (přátelsky)


28.02.2016.
TJ Zruč - S. Měčín (4:0) (přátelsky)


08.03.2016.
TJ Zruč U-11 - Druztová U-13 (1-8) (přátelsky)


11.06.2016.
TJ Zruč U-19 - Tátové


22.06.2016.
TJ Zruč - SK Horní Bříza - baráž o KPM (2:2)


25.06.2016.
SK Horní Bříza - TJ Zruč (odveta baráže o KPM 0:1)


26.07.2016.
FK Bohemia Kaznějov - TJ Zruč (přátelsky) (0:2)


23.07.2016.
S. Druztová - TJ Zruč B (přátelsky) (0:2)


30.07.2016.
FC Chotíkov - TJ Zruč (přátelsky) (2:1)


21.08.2016.
S. Trnová - TJ Zruč B (3:7 přátelsky)


05.08.2016.
TJ Zruč U19 - SKP Rapid U19 (4:0)


15.07.2017.
TJ Zruč - Slávia Vejprnice (přátelsky 0:1)


05.03.2017.
TJ Zruč B - S.Dobříč (3:0) přátelsky)


18.02.2017.
TJ Zruč - FK Bohemia Kaznějov (1:4) (přátelsky)


25.02.2017.
TJ Zruč - SK Slávia Úněšov (přátelsky) (5:4)


12.03.2017.
TJ Zruč B - S. Plasy (2:6) (přátelsky)


05.03.2017.
TJ Zruč U19 - Rapid U19 (5:0) přátelsky


12.03.2017.
TJ Zruč U19 - SK SMíchov U19 (6:2) (přátelsky)


06.02.2017.
TJ ZručU-13B - S. Plasy U-13 (2:3)


22.07.2017.
S. Druztová - TJ Zruč B (přátelsky 0:1)


22.07.2017.
FC Chotíkov - TJ Zruč(přátelsky 1:2)


29.07.2017.
FK Bohemia Kaznějov - TJ Zruč (přátelsky 1:5)


06.08.2017.
TJ Zruč - Rapid Plzeň (přátelsky 2:0)


13.08.2017.
Sokol Dobříč - TJ Zruč B (přátelsky 1:4)


05.08.2017.
FK Bohemia Kaznějov U19 - TJ Zruč U19 (přátelsky 3:2)


03.03.2018.
TJ Zruč - S.Druztová (4:2) přátelsky


17.03.2018.
TJ Zruč B - S.Kralovice B (5:2 přátelsky)


21.01.2018.
Petřín - TJ Zruč (1:5)


27.01.2018.
TJ Přeštice - TJ Zruč (přátelsky) (4:2)


04.02.2018.
TJ Zruč - S.Měčín (0:1) (turnaj SENCO)


03.03.2018.
TJ Zruč - FC Chotíkov (přátelsky 7:5)


11.03.2018.
TJ Zruč B - Sokol Dobříč (5:3 přátelsky))


30.01.2018.
TJ Zruč U-13 - S.Plasy U13 (2:3) (přátelsky)


04.03.2018.
TJ Zruč U19 - Bohemia Kaznějov U19 (2:0 přátelsky)


11.03.2018.
TJ Zruč U19 - Sokol M. Touškov U19 (6-0 přátelsky)


27.03.2018.
TJ Zruč U13 - S.Plasy U13 (přátelsky)


21.07.2018.
S. Černice - TJ Zruč (3:3 přátelsky)


21.07.2018.
TJ Sokol Druztová - TJ Zruč B (5:4 přátelsky)


07.08.2018.
TJ Zruč - TJ Košutka (3:1) poslední přípravný zápas před novou sezonou


27.07.2018.
SK Petřín U19 - TJ Zruč (3:2)


18.08.2018.
TJ Sokol Dobříč - TJ Zruč B (přátelsky 1:1), první a zároveň poslední přípravné našeho béčka před startem sezony


04.09.2018.
Sokol Plasy U15 - TJ Zruč U15 (5:6 přátelsky)


12.03.2019.
TJ Zruč U15 - S.Plasy U15 (přátelsky)


02.02.2019.
TJ Zruč - SV Weiden (1:6), přátelsky


17.07.2019.
TJ Zruč vs. FK Robstav Přeštice (0-1)


13.08.2019.
Sokol Plasy vs. TJ Zruč B (5-3)


17.08.2019.
TJ Sokol Dobříč vs. TJ Zruč B 4-9 přátelsky


03.06.2019.
TJ Zruč U-7 vs. Tatran Třemošná U-7(přátelsky)


16.06.2019.
Sokol Dobříč U-15 vs. TJ Zruč U-15 (přátelsky)


16.06.2019.
Sokol Dobříč U-15 vs. TJ Zruč U-15 (přátelsky)


20.07.2019.
TJ Sokol Radnice vs. TJ Zruč (2-3 přátelsky)


20.07.2019.
TJ Sokol Druztová vs. TJ Zruč B (4-4 přátelsky)


15.08.2019.
Košutka - Zruč U13 a U15 přátelsky v Plasích
SOUTĚŽE
Plzeňský
Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městská soutěž mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1
Městský přebor mladších přípravek
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.