Fotbal - kraj - - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika  |  SmartPRO - obchod s dárky

NEODEHRANÉ ZÁPASY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKYHřiště: Žihle UMT
PŘÁTELSKYHřiště: Blatná UMT
PŘÁTELSKY
TURNAJHřiště: Sušice UMT
TURNAJHřiště: Sušice UMT
TURNAJHřiště: Sušice UMT
TURNAJHřiště: UMT
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKYHřiště: Velké Hydčice
PŘÁTELSKYHřiště: Velké Hydčice
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
TURNAJHřiště: Na Lopatárně
TURNAJHřiště: Na Lopatárně
TURNAJHřiště: Na Lopatárně
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
BARÁŽ
03. kolo
PŘÁTELSKY
05. kolo
PŘÁTELSKY
07. kolo
PŘÁTELSKY
09. kolo
PŘÁTELSKY
10. kolo
PŘÁTELSKY
12. kolo
PŘÁTELSKY
14. kolo
PŘÁTELSKY
. kolo
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKY
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
TURNAJHřiště: Štěnovice hala
TURNAJHřiště: Štěnovice hala
TURNAJHřiště: Štěnovice hala
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKYHřiště: Plasy tráva
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKYHřiště: Plasy tráva
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
ODEHRANÉ ZÁPASY
PŘÁTELSKY
Čt 31.07.2008 17:00
BARÁŽHřiště: Křimice tráva
St 01.07.2009 14:00
BARÁŽ
So 04.07.2009 14:00
PŘÁTELSKY
Ne 09.08.2009 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 16.08.2009 17:00
PŘÁTELSKY
So 06.02.2010 14:00
PŘÁTELSKY
Ne 07.03.2010 14:00
PŘÁTELSKY
Ne 14.03.2010 14:00
PŘÁTELSKY
Ne 21.03.2010 16:00
BARÁŽ
St 22.06.2011 18:00
BARÁŽ
St 22.06.2011 18:00
BARÁŽ
Čt 23.06.2011 18:00
BARÁŽ
Čt 23.06.2011 18:00
BARÁŽ
So 25.06.2011 17:00
BARÁŽ
So 25.06.2011 17:00
BARÁŽ
Ne 26.06.2011 15:00
BARÁŽ
Ne 26.06.2011 15:00
PŘÁTELSKY
So 24.07.2010 17:00
PŘÁTELSKY
So 31.07.2010 18:00
PŘÁTELSKYHřiště:
Út 03.08.2010 18:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 29.01.2011 15:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 05.02.2011 15:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 20.02.2011 15:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 05.03.2011 14:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 08.08.2010 17:00
Rozhodčí: Petr Lex
PŘÁTELSKY
Ne 15.08.2010 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 06.03.2011 15:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 13.03.2011 15:00
00. kolo
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 20.03.2011 15:00
. kolo
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 12.02.2011 15:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 26.02.2011 18:00
PŘÁTELSKY
Ne 15.08.2010 10:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 20.02.2011 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 27.02.2011 13:00
Rozhodčí: Požárek
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 06.03.2011 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 13.03.2011 17:00
PŘÁTELSKY
So 06.08.2011 17:00
PŘÁTELSKY
So 13.08.2011 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 07.08.2011 15:00
PŘÁTELSKY
Ne 07.08.2011 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 31.07.2011 10:00
BARÁŽ
Čt 14.06.2012 18:00
Rozhodčí: Schneider, König, Kříž Luk., Hlavsa
BARÁŽ
Ne 17.06.2012 14:00
Rozhodčí: Janda D., Čech, Šlauf, Mašek
BARÁŽ
Čt 14.06.2012 17:00
Rozhodčí: Schingler, Pužman, Burda, Grůza
BARÁŽ
Ne 17.06.2012 10:30
Rozhodčí: Šlajs, Švantner, Požárek J, Šebesta
BARÁŽ
St 20.06.2012 18:00
Rozhodčí: Burda, Šlapák, Sladký, Štrincl Petr, Delegát: Havránek
BARÁŽ
So 23.06.2012 17:30
Rozhodčí: Cihlář Jan, Hájek, Klička, Špindlerová, Delegát: Mrázek
BARÁŽ
St 20.06.2012 18:00
Rozhodčí: Lego, Reznichenko, Volf, Košan, Delegát: Hajšman
BARÁŽ
So 23.06.2012 17:00
Rozhodčí: Hodek, Schneider, Liškutín, Čermák, Delegát: Bláha
BARÁŽ
St 20.06.2012 18:00
Rozhodčí: Kastl, Kopejtko, Pohančeník, Cihlář Fr., Delegát: Legát
BARÁŽ
So 23.06.2012 17:00
Rozhodčí: Červený, Cihlář Fr., Plzák, Pressl, Delegát: Kopřiva
BARÁŽ
St 20.06.2012 18:00
Rozhodčí: Vocelka, Štrincl Pavel, Valenta, Komanec, Delegát: Aubrecht
BARÁŽ
So 23.06.2012 17:00
Rozhodčí: Křen Jiří, Szikszay, Kulhánek, Mudra, Delegát: Havlík
BARÁŽ
Čt 21.06.2012 17:00
Rozhodčí: Štökl, Mifková, Rubáš, Duda Mir., Delegát: Krejčí
BARÁŽ
Ne 24.06.2012 17:00
Rozhodčí: Homr, Kafka, Fillinger, Mokrusch, Delegát: Schneider
BARÁŽ
Čt 21.06.2012 17:00
Rozhodčí: Kračmer, Šimek, Krutina, Houdek, Delegát: Hamouz Jar.
BARÁŽ
Ne 24.06.2012 10:30
Rozhodčí: Mazán, Simbartl, Bína, Petržílka, Delegát: Bartošek
BARÁŽ
Čt 21.06.2012 17:00
Rozhodčí: Langmajer, Kohout, Duda Václav, Mudra, Delegát: Hamouz R.
BARÁŽ
Ne 24.06.2012 17:00
Rozhodčí: Bogdan, Šauflová, Kříž Lukáš, Houdek, Delegát: Rauch
PŘÁTELSKY
So 28.01.2012 16:00
PŘÁTELSKYHřiště: Úlice
So 23.07.2011 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Čt 28.07.2011 18:00
Rozhodčí: Podskalský Petr
PŘÁTELSKYHřiště: Břasy
So 30.07.2011 10:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 31.07.2011 17:30
PŘÁTELSKY
So 06.08.2011 17:00
PŘÁTELSKY
Út 09.08.2011 18:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 18.02.2012 15:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 04.02.2012 15:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 28.01.2012 15:00
Rozhodčí: Hlavsa
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 03.03.2012 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 26.02.2012 15:00
PŘÁTELSKY
So 06.08.2011 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 14.08.2011 17:00
, Pozn.: PK 2:4
TURNAJ
So 30.07.2011 10:00
TURNAJHřiště:
So 30.07.2011 14:30
TURNAJHřiště:
So 30.07.2011 16:30
TURNAJ
So 30.07.2011 17:15
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 26.02.2012 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 04.03.2012 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 11.03.2012 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 18.03.2012 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
St 17.08.2011 18:00
Rozhodčí: Čech Martin, Velík Stanislav, Řezáč Petr ml.
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 13.08.2011 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 21.08.2011 10:30
Rozhodčí: Čech Martin
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 25.02.2012 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 03.03.2012 10:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 10.03.2012 12:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 30.06.2012 16:00
Rozhodčí: Jaroslav Blovský
PŘÁTELSKY
St 18.07.2012 18:00
PŘÁTELSKY
So 28.07.2012 17:00
PŘÁTELSKY
So 04.08.2012 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 29.07.2012 14:00
PŘÁTELSKY
So 14.07.2012 17:00
PŘÁTELSKY
So 14.07.2012 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 29.07.2012 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: Strakonice
Po 16.07.2012 17:00
PŘÁTELSKYHřiště:
So 21.07.2012 17:00
PŘÁTELSKY
So 14.07.2012 17:00
PŘÁTELSKY
So 28.07.2012 16:00
PŘÁTELSKY
Ne 22.07.2012 16:00
PŘÁTELSKY
Ne 15.07.2012 16:00
PŘÁTELSKY
St 25.07.2012 18:00
PŘÁTELSKY
So 04.08.2012 18:00
PŘÁTELSKY
So 28.07.2012 17:00
PŘÁTELSKY
St 25.07.2012 18:00
PŘÁTELSKY
So 21.07.2012 17:30
PŘÁTELSKYHřiště: Dolní Lukavice
So 04.08.2012 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 12.08.2012 17:00
PŘÁTELSKYHřiště:
So 09.02.2013 10:30
PŘÁTELSKYHřiště:
So 19.01.2013 10:30
PŘÁTELSKYHřiště:
So 26.01.2013 10:30
PŘÁTELSKYHřiště:
So 16.02.2013 10:30
PŘÁTELSKYHřiště:
Ne 24.02.2013 10:30
PŘÁTELSKY
Ne 12.08.2012 17:00
PŘÁTELSKY
So 11.08.2012 10:00
PŘÁTELSKY
So 21.07.2012 17:00
PŘÁTELSKY
So 28.07.2012 17:00
PŘÁTELSKY
So 04.08.2012 17:00
BARÁŽ
St 19.06.2013 18:00
BARÁŽ
St 19.06.2013 18:00
BARÁŽ
St 19.06.2013 18:00
BARÁŽHřiště: Přeštice
Čt 20.06.2013 18:00
BARÁŽ
Čt 20.06.2013 18:00
BARÁŽ
Čt 20.06.2013 18:00
BARÁŽ
So 22.06.2013 10:15
BARÁŽ
So 22.06.2013 17:00
BARÁŽ
So 22.06.2013 17:00
BARÁŽ
Ne 23.06.2013 10:15
BARÁŽ
Ne 23.06.2013 17:00
BARÁŽ
Ne 23.06.2013 17:00
BARÁŽ
Čt 20.06.2013 18:00
BARÁŽ
Ne 23.06.2013 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: Hunčice
So 28.07.2012 17:00
PŘÁTELSKY
So 04.08.2012 18:00
PŘÁTELSKY
So 21.07.2012 16:30
PŘÁTELSKY
Ne 17.02.2013 16:00
PŘÁTELSKY
So 16.02.2013 13:00
PŘÁTELSKY
So 02.03.2013 13:00
PŘÁTELSKY
So 02.02.2013 13:00
PŘÁTELSKY
Ne 05.08.2012 17:00
PŘÁTELSKY
So 11.08.2012 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 03.03.2013 14:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 10.03.2013 14:00
PŘÁTELSKYHřiště:
Po 28.01.2013 16:00
TURNAJ
Pá 08.03.2013 18:00
PŘÁTELSKY
Út 28.05.2013 16:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 03.11.2012 14:00
PŘÁTELSKY
So 20.07.2013 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 14.07.2013 17:00
PŘÁTELSKY
Pá 04.10.2013 17:30
PŘÁTELSKY
Pá 18.04.2014 18:00
PŘÁTELSKY
St 04.09.2013 16:30
PŘÁTELSKY
So 16.11.2013 10:30
PŘÁTELSKY
St 19.02.2014 16:30
PŘÁTELSKY
St 02.04.2014 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 01.06.2014 17:00
BARÁŽ
Čt 19.06.2014 18:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk , Mazán Jan, Petržílka František, Špindlerová Zuzana, Delegát: Hajšman Pavel, Pozn.: Branky: Snášel, Jelínek - Karpíšek, ŽK: 3:1, Diváci: 250
BARÁŽ
Ne 22.06.2014 17:00
Rozhodčí: Homr Michal, Šiška Pavel, Kostelník Lumír, Duda Václav, Delegát: Aubrecht Josef, Pozn.: Branky: Nosek 2, ŽK: 3:2, Diváci: 660
BARÁŽ
St 18.06.2014 18:00
Rozhodčí: Bína, Petržílka, Mazanec, Cihlář Jan, Delegát: Langmajer, Pozn.: Branky: Stoilov 3, Křen - Vítek, ŽK: 1:4, ČK: 0:2
BARÁŽ
So 21.06.2014 17:00
Rozhodčí: Burda, Černý, Mezera, Šlapák, Delegát: Svoboda, Pozn.: Branky: Vrba, Zaruckij - Stoilov 2, ŽK: 1:3, Diváci: 330
BARÁŽ
St 18.06.2014 18:00
Rozhodčí: Bogdan, Havránek, König Michal, Sauflová, Delegát: Havránek, Pozn.: Branky: Suchý 2, Pikl, Chval - Polák, Mach, ŽK: 0:3
BARÁŽ
So 21.06.2014 17:00
Rozhodčí: Langmajer, Štökl, Křen, Mudra, Delegát: Hudeček, Pozn.: Branky: Buček - Chval, Pikl, ŽK: 5:1, Diváci: 560
BARÁŽ
St 18.06.2014 18:00
Rozhodčí: Vocelka, Maroušek, Kafka, Pastyřík, Delegát: Rauch, Pozn.: Branky: Bokr - Štengl, ŽK: 3:3
BARÁŽ
So 21.06.2014 17:00
Rozhodčí: Cihlář František, Kastl, Rubáš, Szikszay, Delegát: Sádovský, Pozn.: Branky: Kohout - Ticháček 2, Mrázek, ŽK: 1:7, ČK: 0:1, Diváci: 150
BARÁŽ
Čt 19.06.2014 18:00
Rozhodčí: Janda M., Duda Miroslav, Schneider, Kříž Jiří, Delegát: Jindra, Pozn.: Branky: Schejbal 3, Rajtolar - Černý, ŽK: 2:3
BARÁŽ
Ne 22.06.2014 17:00
Rozhodčí: Hodek, Lhoták, Pálek, Košan, Delegát: Bláha, Pozn.: PK 3:1, PK: 3:1 Branky: Hoblík 2, Kratochvíl, Černý J. - Paum, ŽK: 4:5, ČK: 1:0, Diváci: 350
BARÁŽ
Čt 19.06.2014 18:00
Rozhodčí: Červený, Pohančeník, Majerčík, Kožár, Delegát: Jirsa, Pozn.: Branky: Fořt 2 - Matyáš, ŽK: 3:3, Diváci: 275
BARÁŽ
Ne 22.06.2014 17:00
Rozhodčí: Šimek, Čermák, Fillinger, Janoch, Delegát: Kopříva, Pozn.: PK 4:5, Branky: Švajcr 2 - Fořt, ŽK: 2:3, ČK: 1:1, Diváci: 300
TURNAJ
So 21.12.2013 10:00
TURNAJ
So 21.12.2013 10:45
, Pozn.: PK 3:1
PŘÁTELSKY
So 20.07.2013 18:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
PŘÁTELSKY
Čt 01.08.2013 18:00
Rozhodčí: Lukáš Kříž
PŘÁTELSKY
So 03.08.2013 18:00
PŘÁTELSKY
Út 23.07.2013 18:00
PŘÁTELSKY
So 01.02.2014 14:00
Rozhodčí: Lukáš Kříž
PŘÁTELSKY
So 15.02.2014 12:30
PŘÁTELSKY
St 26.02.2014 18:00
PŘÁTELSKY
So 01.03.2014 18:30
PŘÁTELSKY
So 25.01.2014 14:00
PŘÁTELSKY
Pá 21.02.2014 19:00
Rozhodčí: Ježek
PŘÁTELSKY
So 17.08.2013 17:00
PŘÁTELSKY
St 21.08.2013 18:00
PŘÁTELSKY
Ne 02.03.2014 14:00
PŘÁTELSKY
Ne 16.03.2014 15:00
Rozhodčí: Hlavsa
PŘÁTELSKY
Ne 30.03.2014 10:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 23.11.2013 15:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Pá 27.06.2014 18:00
Rozhodčí: Jaroslav Blovský
PŘÁTELSKY
Pá 12.09.2014 18:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 17.01.2015 11:00
Rozhodčí: Mařík Petr
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Po 02.03.2015 16:30
Rozhodčí: Kraus Jan
PŘÁTELSKYHřiště: Zruč UMT
So 21.02.2015 15:00
BARÁŽ
St 17.06.2015 18:00
Rozhodčí: Duspiva, Doksanský, Šlauf, Adamčík
BARÁŽ
St 17.06.2015 18:00
BARÁŽ
So 20.06.2015 17:00
, Pozn.: Branka: 77. Čermák. Rozhodčí: Burda. ŽK: 3:1. Diváků: 300.
01. kolo
PŘÁTELSKY
Pá 22.08.2014 18:00
, Pozn.: kontumace
02. kolo
PŘÁTELSKY
Pá 29.08.2014 18:00
, Pozn.: kontumačně
. kolo
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Čt 09.04.2015 19:00
Rozhodčí: Blovský Jaroslav
PŘÁTELSKY
So 02.08.2014 17:00
Rozhodčí: Šimek
PŘÁTELSKY
St 23.07.2014 18:00
Rozhodčí: Lukáš Kříž
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 31.01.2015 14:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 28.02.2015 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 07.02.2015 14:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 21.02.2015 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 17.01.2015 13:00
PŘÁTELSKY
Ne 03.08.2014 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 10.08.2014 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 01.03.2015 14:00
Rozhodčí: Hlavsa
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 08.03.2015 14:00
PŘÁTELSKY
Po 18.08.2014 18:00
Rozhodčí: Schveinert
OSTATNÍ
St 13.08.2014 18:00
Rozhodčí: Klik, Kroužel
PŘÁTELSKY
So 30.08.2014 10:00
Rozhodčí: Kraus Jan
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 01.11.2014 11:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
St 04.03.2015 17:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 01.03.2015 12:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 08.03.2015 12:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
St 04.02.2015 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 15.02.2015 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
St 25.02.2015 17:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 27.06.2015 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Pá 26.06.2015 18:00
Rozhodčí: Jaroslav Blovský
BARÁŽ
St 22.06.2016 18:00
Rozhodčí: Žák Ondřej, Lhoták Luděk, Volf Michal, Komanec Petr, Delegát: Aubrecht Josef
BARÁŽ
So 25.06.2016 17:00
Rozhodčí: Janda Marek, König Michal, Doksanský Tomáš, Lego Jan, Delegát: Mareška Ladislav
01. kolo
OSTATNÍ
So 22.08.2015 14:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš
02. kolo
OSTATNÍ
Ne 30.08.2015 11:00
Rozhodčí: Orlík Vladimír
03. kolo
OSTATNÍ
So 05.09.2015 14:00
Rozhodčí: Kvasnička Ladislav
04. kolo
OSTATNÍ
So 12.09.2015 14:00
Rozhodčí: Škarda Jiří
05. kolo
OSTATNÍ
Ne 20.09.2015 13:30
Rozhodčí: Reiprich Václav
06. kolo
OSTATNÍ
So 26.09.2015 13:30
Rozhodčí: Duspiva Václav
07. kolo
OSTATNÍ
Ne 04.10.2015 10:00
Rozhodčí: König Michal
08. kolo
OSTATNÍ
So 10.10.2015 13:00
Rozhodčí: Sirový Václav
09. kolo
OSTATNÍ
So 17.10.2015 10:00
Rozhodčí: Kalík Michal
10. kolo
OSTATNÍ
So 24.10.2015 11:30
Rozhodčí: Šlauf Jiří, Pozn.: PK 4:2
11. kolo
OSTATNÍ
Ne 01.11.2015 10:00
Rozhodčí: Kovářík Tomáš
. kolo
PŘÁTELSKYHřiště: Druztová
Ne 19.07.2015 18:00
Rozhodčí: Schneider
PŘÁTELSKY
St 22.07.2015 18:00
PŘÁTELSKY
Pá 31.07.2015 18:00
Rozhodčí: Klik Karel
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
Ne 17.01.2016 14:00
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
Ne 24.01.2016 16:00
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
St 03.02.2016 18:00
Rozhodčí: Schneider Josef
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
Ne 07.02.2016 12:00
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
Ne 21.02.2016 12:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 30.01.2016 14:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 05.03.2016 13:00
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
Ne 28.02.2016 14:00
Rozhodčí: Řezáč Petr
PŘÁTELSKY
Ne 16.08.2015 17:00
PŘÁTELSKY
So 08.08.2015 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 13.03.2016 14:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 06.03.2016 12:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 20.02.2016 13:00
PŘÁTELSKY
Ne 09.08.2015 10:00
PŘÁTELSKY
Ne 16.08.2015 10:00
PŘÁTELSKY
Čt 03.09.2015 18:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
St 23.09.2015 18:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
St 27.01.2016 18:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 28.02.2016 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 06.03.2016 16:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 13.03.2016 12:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 20.03.2016 12:15
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Pá 29.06.2018 18:00
Rozhodčí: Blovský Jaroslav
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 06.03.2016 10:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Út 08.03.2016 18:00
PŘÁTELSKY
Pá 09.10.2015 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan
PŘÁTELSKY
Út 26.07.2016 18:00
PŘÁTELSKY
So 30.07.2016 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 28.01.2017 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 18.02.2017 18:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 25.02.2017 14:00
PŘÁTELSKY
So 13.08.2016 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 21.08.2016 17:00
PŘÁTELSKY
So 23.07.2016 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 05.03.2017 14:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 12.03.2017 14:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Pá 05.08.2016 18:00
Rozhodčí: Komínek Jiří
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
St 17.08.2016 18:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš
PŘÁTELSKY
Ne 21.08.2016 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Po 27.02.2017 18:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 05.03.2017 11:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 12.03.2017 11:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Po 20.02.2017 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Po 06.02.2017 17:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 12.03.2017 17:00
PŘÁTELSKY
Čt 02.03.2017 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: Druztová
So 15.07.2017 17:00
Rozhodčí: Schneider Josef, Pozn.: hřiště Druztová
PŘÁTELSKY
So 22.07.2017 18:00
PŘÁTELSKY
So 29.07.2017 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 06.08.2017 17:00
Rozhodčí: Žák Adam
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
St 17.01.2018 18:00
Rozhodčí: Schneider Josef
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
Ne 21.01.2018 12:30
Rozhodčí: Král Ondřej
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
So 27.01.2018 12:30
Rozhodčí: Šlauf Jiří
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
Ne 04.02.2018 12:30
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
Ne 11.02.2018 14:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 03.03.2018 12:30
PŘÁTELSKY
So 22.07.2017 16:30
PŘÁTELSKY
Ne 13.08.2017 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 03.03.2018 15:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 17.03.2018 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 03.02.2018 17:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 11.03.2018 14:00
PŘÁTELSKY
So 05.08.2017 14:30
PŘÁTELSKY
Ne 20.08.2017 10:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 04.03.2018 16:00
Rozhodčí: Levý Vítek
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 11.03.2018 16:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
St 21.03.2018 18:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Čt 18.01.2018 16:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Út 30.01.2018 17:00
Rozhodčí: Vávra Tomáš
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Čt 15.03.2018 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Út 27.03.2018 16:30
Rozhodčí: Boháč Aleš
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Út 06.02.2018 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Út 06.02.2018 15:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Út 06.03.2018 16:30
PŘÁTELSKY
So 21.07.2018 10:30
Rozhodčí: Schneider Josef
PŘÁTELSKY
Út 07.08.2018 18:10
PŘÁTELSKYHřiště: Druztová
Pá 27.07.2018 18:00
Rozhodčí: Chejlava Petr
PŘÁTELSKY
Pá 13.07.2018 18:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 02.02.2019 13:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 23.02.2019 10:30
Rozhodčí: Šlauf jiří
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 03.03.2019 14:00
Rozhodčí: Šlauf jiří
PŘÁTELSKY
So 21.07.2018 16:30
PŘÁTELSKY
So 18.08.2018 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 19.08.2018 15:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 02.03.2019 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 24.02.2019 15:00
PŘÁTELSKY
Út 04.09.2018 16:30
PŘÁTELSKY
Po 03.06.2019 16:30
PŘÁTELSKYHřiště: Druztová
St 17.07.2019 18:00
Rozhodčí: Mičan Jan, Kraus Jan, Adámek Filip
PŘÁTELSKY
So 20.07.2019 18:00
PŘÁTELSKYHřiště: Druztová
Pá 02.08.2019 18:00
PŘÁTELSKY
Út 13.08.2019 18:00
PŘÁTELSKY
So 17.08.2019 17:00
Rozhodčí: Orlík Vladimír
PŘÁTELSKY
So 20.07.2019 16:30
PŘÁTELSKY
So 03.08.2019 17:00
SOUTĚŽE
Plzeňský
Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. B
Městský přebor mladších přípravek sk. A
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.