Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ REZERVACE UMT 1.A TŘÍDA KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
Soutěž starých gard  kraj Plzeňský, okres Plzeň-sever 2012
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže
Soutěž starých gard Soutěž starých gard, sk. A (jaro 2013) Soutěž starých gard, sk. B (jaro 2013) Finále soutěže starých gard (jaro 2013)

Blatnice

Hvozd

Kozolupy

Kožlany

Líně

Plasy

TJ Zruč SG B

Tlučná

Třemošná

Úlice

Všeruby



NEODEHRANÉ ZÁPASY
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Plasy

 
2-8 (0-2)
 

TJ Zruč SG B
Detail »
Fotky »
Video »
Po 02.04.2012 18:00
Všeruby

 
1-4 ( - )
 

Líně
Detail »
Pá 06.04.2012 18:00
Úlice

 
2-4 ( - )
 

Tlučná
Detail »
Pá 06.04.2012 18:00
Kozolupy

 
1-3 (0-2)
 

Třemošná
Detail »
Pá 06.04.2012 18:00
Blatnice

 
3-2 (2-1)
 

Kožlany
Detail »
Pá 06.04.2012 18:00
02. kolo
TJ Zruč SG B

 
11-2 (8-1)
 

Všeruby
Detail »
Fotky »
Video »
Pá 13.04.2012 18:00, Rozhodčí: Karel Kopřiva
Třemošná

 
4-2 (2-1)
 

Blatnice
Detail »
Pá 13.04.2012 18:00
Tlučná

 
4-1 ( - )
 

Kozolupy
Detail »
Pá 13.04.2012 18:00
Líně

 
2-6 ( - )
 

Úlice
Detail »
Pá 13.04.2012 18:00
Hvozd

 
0-8 ( - )
 

Plasy
Detail »
Pá 13.04.2012 18:00
03. kolo
Úlice

 
2-3 (0-1)
 

TJ Zruč SG B
Detail »
Fotky »
Pá 20.04.2012 18:00
Všeruby

 
2-1 ( - )
 

Hvozd
Detail »
Pá 20.04.2012 18:00
Kozolupy

 
2-5 ( - )
 

Líně
Detail »
Pá 20.04.2012 18:00
Blatnice

 
2-3 ( - )
 

Tlučná
Detail »
Pá 20.04.2012 18:00
Kožlany

 
5-3 (4-0)
 

Třemošná
Detail »
Pá 20.04.2012 18:00
04. kolo
TJ Zruč SG B

 
4-0 (2-0)
 

Kozolupy
Detail »
Fotky »
Pá 27.04.2012 18:00
Tlučná

 
5-1 (1-0)
 

Kožlany
Detail »
Pá 27.04.2012 18:00
Líně

 
1-6 ( - )
 

Blatnice
Detail »
Pá 27.04.2012 18:00
Hvozd

 
0-2 ( - )
 

Úlice
Detail »
Pá 27.04.2012 18:00
Plasy

 
2-6 ( - )
 

Všeruby
Detail »
Po 23.04.2012 18:00
05. kolo
Blatnice

 
0-3 (0-0)
 

TJ Zruč SG B
Detail »
Fotky »
Pá 04.05.2012 18:00, Rozhodčí: Vocelka, Blovský
Úlice

 
5-0 ( - )
 

Plasy
Detail »
Pá 04.05.2012 18:00
Kozolupy

 
1-3 ( - )
 

Hvozd
Detail »
Pá 04.05.2012 18:00
Kožlany

 
4-4 (3-2)
 

Líně
Detail »
Pá 04.05.2012 18:00
Třemošná

 
2-1 ( - )
 

Tlučná
Detail »
Pá 04.05.2012 18:00
06. kolo
TJ Zruč SG B

 
2-3 (2-2)
 

Kožlany
Detail »
Fotky »
Pá 11.05.2012 18:00
Líně

 
3-5 ( - )
 

Třemošná
Detail »
Pá 11.05.2012 18:00
Hvozd

 
2-2 ( - )
 

Blatnice
Detail »
Pá 11.05.2012 18:00
Plasy

 
1-4 ( - )
 

Kozolupy
Detail »
Po 07.05.2012 18:00
Všeruby

 
4-5 ( - )
 

Úlice
Detail »
Pá 11.05.2012 18:00
07. kolo
Třemošná

 
4-0 (3-0)
 

TJ Zruč SG B
Detail »
Fotky »
Pá 18.05.2012 18:00
Kozolupy

 
2-1 ( - )
 

Všeruby
Detail »
Pá 18.05.2012 18:00
Blatnice

 
2-4 ( - )
 

Plasy
Detail »
Pá 18.05.2012 18:00
Kožlany

 
3-0 ( - )
 

Hvozd
Detail »
Pá 18.05.2012 18:00, Pozn.: kontumačně, hosté se nedostavili
Tlučná

 
6-1 ( - )
 

Líně
Detail »
Pá 18.05.2012 18:00
08. kolo
TJ Zruč SG B

 
5-4 (2-2)
 

Tlučná
Detail »
Fotky »
Pá 25.05.2012 18:00
Hvozd

 
0-4 ( - )
 

Třemošná
Detail »
Pá 25.05.2012 18:00
Plasy

 
4-3 (2-2)
 

Kožlany
Detail »
Po 21.05.2012 18:00
Všeruby

 
0-3 ( - )
 

Blatnice
Detail »
Pá 25.05.2012 18:00
Úlice

 
3-1 ( - )
 

Kozolupy
Detail »
Pá 25.05.2012 18:00
09. kolo
Líně

 
3-6 (1-4)
 

TJ Zruč SG B
Detail »
Fotky »
Pá 01.06.2012 18:00
Blatnice

 
1-3 ( - )
 

Úlice
Detail »
Pá 01.06.2012 18:00
Kožlany

 
4-3 (1-1)
 

Všeruby
Detail »
Pá 01.06.2012 18:00
Třemošná

 
3-2 (1-1)
 

Plasy
Detail »
St 30.05.2012 18:00
Tlučná

 
4-3 ( - )
 

Hvozd
Detail »
Pá 01.06.2012 18:00
10. kolo
Hvozd

 
0-1 ( - )
 

Líně
Detail »
Pá 08.06.2012 18:00
Plasy

 
2-2 (1-2)
 

Tlučná
Detail »
Po 04.06.2012 18:00
Všeruby

 
2-3 ( - )
 

Třemošná
Detail »
Pá 08.06.2012 18:00
Úlice

 
4-2 (1-1)
 

Kožlany
Detail »
Pá 08.06.2012 18:00
Kozolupy

 
3-1 ( - )
 

Blatnice
Detail »
Pá 08.06.2012 18:00
11. kolo
TJ Zruč SG B

 
3-0 (3-0)
 

Hvozd
Detail »
Pá 15.06.2012 18:00, Pozn.: Kontumace, hosté se nedostavili
Kožlany

 
5-2 (4-2)
 

Kozolupy
Detail »
Pá 15.06.2012 18:00
Třemošná

 
1-4 (1-1)
 

Úlice
Detail »
Pá 15.06.2012 18:00
Tlučná

 
8-3 ( - )
 

Všeruby
Detail »
Pá 15.06.2012 18:00
Líně

 
3-2 ( - )
 

Plasy
Detail »
Pá 15.06.2012 18:00
12. kolo
TJ Zruč SG B

 
1-5 (1-4)
 

Plasy
Detail »
Fotky »
Video »
Pá 17.08.2012 18:00
Kožlany

 
3-3 (1-1)
 

Blatnice
Detail »
Pá 17.08.2012 18:00
Třemošná

 
3-4 (2-1)
 

Kozolupy
Detail »
Pá 17.08.2012 18:00
Tlučná

 
5-4 (2-1)
 

Úlice
Detail »
Pá 17.08.2012 18:00
Líně

 
2-3 ( - )
 

Všeruby
Detail »
Pá 17.08.2012 18:00
13. kolo
Blatnice

 
2-3 (1-3)
 

Třemošná
Detail »
Pá 24.08.2012 18:00
Všeruby

 
0-4 (0-1)
 

TJ Zruč SG B
Detail »
Fotky »
Video »
Pá 24.08.2012 18:00
Kozolupy

 
1-3 ( - )
 

Tlučná
Detail »
Pá 24.08.2012 18:00
Úlice

 
4-4 ( - )
 

Líně
Detail »
Pá 24.08.2012 18:00
Plasy

 
2-1 ( - )
 

Hvozd
Detail »
Po 20.08.2012 18:00
14. kolo
Hvozd

 
4-4 ( - )
 

Všeruby
Detail »
Po 27.08.2012 18:00
Tlučná

 
5-2 ( - )
 

Blatnice
Detail »
Pá 31.08.2012 18:00
Líně

 
3-5 ( - )
 

Kozolupy
Detail »
Pá 31.08.2012 18:00
TJ Zruč SG B

 
3-1 (2-1)
 

Úlice
Detail »
Fotky »
Pá 31.08.2012 18:00, Rozhodčí: Požárek Zdeněk
Třemošná

 
4-2 (1-1)
 

Kožlany
Detail »
Fotky »
St 05.09.2012 18:00, Pozn.: Odloženo z 31.8.
15. kolo
Kožlany

 
8-4 (5-2)
 

Tlučná
Detail »
Pá 07.09.2012 18:00
Blatnice

 
5-4 ( - )
 

Líně
Detail »
Pá 07.09.2012 18:00
Kozolupy

 
3-3 (0-0)
 

TJ Zruč SG B
Detail »
Fotky »
Pá 07.09.2012 18:00
Úlice

 
3-0 ( - )
 

Hvozd
Detail »
Pá 07.09.2012 18:00
Všeruby

 
3-6 ( - )
 

Plasy
Detail »
Pá 07.09.2012 18:00
16. kolo
Plasy

 
4-0 (0-0)
 

Úlice
Detail »
Po 10.09.2012 18:00
Hvozd

 
3-4 ( - )
 

Kozolupy
Detail »
Po 10.09.2012 18:00
TJ Zruč SG B

 
3-0 ( - )
 

Blatnice
Detail »
Pá 14.09.2012 18:00, Pozn.: Kontumačně, hosté se nedostavili.
Líně

 
2-6 (1-3)
 

Kožlany
Detail »
Pá 14.09.2012 18:00
Tlučná

 
1-4 (0-2)
 

Třemošná
Detail »
Pá 14.09.2012 18:00
17. kolo
Třemošná

 
7-3 ( - )
 

Líně
Detail »
Pá 21.09.2012 18:00
Kožlany

 
0-4 (0-2)
 

TJ Zruč SG B
Detail »
Fotky »
Pá 21.09.2012 18:00
Blatnice

 
1-0 ( - )
 

Hvozd
Detail »
Pá 21.09.2012 18:00
Kozolupy

 
5-2 ( - )
 

Plasy
Detail »
Pá 21.09.2012 18:00
Úlice

 
6-3 ( - )
 

Všeruby
Detail »
Pá 21.09.2012 18:00
18. kolo
Všeruby

 
1-1 ( - )
 

Kozolupy
Detail »
Pá 28.09.2012 18:00
Plasy

 
3-0 ( - )
 

Blatnice
Detail »
Po 24.09.2012 18:00
Hvozd

 
6-5 (4-2)
 

Kožlany
Detail »
Po 24.09.2012 18:00
TJ Zruč SG B

 
3-2 (1-0)
 

Třemošná
Detail »
Fotky »
Pá 28.09.2012 18:00
Líně

 
2-2 ( - )
 

Tlučná
Detail »
Pá 28.09.2012 18:00
19. kolo
Tlučná

 
3-3 (2-1)
 

TJ Zruč SG B
Detail »
Fotky »
Pá 05.10.2012 17:00
Třemošná

 
1-3 ( - )
 

Hvozd
Detail »
Pá 05.10.2012 17:00
Kožlany

 
3-0 ( - )
 

Plasy
Detail »
Pá 05.10.2012 17:00, Pozn.: Kontumačně
Blatnice

 
8-0 ( - )
 

Všeruby
Detail »
Pá 05.10.2012 17:00
Kozolupy

 
2-5 (2-3)
 

Úlice
Detail »
Pá 05.10.2012 17:00
20. kolo
Úlice

 
4-5 ( - )
 

Blatnice
Detail »
Pá 12.10.2012 17:00
Všeruby

 
3-5 ( - )
 

Kožlany
Detail »
Pá 12.10.2012 17:00
Plasy

 
6-4 (3-1)
 

Třemošná
Detail »
Po 08.10.2012 17:00
Hvozd

 
0-2 ( - )
 

Tlučná
Detail »
Po 08.10.2012 17:00
TJ Zruč SG B

 
4-0 (1-0)
 

Líně
Detail »
Fotky »
Pá 12.10.2012 17:00, Rozhodčí: Karel Kopřiva
21. kolo
Líně

 
1-3 ( - )
 

Hvozd
Detail »
Pá 19.10.2012 17:00
Tlučná

 
3-0 ( - )
 

Plasy
Detail »
Pá 19.10.2012 17:00
Třemošná

 
2-6 ( - )
 

Všeruby
Detail »
Pá 19.10.2012 17:00
Kožlany

 
6-6 ( - )
 

Úlice
Detail »
Pá 19.10.2012 17:00
Blatnice

 
7-1 ( - )
 

Kozolupy
Detail »
Pá 19.10.2012 17:00
22. kolo
Kozolupy

 
1-1 ( - )
 

Kožlany
Detail »
Pá 26.10.2012 17:00
Úlice

 
1-1 ( - )
 

Třemošná
Detail »
Pá 26.10.2012 17:00
Všeruby

 
0-2 ( - )
 

Tlučná
Detail »
Pá 26.10.2012 17:00
Plasy

 
3-0 ( - )
 

Líně
Detail »
Po 22.10.2012 17:00, Pozn.: kontumačně
Hvozd

 
0-4 (0-1)
 

TJ Zruč SG B
Detail »
Fotky »
Pá 26.10.2012 17:00
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.
ROBSTAV stavby s.r.o.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
SALLER
DAK cz s.r.o. IMPA spol. s r.o.
GA ENERGO TECHNIK s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. B & BC, a. s.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.
pan Bedřich ZSCHERP
Insurance Counseling Group s.r.o.
LION Sport

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
1. A třída
Krajská soutěž dorostu, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor starších žáků
Městský přebor mladších žáků, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. A
Plzeň-sever
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč mini
TJ Zruč SG
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.