Fotbal - 320 kraj - okres 323 - Městský přebor mužů - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika  |  SmartPRO - obchod s dárky

Městský přebor mužů  | 2015 / 2016
NEODEHRANÉ ZÁPASY
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Čt 20.08.2015 18:00
Rozhodčí: Burda Václav, Švantner František, Honzík Jakub, Pozn.: ŽK 1:2, Branky: Hořánek Martin, Dirga Lukáš, Jindra Jan, Seidl Martin, Knaf Karel - Kolář Václav
Ne 23.08.2015 17:00
Rozhodčí: Duspiva Václav, Pospěch David, Ventura ivo
So 22.08.2015 17:00
Rozhodčí: Hlavsa Radek, Schingler Milan, Levý Vítek
Ne 23.08.2015 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Schneider Josef, Levý Vítek
So 22.08.2015 17:00
Rozhodčí: Švantner František
Hřiště: UMT
Ne 23.08.2015 15:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Švantner František, Vopat Dušan, Pozn.: UMT, PK 3:4
So 22.08.2015 17:00
Rozhodčí: Buša Milan, Honzík Jakub, Vopat Dušan
02. kolo
So 29.08.2015 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
So 29.08.2015 17:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří, Duspiva Václav, Honzík Jakub
Ne 30.08.2015 17:00
Rozhodčí: Hlavsa Radek, Šlauf Jiří, Vopat Dušan
Ne 30.08.2015 17:00
Rozhodčí: Ježek Petr, Levý Vítek, Honzík Jakub
So 29.08.2015 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Levý Vítek, Vopat Dušan, Pozn.: PK 4:5
So 29.08.2015 17:00
Rozhodčí: Hodek Jakub
So 29.08.2015 17:00
Rozhodčí: Švantner František
03. kolo
Ne 06.09.2015 14:00
Rozhodčí: Ježek Petr
So 05.09.2015 17:00
Rozhodčí: Žák Adam, Šlauf Jiří, Levý Vítek
Ne 06.09.2015 17:00
Rozhodčí: Hlavsa Radek, Špiral Václav, Pozn.: PK 2:1
So 05.09.2015 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Švantner František, Adamčík Miroslav
Hřiště: UMT
Ne 06.09.2015 17:00
Rozhodčí: Burda Václav, Pozn.: UMT, PK 3:0
Ne 06.09.2015 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Ne 06.09.2015 17:00
Rozhodčí: Švantner František, Honzík Jakub, Vopat Dušan
04. kolo
So 12.09.2015 17:00
Rozhodčí: König Michal, Hlavsa Radek, Had Tomáš, Pozn.: PK 1:2
Ne 13.09.2015 17:00
Rozhodčí: Pátek Dalibor, Pozn.: PK 5:4
Ne 13.09.2015 17:00
Rozhodčí: Žák Adam
So 12.09.2015 17:00
Rozhodčí: Švantner František
So 12.09.2015 17:00
Rozhodčí: Schneider Josef, Vopat Dušan, Komínek Jiří, Pozn.: PK 2:3
So 12.09.2015 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Ne 13.09.2015 14:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Adamčík Miroslav, Honzík Jakub
05. kolo
So 19.09.2015 16:30
Rozhodčí: Pátek Dalibor, Adamčík Miroslav, Vopat Dušan
Ne 20.09.2015 16:30
Rozhodčí: Hlavsa Radek, Pálek Ondřej, Honzík Jakub
So 19.09.2015 16:30
Rozhodčí: Hlavsa Radek
Ne 20.09.2015 16:30
Rozhodčí: Duspiva Václav, Pozn.: PK 4:5
Ne 20.09.2015 15:00
Rozhodčí: Doksanský Tomáš
Ne 20.09.2015 15:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Schingler Milan, Čožík Marek
So 19.09.2015 16:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Pozn.: PK 1:3
06. kolo
So 26.09.2015 16:30
Rozhodčí: Hodek Jakub
Ne 27.09.2015 16:30
Rozhodčí: Šlajs Jakub, Duspiva Václav, Šlauf Jiří
So 26.09.2015 16:30
Rozhodčí: Pátek Dalibor, Hlavsa Radek, Adamčík Miroslav
Ne 27.09.2015 16:30
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Vopat Dušan, Had Tomáš
So 26.09.2015 16:30
Rozhodčí: Buša Milan, Žák Ondřej, Komínek Jiří
Ne 27.09.2015 13:30
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Žák Adam, Nešpor Petr
So 26.09.2015 16:30
Rozhodčí: Šlauf Jiří, Schingler Milan, Nešpor Petr, Pozn.: PK 4:5
07. kolo
So 03.10.2015 16:00
Rozhodčí: Schingler Milan
So 03.10.2015 16:00
Rozhodčí: Duspiva Václav
Hřiště: UMT
So 03.10.2015 13:00
Rozhodčí: Žák Adam
Ne 04.10.2015 15:00
Rozhodčí: Hodek Jakub
Ne 04.10.2015 15:00
Rozhodčí: Buša Milan
So 03.10.2015 16:00
Rozhodčí: Hlavsa Radek
Ne 04.10.2015 16:00
Rozhodčí: Levý Vítek
08. kolo
So 10.10.2015 16:00
Rozhodčí: Pátek Dalibor, Havel Jaroslav, Šašek Jan
So 10.10.2015 16:00
Rozhodčí: Žák Adam, Pozn.: PK 4:2
So 10.10.2015 16:00
Rozhodčí: Buša Milan
So 10.10.2015 16:00
Rozhodčí: Levý Vítek
Ne 11.10.2015 13:00
Rozhodčí: Ježek Petr, Šlauf jiří, Žák Adam
So 10.10.2015 16:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Ne 11.10.2015 16:00
Rozhodčí: Hlavsa Radek, Vopat Dušan, Janek Dominik, Pozn.: PK 2:3
09. kolo
So 17.10.2015 15:30
Rozhodčí: Žák Adam, Švantner František, Had Tomáš
Hřiště: UMT
Ne 18.10.2015 15:30
Rozhodčí: Levý Vítek, Schneider Josef, Švantner František, Pozn.: UMT
Ne 18.10.2015 15:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří, Ježek Petr, Komínek Jiří
Ne 18.10.2015 15:00
Rozhodčí: Pálek Ondřej
So 17.10.2015 15:30
Rozhodčí: Ježek Petr, Adamčík Miroslav, Schingler Milan
Ne 18.10.2015 15:30
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 18.10.2015 15:30
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
10. kolo
So 24.10.2015 14:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Šlajs Jakub, Hačka Jakub
So 24.10.2015 14:30
Rozhodčí: Pátek Dalibor, Ježek Petr, Komínek Jiří
So 24.10.2015 14:30
Rozhodčí: Švantner František, Žák Adam, Levý Vítek
Ne 25.10.2015 11:30
Rozhodčí: Hlavsa Radek, Vopat Dušan, Hačka Jakub
So 24.10.2015 14:30
Rozhodčí: Nešpor Petr, Adamčík Miroslav, Janek Dominik
Ne 25.10.2015 14:30
Rozhodčí: Žák Adam, Šlauf Jiří, Nešpor Petr
So 24.10.2015 14:30
Rozhodčí: Hlavsa Radek, Pozn.: PK 2:4
11. kolo
Hřiště: UMT
Ne 01.11.2015 11:00
Rozhodčí: Pátek Dalibor, Adamčík Miroslav, Žák Adam
So 31.10.2015 14:00
Rozhodčí: Duspiva Václav, Krauz Jan, Schingler Milan
Ne 01.11.2015 11:00
Rozhodčí: Švantner František
So 31.10.2015 14:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, König Michal, Šlauf Jiří
Ne 01.11.2015 11:15
Rozhodčí: Žák Ondřej
Ne 01.11.2015 14:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Ježek Petr, Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 3:5
So 31.10.2015 14:00
Rozhodčí: Žák Adam, Vopat Dušan, Schveinert Radek
12. kolo
So 07.11.2015 14:00
Rozhodčí: Schneider Josef, Schingler Milan, Levý Vítek
So 07.11.2015 14:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Ne 08.11.2015 11:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Lhoták Luděk, Pátek Dalibor, Pozn.: PK 4:3
So 07.11.2015 14:00
Rozhodčí: Pátek Dalibor, Švantner František, Vopat Dušan
Ne 08.11.2015 14:00
Rozhodčí: Nešpor Petr, Žák Ondřej, Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 3:2
So 07.11.2015 14:00
Rozhodčí: Buša Milan, Čožík Marek, Komínek Jiří
Ne 08.11.2015 14:00
Rozhodčí: Švantner František, Doksanský Tomáš, Burda Václav
13. kolo
Ne 15.11.2015 13:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Nešpor Petr, Schveinert Radek
Ne 15.11.2015 13:30
Rozhodčí: Pátek Dalibor, Hodek Jakub, Kříž Lukáš
So 14.11.2015 13:30
Rozhodčí: Čožík Marek, Hačka Jakub, Adamčík Miroslav
Ne 15.11.2015 13:30
Rozhodčí: Švantner František, Burda Václav, Schingler Milan
Ne 15.11.2015 13:30
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Schneider Josef, Švantner František
So 14.11.2015 13:30
Rozhodčí: Nešpor Petr, Pozn.: PK 4:5
So 14.11.2015 13:30
Rozhodčí: Žák Adam, Pozn.: PK 4:3
14. kolo
So 26.03.2016 15:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Adamčík Miroslav, Vopat Dušan
So 26.03.2016 15:00
Rozhodčí: Žák Adam
Hřiště:
So 26.03.2016 17:00
Rozhodčí: Pátek Libor, Hačka Jakub, Levý Vítek
Ne 27.03.2016 15:00
Rozhodčí: Komínek Jiří, Ježek Petr, Žák Adam
Ne 27.03.2016 15:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Pátek Dalibor, Schingler Milan
So 26.03.2016 15:00
Rozhodčí: Nešpor Petr, Komínek jiří, Schveinert Radek, Pozn.: PK 2:4
So 26.03.2016 15:00
Rozhodčí: Burda Václav, Pozn.: PK 4:2
15. kolo
Ne 03.04.2016 15:00
Rozhodčí: Žák Adam, Schneider Josef, Hačka Jakub, Pozn.: PK 4:3
Ne 03.04.2016 15:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Komínek Jiří, Opalecký Jiří
Hřiště: UMT
Ne 03.04.2016 16:30
Rozhodčí: Švantner František
So 02.04.2016 16:30
Rozhodčí: Pátek Dalibor, Šlauf Jiří, Opalecký Jiří
Ne 03.04.2016 16:30
Rozhodčí: Žák Ondřej, Ježek Petr, Vopat Dušan
So 02.04.2016 16:30
Rozhodčí: Komínek Jiří, Žák Ondřej, Žák Adam
So 02.04.2016 11:00
Rozhodčí: Švantner František
16. kolo
So 09.04.2016 16:30
Rozhodčí: Pátek Dalibor, Ježek Petr, Hačka Jakub
So 09.04.2016 16:30
Rozhodčí: Nešpor Petr, Žák Ondřej, Schveinert Radek, Pozn.: PK 4:3
So 09.04.2016 16:30
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Vopat Dušan, Opalecký Jiří
So 09.04.2016 16:30
Rozhodčí: Žák Adam
Ne 10.04.2016 16:30
Rozhodčí: Švantner František, Šlauf jiří, Pátek Dalibor
Ne 10.04.2016 16:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Kříž Lukáš, Nešpor Petr, Pozn.: PK 3:4
So 09.04.2016 16:30
Rozhodčí: Buša Milan, Schingler Milan, Švantner František, Pozn.: PK 3:4
17. kolo
So 16.04.2016 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Žák Ondřej, Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 3:1
Ne 17.04.2016 15:00
Rozhodčí: König Michal, Komínek Jiří, Švantner František
Ne 17.04.2016 15:00
Rozhodčí: Žák Adam, Žák Ondřej, Schingler Milan
So 16.04.2016 17:00
Rozhodčí: Komínek Jiří, Ježek Petr, Hačka Jakub
So 16.04.2016 17:00
Rozhodčí: Nešpor Petr, Pátek Dalibor, Vopat Dušan, Pozn.: PK 4:2
So 16.04.2016 14:00
Rozhodčí: Pátek Dalibor, Nešpor Petr, Vopat Dušan
So 16.04.2016 17:00
Rozhodčí: Buša Milan, Žák Adam, Schveinert Radek
18. kolo
So 23.04.2016 17:00
Rozhodčí: Košan Martin
Ne 24.04.2016 14:00
Rozhodčí: Schneider Josef, Burda Václav, Hačka Jakub
So 23.04.2016 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Pátek Dalibor, Schveinert Radek
So 23.04.2016 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
So 23.04.2016 17:00
Rozhodčí: Doksanský Tomáš, Nešpor Petr, Vopat Dušan
Ne 24.04.2016 17:00
Rozhodčí: Duspiva Václav, Schingler Milan, Adamčík Miroslav
Ne 24.04.2016 17:00
Rozhodčí: Komínek Jiří, Ježek Petr, Vopat Dušan
19. kolo
Ne 01.05.2016 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
So 30.04.2016 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Homr Michal, Kraus Jan, Pozn.: PK 4:3
Ne 01.05.2016 15:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Adamčík Miroslav, Levý Vítek, Pozn.: PK 3:2
Ne 01.05.2016 15:00
Rozhodčí: Doksanský Tomáš
So 30.04.2016 15:00
Rozhodčí: Žák Adam
So 30.04.2016 17:00
Rozhodčí: Komínek Jiří, Hačka Jakub, Opalecký Jiří
Ne 01.05.2016 17:00
Rozhodčí: Žák Adam, Kříž Lukáš, Hodek Jakub
20. kolo
So 07.05.2016 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Doksanský Tomáš, Bouma Jakub
So 07.05.2016 17:00
Rozhodčí: Schneider Josef, Žák Adam, Hačka Jakub
Ne 08.05.2016 14:00
Rozhodčí: Burda Václav, Komínek Jiří, Adamčík Miroslav
So 07.05.2016 17:00
Rozhodčí: Švantner František, Kříž Lukáš, Schingler Milan, Pozn.: PK 3:4
So 07.05.2016 17:00
Rozhodčí: Šlauf jiří, Lhoták Luděk, Schveinert Radek
So 07.05.2016 17:00
Rozhodčí: Nešpor Petr, Vopat Dušan, Levý Vítek
Ne 08.05.2016 17:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Nešpor Petr, Švantner František
21. kolo
Ne 15.05.2016 17:00
Rozhodčí: Buša Milan, Mičan Jan, Bouma Jakub, Pozn.: PK 4:5
Ne 15.05.2016 17:00
Rozhodčí: Žák Adam, Adamčík Miroslav, Žák Ondřej
So 14.05.2016 17:00
Rozhodčí: Ježek Petr, Schingler Milan, Opalecký Jiří, Pozn.: PK 3:2
Ne 15.05.2016 15:00
Rozhodčí: Švantner František
So 14.05.2016 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Ne 15.05.2016 17:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Schneider Josef, Schingler Milan, Pozn.: PK 4:3
So 14.05.2016 17:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří, Duspiva Václav, Švantner František
22. kolo
So 21.05.2016 17:00
Rozhodčí: Švantner František
Ne 22.05.2016 17:00
Rozhodčí: Nešpor Petr, Kříž Lukáš, Švantner František
So 21.05.2016 17:00
Rozhodčí: Komínek Jiří, Adamčík Miroslav, Schveinert Radek
Ne 22.05.2016 14:00
Rozhodčí: König Michal, Žák Adam, Komínek Jiří
So 21.05.2016 17:00
Rozhodčí: Žák Adam, Votruba Jiří, Had Tomáš, Pozn.: PK 4:3
So 21.05.2016 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Mičan Jan, Bouma Jakub, Pozn.: PK 3:2
So 21.05.2016 17:00
Rozhodčí: Nešpor Petr, Pozn.: PK 4:3
23. kolo
So 28.05.2016 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Ne 29.05.2016 17:00
Rozhodčí: Duspiva Václav
Ne 29.05.2016 17:00
Rozhodčí: Schneider Josef
So 28.05.2016 17:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří, Ježek Petr, Švantner František
Ne 29.05.2016 15:00
Rozhodčí: Komínek Jiří, Šlauf Jiří, Mičan Jan
Ne 29.05.2016 15:00
Rozhodčí: Burda Václav
So 28.05.2016 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
24. kolo
So 04.06.2016 17:00
Rozhodčí: Nešpor Petr
So 04.06.2016 17:00
Rozhodčí: Buša Milan, Votruba Jiří, Bouma Jakub
So 04.06.2016 15:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 5:4
So 04.06.2016 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Pozn.: PK 4:5
Ne 05.06.2016 14:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Nešpor Petr, Kestler David
So 04.06.2016 17:00
Rozhodčí: Komínek Jiří
So 04.06.2016 17:00
Rozhodčí: Žák Adam
25. kolo
So 11.06.2016 17:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš
So 11.06.2016 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 6:5
Ne 12.06.2016 17:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Adamčík Miroslav, Opalecký Jiří, Pozn.: PK 3:4
Ne 12.06.2016 17:00
Rozhodčí: Nešpor Petr, Švantner František, Schingler Milan
So 11.06.2016 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
So 11.06.2016 15:00
Rozhodčí: Švantner František
Ne 12.06.2016 15:00
Rozhodčí: Komínek Jiří, Lhoták Luděk, Žák Adam
26. kolo
So 18.06.2016 13:30
Rozhodčí: Žák Adam
So 18.06.2016 13:30
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
So 18.06.2016 13:30
Rozhodčí: Lhoták Luděk
Čt 16.06.2016 18:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Adamčík Miroslav, Komínek Jiří
Pá 17.06.2016 17:30
Rozhodčí: Duspiva Václav, Burda Václav, Schingler Milan
Ne 19.06.2016 14:00
Rozhodčí: Švantner František, Pozn.: PK 5:6
So 18.06.2016 13:30
Rozhodčí: Šlauf jiří, Pozn.: PK 2:4
SOUTĚŽE
Plzeňský
Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. B
Městský přebor mladších přípravek sk. A
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.