Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KPM KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
Krajský přebor mužů  kraj Plzeňský 2018 / 2019
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže

Bolevec

Domažlice B

Horní Bříza

Chotíkov

Mýto

Nepomuk

Nýrsko

Petřín

Rapid

Rokycany

S. Lhota

Stříbro

TJ Luby

TJ Zruč

Tlumačov

Vejprnice



NEODEHRANÉ ZÁPASY
11. kolo
Nýrsko

 
 -  ( - )
 

S. Lhota
 
So 20.10.2018 15:30
Chotíkov

 
 -  ( - )
 

Nepomuk
 
So 20.10.2018 15:30
TJ Zruč

 
 -  ( - )
 

Rapid
 
Ne 21.10.2018 15:30
Horní Bříza

 
 -  ( - )
 

Rokycany
 
So 20.10.2018 15:30
TJ Luby

 
 -  ( - )
 

Mýto
 
So 20.10.2018 15:30
Vejprnice

 
 -  ( - )
 

Tlumačov
 
So 20.10.2018 15:30
Domažlice B

 
 -  ( - )
 

Bolevec
 
Ne 21.10.2018 15:30
Stříbro

 
 -  ( - )
 

Petřín
 
So 20.10.2018 15:30
12. kolo
S. Lhota

 
 -  ( - )
 

Petřín
 
So 27.10.2018 14:30
Bolevec

 
 -  ( - )
 

Stříbro
 
So 27.10.2018 14:30
Tlumačov

 
 -  ( - )
 

Domažlice B
 
Ne 28.10.2018 14:30
Mýto

 
 -  ( - )
 

Vejprnice
 
Ne 28.10.2018 14:30
Rokycany

 
 -  ( - )
 

TJ Luby
 
So 27.10.2018 14:30
Rapid

 
 -  ( - )
 

Horní Bříza
 
So 27.10.2018 14:30
Nepomuk

 
 -  ( - )
 

TJ Zruč
 
Ne 28.10.2018 14:30
Nýrsko

 
 -  ( - )
 

Chotíkov
 
So 27.10.2018 14:30
13. kolo
Chotíkov

 
 -  ( - )
 

S. Lhota
 
So 03.11.2018 14:00
TJ Zruč

 
 -  ( - )
 

Nýrsko
 
Ne 04.11.2018 14:00
Horní Bříza

 
 -  ( - )
 

Nepomuk
 
So 03.11.2018 14:00
TJ Luby

 
 -  ( - )
 

Rapid
 
So 03.11.2018 14:00
Vejprnice

 
 -  ( - )
 

Rokycany
 
So 03.11.2018 14:00
Domažlice B

 
 -  ( - )
 

Mýto
 
Ne 04.11.2018 14:00
Stříbro

 
 -  ( - )
 

Tlumačov
 
So 03.11.2018 14:00
Petřín

 
 -  ( - )
 

Bolevec
 
So 03.11.2018 10:15
14. kolo
S. Lhota

 
 -  ( - )
 

Bolevec
 
So 10.11.2018 14:00
Tlumačov

 
 -  ( - )
 

Petřín
 
Ne 11.11.2018 14:00
Mýto

 
 -  ( - )
 

Stříbro
 
Ne 11.11.2018 14:00
Rokycany

 
 -  ( - )
 

Domažlice B
 
So 10.11.2018 14:00
Rapid

 
 -  ( - )
 

Vejprnice
 
So 10.11.2018 14:00
Nepomuk

 
 -  ( - )
 

TJ Luby
 
Ne 11.11.2018 14:00
Nýrsko

 
 -  ( - )
 

Horní Bříza
 
So 10.11.2018 14:00
Chotíkov

 
 -  ( - )
 

TJ Zruč
 
So 10.11.2018 14:00
15. kolo
TJ Zruč

 
 -  ( - )
 

S. Lhota
 
So 17.11.2018 13:30
Horní Bříza

 
 -  ( - )
 

Chotíkov
 
So 17.11.2018 13:30
TJ Luby

 
 -  ( - )
 

Nýrsko
 
So 17.11.2018 13:30
Vejprnice

 
 -  ( - )
 

Nepomuk
 
So 17.11.2018 13:30
Domažlice B

 
 -  ( - )
 

Rapid
 
Ne 18.11.2018 13:30
Stříbro

 
 -  ( - )
 

Rokycany
 
So 17.11.2018 13:30
Petřín

 
 -  ( - )
 

Mýto
 
So 17.11.2018 10:15
Bolevec

 
 -  ( - )
 

Tlumačov
 
So 17.11.2018 13:30
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Tlumačov

 
2-0 (1-0)
 

S. Lhota
Detail »
So 11.08.2018 17:00, Rozhodčí: Homr Michal, Křen Jiří, Duspiva Václav, Delegát: Svoboda Alois
Mýto

 
4-0 (3-0)
 

Bolevec
Detail »
Ne 12.08.2018 17:00, Rozhodčí: Lego Jan, Šimek František, Kříž Lukáš, Delegát: Vyhnálek Josef
Rokycany

 
4-3 (3-1)
 

Petřín
Detail »
Pa 10.08.2018 18:30, Rozhodčí: Mazanec Marek, Pena Miroslav, Říha Zdeněk, Delegát: Mareška Ladislav
Rapid

 
5-1 (2-1)
 

Stříbro
Detail »
So 11.08.2018 17:00, Rozhodčí: Jakš Jan, Říha Zdeněk, Pena Miroslav, Delegát: Vyhnálek Josef
Nepomuk

PK
1-1 (1-1)
 

Domažlice B
Detail »
St 22.08.2018 17:30, Rozhodčí: Fencl jakub, Kříž Lukáš, König Michal, Delegát: Lešetický Vladimír, Pozn.: PK 4:3
Nýrsko

 
3-2 (2-2)
 

Vejprnice
Detail »
So 11.08.2018 17:00, Rozhodčí: Rubáš Jaroslav, Kříž Lukáš, Frgal Lukáš, Delegát: Harmady Miloš
Chotíkov

 
4-1 (2-0)
 

TJ Luby
Detail »
So 11.08.2018 17:00, Rozhodčí: Bogdan Gabriel, König Michal, Schveinert Radek, Delegát: Kvasnička Ladislav
TJ Zruč

 
1-1 (1-0)
PK

Horní Bříza
Detail »
Fotky »
Ne 12.08.2018 16:00, Rozhodčí: Petrželka František, Bureš Jan, Mazán Jan, Delegát: Paták Viktor, Pozn.: PK 4:5
02. kolo
S. Lhota

 
2-1 (0-0)
 

Horní Bříza
Detail »
So 18.08.2018 18:00, Rozhodčí: Mazanec Marek, König Michal, Pena Miroslav, Delegát: Havlík Václav
TJ Luby

 
1-0 (1-0)
 

TJ Zruč
Detail »
So 18.08.2018 17:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš, Lhoták Luděk, Šimek František, Delegát: Hamouz Jaroslav
Vejprnice

 
2-1 (0-0)
 

Chotíkov
Detail »
So 18.08.2018 17:00, Rozhodčí: Bureš Jiří, Petrželka František, Říha Zdeněk, Delegát: Svoboda Alois
Domažlice B

 
3-0 (1-0)
 

Nýrsko
Detail »
Ne 19.08.2018 17:00, Rozhodčí: Šiška Pavel, Bogdan Gabriel, Schveinert Radek, Delegát: Hajšman Pavel
Stříbro

PK
2-2 (0-0)
 

Nepomuk
Detail »
So 18.08.2018 17:00, Rozhodčí: Bína Roman, Lego Jan, Šiška Pavel, Delegát: Rauch Pavel, Pozn.: PK 5:3
Petřín

 
6-0 (3-0)
 

Rapid
Detail »
So 18.08.2018 10:15, Rozhodčí: Žák Adam, Fencl Jakub, König Michal, Delegát: Pastyřík Vladimír
Bolevec

 
1-3 (1-2)
 

Rokycany
Detail »
So 18.08.2018 17:00, Rozhodčí: Křen Jiří, Homr Michal, Rubáš Jaroslav, Delegát: Bláha Vladimír
Tlumačov

PK
2-2 (0-2)
 

Mýto
Detail »
Ne 19.08.2018 16:00, Rozhodčí: Pena Miroslav, Říha Zdeněk, Jakš Jan, Delegát: Cihlář František, Pozn.: PK 3:2
03. kolo
Mýto

PK
2-2 (0-2)
 

S. Lhota
Detail »
Ne 26.08.2018 17:00, Rozhodčí: Fencl Jakub, Kříž Lukáš, Pena Miroslav, Delegát: Mareška Ladislav, Pozn.: PK 4:2
Rokycany

PK
1-1 (0-1)
 

Tlumačov
Detail »
So 25.08.2018 17:00, Rozhodčí: Bureš Jiří, Kříž Lukáš, Pena Miroslav, Delegát: Petržílka Jiří, Pozn.: PK 4:3
Rapid

 
4-0 (4-0)
 

Bolevec
Detail »
So 25.08.2018 17:00, Rozhodčí: Mazanec Marek, Jakš Jan, Říha Zdeněk, Delegát: Harmady Miloš
Nepomuk

 
1-6 (0-3)
 

Petřín
Detail »
Ne 26.08.2018 17:00, Rozhodčí: Říha Zdeněk, Mazanec Marek, Jakš Jan, Delegát: Lecjaks Ladislav
Nýrsko

 
3-1 (2-0)
 

Stříbro
Detail »
So 25.08.2018 17:00, Rozhodčí: König Michal, Žák Adam, Schveinert Radek, Delegát: Vyhnálek Josef
Chotíkov

 
1-2 (0-1)
 

Domažlice B
Detail »
So 25.08.2018 17:00, Rozhodčí: Lego Jan, Šimek František, Žák Adam, Delegát: Lešetický Vladimír
TJ Zruč

 
2-1 (2-0)
 

Vejprnice
Detail »
Fotky »
Ne 26.08.2018 16:00, Rozhodčí: Duspiva Václav, Bogdan Gabriel, Fencl Jakub, Delegát: Rauch Pavel
Horní Bříza

 
4-1 (1-1)
 

TJ Luby
Detail »
So 25.08.2018 17:00, Rozhodčí: Homr Michal, Šiška Pavel, Rubáš Jaroslav, Delegát: Bartošek Zdeněk
04. kolo
S. Lhota

 
7-0 (3-0)
 

TJ Luby
Detail »
So 01.09.2018 17:00, Rozhodčí: Křen Jiří, Lego Jan, Šiška Pavel, Delegát: Svoboda Alois
Vejprnice

 
1-0 (1-0)
 

Horní Bříza
Detail »
So 01.09.2018 17:00, Rozhodčí: Jakš Jan, Říha Zdeněk, Bína Roman, Delegát: Mareška Ladislav
Domažlice B

 
5-2 (3-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Ne 02.09.2018 17:00, Rozhodčí: Pena Miroslav, Mazanec Marek, Říha Zdeněk, Delegát: Churý Petr
Stříbro

 
1-3 (1-0)
 

Chotíkov
Detail »
So 01.09.2018 17:00, Rozhodčí: Homr Michal, Fencl Jakub, Rubáš Jaroslav, Delegát: Havlík Václav
Petřín

 
4-2 (2-0)
 

Nýrsko
Detail »
So 01.09.2018 10:15, Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Duspiva Václav, Žák Adam, Delegát: Rauch Pavel
Bolevec

PK
0-0 (0-0)
 

Nepomuk
Detail »
So 01.09.2018 17:00, Rozhodčí: Bureš Jiří, Petrželka František, König Michal, Delegát: Lecjaks Ladislav, Pozn.: PK 4:3
Tlumačov

 
1-0 (1-0)
 

Rapid
Detail »
Ne 02.09.2018 16:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš, Lhoták Luděk, Picek Lukáš, Delegát: Hajšman Pavel
Mýto

PK
2-2 (1-1)
 

Rokycany
Detail »
Ne 02.09.2018 17:00, Rozhodčí: Šiška Pavel, Šimek František, Komínek Jiří, Delegát: Paták Viktor, Pozn.: PK 4:2
05. kolo
Rokycany

 
5-0 (1-0)
 

S. Lhota
Detail »
So 08.09.2018 17:00, Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Jakš Jan, Pressl Václav, Delegát: Bláha Vladimír
Rapid

 
1-1 (0-0)
PK

Mýto
Detail »
So 08.09.2018 17:00, Rozhodčí: Petrželka František, Mazanec Marek, Pena Miroslav, Delegát: Petržílka Jiří, Pozn.: PK 2:3
Nepomuk

 
3-0 (0-0)
 

Tlumačov
Detail »
Ne 09.09.2018 17:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Žák Adam, Šimek František, Delegát: Bartošek Zdeněk
Nýrsko

 
9-1 (2-1)
 

Bolevec
Detail »
So 08.09.2018 17:00, Rozhodčí: Duspiva Václav, Fencl Jakub, Kříž Lukáš, Delegát: Mareška Ladislav
Chotíkov

PK
1-1 (0-0)
 

Petřín
Detail »
So 08.09.2018 17:00, Rozhodčí: Šiška Pavel, Rubáš Jaroslav, Schveinert Radek, Delegát: Vyhnálek Josef, Pozn.: PK 4:2
TJ Zruč

 
7-0 (3-0)
 

Stříbro
Detail »
Fotky »
Ne 09.09.2018 16:00, Rozhodčí: Říha Zdeněk, Bureš Jiří, Hájek Zdeněk, Delegát: Krejčí Zdeněk
Horní Bříza

 
2-1 (0-0)
 

Domažlice B
Detail »
So 08.09.2018 17:00, Rozhodčí: Bína Roman, Říha Zdeněk, Šimek František, Delegát: Hamouz Jaroslav
TJ Luby

 
0-3 (0-1)
 

Vejprnice
Detail »
So 08.09.2018 17:00, Rozhodčí: Žák Adam, Bogdan Gabriel, König Michal, Delegát: Harmady Miloš
06. kolo
S. Lhota

PK
0-0 (0-0)
 

Vejprnice
Detail »
So 15.09.2018 16:30, Rozhodčí: Bureš Jiří, Bína Roman, Hájek Zdeněk, Delegát: Bartošek Zdeněk, Pozn.: PK 3:1
Domažlice B

 
10-0 (7-0)
 

TJ Luby
Detail »
Ne 16.09.2018 16:30, Rozhodčí: Šimek František, Lhoták Luděk, Duspiva Václav, Delegát: Hamouz Jaroslav
Stříbro

 
5-1 (2-0)
 

Horní Bříza
Detail »
So 15.09.2018 16:30, Rozhodčí: Lego Jan, Duspiva Václav, Žák Adam, Delegát: Hajšman Pavel
Petřín

 
6-2 (3-1)
 

TJ Zruč
Detail »
So 15.09.2018 10:15, Rozhodčí: Jakš Jan, Pena Miroslav, Brůha Radek, Delegát: Sádovský Peter
Bolevec

 
1-1 (1-0)
PK

Chotíkov
Detail »
So 15.09.2018 16:30, Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Mazanec Marek, Petrželka František, Delegát: Lecjaks Ladislav, Pozn.: PK 2:4
Tlumačov

PK
1-1 (1-0)
 

Nýrsko
Detail »
Ne 16.09.2018 16:00, Rozhodčí: Šiška Pavel, Říha Zdeněk, Rubáš Jaroslav, Delegát: Churý Petr, Pozn.: PK 5:4
Mýto

 
6-0 (5-0)
 

Nepomuk
Detail »
Ne 16.09.2018 16:30, Rozhodčí: Kříž Lukáš, Homr Michal, Šiška Pavel, Delegát: Havránek Václav
Rokycany

 
3-0 (1-0)
 

Rapid
Detail »
So 15.09.2018 16:30, Rozhodčí: Fencl Jakub, Homr Michal, Rubáš Jaroslav, Delegát: Krejčí Zdeněk
07. kolo
Rapid

 
1-2 (1-0)
 

S. Lhota
Detail »
So 22.09.2018 16:30, Rozhodčí: Šimek František, Šiška Pavel, Komínek Jiří, Delegát: Kvasnička Ladislav
Nepomuk

 
1-1 (0-1)
PK

Rokycany
Detail »
Ne 23.09.2018 16:30, Rozhodčí: Pena Miroslav, Říha Zdeněk, Jakš Jan, Delegát: Mareška Ladislav, Pozn.: PK 2:4
Nýrsko

 
0-2 (0-1)
 

Mýto
Detail »
So 22.09.2018 16:30, Rozhodčí: Ruda Daniel, König Michal, Schveinert Radek, Delegát: Vyhnálek Josef
Chotíkov

 
3-2 (1-1)
 

Tlumačov
Detail »
So 22.09.2018 16:30, Rozhodčí: Mazanec Marek, Bureš Jiří, Bína Roman, Delegát: Paták Viktor
TJ Zruč

 
4-1 (3-0)
 

Bolevec
Detail »
Fotky »
Ne 23.09.2018 16:00, Rozhodčí: Kulhánek Milan, Fencl Jakub, König Michal, Delegát: Mudra Zdeněk
Horní Bříza

 
1-1 (1-1)
PK

Petřín
Detail »
So 22.09.2018 16:30, Rozhodčí: Duspiva Václav, Lego Jan, Fencl Jakub, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 1:4
TJ Luby

 
2-0 (1-0)
 

Stříbro
Detail »
So 22.09.2018 16:30, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Kříž Lukáš, Křen Jiří, Delegát: Petržílka Jiří
Vejprnice

 
1-0 (1-0)
 

Domažlice B
Detail »
So 22.09.2018 16:30, Rozhodčí: Říha Zdeněk, Hájek Zdeněk, Picek Lukáš, Delegát: Havlík Václav
08. kolo
S. Lhota

PK
1-1 (0-0)
 

Domažlice B
Detail »
So 29.09.2018 16:00, Rozhodčí: Petrželka František, Mazanec Marek, Žák Adam, Delegát: Lecjaks Ladislav, Pozn.: PK 4:3
Stříbro

 
0-4 (0-1)
 

Vejprnice
Detail »
So 29.09.2018 16:00, Rozhodčí: Bogdan Gabriel, König Michal, Lhoták Luděk, Delegát: Vyhnálek Josef
Petřín

 
6-1 (4-0)
 

TJ Luby
Detail »
So 29.09.2018 10:15, Rozhodčí: Kříž Lukáš, Hessová Tereza, Šimek František, Delegát: Rauch Pavel
Bolevec

 
2-2 (1-1)
PK

Horní Bříza
Detail »
So 29.09.2018 16:00, Rozhodčí: Jakš Jan, Říha Zdeněk, Pena Miroslav, Delegát: Havránek Václav, Pozn.: PK 4:5
Tlumačov

 
0-3 (0-2)
 

TJ Zruč
Detail »
Pa 28.09.2018 16:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Mifková Hedvika, Schveinert Radek, Delegát: Svoboda Miroslav
Mýto

PK
1-1 (1-0)
 

Chotíkov
Detail »
Ne 30.09.2018 16:00, Rozhodčí: Bína Roman, Homr Michal, Hájek Zdeněk, Delegát: Mudra Zdeněk, Pozn.: PK 4:3
Rokycany

 
7-0 (1-0)
 

Nýrsko
Detail »
So 29.09.2018 16:00, Rozhodčí: Kulhánek Milan, Křen Jiří, König Michal, Delegát: Churý Petr
Rapid

 
0-3 (0-1)
 

Nepomuk
Detail »
So 29.09.2018 16:00, Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Rubáš Jaroslav, Fillinger Miloš, Delegát: Hamouz Jaroslav
09. kolo
Nepomuk

 
2-1 (0-1)
 

S. Lhota
Detail »
Ne 07.10.2018 16:00, Rozhodčí: Homr Michal, Fencl Jakub, Bogdan Gabriel, Delegát: Petržílka Jiří
Nýrsko

 
3-0 (1-0)
 

Rapid
Detail »
So 06.10.2018 16:00, Rozhodčí: Pena Miroslav, Říha Zdeněk, Jakš Jan, Delegát: Kvasnička Ladislav
Chotíkov

 
5-0 (4-0)
 

Rokycany
Detail »
So 06.10.2018 16:00, Rozhodčí: Křen Jiří, Kříž Lukáš, Duspiva Václav, Delegát: Harmady Miloš
TJ Zruč

 
1-4 (1-2)
 

Mýto
Detail »
Fotky »
Ne 07.10.2018 16:00, Rozhodčí: Žák Adam, Lhoták Luděk, König Michal, Delegát: Rauch Pavel
Horní Bříza

 
1-2 (0-0)
 

Tlumačov
Detail »
So 06.10.2018 16:00, Rozhodčí: König Michal, Šimek František, Fillinger Miloš, Delegát: Havlík Václav
TJ Luby

PK
2-2 (0-1)
 

Bolevec
Detail »
So 06.10.2018 16:00, Rozhodčí: Šiška Pavel, Rubáš Jaroslav, Fillinger Miloš, Delegát: Hajšman Pavel, Pozn.: PK 4:1
Vejprnice

 
0-5 (0-2)
 

Petřín
Detail »
So 06.10.2018 16:00, Rozhodčí: Kulhánek Milan, Lego Jan, Šiška Pavel, Delegát: Svoboda Alois
Domažlice B

 
2-0 (1-0)
 

Stříbro
Detail »
Ne 07.10.2018 16:00, Rozhodčí: Mazanec Marek, Bureš Jiří, Bína Roman, Delegát: Mareška Ladislav
10. kolo
S. Lhota

 
4-2 (3-1)
 

Stříbro
Detail »
So 13.10.2018 15:30, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Havránek Martin, Burda Václav, Delegát: Mareška Ladislav
Petřín

 
3-1 (3-0)
 

Domažlice B
Detail »
So 13.10.2018 10:15, Rozhodčí: Bureš Jiří, Mazanec Marek, Petrželka František, Delegát: Hamouz Jaroslav
Bolevec

 
2-0 (0-0)
 

Vejprnice
Detail »
So 13.10.2018 15:30, Rozhodčí: Bína Roman, Hájek Zdeněk, Pressl Václav, Delegát: Bartošek Zdeněk
Tlumačov

 
2-0 (1-0)
 

TJ Luby
Detail »
Ne 14.10.2018 15:30, Rozhodčí: Fencl Jakub, Žák Adam, Mifková Hedvika, Delegát: Vyhnálek Josef
Mýto

 
1-0 (0-0)
 

Horní Bříza
Detail »
Ne 14.10.2018 15:30, Rozhodčí: Říha Zdeněk, Jakš Jan, Pena Miroslav, Delegát: Sádovský Peter
Rokycany

 
2-0 (2-0)
 

TJ Zruč
Detail »
So 13.10.2018 15:30, Rozhodčí: Šimek František, Fillinger Miloš, Homr Michal, Delegát: Svoboda Miroslav
Rapid

 
1-2 (1-1)
 

Chotíkov
Detail »
So 13.10.2018 15:30, Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Duspiva Václav, König Michal, Delegát: Lecjaks Ladislav
Nepomuk

 
3-2 (0-1)
 

Nýrsko
Detail »
Ne 14.10.2018 15:30, Rozhodčí: Kříž Lukáš, Šiška Pavel, Frgal Lukáš, Delegát: Lešetický Vladimír
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.

ROBSTAV stavby s.r.o.
B&BC a.s.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
DAK cz s.r.o.
IMPA spol. s r.o.
Projekty Škubalová
OMEXOM GA ENERGO s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. 2K ENRGY s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2018
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. B
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Plzeň-sever
Okresní přebor starších žáků
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč U-7
TJ Zruč SG A
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.