Fotbal - 320 kraj - okres 0 - Krajský přebor mužů - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
Krajský přebor mužů  | 2018 / 2019
NEODEHRANÉ ZÁPASY
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
So 11.08.2018 17:00
Rozhodčí: Homr Michal, Křen Jiří, Duspiva Václav, Delegát: Svoboda Alois
Ne 12.08.2018 17:00
Rozhodčí: Lego Jan, Šimek František, Kříž Lukáš, Delegát: Vyhnálek Josef
Pá 10.08.2018 18:30
Rozhodčí: Mazanec Marek, Pena Miroslav, Říha Zdeněk, Delegát: Mareška Ladislav
So 11.08.2018 17:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Říha Zdeněk, Pena Miroslav, Delegát: Vyhnálek Josef
St 22.08.2018 17:30
Rozhodčí: Fencl jakub, Kříž Lukáš, König Michal, Delegát: Lešetický Vladimír, Pozn.: PK 4:3
So 11.08.2018 17:00
Rozhodčí: Rubáš Jaroslav, Kříž Lukáš, Frgal Lukáš, Delegát: Harmady Miloš
So 11.08.2018 17:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, König Michal, Schveinert Radek, Delegát: Kvasnička Ladislav
Ne 12.08.2018 16:00
Rozhodčí: Petrželka František, Bureš Jan, Mazán Jan, Delegát: Paták Viktor, Pozn.: PK 4:5
02. kolo
So 18.08.2018 18:00
Rozhodčí: Mazanec Marek, König Michal, Pena Miroslav, Delegát: Havlík Václav
So 18.08.2018 17:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Lhoták Luděk, Šimek František, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 18.08.2018 17:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Petrželka František, Říha Zdeněk, Delegát: Svoboda Alois
Hřiště: UMT
Ne 19.08.2018 17:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Bogdan Gabriel, Schveinert Radek, Delegát: Hajšman Pavel
So 18.08.2018 17:00
Rozhodčí: Bína Roman, Lego Jan, Šiška Pavel, Delegát: Rauch Pavel, Pozn.: PK 5:3
So 18.08.2018 10:15
Rozhodčí: Žák Adam, Fencl Jakub, König Michal, Delegát: Pastyřík Vladimír
So 18.08.2018 17:00
Rozhodčí: Křen Jiří, Homr Michal, Rubáš Jaroslav, Delegát: Bláha Vladimír
Ne 19.08.2018 16:00
Rozhodčí: Pena Miroslav, Říha Zdeněk, Jakš Jan, Delegát: Cihlář František, Pozn.: PK 3:2
03. kolo
Ne 26.08.2018 17:00
Rozhodčí: Fencl Jakub, Kříž Lukáš, Pena Miroslav, Delegát: Mareška Ladislav, Pozn.: PK 4:2
So 25.08.2018 17:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Kříž Lukáš, Pena Miroslav, Delegát: Petržílka Jiří, Pozn.: PK 4:3
So 25.08.2018 17:00
Rozhodčí: Mazanec Marek, Jakš Jan, Říha Zdeněk, Delegát: Harmady Miloš
Ne 26.08.2018 17:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Mazanec Marek, Jakš Jan, Delegát: Lecjaks Ladislav
So 25.08.2018 17:00
Rozhodčí: König Michal, Žák Adam, Schveinert Radek, Delegát: Vyhnálek Josef
So 25.08.2018 17:00
Rozhodčí: Lego Jan, Šimek František, Žák Adam, Delegát: Lešetický Vladimír
Ne 26.08.2018 16:00
Rozhodčí: Duspiva Václav, Bogdan Gabriel, Fencl Jakub, Delegát: Rauch Pavel
So 25.08.2018 17:00
Rozhodčí: Homr Michal, Šiška Pavel, Rubáš Jaroslav, Delegát: Bartošek Zdeněk
04. kolo
So 01.09.2018 17:00
Rozhodčí: Křen Jiří, Lego Jan, Šiška Pavel, Delegát: Svoboda Alois
So 01.09.2018 17:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Říha Zdeněk, Bína Roman, Delegát: Mareška Ladislav
Hřiště: UMT
Ne 02.09.2018 17:00
Rozhodčí: Pena Miroslav, Mazanec Marek, Říha Zdeněk, Delegát: Churý Petr
So 01.09.2018 17:00
Rozhodčí: Homr Michal, Fencl Jakub, Rubáš Jaroslav, Delegát: Havlík Václav
So 01.09.2018 10:15
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Duspiva Václav, Žák Adam, Delegát: Rauch Pavel
So 01.09.2018 17:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Petrželka František, König Michal, Delegát: Lecjaks Ladislav, Pozn.: PK 4:3
Ne 02.09.2018 16:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Lhoták Luděk, Picek Lukáš, Delegát: Hajšman Pavel
Ne 02.09.2018 17:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Šimek František, Komínek Jiří, Delegát: Paták Viktor, Pozn.: PK 4:2
05. kolo
So 08.09.2018 17:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Jakš Jan, Pressl Václav, Delegát: Bláha Vladimír
So 08.09.2018 17:00
Rozhodčí: Petrželka František, Mazanec Marek, Pena Miroslav, Delegát: Petržílka Jiří, Pozn.: PK 2:3
Ne 09.09.2018 17:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Žák Adam, Šimek František, Delegát: Bartošek Zdeněk
So 08.09.2018 17:00
Rozhodčí: Duspiva Václav, Fencl Jakub, Kříž Lukáš, Delegát: Mareška Ladislav
So 08.09.2018 17:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Rubáš Jaroslav, Schveinert Radek, Delegát: Vyhnálek Josef, Pozn.: PK 4:2
Ne 09.09.2018 16:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Bureš Jiří, Hájek Zdeněk, Delegát: Krejčí Zdeněk
So 08.09.2018 17:00
Rozhodčí: Bína Roman, Říha Zdeněk, Šimek František, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 08.09.2018 17:00
Rozhodčí: Žák Adam, Bogdan Gabriel, König Michal, Delegát: Harmady Miloš
06. kolo
Hřiště: Prazdroj
So 15.09.2018 16:30
Rozhodčí: Bureš Jiří, Bína Roman, Hájek Zdeněk, Delegát: Bartošek Zdeněk, Pozn.: PK 3:1
Ne 16.09.2018 16:30
Rozhodčí: Šimek František, Lhoták Luděk, Duspiva Václav, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 15.09.2018 16:30
Rozhodčí: Lego Jan, Duspiva Václav, Žák Adam, Delegát: Hajšman Pavel
So 15.09.2018 10:15
Rozhodčí: Jakš Jan, Pena Miroslav, Brůha Radek, Delegát: Sádovský Peter
So 15.09.2018 16:30
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Mazanec Marek, Petrželka František, Delegát: Lecjaks Ladislav, Pozn.: PK 2:4
Ne 16.09.2018 16:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Říha Zdeněk, Rubáš Jaroslav, Delegát: Churý Petr, Pozn.: PK 5:4
Ne 16.09.2018 16:30
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Homr Michal, Šiška Pavel, Delegát: Havránek Václav
So 15.09.2018 16:30
Rozhodčí: Fencl Jakub, Homr Michal, Rubáš Jaroslav, Delegát: Krejčí Zdeněk
07. kolo
So 22.09.2018 16:30
Rozhodčí: Šimek František, Šiška Pavel, Komínek Jiří, Delegát: Kvasnička Ladislav
Ne 23.09.2018 16:30
Rozhodčí: Pena Miroslav, Říha Zdeněk, Jakš Jan, Delegát: Mareška Ladislav, Pozn.: PK 2:4
So 22.09.2018 16:30
Rozhodčí: Ruda Daniel, König Michal, Schveinert Radek, Delegát: Vyhnálek Josef
So 22.09.2018 16:30
Rozhodčí: Mazanec Marek, Bureš Jiří, Bína Roman, Delegát: Paták Viktor
Ne 23.09.2018 16:00
Rozhodčí: Kulhánek Milan, Fencl Jakub, König Michal, Delegát: Mudra Zdeněk
So 22.09.2018 16:30
Rozhodčí: Duspiva Václav, Lego Jan, Fencl Jakub, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 1:4
So 22.09.2018 16:30
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Kříž Lukáš, Křen Jiří, Delegát: Petržílka Jiří
So 22.09.2018 16:30
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Hájek Zdeněk, Picek Lukáš, Delegát: Havlík Václav
08. kolo
So 29.09.2018 16:00
Rozhodčí: Petrželka František, Mazanec Marek, Žák Adam, Delegát: Lecjaks Ladislav, Pozn.: PK 4:3
So 29.09.2018 16:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, König Michal, Lhoták Luděk, Delegát: Vyhnálek Josef
So 29.09.2018 10:15
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Hessová Tereza, Šimek František, Delegát: Rauch Pavel
So 29.09.2018 16:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Říha Zdeněk, Pena Miroslav, Delegát: Havránek Václav, Pozn.: PK 4:5
Pá 28.09.2018 16:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Mifková Hedvika, Schveinert Radek, Delegát: Svoboda Miroslav
Ne 30.09.2018 16:00
Rozhodčí: Bína Roman, Homr Michal, Hájek Zdeněk, Delegát: Mudra Zdeněk, Pozn.: PK 4:3
So 29.09.2018 16:00
Rozhodčí: Kulhánek Milan, Křen Jiří, König Michal, Delegát: Churý Petr
So 29.09.2018 16:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Rubáš Jaroslav, Fillinger Miloš, Delegát: Hamouz Jaroslav
09. kolo
Ne 07.10.2018 16:00
Rozhodčí: Homr Michal, Fencl Jakub, Bogdan Gabriel, Delegát: Petržílka Jiří
So 06.10.2018 16:00
Rozhodčí: Pena Miroslav, Říha Zdeněk, Jakš Jan, Delegát: Kvasnička Ladislav
So 06.10.2018 16:00
Rozhodčí: Křen Jiří, Kříž Lukáš, Duspiva Václav, Delegát: Harmady Miloš
Ne 07.10.2018 16:00
Rozhodčí: Žák Adam, Lhoták Luděk, König Michal, Delegát: Rauch Pavel
So 06.10.2018 16:00
Rozhodčí: König Michal, Šimek František, Fillinger Miloš, Delegát: Havlík Václav
So 06.10.2018 16:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Rubáš Jaroslav, Fillinger Miloš, Delegát: Hajšman Pavel, Pozn.: PK 4:1
So 06.10.2018 16:00
Rozhodčí: Kulhánek Milan, Lego Jan, Šiška Pavel, Delegát: Svoboda Alois
Ne 07.10.2018 16:00
Rozhodčí: Mazanec Marek, Bureš Jiří, Bína Roman, Delegát: Mareška Ladislav
10. kolo
So 13.10.2018 15:30
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Havránek Martin, Burda Václav, Delegát: Mareška Ladislav
So 13.10.2018 10:15
Rozhodčí: Bureš Jiří, Mazanec Marek, Petrželka František, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 13.10.2018 15:30
Rozhodčí: Bína Roman, Hájek Zdeněk, Pressl Václav, Delegát: Bartošek Zdeněk
Ne 14.10.2018 15:30
Rozhodčí: Fencl Jakub, Žák Adam, Mifková Hedvika, Delegát: Vyhnálek Josef
Ne 14.10.2018 15:30
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Jakš Jan, Pena Miroslav, Delegát: Sádovský Peter
So 13.10.2018 15:30
Rozhodčí: Šimek František, Fillinger Miloš, Homr Michal, Delegát: Svoboda Miroslav
So 13.10.2018 15:30
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Duspiva Václav, König Michal, Delegát: Lecjaks Ladislav
Ne 14.10.2018 15:30
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Šiška Pavel, Frgal Lukáš, Delegát: Lešetický Vladimír
11. kolo
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Picek Lukáš, Delegát: Havlík Václav, Pozn.: PK 1:4
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Pena Miroslav, Říha Zdeněk, Schveinert Radek, Delegát: Petržílka Jiří
Ne 21.10.2018 15:30
Rozhodčí: König Michal, Homr Michal, Ruda Daniel, Delegát: Hajšman Pavel
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Petrželka František, Šiška Pavel, Mazanec Marek, Delegát: Lešetický Vladimír, Pozn.: PK 3:4
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Lego Jan, Šimek František, König Michal, Delegát: Svoboda Alois
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Křen Jiří, Fencl Jakub, Duspiva Václav, Delegát: Kvasnička Ladislav, Pozn.: PK 3:1
Ne 21.10.2018 15:30
Rozhodčí: Ruda Daniel, Kříž Lukáš, Homr Michal, Delegát: Harmady Miloš
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Bína Roman, Pressl Václav, Delegát: Churý Petr
12. kolo
Hřiště:
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Pena Miroslav, Pressl Václav, Delegát: Vyhnálek Josef
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Šimek František, Fillinger Miloš, Schveinert Radek, Delegát: Hamouz Jaroslav
Čt 01.11.2018 14:30
Rozhodčí: Homr Michal, Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Delegát: Svoboda Alois
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Mazanec Marek, Křen Jiří, Petrželka František, Delegát: Lešetický Vladimír, Pozn.: PK 1:3
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Žák Adam, König Michal, Ruda Daniel, Delegát: Bartošek Zdeněk
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Kulhánek Milan, Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 3:2
St 07.11.2018 14:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Fencl Jakub, Duspiva Václav, Delegát: Bláha Vladimír
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Fencl Jakub, Lego Jan, Hájek Zdeněk, Delegát: Lecjaks Ladislav, Pozn.: PK 5:3
13. kolo
So 03.11.2018 14:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Šimek František, König Michal, Delegát: Havlík Václav
Ne 04.11.2018 14:00
Rozhodčí: Křen Jiří, Havránek Martin, Frgal Lukáš, Delegát: Havránek Václav, Pozn.: PK 7:8
So 03.11.2018 14:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Hájek Zdeněk, Ruda Daniel, Delegát: Mareška Ladislav
So 03.11.2018 14:00
Rozhodčí: Homr Michal, Šiška Pavel, Bína Roman, Delegát: Churý Petr
So 03.11.2018 14:00
Rozhodčí: Lego Jan, Fillinger Miloš, Delegát: Petržílka Jiří
Ne 04.11.2018 14:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Fencl Jakub, Duspiva Václav, Delegát: Svoboda Alois, Pozn.: PK 4:3
So 03.11.2018 14:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Mazanec Marek, Pena Miroslav, Delegát: Svoboda Miroslav
So 03.11.2018 10:15
Rozhodčí: Duspiva Václav, Schveinert Radek, Frgal Lukáš, Delegát: Harmady Miloš
14. kolo
So 10.11.2018 14:00
Rozhodčí: Fencl Jakub, Bogdan Gabriel, Křen Jiří, Delegát: Hamouz Jaroslav
Ne 11.11.2018 14:00
Rozhodčí: Bína Roman, Petrželka František, Mazanec Marek, Delegát: Petržílka Jiří
Ne 11.11.2018 14:00
Rozhodčí: Ruda Daniel, Křen Jiří, Duspiva Václav, Delegát: Rauch Pavel
So 10.11.2018 14:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Lhoták Luděk, Homr Michal, Delegát: Lacjaks Ladislav
So 10.11.2018 14:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Říha Zdeněk, Pena Miroslav, Delegát: Lešetický Vladimír, Pozn.: PK 4:2
Ne 11.11.2018 14:00
Rozhodčí: Šimek František, Fencl Jakub, Kříž Lukáš, Delegát: Hajšman Pavel
So 10.11.2018 14:00
Rozhodčí: König Michal, Lego Jan, Fillinger Miloš, Delegát: Kvasnička Ladislav
So 10.11.2018 14:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Bureš Jiří, Šiška Pavel, Delegát: Havlík Václav
15. kolo
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Pena Miroslav, Fillinger Miloš, Žák Adam, Delegát: Havlík Václav, Pozn.: PK 1:4
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Fencl Jakub, Mazanec Marek, Bína Roman, Delegát: Harmady Miloš
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Křen Jiří, Šimek František, Říha Zdeněk, Delegát: Lecjaks Ladislav
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Homr Michal, Šiška Pavel, Delegát: Churý Petr
Ne 18.11.2018 13:30
Rozhodčí: Duspiva Václav, Havránek Martin, Hájek Zdeněk, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Petrželka František, Lhoták Luděk, Jakš Jan, Delegát: Svoboda Alois
So 17.11.2018 10:15
Rozhodčí: Šiška Pavel, Homr Michal, Kříž Lukáš, Delegát: Svoboda Miroslav
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Lego Jan, König Michal, Schveinert Radek, Delegát: Mareška Ladislav
16. kolo
Hřiště:
So 09.03.2019 14:30
Rozhodčí: Pena Miroslav, Říha Zdeněk, Jakš Jan, Delegát: Mareška Ladislav
So 09.03.2019 14:30
Rozhodčí: Homr Michal, Bína Roman, Pressl Václav, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 1:3
Hřiště:
So 09.03.2019 10:15
Rozhodčí: Fencl Jakub, Mazanec Marek, Pena Miroslav, Delegát: Rauch Pavel
Hřiště: UMT
So 09.03.2019 14:30
Rozhodčí: Bureš Jiří, Petrželka František, Hájek Zdeněk, Delegát: Havlík Václav
Hřiště: UMT
Ne 10.03.2019 14:30
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Mazanec Marek, Komínek Jiří, Delegát: Vyhnálek Josef
So 09.03.2019 14:30
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Picek Lukáš, Delegát: Rauch Pavel
So 09.03.2019 14:30
Rozhodčí: Lego Jan, Šimek František, Hamouz Jakub, Delegát: Svoboda Alois, Pozn.: PK 5:3
So 09.03.2019 14:30
Rozhodčí: Křen Jiří, Šiška Pavel, Kašpar Zdeněk, Delegát: Kvasnička Ladislav
17. kolo
So 16.03.2019 15:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Bína Roman, Petrželka Franišek, Delegát: Petržílka Jiří
Hřiště: UMT
Ne 17.03.2019 15:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Duspiva Václav, Komínek Jiří, Delegát: Krejčí Zdeněk
Hřiště: Zruč UMT
So 16.03.2019 15:00
Rozhodčí: Mazanec Marek, Bureš Jiří, Mifková Hedvika, Delegát: Hamouz Jaroslav
St 03.04.2019 17:00
Rozhodčí: Lego Jan, Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Delegát: Lešetický Vladimír, Pozn.: Odloženo z 16.3., PK 8:9
Ne 17.03.2019 15:00
Rozhodčí: Fencl Jakub, Havránek Martin, Bogdan Gabriel, Delegát: Sádovský Peter, Pozn.: PK 4:5
Hřiště: Doubravka UMT
Ne 17.03.2019 16:30
Rozhodčí: Šimek František, Fillinger Miloš, Hamouz Jakub, Delegát: Havránek Václav
So 16.03.2019 15:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Jakš Jan, Pena Miroslav, Delegát: Hajšman Pavel
Ne 17.03.2019 15:00
Rozhodčí: Volf Michal, Šiška Pavel, Mičan Jan, Delegát: Mareška Ladislav
18. kolo
So 23.03.2019 15:00
Rozhodčí: Šálková Helena, Bureš Jiří, Mazanec Marek, Delegát: Svoboda Alois
Ne 24.03.2019 15:00
Rozhodčí: Petrželka František, Kříž Lukáš, Duspiva Václav, Delegát: Churý Petr
So 23.03.2019 15:00
Rozhodčí: Mazanec Marek, Havránek Martin, Picek Lukáš, Delegát: Svoboda Miroslav
Hřiště:
So 23.03.2019 10:15
Rozhodčí: Ruda Daniel, Hessová Tereza, Doksanský Tomáš, Delegát: Harmady Miloš
Hřiště: UMT
So 23.03.2019 15:00
Rozhodčí: Šimek František, Fillinger Miloš, Hamouz Jakub, Delegát: Vyhnálek Josef
Hřiště: UMT
Ne 24.03.2019 15:00
Rozhodčí: Duspiva Václav, Lego Jan, Šimek František, Delegát: Královec Pavel
So 23.03.2019 15:00
Rozhodčí: Bína Roman, Hájek Zdeněk, Sladký Stanislav, Delegát: Havlík Václav
So 23.03.2019 15:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Bureš Jiří, Fencl Jakub, Delegát: Bartošek Zdeněk
19. kolo
So 30.03.2019 16:30
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Hájek Zdeněk, Kulhánek Milan, Delegát: Lešetický Vladimír
So 30.03.2019 16:30
Rozhodčí: Homr Michal, Šimek František, Havránek Martin, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 30.03.2019 16:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Mazanec Marek, Pressl Václav, Delegát: Komanec Petr
So 30.03.2019 16:30
Rozhodčí: Petrželka František, Bína Roman, Rubáš Jaroslav, Delegát: Kvasnička Ladislav
So 30.03.2019 16:30
Rozhodčí: Křen Jiří, Šiška Pavel, Ruda Daniel, Delegát: Petržílka Jiří
Ne 31.03.2019 16:30
Rozhodčí: Langmajer Lukáš, Šimek František, Fillinger Miloš, Delegát: Bláha Vladimír
So 30.03.2019 16:30
Rozhodčí: Fencl Jakub, Kříž Lukáš, Hamouz Jakub, Delegát: Svoboda Antonín
So 30.03.2019 16:30
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Šlajs Jakub, Schveinert Radek, Delegát: Svoboda Alois
20. kolo
So 06.04.2019 16:30
Rozhodčí: Ruda Daniel, Šiška Pavel, Mazanec Marek, Delegát: Bartošek Zdeněk
So 06.04.2019 16:30
Rozhodčí: Fillinger Miloš, Šimek František, Burda Václav, Delegát: Krejčí Zdeněk
Ne 07.04.2019 16:00
Rozhodčí: Havránek Martin, Bogdan Gabriel, Mazanec Marek, Delegát: Havlík Václav, Pozn.: PK 6:5
So 06.04.2019 16:30
Rozhodčí: Duspiva Václav, Křen Jiří, Schveinert Radek, Delegát: Hajšman Pavel
So 06.04.2019 10:15
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Bureš Jiří, Petrželka František, Delegát: Rauch Pavel
Hřiště: UMT
So 06.04.2019 16:30
Rozhodčí: Kulhánek Milan, Homr Michal, Frgal Lukáš, Delegát: Mareška Ladislav
Hřiště: UMT
Ne 07.04.2019 16:30
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Pálek Ondřej, Pena Miroslav, Delegát: Sádovský Peter
So 06.04.2019 16:30
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Duda Miroslav, Fencl Jakub, Delegát: Harmady Miloš
21. kolo
So 13.04.2019 17:00
Rozhodčí: Křen Jiří, Fillinger Miloš, Kulhánek Milan, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 13.04.2019 17:00
Rozhodčí: Šimek František, Hamouz Jakub, Říha Zdeněk, Delegát: Komanec Petr
So 13.04.2019 17:00
Rozhodčí: Lego Jan, Lhoták Luděk, Kříž Lukáš, Delegát: Kvasnička Ladislav, Pozn.: PK 4:5
Ne 14.04.2019 16:00
Rozhodčí: Mazanec Marek, Petrželka František, Říha Zdeněk, Delegát: Hajšman Pavel
So 13.04.2019 17:00
Rozhodčí: Bína Roman, Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Delegát: Svoboda Alois, Pozn.: PK 5:4
So 13.04.2019 17:00
Rozhodčí: Homr Michal, Mazanec Marek, Pena Miroslav, Delegát: Lešetický Vladimír, Pozn.: PK 7:6
Ne 14.04.2019 17:00
Rozhodčí: Fencl Jakub, Bureš Jiří, Hájek Zdeněk, Delegát: Vyhnálek Josef
So 13.04.2019 17:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Kubec Václav, Duspiva Václav, Delegát: Churý Petr
22. kolo
So 20.04.2019 17:00
Rozhodčí: Lego Jan, Šimek František, Pena Miroslav, Delegát: Rauch Pavel
So 20.04.2019 17:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Langmajer Lukáš, Petrželka František, Delegát: Hamouz Robert
So 20.04.2019 17:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Lhoták Luděk, Ruda Daniel, Delegát: Mudra Zdeněk, Pozn.: PK 4:2
Ne 21.04.2019 16:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Mazanec Marek, Říha Zdeněk, Delegát: Petržílka Jiří
Pá 19.04.2019 17:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Bína Roman, Hájek Zdeněk, Delegát: Havlík Václav
So 20.04.2019 10:15
Rozhodčí: Havránek Martin, Bogdan Gabriel, Schveinert Radek, Delegát: Krejčí Zdeněk
Hřiště: UMT
So 20.04.2019 17:00
Rozhodčí: Fencl Jakub, Křen Jiří, Ruda Daniel, Delegát: Harmady Miloš
Hřiště: UMT
Ne 21.04.2019 17:00
Rozhodčí: Kulhánek Milan, Šiška Pavel, Homr Michal, Delegát: Bláha Vladimír
23. kolo
Hřiště: UMT
Ne 28.04.2019 17:00
Rozhodčí: Fillinger Miloš, Kříž Lukáš, Fencl Jakub, Delegát: Havránek Václav, Pozn.: PK 4:3
So 27.04.2019 17:00
Rozhodčí: Duspiva Václav, Fillinger Miloš, Šimek František, Delegát: Svoboda Alois
Ne 28.04.2019 16:00
Rozhodčí: Homr Michal, Lhoták Luděk, Šiška Pavel, Delegát: Churý Petr
So 27.04.2019 17:00
Rozhodčí: Petrželka František, Bureš Jiří, Jakš Jan, Delegát: Vyhnálek Josef
Ne 28.04.2019 16:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Hamouz Jakub, Delegát: Kvasnička Ladislav
So 27.04.2019 17:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Fencl Jakub, Kulhánek Milan, Delegát: Hajšman Pavel
So 27.04.2019 17:00
Rozhodčí: Ruda Daniel, Lego Jan, Doksanský Tomáš, Delegát: Rauch Pavel
Ne 28.04.2019 17:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Bureš Jiří, Mazanec Marek, Delegát: Lešetický Vladimír
24. kolo
So 04.05.2019 17:00
Rozhodčí: Petrželka František, Lego Jan, Jakš Jan, Delegát: Havlík Václav
So 04.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kulhánek Milan, Šiška Pavel, Frgal Lukáš, Delegát: Harmady Miloš
So 04.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Homr Michal, Schveinert Radek, Delegát: Mareška Vladimír
Ne 05.05.2019 17:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Lhoták Luděk, Ruda Daniel, Delegát: Lešetický Vladimír
Ne 05.05.2019 16:00
Rozhodčí: Křen Jiří, Fillinger Miloš, Duspiva Václav, Delegát: Komanec Petr, Pozn.: PK 6:5
So 04.05.2019 17:00
Rozhodčí: Havránek Martin, Bogdan Gabriel, Ruda Daniel, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 04.05.2019 10:15
Rozhodčí: Pena Miroslav, Fencl Jakub, Komínek Jiří, Delegát: Bláha Vladimír
So 04.05.2019 17:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Hájek Zdeněk, Mazanec Marek, Delegát: Petržílka Jiří
25. kolo
Hřiště: UMT
So 11.05.2019 17:00
Rozhodčí: Ruda Daniel, Šiška Pavel, Bogdan Gabriel, Delegát: Hajšman Pavel, Pozn.: PK 5:4
Hřiště: UMT
Ne 12.05.2019 17:00
Rozhodčí: Lego Jan, Havránek Martin, Mifková Hedvika, Delegát: Churý Petr
So 11.05.2019 17:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Fencl Jakub, Duspiva Václav, Delegát: Lešetický Vladimír
St 29.05.2019 18:00
Rozhodčí: Fillinger Miloš, Křen Jiří, Kříž Lukáš, Delegát: Kvasnička Ladislav
So 11.05.2019 17:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Petrželka František, Říha Zdeněk, Delegát: Svoboda Alois
Ne 12.05.2019 16:00
Rozhodčí: Fencl Jakub, Fillinger Miloš, Říha Zdeněk, Delegát: Vyhnálek Josef
So 11.05.2019 17:00
Rozhodčí: Mazanec Marek, Hájek Zdeněk, Pena Miroslav, Delegát: Sádovský Peter
So 11.05.2019 17:00
Rozhodčí: Šimek František, Křen Jiří, Kašpar Zdeněk, Delegát: Hamouz Jaroslav
26. kolo
So 18.05.2019 17:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Šimek František, Fillinger Miloš, Delegát: Komanec Petr
Ne 19.05.2019 17:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Petrželka František, Strolený Petr, Delegát: Mareška Ladislav
So 18.05.2019 17:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Picek Lukáš, Delegát: Havlík Václav
So 18.05.2019 17:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Kříž Lukáš, Ruda Daniel, Delegát: Harmady Miloš
So 18.05.2019 17:00
Rozhodčí: Křen Jiří, Homr Michal, Frgal Lukáš, Delegát: Petrželka Jiří
Ne 19.05.2019 16:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Mifková Hedvika, Mazán Jan, Delegát: Rauch Pavel
So 18.05.2019 17:00
Rozhodčí: Fencl Jakub, Schveinert Radek, Kašpar Zdeněk, Delegát: Mudra Zdeněk
So 18.05.2019 10:15
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Duspiva Václav, Schveinert Radek, Delegát: Sádovský Peter
27. kolo
So 25.05.2019 10:15
Rozhodčí: Bína Roman, Říha Zdeněk, Kulhánek Milan, Delegát: Hajšman Pavel
Hřiště: UMT
So 25.05.2019 17:00
Rozhodčí: Lego Jan, Volf Michal, Kříž Lukáš, Delegát: Hamouz Jaroslav
Hřiště: UMT
Ne 26.05.2019 17:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Bureš Jiří, Petrželka František, Delegát: Krejčí Zdeněk
So 25.05.2019 17:00
Rozhodčí: Petrželka František, Hájek Zdeněk, Jakš Jan, Delegát: Mareška Ladislav, Pozn.: PK 7:8
Ne 26.05.2019 17:00
Rozhodčí: Šimek František, Hamouz Jakub, Frgal Lukáš, Delegát: Vyhnálek Josef, Pozn.: PK 4:5
So 25.05.2019 17:00
Rozhodčí: Duspiva Václav, Křen Jiří, Fillinger Miloš, Delegát: Bartošek Zdeněk
Ne 26.05.2019 16:00
Rozhodčí: Havránek Martin, Šiška Pavel, Ruda Daniel, Delegát: Svoboda Alois
So 25.05.2019 17:00
Rozhodčí: Pena Miroslav, Fencl Jakub, Bogdan Gabriel, Delegát: Churý Petr
28. kolo
So 01.06.2019 17:00
Rozhodčí: Šimek František, Havránek Martin, Duspiva Václav, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 5:3
So 01.06.2019 17:00
Rozhodčí: Mifková Hedvika, Homr Michal, Frgal Lukáš, Delegát: Sádovský Peter
Ne 02.06.2019 17:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Fencl Jakub, Schveinert Radek, Delegát: Havránek Václav, Pozn.: PK 2:4
So 01.06.2019 17:00
Rozhodčí: Ruda Daniel, Kříž Lukáš, Lhoták Luděk, Delegát: Petržílka Jiří
So 01.06.2019 17:00
Rozhodčí: Fillinger Miloš, Lego Jan, Bogdan Gabriel, Delegát: Havlík Václav
Ne 02.06.2019 17:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Fillinger Miloš, Šiška Pavel, Delegát: Rauch Pavel
Ne 02.06.2019 16:00
Rozhodčí: Mazanec Marek, Bína Roman, Brůha Radek, Delegát: Mareška Ladialv
So 01.06.2019 17:00
Rozhodčí: Kulhánek Milan, Bureš Jiří, Pena Miroslav, Delegát: Komanec Petr
29. kolo
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Kříž Lukáš, Ruda Daniel, Delegát: Bláha Vladimír
So 08.06.2019 10:15
Rozhodčí: Duspiva Václav, Lego Jan, Mičan Jan, Delegát: Sádovský Peter
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Špindlerová Zuzana, Frgal Lukáš, Delegát: Kvasnička Ladislav
Hřiště: UMT
Ne 09.06.2019 17:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Říha Zdeněk, Strolený Petr, Delegát: Bartošek Zdeněk
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Křen Jiří, Havránek Martin, Sladký Stanislav, Delegát: Vyhnálek Josef
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Fillinger Miloš, Schveinert Radek, Delegát: Komanec Petr, Pozn.: PK 2:4
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Pena Miroslav, Petrželka František, Mazanec Marek, Delegát: Churý Petr
Ne 09.06.2019 16:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Kříž Lukáš, Fillinger Miloš, Delegát: Svoboda Miroslav
30. kolo
Hřiště: Chotěšov
Pá 14.06.2019 18:00
Rozhodčí: Petrželka František, Hájek Zdeněk, Pressl Václav, Delegát: Hajšman Pavel
So 15.06.2019 17:00
Rozhodčí: Homr Michal, Bureš Jiří, Ruda Daniel, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 15.06.2019 17:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Hájek Zdeněk, Petrželka František, Delegát: Harmady Miloš
Ne 16.06.2019 17:00
Rozhodčí: Lego Jan, Šálková Helena, Kříž Lukáš, Delegát: Havlík Václav
So 15.06.2019 17:00
Rozhodčí: Pena Miroslav, Mazanec Marek, Pressl Václav, Delegát: Petržílka Jiří, Pozn.: PK 4:3
So 15.06.2019 17:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Šimek František, Duspiva Václav, Delegát: Bláha Vladimír, Pozn.: PK 5:3
Ne 16.06.2019 17:00
Rozhodčí: Mifková Hedvika, Schveinert Radek, Sladký Stanislav, Delegát: Mareška Ladislav
Ne 16.06.2019 16:00
Rozhodčí: Fillinger Miloš, Mifková Hedvika, Šimek František, Delegát: Svoboda Alois
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ROBSTAV stavby s.r.o.

ELIOD servis, s.r.o.

B&BC a.s.
IMPA spol. s r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o.
EKOLEVEL s.r.o.
Stavební montáže s. r.o.

OMEXOM GA ENERGO s.r.o.
WEST BRICK - lícové zdivo s.r.o.
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
AEROTECH s.r.o.

PNEU HÁJEK
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
ELEKTRO ŠTAIF, s.r.o.
D3K s.r.o.
2K ENRGY s.r.o.
DAK cz s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
Zruč-Senec
OBEC ZRUČ-SENEC

MŠMT Můj klub

Plzeňský kraj
PM Trávníky

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
 
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
Muži A
Muži B
U-19
U-15
U-13
U-13 B
U-11
U-11 B
U-9
U-9 B
U-7
SG A
SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.