Fotbal - 320 kraj - okres 0 - Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B  | 2018 / 2019
NEODEHRANÉ ZÁPASY
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Čt 30.08.2018 17:45
Rozhodčí: Velíšek Jiří
Čt 30.08.2018 17:45
Rozhodčí: Liškutín Antonín
Čt 30.08.2018 17:45
Rozhodčí: Burda Václav
Čt 30.08.2018 17:45
Rozhodčí: Kříž Lukáš
Čt 30.08.2018 17:45
Rozhodčí: Šimek Luboš
Čt 30.08.2018 17:45
Rozhodčí: Krauz Jan
Čt 30.08.2018 17:45
Rozhodčí: Fencl Jakub, Pozn.: PK 5:4
Čt 30.08.2018 17:45
Rozhodčí: Bíba Zbyněk
02. kolo
St 05.09.2018 17:45
Rozhodčí: Duspiva Václav
St 05.09.2018 17:45
Rozhodčí: Šlauf Jiří
St 05.09.2018 17:45
Rozhodčí: Kříž Lukáš
St 05.09.2018 17:45
Rozhodčí: Schneider Josef
St 05.09.2018 17:45
Rozhodčí: Doksanský Tomáš, Pozn.: PK 5:4
St 05.09.2018 17:45
Rozhodčí: Šimek Luboš
St 05.09.2018 17:45
Rozhodčí: Orlík Vladimír
St 05.09.2018 17:45
Rozhodčí: Hanzlíková Aneta
03. kolo
So 25.08.2018 10:00
Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
So 25.08.2018 10:00
Rozhodčí: König Vlastislav
So 25.08.2018 10:00
Rozhodčí: Klik Jiří
Ne 26.08.2018 10:00
Rozhodčí: Homr Michal
So 25.08.2018 13:30
Rozhodčí: Schneider Josef
Ne 26.08.2018 10:00
Rozhodčí: König Michal
Ne 26.08.2018 10:15
Rozhodčí: Čubr Zbyněk
Ne 26.08.2018 10:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel
04. kolo
So 01.09.2018 10:00
Rozhodčí: Komínek Jiří
So 01.09.2018 10:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš
So 01.09.2018 10:00
Rozhodčí: Sladký Stanislav
So 01.09.2018 10:00
Rozhodčí: Bíba Zbyněk
Ne 02.09.2018 10:15
Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
So 01.09.2018 10:00
Rozhodčí: Hessová Tereza
Ne 02.09.2018 10:30
Rozhodčí: Kulhánek Milan
So 01.09.2018 10:00
Rozhodčí: Schneider Josef
05. kolo
So 08.09.2018 10:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel
So 08.09.2018 10:00
Rozhodčí: Reiprich Václav
Ne 09.09.2018 10:00
Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
So 08.09.2018 13:30
Rozhodčí: Ruda Daniel
Ne 09.09.2018 10:00
Rozhodčí: Čermák Vladimír
Ne 09.09.2018 10:15
Rozhodčí: Orlík Vladimír
So 08.09.2018 10:00
Rozhodčí: König Vlastislav
Ne 09.09.2018 14:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš
06. kolo
So 15.09.2018 10:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš
So 15.09.2018 10:00
Rozhodčí: Vaněk Matěj
So 15.09.2018 10:00
Rozhodčí: Reiprich Václav
Ne 16.09.2018 10:15
Rozhodčí: König Vlastislav
So 15.09.2018 10:00
Rozhodčí: Chejlava Petr
Ne 16.09.2018 10:30
Rozhodčí: Šimek Luboš, Pozn.: PK 3:4
So 15.09.2018 10:00
Rozhodčí: Komanec Petr
So 15.09.2018 10:00
Rozhodčí: Bíba Zbyněk
07. kolo
So 22.09.2018 10:00
Rozhodčí: Chejlava Petr
Ne 23.09.2018 10:00
Rozhodčí: Mazanec Marek
So 22.09.2018 13:00
Rozhodčí: Vocelka Milan, Pozn.: PK 7:6
Ne 23.09.2018 10:00
Rozhodčí: Kořan Josef
Ne 23.09.2018 10:15
Rozhodčí: Stejskal Filip
So 22.09.2018 10:00
Rozhodčí: Orlík Vladimír
Ne 23.09.2018 14:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš
So 22.09.2018 10:00
Rozhodčí: Ulrych Jan
08. kolo
Hřiště: UMT
St 10.10.2018 18:00
Rozhodčí: Ruda Daniel
So 29.09.2018 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
Ne 30.09.2018 10:15
Rozhodčí: Velíšek Jiří
So 29.09.2018 10:00
Rozhodčí: Schneider Josef, Pozn.: PK 5:4
Ne 30.09.2018 10:30
Rozhodčí: Zavadil Jan
So 29.09.2018 10:00
Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
So 29.09.2018 10:00
Rozhodčí: Jirsa Lukáš
So 29.09.2018 10:00
Rozhodčí: Kořan Josef
09. kolo
Ne 07.10.2018 10:00
Rozhodčí: Orlík Vladimír
So 06.10.2018 12:30
Rozhodčí: Hamouz Jakub
Ne 07.10.2018 10:00
Rozhodčí: Schneider Josef
Ne 07.10.2018 10:15
Rozhodčí: Velíšek Jiří
So 06.10.2018 10:00
Rozhodčí: Šimek Luboš
Ne 07.10.2018 14:00
Rozhodčí: Adámek Filip
So 06.10.2018 10:00
Rozhodčí: Šnajdr David
So 06.10.2018 10:00
Rozhodčí: Sirový Václav
10. kolo
So 13.10.2018 10:00
Rozhodčí: Kodýdek Petr
Ne 14.10.2018 10:15
Rozhodčí: Kořan Josef
So 13.10.2018 10:00
Rozhodčí: Nesvadba Karel
Ne 14.10.2018 10:30
Rozhodčí: Velíšek Jiří
So 13.10.2018 10:00
Rozhodčí: Šmaus Petr
So 13.10.2018 10:00
Rozhodčí: Jirsa Lukáš
So 13.10.2018 10:00
Rozhodčí: Burda Václav, Pozn.: PK 3:4
Ne 14.10.2018 10:00
Rozhodčí: Duspiva Václav
11. kolo
So 20.10.2018 12:00
Rozhodčí: Orlík Vladimír
Ne 21.10.2018 10:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří
Ne 21.10.2018 10:15
Rozhodčí: Kalík Michal
So 20.10.2018 10:00
Rozhodčí: Ježek Petr
Ne 21.10.2018 14:00
Rozhodčí: Havránek Martin
So 20.10.2018 10:00
Rozhodčí: Krůs František
So 20.10.2018 10:00
Rozhodčí: Fencl Jakub
So 20.10.2018 10:00
Rozhodčí: Nesvadba Karel, Pozn.: PK 5:4
12. kolo
Hřiště: Druztová
So 27.10.2018 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
So 27.10.2018 10:00
Rozhodčí: Křen Jiří
Ne 28.10.2018 10:30
Rozhodčí: Bína Roman, Pozn.: PK 2:4
So 27.10.2018 10:00
Rozhodčí: Komínek Jiří
So 27.10.2018 10:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel
So 27.10.2018 10:00
Rozhodčí: Schveinert Radek
Ne 28.10.2018 10:00
Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
So 27.10.2018 11:00
Rozhodčí: Burda Václav
13. kolo
Ne 04.11.2018 10:00
Rozhodčí: Ruda Daniel
Ne 04.11.2018 10:15
Rozhodčí: Schveinert Radek
So 03.11.2018 10:00
Rozhodčí: Havránek Martin
Ne 04.11.2018 14:00
Rozhodčí: Orlík Vladimír
So 03.11.2018 10:00
Rozhodčí: Krůs František, Pozn.: PK 2:3
So 03.11.2018 10:00
Rozhodčí: Orlík Vladimír
So 03.11.2018 10:00
Rozhodčí: Šnajdr David
Ne 04.11.2018 10:15
Rozhodčí: Jirsa Petr
14. kolo
So 10.11.2018 10:00
Rozhodčí: Ulrych Jan
Ne 11.11.2018 10:30
Rozhodčí: Šimek Luboš
So 10.11.2018 10:00
Rozhodčí: Duspiva Václav
So 10.11.2018 10:00
Rozhodčí: Smitka Josef
So 10.11.2018 10:00
Rozhodčí: Hessová Tereza
Ne 11.11.2018 10:00
Rozhodčí: Jirsa Lukáš, Pozn.: PK 1:3
So 10.11.2018 10:30
Rozhodčí: Sladký Stanislav
Ne 11.11.2018 10:00
Rozhodčí: Komanec Petr
15. kolo
So 17.11.2018 10:00
Rozhodčí: Žák Adam
So 17.11.2018 10:00
Rozhodčí: Šimek Luboš
Ne 18.11.2018 14:00
Rozhodčí: Čermák Vladimír
So 17.11.2018 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
So 17.11.2018 10:00
Rozhodčí: König Vlastislav
So 17.11.2018 10:00
Rozhodčí: Krůs František
Ne 18.11.2018 10:15
Rozhodčí: Strolený Petr
So 17.11.2018 10:00
Rozhodčí: Smitka Josef
16. kolo
Hřiště: UMT
So 09.03.2019 10:30
Rozhodčí: Oliverius Jiří
So 09.03.2019 10:00
Rozhodčí: Špiral Václav
Ne 10.03.2019 10:15
Rozhodčí: Velíšek Jiří
Hřiště: Zruč UMT
Ne 10.03.2019 16:30
Rozhodčí: Škarda Jiří
So 09.03.2019 14:00
Rozhodčí: Krauz Jan
So 09.03.2019 10:00
Rozhodčí: Nesvadba Karel
Hřiště: Doubravka UMT
Ne 10.03.2019 16:30
Rozhodčí: Ježek Petr
So 09.03.2019 10:00
Rozhodčí: Bíba Zbyněk, Pozn.: PK 3:4
17. kolo
Pá 22.03.2019 16:30
Rozhodčí: Špiral Václav, Pozn.: odloženo z 16.3.
Hřiště: Doubravka UMT
Ne 17.03.2019 13:00
Rozhodčí: Smitka Josef
Hřiště: Viktoria Plzeň UMT
So 16.03.2019 16:15
Rozhodčí: Nesvadba Karel
So 16.03.2019 11:30
Rozhodčí: Bíba Zbyněk
Ne 17.03.2019 10:00
Rozhodčí: Jirsa Lukáš
Hřiště: Žihle UMT
So 16.03.2019 10:00
Rozhodčí: Reiprich Václav
So 16.03.2019 10:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel
Hřiště: Viktoria Plzeň UMT
So 16.03.2019 12:30
Rozhodčí: Šimek Adam, Pozn.: PK 1:3
18. kolo
Hřiště: UMT
So 23.03.2019 10:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš
Ne 24.03.2019 10:30
Rozhodčí: Kulhánek Milan
So 23.03.2019 10:00
Rozhodčí: Havránek Martin
Ne 24.03.2019 10:15
Rozhodčí: Duda Václav
So 23.03.2019 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
So 23.03.2019 10:00
Rozhodčí: Kulhánek Milan
So 23.03.2019 10:00
Rozhodčí: Kraus Jan
Hřiště: Doubravka UMT
Ne 24.03.2019 15:00
Rozhodčí: Šnajdr David
19. kolo
Ne 31.03.2019 14:00
Rozhodčí: Burda Václav, Pozn.: PK 3:1
So 30.03.2019 10:00
Rozhodčí: Chejlava Petr
Ne 31.03.2019 10:15
Rozhodčí: Kořan Josef
Ne 31.03.2019 10:00
Rozhodčí: Ruda Daniel
So 30.03.2019 13:00
Rozhodčí: Burda Václav
Ne 31.03.2019 10:00
Rozhodčí: Jakš Jan
Hřiště: Žihle UMT
So 30.03.2019 10:00
Rozhodčí: Orlík Vladimír
So 30.03.2019 10:00
Rozhodčí: Havránek Martin
20. kolo
So 06.04.2019 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
So 06.04.2019 10:00
Rozhodčí: Ježek Petr
Ne 07.04.2019 10:30
Rozhodčí: Homr Michal
So 06.04.2019 10:00
Rozhodčí: Smitka Josef
Ne 07.04.2019 10:15
Rozhodčí: Křen Jiří
So 06.04.2019 10:00
Rozhodčí: Kraus Jan
Ne 07.04.2019 13:30
Rozhodčí: Klik Jiří
So 06.04.2019 10:00
Rozhodčí: Schveinert Radek
21. kolo
So 13.04.2019 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
Ne 14.04.2019 14:00
Rozhodčí: Kraus Jan
So 13.04.2019 10:00
Rozhodčí: Křen Jiří
Ne 14.04.2019 10:15
Rozhodčí: Bíba Zbyněk
Ne 14.04.2019 10:00
Rozhodčí: Šimek Adam
So 13.04.2019 13:30
Rozhodčí: Doksanský Tomáš
Ne 14.04.2019 10:00
Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
So 13.04.2019 10:00
Rozhodčí: Reiprich Václav
22. kolo
So 20.04.2019 10:00
Rozhodčí: Křen Jiří
So 20.04.2019 10:00
Rozhodčí: Smitka Josef
So 20.04.2019 10:00
Rozhodčí: Mičan Jan
Ne 21.04.2019 10:30
Rozhodčí: Hanzlíková Aneta
So 20.04.2019 10:00
Rozhodčí: Šnajdr David
Ne 21.04.2019 10:15
Rozhodčí: Jirsa Lukáš
So 20.04.2019 10:00
Rozhodčí: Šimek Adam
Pá 19.04.2019 10:00
Rozhodčí: Ruda Daniel
23. kolo
Ne 28.04.2019 14:00
Rozhodčí: Schveinert Radek
So 27.04.2019 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
Ne 28.04.2019 14:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Pozn.: PK 6:5
So 27.04.2019 10:00
Rozhodčí: Chejlava Petr
Ne 28.04.2019 10:15
Rozhodčí: Čubr Zbyněk
Ne 28.04.2019 10:00
Rozhodčí: Bíba Zbyněk
So 27.04.2019 13:30
Rozhodčí: Bogdan Gabriel
Ne 28.04.2019 10:00
Rozhodčí: Hanzlíková Aneta
24. kolo
So 04.05.2019 10:00
Rozhodčí: Nešpor Petr
So 04.05.2019 10:00
Rozhodčí: Hessová Tereza
So 04.05.2019 10:00
Rozhodčí: Schneider Josef
So 04.05.2019 10:00
Rozhodčí: Duspiva Václav
Ne 05.05.2019 10:30
Rozhodčí: Šimek Luboš
So 04.05.2019 10:00
Rozhodčí: Bíba Zbyněk
Ne 05.05.2019 10:15
Rozhodčí: Ruda Daniel
So 04.05.2019 10:00
Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
25. kolo
So 11.05.2019 10:00
Rozhodčí: Kořan Josef
So 11.05.2019 10:00
Rozhodčí: Sirový Václav
So 11.05.2019 10:00
Rozhodčí: Krůs František
Ne 12.05.2019 14:00
Rozhodčí: Ulrych Jan
So 11.05.2019 10:00
Rozhodčí: Šimek Adam
Ne 12.05.2019 10:15
Rozhodčí: Špiral Václav
Ne 12.05.2019 10:00
Rozhodčí: Čermák Vladimír
So 11.05.2019 13:30
Rozhodčí: Mičan Jan
26. kolo
So 18.05.2019 10:00
Rozhodčí: Šimek František, Pozn.: PK 9:10
Ne 19.05.2019 10:00
Rozhodčí: Strolený Petr
So 18.05.2019 10:00
Rozhodčí: Orlík Vladimír
So 18.05.2019 10:00
Rozhodčí: Bíba Zbyněk
So 18.05.2019 10:00
Rozhodčí: Čermák Vladimír
Ne 19.05.2019 10:30
Rozhodčí: Marek Pavel
So 18.05.2019 10:00
Rozhodčí: Havránek Martin
Ne 19.05.2019 10:15
Rozhodčí: Šimek Luboš
27. kolo
Ne 26.05.2019 10:15
Rozhodčí: Ježek Petr, Pozn.: PK 8:7
So 25.05.2019 10:00
Rozhodčí: Reiprich Václav
Ne 26.05.2019 14:00
Rozhodčí: Orlík Vladimír
So 25.05.2019 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
Ne 26.05.2019 14:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří
So 25.05.2019 10:00
Rozhodčí: Smitka Josef
Ne 26.05.2019 10:15
Rozhodčí: Liškutín Antonín
Ne 26.05.2019 10:00
Rozhodčí: Šiška Pavel
28. kolo
So 01.06.2019 10:00
Rozhodčí: Kraus Jan
So 01.06.2019 13:30
Rozhodčí: Schneider Josef
Ne 02.06.2019 10:00
Rozhodčí: Velíšek Jiří
So 01.06.2019 10:00
Rozhodčí: Chejlava Petr
So 01.06.2019 10:00
Rozhodčí: Havránek Martin, Pozn.: PK 3:2
So 01.06.2019 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
Ne 02.06.2019 10:30
Rozhodčí: Hanzlíková Aneta, Pozn.: PK 4:5
So 01.06.2019 10:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel
29. kolo
So 08.06.2019 10:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš
Ne 09.06.2019 10:15
Rozhodčí: Křen Jiří
So 08.06.2019 10:00
Rozhodčí: Havránek Martin, Pozn.: PK 3:1
Ne 09.06.2019 14:00
Rozhodčí: Nesvadba Karel
Ne 09.06.2019 10:00
Rozhodčí: Čermák Vladimír
Ne 09.06.2019 14:00
Rozhodčí: Jirsa Lukáš
So 08.06.2019 10:00
Rozhodčí: Šnajdr David
Ne 09.06.2019 10:15
Rozhodčí: Ruda Daniel
30. kolo
So 15.06.2019 10:15
Rozhodčí: Jirsa Lukáš
Ne 16.06.2019 10:00
Rozhodčí: Čermák Vladimír
So 15.06.2019 13:30
Rozhodčí: Klik Jiří
Ne 16.06.2019 10:00
Rozhodčí: Pressl Václav
So 15.06.2019 10:00
Rozhodčí: Nesvadba Karel
St 08.05.2019 10:00
Rozhodčí: Ruda Daniel
So 15.06.2019 10:00
Rozhodčí: Liškutín Antonín
Ne 16.06.2019 10:30
Rozhodčí: Jirsa Lukáš
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ROBSTAV stavby s.r.o.

ELIOD servis, s.r.o.

B&BC a.s.
IMPA spol. s r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o.
EKOLEVEL s.r.o.
Stavební montáže s. r.o.

OMEXOM GA ENERGO s.r.o.
WEST BRICK - lícové zdivo s.r.o.
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
AEROTECH s.r.o.

PNEU HÁJEK
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
ELEKTRO ŠTAIF, s.r.o.
D3K s.r.o.
2K ENRGY s.r.o.
DAK cz s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
Zruč-Senec
OBEC ZRUČ-SENEC

MŠMT Můj klub

Plzeňský kraj
PM Trávníky

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
 
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
Muži A
Muži B
U-19
U-15
U-13
U-13 B
U-11
U-11 B
U-9
U-9 B
U-7
SG A
SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.