Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KPM KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
Městský přebor mužů  kraj Plzeňský, okres Plzeň-město 2018 / 2019
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže

Druztová

Dýšina

Hradiště

Chotíkov B

Chrást

Lhota B

Litice

Prazdroj

Rapid B

S. Černice B

SK Smíchov

TJ Union

TJ Zruč B

Vochov



NEODEHRANÉ ZÁPASY
10. kolo
TJ Zruč B

 
 -  ( - )
 

Vochov
 
So 27.10.2018 14:30
Druztová

 
 -  ( - )
 

Chrást
 
So 27.10.2018 14:30
S. Černice B

 
 -  ( - )
 

SK Smíchov
 
Ne 28.10.2018 14:30
Litice

 
 -  ( - )
 

Dýšina
 
So 27.10.2018 14:30
Rapid B

 
 -  ( - )
 

Lhota B
 
Ne 28.10.2018 14:30
TJ Union

 
 -  ( - )
 

Prazdroj
 
So 27.10.2018 14:30
Hradiště

 
 -  ( - )
 

Chotíkov B
 
So 27.10.2018 14:30
11. kolo
Chotíkov B

 
 -  ( - )
 

TJ Zruč B
 
Ne 04.11.2018 14:00
Prazdroj

 
 -  ( - )
 

Hradiště
 
So 03.11.2018 14:00
Lhota B

 
 -  ( - )
 

TJ Union
 
Ne 04.11.2018 14:00
Dýšina

 
 -  ( - )
 

Rapid B
 
So 03.11.2018 14:00
SK Smíchov

 
 -  ( - )
 

Litice
 
So 03.11.2018 14:00
Chrást

 
 -  ( - )
 

S. Černice B
 
So 03.11.2018 14:00
Vochov

 
 -  ( - )
 

Druztová
 
Ne 04.11.2018 14:00
12. kolo
TJ Zruč B

 
 -  ( - )
 

Druztová
 
Ne 11.11.2018 14:00
S. Černice B

 
 -  ( - )
 

Vochov
 
Ne 11.11.2018 14:00
Litice

 
 -  ( - )
 

Chrást
 
So 10.11.2018 14:00
Rapid B

 
 -  ( - )
 

SK Smíchov
 
Ne 11.11.2018 14:00
TJ Union

 
 -  ( - )
 

Dýšina
 
So 10.11.2018 14:00
Hradiště

 
 -  ( - )
 

Lhota B
 
So 10.11.2018 14:00
Chotíkov B

 
 -  ( - )
 

Prazdroj
 
Ne 11.11.2018 14:00
13. kolo
Prazdroj

 
 -  ( - )
 

TJ Zruč B
 
So 17.11.2018 13:30
Lhota B

 
 -  ( - )
 

Chotíkov B
 
Ne 18.11.2018 13:30
Dýšina

 
 -  ( - )
 

Hradiště
 
So 17.11.2018 13:30
SK Smíchov

 
 -  ( - )
 

TJ Union
 
So 17.11.2018 13:30
Chrást

 
 -  ( - )
 

Rapid B
 
So 17.11.2018 13:30
Vochov

 
 -  ( - )
 

Litice
 
Ne 18.11.2018 13:30
Druztová

 
 -  ( - )
 

S. Černice B
 
So 17.11.2018 13:30
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
S. Černice B

 
2-1 (1-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
Ne 26.08.2018 17:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Adamčík Miroslav, Adámek Filip
Litice

 
3-1 (2-1)
 

Druztová
Detail »
So 25.08.2018 17:00, Rozhodčí: Kračmer Marek, Schingler Milan, Votruba Jiří
Rapid B

 
1-2 (1-1)
 

Vochov
Detail »
Ne 26.08.2018 17:00, Rozhodčí: Schingler Milan, Švantner František, Votruba Jiří
TJ Union

 
3-1 (2-0)
 

Chrást
Detail »
So 25.08.2018 17:00, Rozhodčí: Schneider Josef, König Michal, Doksanský Tomáš
Hradiště

 
1-7 (0-2)
 

SK Smíchov
Detail »
So 25.08.2018 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Minařík Zdeněk, Šmaus Petr
Chotíkov B

 
2-2 (1-1)
PK

Dýšina
Detail »
Ne 26.08.2018 17:00, Rozhodčí: Minařík Zdeněk, Opalecký Jiří, Šnajdr David, Pozn.: PK 3:4
Prazdroj

 
9-0 (5-0)
 

Lhota B
Detail »
So 25.08.2018 17:00, Rozhodčí: Švantner František, Šnajdr David, Adámek Filip
02. kolo
TJ Zruč B

 
6-0 (1-0)
 

Lhota B
Detail »
Fotky »
So 01.09.2018 17:00, Rozhodčí: Minařík Zdeněk
Dýšina

 
8-6 (3-4)
 

Prazdroj
Detail »
So 01.09.2018 17:00, Rozhodčí: Schingler Milan, Opalecký Jiří, Votruba Jiří
SK Smíchov

 
3-4 (2-1)
 

Chotíkov B
Detail »
So 01.09.2018 17:00, Rozhodčí: Buša Milan
Chrást

PK
2-2 (1-0)
 

Hradiště
Detail »
So 01.09.2018 17:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Minařík Zdeněk, Mytiska Leoš, Pozn.: PK 4:3
Vochov

 
1-0 (0-0)
 

TJ Union
Detail »
Ne 02.09.2018 16:00, Rozhodčí: Kračmer Marek, Levý Vítek, Šnajdr David
Druztová

PK
0-0 (0-0)
 

Rapid B
Detail »
So 01.09.2018 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 4:1
S. Černice B

 
1-2 (1-0)
 

Litice
Detail »
Ne 02.09.2018 17:00, Rozhodčí: Švantner František, Schingler Milan, Mytiska Leoš
03. kolo
Litice

 
3-3 (0-2)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 08.09.2018 17:00, Rozhodčí: Schingler Milan
Rapid B

 
4-0 (2-0)
 

S. Černice B
Detail »
Ne 09.09.2018 17:00, Rozhodčí: Kračmer Marek, Vaněk Matěj, Minařík Zdeněk
TJ Union

 
4-1 (0-1)
 

Druztová
Detail »
So 08.09.2018 17:00, Rozhodčí: Švantner František
Hradiště

PK
5-5 (4-1)
 

Vochov
Detail »
So 08.09.2018 17:00, Rozhodčí: Minařík Zdeněk, Pozn.: PK 4:1
Chotíkov B

 
2-0 (0-0)
 

Chrást
Detail »
Ne 09.09.2018 17:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Šlajs Jakub, Švantner František
Prazdroj

 
3-4 (3-2)
 

SK Smíchov
Detail »
So 08.09.2018 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Lhota B

 
3-2 (3-1)
 

Dýšina
Detail »
Ne 09.09.2018 17:00, Rozhodčí: Šnajdr David, Adamčík Miroslav
04. kolo
TJ Zruč B

 
0-4 (0-2)
 

Dýšina
Detail »
Fotky »
So 15.09.2018 16:30, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
SK Smíchov

 
7-0 (1-0)
 

Lhota B
Detail »
So 15.09.2018 16:30, Rozhodčí: Schingler Milan
Chrást

 
1-1 (1-0)
PK

Prazdroj
Detail »
So 15.09.2018 16:30, Rozhodčí: Opalecký Jiří, Pozn.: PK 2:3
Vochov

 
3-0 (1-0)
 

Chotíkov B
Detail »
Ne 16.09.2018 16:00, Rozhodčí: Šnajdr David, Šlauf Jiří, Schingler Milan
Druztová

 
2-8 (0-4)
 

Hradiště
Detail »
So 15.09.2018 16:30, Rozhodčí: Mičan Jan, Schneider Josef, Šmaus Petr
S. Černice B

 
4-2 (3-1)
 

TJ Union
Detail »
Ne 16.09.2018 16:30, Rozhodčí: Komínek Jiří, Šlajs Jakub, Adámek Filip
Litice

 
5-2 (2-2)
 

Rapid B
Detail »
So 15.09.2018 16:30, Rozhodčí: Lhoták Luděk
05. kolo
Rapid B

 
1-4 (1-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Ne 23.09.2018 16:30, Rozhodčí: Šnajdr David, Schingler Milan, Adámek Filip
TJ Union

 
3-2 (0-1)
 

Litice
Detail »
So 22.09.2018 16:30, Rozhodčí: Buša Milan, Šnajdr David, Ulrych Jan
Hradiště

 
6-0 (2-0)
 

S. Černice B
Detail »
So 22.09.2018 16:30, Rozhodčí: Schingler Milan
Chotíkov B

 
3-1 (2-1)
 

Druztová
Detail »
Ne 23.09.2018 16:30, Rozhodčí: Šlajs Jakub
Prazdroj

 
1-0 (0-0)
 

Vochov
Detail »
So 22.09.2018 16:30, Rozhodčí: Švantner František
Lhota B

 
2-1 (2-1)
 

Chrást
Detail »
Ne 23.09.2018 16:30, Rozhodčí: Kračmer Marek, Šlauf Jiří, Švantner František
Dýšina

PK
4-4 (1-4)
 

SK Smíchov
Detail »
So 22.09.2018 16:30, Rozhodčí: Minařík Zdeněk, Pozn.: PK 7:8
06. kolo
TJ Zruč B

 
3-1 (2-1)
 

SK Smíchov
Detail »
Fotky »
So 29.09.2018 16:00, Rozhodčí: Opalecký Jiří
Chrást

 
1-4 (0-3)
 

Dýšina
Detail »
So 29.09.2018 16:00, Rozhodčí: Švantner František, Adamčík Miroslav, Schingler Milan
Vochov

 
3-1 (2-1)
 

Lhota B
Detail »
Ne 30.09.2018 16:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Druztová

 
2-3 (2-1)
 

Prazdroj
Detail »
So 29.09.2018 16:00, Rozhodčí: Schingler Milan
S. Černice B

 
3-1 (0-1)
 

Chotíkov B
Detail »
Ne 30.09.2018 16:00, Rozhodčí: Kračmer Marek
Litice

 
1-3 (0-2)
 

Hradiště
Detail »
So 29.09.2018 16:00, Rozhodčí: Minařík Zdeněk
Rapid B

 
1-2 (0-1)
 

TJ Union
Detail »
Ne 30.09.2018 16:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Šlajs Jakub, Schveinert Radek
07. kolo
TJ Union

 
1-6 (0-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 06.10.2018 16:00, Rozhodčí: Švantner František
Hradiště

 
4-1 (1-1)
 

Rapid B
Detail »
So 06.10.2018 16:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Chotíkov B

 
1-5 (0-3)
 

Litice
Detail »
Ne 07.10.2018 16:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš, Schingler Milan, Kodýtek Petr
Prazdroj

 
2-1 (1-0)
 

S. Černice B
Detail »
So 06.10.2018 16:00, Rozhodčí: Schingler Milan
Lhota B

 
2-2 (1-1)
PK

Druztová
Detail »
Ne 07.10.2018 16:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Opalecký Jiří, Šnajdr David, Pozn.: PK 1:4
Dýšina

 
5-2 (2-0)
 

Vochov
Detail »
So 06.10.2018 16:00, Rozhodčí: Opalecký Jiří
SK Smíchov

 
4-1 (3-0)
 

Chrást
Detail »
So 06.10.2018 16:00, Rozhodčí: Šnajdr David
08. kolo
TJ Zruč B

PK
1-1 (0-1)
 

Chrást
Detail »
Ne 14.10.2018 15:30, Rozhodčí: Mytyska Leoš, Lhoták Luděk, Krůs František, Pozn.: PK 4:2
Vochov

 
0-4 (0-3)
 

SK Smíchov
Detail »
Ne 14.10.2018 15:30, Rozhodčí: Mytyska Leoš
Druztová

 
1-5 (0-3)
 

Dýšina
Detail »
So 13.10.2018 15:30, Rozhodčí: Schingler Milan
S. Černice B

 
3-1 (2-1)
 

Lhota B
Detail »
Ne 14.10.2018 15:30, Rozhodčí: Šlauf Jiří, Burda Václav, Adamčík Miroslav
Litice

 
6-1 (4-1)
 

Prazdroj
Detail »
So 13.10.2018 15:30, Rozhodčí: Votruba Jiří, Šmaus Petr, Kodýdek Petr
Rapid B

 
2-2 (1-1)
PK

Chotíkov B
Detail »
Ne 14.10.2018 15:30, Rozhodčí: Mičan Jan, Pozn.: PK 3:4
TJ Union

 
4-1 (1-0)
 

Hradiště
Detail »
So 13.10.2018 15:30, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
09. kolo
Hradiště

 
3-1 (1-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 20.10.2018 15:30, Rozhodčí: Hodek Jakub
Chotíkov B

PK
2-2 (1-1)
 

TJ Union
Detail »
Ne 21.10.2018 15:30, Rozhodčí: Levý Vítek, Pozn.: PK 4:3
Prazdroj

PK
0-0 (0-0)
 

Rapid B
Detail »
So 20.10.2018 15:30, Rozhodčí: Opalecký Jiří, Pozn.: PK 4:2
Lhota B

 
0-3 (0-2)
 

Litice
Detail »
Ne 21.10.2018 15:30, Rozhodčí: Burda Václav, Šlajs Jakub, Schingler Milan
Dýšina

 
4-1 (2-0)
 

S. Černice B
Detail »
So 20.10.2018 15:30, Rozhodčí: Kračmer Marek
SK Smíchov

 
10-0 (4-0)
 

Druztová
Detail »
So 20.10.2018 15:30, Rozhodčí: Šnajdr David
Chrást

 
4-3 (2-1)
 

Vochov
Detail »
So 20.10.2018 15:30, Rozhodčí: Švantner František, Adamčík Miroslav, Ulrych Jan
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.

ROBSTAV stavby s.r.o.
B&BC a.s.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
DAK cz s.r.o.
IMPA spol. s r.o.
Projekty Škubalová
OMEXOM GA ENERGO s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. 2K ENRGY s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2018
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. B
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Plzeň-sever
Okresní přebor starších žáků
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč U-7
TJ Zruč SG A
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.