Fotbal - 320 kraj - okres 0 - Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C  | 2019 / 2020
NEODEHRANÉ ZÁPASY
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
So 24.08.2019 10:00
Rozhodčí: Duda Václav
So 24.08.2019 10:00
Rozhodčí: Kraus Jan
So 24.08.2019 13:30
Rozhodčí: Schneider Josef
So 24.08.2019 10:00
Rozhodčí: Liškutín Antonín
02. kolo
So 31.08.2019 14:00
Rozhodčí: Buchtelík Lukáš, Pozn.: PK 4:5
So 31.08.2019 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
Ne 01.09.2019 14:30
Rozhodčí: Buchtelík Lukáš
So 31.08.2019 10:00
Rozhodčí: Šmaus Petr
03. kolo
So 07.09.2019 10:00
Rozhodčí: Buchtelík Lukáš
Hřiště:
So 07.09.2019 10:00
So 07.09.2019 13:30
Rozhodčí: Šimek Adam
Hřiště: UMT
So 07.09.2019 10:00
Rozhodčí: Ježek Petr
04. kolo
So 14.09.2019 10:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří, Pozn.: PK 4:3
Ne 15.09.2019 14:00
Rozhodčí: Orlík Vladimír
So 14.09.2019 10:00
Rozhodčí: Buchtelík Lukáš
So 14.09.2019 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
05. kolo
So 21.09.2019 10:00
Rozhodčí: Sladký Stanislav
So 21.09.2019 13:00
Rozhodčí: Hessová Tereza
So 21.09.2019 10:00
Rozhodčí: Kraus Jan
Hřiště: UMT
So 21.09.2019 10:00
Rozhodčí: Reiprich Václav
So 21.09.2019 13:30
Rozhodčí: Slabý Otto
06. kolo
So 28.09.2019 10:00
Rozhodčí: Kraus Jan
So 28.09.2019 10:00
Rozhodčí: Schingler Milan
So 28.09.2019 10:00
Rozhodčí: Ježek Petr
So 28.09.2019 10:00
Rozhodčí: Čermák Vladimír
07. kolo
So 05.10.2019 12:30
Rozhodčí: Fillinger Miloš
So 05.10.2019 10:00
Rozhodčí: Schveinert Radek
Hřiště: UMT
So 05.10.2019 10:00
Rozhodčí: Šmaus Petr
So 05.10.2019 13:00
Rozhodčí: Vocelka Milan
08. kolo
Ne 13.10.2019 13:00
Rozhodčí: Doksanský Tomáš
So 12.10.2019 10:00
Rozhodčí: Vomastek Daniel
So 12.10.2019 10:00
Rozhodčí: Šimek František
So 12.10.2019 12:00
Rozhodčí: Doksanský Tomáš
09. kolo
So 19.10.2019 10:00
Rozhodčí: Šmaus Petr
Hřiště: UMT
So 19.10.2019 10:00
Rozhodčí: Slabý Otto
So 19.10.2019 12:30
Rozhodčí: Kořan Josef
So 19.10.2019 10:00
Rozhodčí: Kraus Jan
10. kolo
So 26.10.2019 10:00
Rozhodčí: Havránek Václav
So 26.10.2019 10:00
Rozhodčí: Kraus Jan
So 26.10.2019 10:00
Rozhodčí: Křen Jiří
So 26.10.2019 10:00
Rozhodčí: Duspiva Zdeněk
11. kolo
Hřiště: UMT
So 02.11.2019 11:00
Rozhodčí: Homr Michal
So 02.11.2019 12:00
Rozhodčí: Krauz Jan
So 02.11.2019 11:00
Rozhodčí: Adámek Filip
Ne 03.11.2019 12:30
Rozhodčí: Vomastek Daniel
SOUTĚŽE
Plzeňský
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městská soutěž mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1
Městský přebor mladších přípravek
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.