Fotbal - 320 kraj - okres 323 - Městský přebor starších přípravek 5+1 - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika  |  SmartPRO - obchod s dárky

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
Městský přebor starších přípravek 5+1  | 2019
NEODEHRANÉ ZÁPASY
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Čt 05.09.2019 16:30
Hřiště: Smíchov tráva
Čt 05.09.2019 16:30
Čt 05.09.2019 17:15
Hřiště: Smíchov tráva
Čt 05.09.2019 17:15
Čt 05.09.2019 18:00
Hřiště: Smíchov tráva
Čt 05.09.2019 18:00
St 04.09.2019 17:00
Hřiště: Slovan tráva
St 04.09.2019 17:00
St 04.09.2019 17:45
Hřiště: Slovan tráva
St 04.09.2019 17:45
St 04.09.2019 18:30
Hřiště: Slovan tráva
St 04.09.2019 18:30
Hřiště: UMT
St 04.09.2019 16:30
Hřiště: Zruč UMT
St 04.09.2019 16:30
Hřiště: UMT
St 04.09.2019 17:15
Hřiště: Zruč UMT
St 04.09.2019 17:15
Hřiště: UMT
St 04.09.2019 18:00
Hřiště: Zruč UMT
St 04.09.2019 18:00
Hřiště: tráva
Út 03.09.2019 17:00
, Pozn.: Pen 3:4
Hřiště: Viktoria Plzeň tráva
Út 03.09.2019 17:00
Hřiště: tráva
Út 03.09.2019 17:45
Hřiště: Viktoria Plzeň tráva
Út 03.09.2019 17:45
Hřiště: tráva
Út 03.09.2019 18:30
Hřiště: Viktoria Plzeň tráva
Út 03.09.2019 18:30
Čt 05.09.2019 17:00
Hřiště: Nýřany tráva
Čt 05.09.2019 17:00
Čt 05.09.2019 17:45
Hřiště: Nýřany tráva
Čt 05.09.2019 17:45
Čt 05.09.2019 18:30
Hřiště: Nýřany tráva
Čt 05.09.2019 18:30
Pá 06.09.2019 17:00
Hřiště: Letná tráva
Pá 06.09.2019 17:00
Pá 06.09.2019 17:45
Hřiště: Letná tráva
Pá 06.09.2019 17:45
Pá 06.09.2019 18:30
Hřiště: Letná tráva
Pá 06.09.2019 18:30
02. kolo
Pá 13.09.2019 16:30
Hřiště: Košutka tráva
Pá 13.09.2019 16:30
Pá 13.09.2019 17:15
Hřiště: Košutka tráva
Pá 13.09.2019 17:15
Pá 13.09.2019 18:00
Hřiště: Košutka tráva
Pá 13.09.2019 18:00
Čt 12.09.2019 16:30
Hřiště: Chotíkov tráva
Čt 12.09.2019 16:30
, Pozn.: Pen 2:3
Čt 12.09.2019 17:15
Hřiště: Chotíkov tráva
Čt 12.09.2019 17:15
Čt 12.09.2019 18:00
Hřiště: Chotíkov tráva
Čt 12.09.2019 18:00
So 14.09.2019 10:00
Hřiště: Union tráva
So 14.09.2019 10:00
So 14.09.2019 10:45
Hřiště: Union tráva
So 14.09.2019 10:45
So 14.09.2019 11:30
Hřiště: Union tráva
So 14.09.2019 11:30
Pá 13.09.2019 16:30
Hřiště: Druztová
Pá 13.09.2019 16:30
Pá 13.09.2019 17:15
Hřiště: Druztová
Pá 13.09.2019 17:15
Pá 13.09.2019 18:00
Hřiště: Druztová
Pá 13.09.2019 18:00
Po 09.09.2019 16:30
Hřiště: Prazdroj
Po 09.09.2019 16:30
Po 09.09.2019 17:15
Hřiště: Prazdroj
Po 09.09.2019 17:15
Po 09.09.2019 18:00
Hřiště: Prazdroj
Po 09.09.2019 18:00
Hřiště: Petřín tráva II
Po 09.09.2019 17:00
Hřiště: tráva II
Po 09.09.2019 17:00
Hřiště: Petřín tráva II
Po 09.09.2019 17:45
Hřiště: Petřín tráva II
Po 09.09.2019 17:45
Hřiště: Petřín tráva II
Po 09.09.2019 18:30
Hřiště: Petřín tráva II
Po 09.09.2019 18:30
03. kolo
Hřiště: tráva
Čt 19.09.2019 17:00
, Pozn.: Pen 5:4
Hřiště: Viktoria Plzeň tráva
Čt 19.09.2019 17:00
Hřiště: tráva
Čt 19.09.2019 17:45
Hřiště: Viktoria Plzeň tráva
Čt 19.09.2019 17:45
Hřiště: tráva
Čt 19.09.2019 18:30
Hřiště: Viktoria Plzeň tráva
Čt 19.09.2019 18:30
Út 17.09.2019 16:30
Hřiště: Vodní Stavby
Út 17.09.2019 16:30
Út 17.09.2019 17:15
Hřiště: Vodní Stavby
Út 17.09.2019 17:15
Út 17.09.2019 18:00
Hřiště: Vodní Stavby
Út 17.09.2019 18:00
Út 17.09.2019 16:30
Hřiště: Chrást
Út 17.09.2019 16:30
Út 17.09.2019 17:15
Hřiště: Chrást
Út 17.09.2019 17:15
Út 17.09.2019 18:00
Hřiště: Chrást
Út 17.09.2019 18:00
St 18.09.2019 16:30
Hřiště: Na Lopatárně
St 18.09.2019 16:30
St 18.09.2019 17:15
Hřiště: Na Lopatárně
St 18.09.2019 17:15
St 18.09.2019 18:00
Hřiště: Na Lopatárně
St 18.09.2019 18:00
Čt 19.09.2019 16:30
Hřiště: Lhota
Čt 19.09.2019 16:30
Čt 19.09.2019 17:15
, Pozn.: Pen 3:4
Hřiště: Lhota
Čt 19.09.2019 17:15
Čt 19.09.2019 18:00
Hřiště: Lhota
Čt 19.09.2019 18:00
Pá 20.09.2019 16:30
Hřiště: Křimice tráva
Pá 20.09.2019 16:30
Pá 20.09.2019 17:15
Hřiště: Křimice tráva
Pá 20.09.2019 17:15
Pá 20.09.2019 18:00
Hřiště: Křimice tráva
Pá 20.09.2019 18:00
04. kolo
Pá 27.09.2019 16:30
Hřiště: St. Plzenec
Pá 27.09.2019 16:30
Pá 27.09.2019 17:15
Hřiště: St. Plzenec
Pá 27.09.2019 17:15
Pá 27.09.2019 18:00
Hřiště: St. Plzenec
Pá 27.09.2019 18:00
St 25.09.2019 16:30
Hřiště: M. Touškov
St 25.09.2019 16:30
St 25.09.2019 17:15
Hřiště: M. Touškov
St 25.09.2019 17:15
St 25.09.2019 18:00
Hřiště: M. Touškov
St 25.09.2019 18:00
Pá 27.09.2019 16:30
Pá 27.09.2019 16:30
Pá 27.09.2019 17:15
Hřiště: Slovan tráva
Pá 27.09.2019 17:15
Pá 27.09.2019 18:00
Hřiště: Slovan tráva
Pá 27.09.2019 18:00
Pá 27.09.2019 16:30
Hřiště: Košutka tráva
Pá 27.09.2019 16:30
Pá 27.09.2019 17:15
, Pozn.: Pen 3:2
Hřiště: Košutka tráva
Pá 27.09.2019 17:15
Pá 27.09.2019 18:00
Hřiště: Košutka tráva
Pá 27.09.2019 18:00
Hřiště: UMT
St 25.09.2019 16:30
Hřiště: Zruč UMT
St 25.09.2019 16:30
Hřiště: UMT
St 25.09.2019 17:15
Hřiště: Zruč UMT
St 25.09.2019 17:15
Hřiště: UMT
St 25.09.2019 18:00
Hřiště: Zruč UMT
St 25.09.2019 18:00
Hřiště: UMT
Pá 27.09.2019 17:00
Hřiště: Doubravka UMT
Pá 27.09.2019 17:00
Hřiště: UMT
Pá 27.09.2019 17:45
Hřiště: Doubravka UMT
Pá 27.09.2019 17:45
Hřiště: UMT
Pá 27.09.2019 18:30
Hřiště: Doubravka UMT
Pá 27.09.2019 18:30
05. kolo
Út 01.10.2019 16:30
, Pozn.: Pen 0:2
Hřiště: Smíchov tráva
Út 01.10.2019 16:30
Út 01.10.2019 17:15
Hřiště: Smíchov tráva
Út 01.10.2019 17:15
, Pozn.: Pen 4:3
Út 01.10.2019 18:00
Hřiště: Smíchov tráva
Út 01.10.2019 18:00
Čt 03.10.2019 16:30
Hřiště: Chotíkov tráva
Čt 03.10.2019 16:30
Čt 03.10.2019 17:15
Hřiště: Chotíkov tráva
Čt 03.10.2019 17:15
Čt 03.10.2019 18:00
, Pozn.: Pen 2:3
Hřiště: Chotíkov tráva
Čt 03.10.2019 18:00
Út 01.10.2019 16:30
Hřiště: Černice tráva
Út 01.10.2019 16:30
Út 01.10.2019 17:15
Hřiště: Černice tráva
Út 01.10.2019 17:15
Út 01.10.2019 18:00
Hřiště: Černice tráva
Út 01.10.2019 18:00
St 02.10.2019 16:30
Hřiště: Slovan tráva
St 02.10.2019 16:30
St 02.10.2019 17:15
Hřiště: Slovan tráva
St 02.10.2019 17:15
, Pozn.: Pen 4:3
St 02.10.2019 18:00
Hřiště: Slovan tráva
St 02.10.2019 18:00
Hřiště: UMT
Po 30.09.2019 17:00
Hřiště: Petřín UMT
Po 30.09.2019 17:00
Hřiště: UMT
Po 30.09.2019 17:45
Hřiště: Petřín UMT
Po 30.09.2019 17:45
Hřiště: UMT
Po 30.09.2019 18:30
Hřiště: Petřín UMT
Po 30.09.2019 18:30
Út 01.10.2019 17:00
Hřiště: Letná tráva
Út 01.10.2019 17:00
Út 01.10.2019 17:45
Hřiště: Letná tráva
Út 01.10.2019 17:45
Út 01.10.2019 18:30
Hřiště: Letná tráva
Út 01.10.2019 18:30
06. kolo
Hřiště: tráva
Út 08.10.2019 16:30
Hřiště: Viktoria Plzeň tráva
Út 08.10.2019 16:30
Hřiště: tráva
Út 08.10.2019 17:15
Hřiště: Viktoria Plzeň tráva
Út 08.10.2019 17:15
Hřiště: tráva
Út 08.10.2019 18:00
Hřiště: Viktoria Plzeň tráva
Út 08.10.2019 18:00
St 09.10.2019 16:30
Hřiště: Chrást
St 09.10.2019 16:30
St 09.10.2019 17:15
Hřiště: Chrást
St 09.10.2019 17:15
St 09.10.2019 18:00
Hřiště: Chrást
St 09.10.2019 18:00
St 09.10.2019 16:30
Hřiště: Union tráva
St 09.10.2019 16:30
St 09.10.2019 17:15
Hřiště: Union tráva
St 09.10.2019 17:15
St 09.10.2019 18:00
Hřiště: Union tráva
St 09.10.2019 18:00
Pá 11.10.2019 16:30
Hřiště: Košutka tráva
Pá 11.10.2019 16:30
Pá 11.10.2019 17:15
Pá 11.10.2019 17:15
Pá 11.10.2019 18:00
Pá 11.10.2019 18:00
Pá 11.10.2019 16:30
Hřiště: Prazdroj
Pá 11.10.2019 16:30
Pá 11.10.2019 17:15
Hřiště: Prazdroj
Pá 11.10.2019 17:15
Pá 11.10.2019 18:00
, Pozn.: Pen 2:3
Hřiště: Prazdroj
Pá 11.10.2019 18:00
Pá 11.10.2019 16:30
Hřiště: Druztová
Pá 11.10.2019 16:30
Pá 11.10.2019 17:15
Hřiště: Druztová
Pá 11.10.2019 17:15
Pá 11.10.2019 18:00
Hřiště: Druztová
Pá 11.10.2019 18:00
07. kolo
Čt 17.10.2019 16:30
Hřiště: Lhota
Čt 17.10.2019 16:30
Čt 17.10.2019 17:15
Hřiště: Lhota
Čt 17.10.2019 17:15
Čt 17.10.2019 18:00
Hřiště: Lhota
Čt 17.10.2019 18:00
Hřiště: St. Plzenec
Pá 18.10.2019 16:30
Hřiště: St. Plzenec
Pá 18.10.2019 16:30
Hřiště: St. Plzenec
Pá 18.10.2019 17:15
Hřiště: St. Plzenec
Pá 18.10.2019 17:15
Hřiště: St. Plzenec
Pá 18.10.2019 18:00
Hřiště: St. Plzenec
Pá 18.10.2019 18:00
Hřiště: tráva
Čt 17.10.2019 16:30
Hřiště: Viktoria Plzeň tráva
Čt 17.10.2019 16:30
Hřiště: tráva
Čt 17.10.2019 17:15
Hřiště: Viktoria Plzeň tráva
Čt 17.10.2019 17:15
Hřiště: tráva
Čt 17.10.2019 18:00
Hřiště: Viktoria Plzeň tráva
Čt 17.10.2019 18:00
St 16.10.2019 16:30
Hřiště: M. Touškov
St 16.10.2019 16:30
St 16.10.2019 17:15
Hřiště: M. Touškov
St 16.10.2019 17:15
St 16.10.2019 18:00
Hřiště: M. Touškov
St 16.10.2019 18:00
St 16.10.2019 16:30
Hřiště: Na Lopatárně
St 16.10.2019 16:30
St 16.10.2019 17:15
Hřiště: Na Lopatárně
St 16.10.2019 17:15
, Pozn.: Pen 1:3
St 16.10.2019 18:00
Hřiště: Na Lopatárně
St 16.10.2019 18:00
Čt 17.10.2019 16:30
Hřiště: Nýřany tráva
Čt 17.10.2019 16:30
Čt 17.10.2019 17:15
Hřiště: Nýřany tráva
Čt 17.10.2019 17:15
Čt 17.10.2019 18:00
Hřiště: Nýřany tráva
Čt 17.10.2019 18:00
08. kolo
Po 21.10.2019 16:30
Hřiště: Slovan tráva
Po 21.10.2019 16:30
Po 21.10.2019 17:15
Hřiště: Slovan tráva
Po 21.10.2019 17:15
Po 21.10.2019 18:00
Hřiště: Slovan tráva
Po 21.10.2019 18:00
Čt 24.10.2019 16:30
Hřiště: Křimice tráva
Čt 24.10.2019 16:30
Čt 24.10.2019 17:15
Hřiště: Křimice tráva
Čt 24.10.2019 17:15
, Pozn.: Pen 2:3
Čt 24.10.2019 18:00
Hřiště: Křimice tráva
Čt 24.10.2019 18:00
Út 22.10.2019 16:30
Hřiště: Černice tráva
Út 22.10.2019 16:30
Út 22.10.2019 17:15
Hřiště: Černice tráva
Út 22.10.2019 17:15
Út 22.10.2019 18:00
Hřiště: Černice tráva
Út 22.10.2019 18:00
Pá 25.10.2019 16:30
Hřiště: Košutka tráva
Pá 25.10.2019 16:30
, Pozn.: Pen 1:2
Pá 25.10.2019 17:15
Hřiště: Košutka tráva
Pá 25.10.2019 17:15
Pá 25.10.2019 18:00
Hřiště: Košutka tráva
Pá 25.10.2019 18:00
St 23.10.2019 16:30
Hřiště: Vodní Stavby
St 23.10.2019 16:30
St 23.10.2019 17:15
Hřiště: Vodní Stavby
St 23.10.2019 17:15
St 23.10.2019 18:00
Hřiště: Vodní Stavby
St 23.10.2019 18:00
Pá 25.10.2019 16:30
Hřiště: St. Plzenec
Pá 25.10.2019 16:30
Pá 25.10.2019 17:15
Hřiště: St. Plzenec
Pá 25.10.2019 17:15
Pá 25.10.2019 18:00
Hřiště: St. Plzenec
Pá 25.10.2019 18:00
09. kolo
Hřiště: UMT
Pá 01.11.2019 18:00
Hřiště: Doubravka UMT
Pá 01.11.2019 18:00
Hřiště: UMT
Pá 01.11.2019 18:45
Hřiště: Doubravka UMT
Pá 01.11.2019 18:45
Hřiště: UMT
Pá 01.11.2019 19:30
Hřiště: Doubravka UMT
Pá 01.11.2019 19:30
Hřiště: UMT
Pá 01.11.2019 17:30
, Pozn.: Pen 1:2
Hřiště: Petřín UMT
Pá 01.11.2019 17:30
Hřiště: UMT
Pá 01.11.2019 18:15
Hřiště: Petřín UMT
Pá 01.11.2019 18:15
Hřiště: UMT
Pá 01.11.2019 19:00
Hřiště: Petřín UMT
Pá 01.11.2019 19:00
SOUTĚŽE
Plzeňský
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městská soutěž mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1
Městský přebor mladších přípravek
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.