Fotbal - 320 kraj - okres 323 - Městský přebor mužů - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
Městský přebor mužů  | 2019 / 2020
NEODEHRANÉ ZÁPASY
13. kolo
Hřiště: Vstiš
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Ne 25.08.2019 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Šimek Adam, Kříž Lukáš
So 24.08.2019 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Šlajs Jakub, Fencl Jakub
So 24.08.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Opalecký Jiří, Votruba Jiří
So 24.08.2019 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Kraus Jan, Adámek Filip
Ne 25.08.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Opalecký Jiří, Adámek Filip
Pá 23.08.2019 18:00
Rozhodčí: Pastyřík Vladimír, Burda Václav, Lhoták Luděk
Hřiště: Vstiš
Ne 25.08.2019 18:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří, Kraus Jan, Krňoul Štěpán
02. kolo
Ne 01.09.2019 17:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Mytiska Leoš, Opalecký Jiří
Ne 01.09.2019 14:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Krůs František, Adámek Filip
Ne 01.09.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Adamčík Miroslav, Votruba Jiří
So 31.08.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Adamčík Miroslav, Votruba Jiří
Ne 01.09.2019 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Fencl Jakub, Pálek Ondřej
Ne 01.09.2019 17:00
Rozhodčí: Burda Václav, Mičan Jan, Krňoul Štěpán
Ne 01.09.2019 17:00
Rozhodčí: Schneider Josef, Šmaus Petr, Adámek Filip
03. kolo
So 07.09.2019 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Adámek Filip, Pastyřík Tadeáš
So 07.09.2019 10:30
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Kříž Lukáš, Kraus Jan
So 07.09.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 08.09.2019 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Šlauf Jiří, Fencl Jakub, Pozn.: PK 2:4
So 07.09.2019 17:45
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Pozn.: PK 4:2
Hřiště: Vstiš
Ne 08.09.2019 10:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Adámek Filip, Opalecký Jiří
So 07.09.2019 17:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří, Navara Jaroslav, Nedvěd Jaroslav
04. kolo
Ne 15.09.2019 16:30
Rozhodčí: Kračmer Marek, Krůs František, Krňoul Štěpán, Pozn.: PK 4:2
Čt 12.09.2019 18:00
Rozhodčí: Pastyřík Vladimír, Adámek Filip, Krůs František, Pozn.: PK 2:4
So 14.09.2019 16:30
Rozhodčí: Šmaus Petr, Krůs František, Adámek Filip
Ne 15.09.2019 16:30
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 15.09.2019 16:30
Rozhodčí: Jakub Hodek
Ne 15.09.2019 16:30
Rozhodčí: Kraus Jan, Mytiska Leoš, Adámek Filip
So 14.09.2019 16:30
Rozhodčí: Šlajs Jakub, Opalecký Jiří, Pastyřík Tadeáš
05. kolo
So 21.09.2019 16:30
Rozhodčí: Buša Milan, Krůs František, Pastyřík Tadeáš
So 21.09.2019 16:30
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 22.09.2019 16:30
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Mytiska Leoš, Krůs František
So 21.09.2019 16:30
Rozhodčí: Šmaus Petr, Adámek Filip, Ulrych Jan, Pozn.: PK 5:6
Hřiště: Vstiš
Ne 22.09.2019 14:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Adámek Filip, Pastyřík Tadeáš
So 21.09.2019 16:30
Rozhodčí: Kraus Jan, Mytiska Leoš, Krňoul Štěpán
Ne 22.09.2019 14:00
Rozhodčí: Schingler Milan
06. kolo
Ne 29.09.2019 16:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Pastyřík Vladimír, Pastyřík Tadeáš
So 28.09.2019 16:00
Rozhodčí: Buša Milan, Adámek Filip, Pastyřík Tadeáš
Ne 29.09.2019 16:00
Rozhodčí: Šlajs Jakub
Ne 29.09.2019 16:00
Rozhodčí: Burda Václav, Kříž Lukáš, Šnajdr David
Ne 29.09.2019 15:00
Rozhodčí: Kraus Jan
So 28.09.2019 16:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Krůs František, Votruba Jiří
So 28.09.2019 16:00
Rozhodčí: Schingler Milan
07. kolo
So 05.10.2019 16:00
Rozhodčí: Hačka Jakub, Krůs František, Adámek Filip
Ne 06.10.2019 16:00
Rozhodčí: Fencl Jakub, Šlajs Jakub, Votruba Jiří
So 05.10.2019 16:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Krůs František, Votruba Jiří
Hřiště: Vstiš
Ne 06.10.2019 17:00
Rozhodčí: Opalecký jiří, Levý Vítek, Mytiska Leoš
So 05.10.2019 16:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Mytiska Leoš, Šmaus Petr
Ne 06.10.2019 14:00
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 06.10.2019 16:00
Rozhodčí: Šimek Adam, Kraus Jan, Pastyřík Tadeáš
08. kolo
Ne 13.10.2019 15:30
Rozhodčí: Kraus Jan, Adámek Filip, Pastyřík Tadeáš, Pozn.: PK 4:3
Ne 13.10.2019 15:30
Rozhodčí: Šmaus Petr, Hačka Jakub, Smola Lukáš
Ne 13.10.2019 15:30
Rozhodčí: Levý Vítek, Krůs František, Krňoul Štěpán, Pozn.: PK 5:3
Ne 13.10.2019 15:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Mytiska Leoš, Hačka jakub, Pozn.: PK 4:5
So 12.10.2019 15:30
Rozhodčí: Opalecký Jiří, Mytiska Leoš, Pastyřík Tadeáš
So 12.10.2019 15:30
Rozhodčí: Fencl Jakub
So 12.10.2019 15:30
Rozhodčí: Schingler Milan
09. kolo
Ne 20.10.2019 15:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Adámek Filip, Opalecký Jiří
So 19.10.2019 15:30
Rozhodčí: Kračmer Marek, Ulrych Jan, Smola Lukáš
Hřiště: Vstiš
Út 31.12.2019 16:30
Rozhodčí: Kraus Jan, Schveinert Radek, Krůs František
So 19.10.2019 15:30
Rozhodčí: Šmaus Petr, Adámek Filip, Krůs František
Ne 20.10.2019 14:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Ulrych jan, Šlajs Jakub, Pozn.: PK 6:5
So 19.10.2019 15:30
Rozhodčí: Kraus Jan, Mytiska Leoš, Pastyřík Tadeáš
So 19.10.2019 15:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Opalecký Jiří, Votruba Jiří
10. kolo
Ne 27.10.2019 15:30
Rozhodčí: Mičan Jan, Říha Zdeněk, Bogdan Gabriel, Pozn.: PK 2:4
Ne 27.10.2019 13:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Adámek Filip, Pastyřík Tadeáš
Ne 27.10.2019 15:30
Rozhodčí: Schingler Milan
So 26.10.2019 14:30
Rozhodčí: Kraus Jan, Smola Lukáš, Pastyřík Tadeáš, Pozn.: PK 3:4
So 26.10.2019 14:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Opalecký Jiří, Votruba Jiří
So 26.10.2019 14:30
Rozhodčí: Ulrych Jan, Mytiska Leoš, Adámek Filip
Ne 27.10.2019 15:30
Rozhodčí: Šlajs Jakub, Kraus Jan, Ulrych Jan
11. kolo
So 02.11.2019 14:00
Rozhodčí: Schingler Milan
Hřiště: Vstiš
Ne 03.11.2019 14:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Ulrych Jan, Krůs František
So 02.11.2019 14:00
Rozhodčí: Šmaus Petr
Ne 03.11.2019 14:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Levý Vítek, Mytiska Leoš
So 02.11.2019 14:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Smola Lukáš, Pastyřík Tadeáš
So 02.11.2019 14:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří, Adámek Filip, Mytiska Leoš, Pozn.: PK 6:5
So 02.11.2019 14:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Pastyřík Vladimír, Krňoul Štěpán
12. kolo
Hřiště: 33. ZŠ Plzeň UMT
Ne 10.11.2019 17:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Votruba Ondřej, Opalecký Jiří
Ne 10.11.2019 15:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Fencl Jakub, Šlajs Jakub
So 09.11.2019 15:00
Rozhodčí: Ulrych Jan, Smola Lukáš, Opalecký Jiří
So 09.11.2019 15:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Adámek Filip, Votruba Jiří
So 09.11.2019 15:00
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 10.11.2019 15:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří, Schingler Milan, Votruba Jiří
So 09.11.2019 15:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Pozn.: PK 7:6
SOUTĚŽE
Plzeňský
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městská soutěž mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1
Městský přebor mladších přípravek
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.