FOTBAL-PLZEN.CZ

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika  |  SmartPRO - obchod s dárky

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
znak

TJ Zruč U-19

SEZONA: 2019 / 2020



FC Chotíkov U-19 vs. TJ Zruč U-19 (3-1)
19.10.2019


VS Plzeň U-19 vs. TJ Zruč U-19 (3-0)
24.08.2019


TJ Zruč U-19 vs. TJ Dobřany U-19 (2-6)
01.06.2019


TJ Zruč U-19 vs. FK Nepomuk U-19 (2-6)
04.05.2019


TJ Zruč U19 - Sokol Kasejovice U19 (3:1)
09.03.2019


TJ Zruč U19 - TJ Spartak Strašice U19 (6:2)
17.11.2018


TJ Zruč U19 - S. Blovice U19 (2:4)
27.10.2018


TJ Zruč U19 - Spartak Chrást U19 (2:3)
13.10.2018


TJ Zruč U19 - Sokol Plzeň Letná U19 (4:2)
15.09.2018


TJ Zruč U19 - Slavoj Mýto U19 (0:4)
05.09.2018


Sokol Černice U19 - TJ Zruč U19 (3:1)
25.08.2018


TJ Zruč U19 - S.Kralovice U19 (3:2)
26.05.2018


TJ Zruč U19 - SK Smíchov U19 (0:3)
19.05.2018


TJ Zruč U19 - SK Horní Bříza U19 (6:1)
21.04.2018


TJ Zruč - FK Bohemia Kaznějov (1:1P)
07.04.2018


TJ Zuč U19 - S.Letná U19 (4:0)
24.03.2018


TJ Zruč U19 - Sokol M. Touškov U19 (6-0 přátelsky)
11.03.2018


TJ Zruč U19 - Bohemia Kaznějov U19 (2:0 přátelsky)
04.03.2018


TJ Zruč U19 - S.Dobřív U19 (12:0)
04.11.2017


FK Bohemia Kaznějov U19 - TJ Zruč U19 (P2:2)
06.09.2017


TJ Zruč U19 - S.Mladotice U19 (4:1)
02.09.2017


FK Bohemia Kaznějov U19 - TJ Zruč U19 (přátelsky 3:2)
05.08.2017


TJ Zruč U19 - Slavoj Stod U19 (3:8)
03.06.2017


TJ Zruč U19 - FK Bohemia Kaznějov U19 (3:2)
20.05.2017


Horní Bříza U19 - TJ Zruč U19 (2:3)
13.05.2017


Hadačka U19 - TJ Zruč U19 (3:8)
29.04.2017


TJ Zruč U19 - S.M.Touškov U19 (3:0)
23.04.2017


Slavoj Žihle U19 - TJ Zruč U19 (1:0)
15.04.2017


TJ Zruč U19 - Olympie Kožlany U19 (10:0)
08.04.2017


Baník Zbůch U19 - TJ Zruč U19 (2:5)
02.04.2017


TJ Zruč U19 - J. Erpužice U19 (10:2)
26.03.2017


TJ Zruč U19 - SK SMíchov U19 (6:2) (přátelsky)
12.03.2017


TJ Zruč U19 - Rapid U19 (5:0) přátelsky
05.03.2017


TJ Zruč U19 - Baník Stříbro U19 (5:2)
28.10.2016


FK Bohemia Kaznějov U19 - TJ Zruč U19 (2:3)
23.10.2016


S. M. Touškov U19 - TJ Zruč U19 (2:3)
25.09.2016


TJ Zruč U19 - Sl. Žihle U19 (2:1)
17.09.2016


Kožlany U19 - Zruč U19 (0:3)
11.09.2016


TJ Zruč U19 - Baník Zbůch U19 (23:0)
03.09.2016


TJ Jiskra Erpužice - TJ Zruč U19 (0:3)
28.08.2016


TJ Zruč U19 - SKP Rapid U19 (4:0)
05.08.2016


TJ Zruč U-19 - Tátové
11.06.2016


TJ Zruč U19 - TJ Plzeň Košutka U19 (1-3)
05.06.2016


S. Trnová U19 - TJ Zruč U19 (1:15)
29.05.2016


TJ Zruč U19 - J. Bezdružice U19 (5:0)
21.05.2016


SK Všeruby U19 - TJ Zruč U19 (0:2)
15.05.2016


TJ Zruč - S. Kralovice (4:1)
08.05.2016


FK Trafo Hadačka U19 - TJ Zruč U19 (0:7)
30.04.2016


TJ Zruč U19 - FK Bohemia Kaznějov U19 (2:0)
23.04.2016


Slavoj Žihle U19 - TJ Zruč U19 (0:3)
16.04.2016


TJ Slávia Úněšov U-19 - TJ Zruč U-19 (2:4)
03.04.2016


TJ Zruč U-19 - SK Olympia Kožlany U19 (7:1)
26.03.2016


TJ Zruč U-19 - SŠ Plzeň U-17 (1:4) (přátelsky)
13.03.2016


TJ Zruč U-19 - FK Bohemia Kaznějov U-19 (6:3) (přátelsky)
06.03.2016


TJ Zruč U-19 - S.Lhota U19 (9:3) (přátelsky)
28.02.2016


TJ Zruč U-19 - Rapid U-19 (0:3)
27.01.2016


S. Košutka U19 - TJ Zruč U19 (2:0)
01.11.2015


TJ Zruč U19 - S. Trnová U19 (8:3)
25.10.2015


TJ Zruč U19 - Všeruby U19 (7:1)
11.10.2015


TJ Zruč U19 - FK Trafo Hadačka U19 (6-1)
27.09.2015


FK Bohemia Kaznějov U19 - TJ Zruč U19 :2:2)
20.09.2015


TJ Zruč U19 - Sl. Žihle U19 (2:0)
13.09.2015


S. Plasy U19 - TJ Zruč U19 (0:6)
05.09.2015


S. Druztová - TJ zruč U19 (přátelsky 2:0)
03.09.2015


TJ Zruč U19 - TJ Slavia Úněšov U19 (6:1)
30.08.2015


TJ Olympie Kožlany U19 - TJ zruč U19 (6:2)
23.08.2015


FK Bohemia Kaznějov U19 - TJ Zruč U19 (2:5) (přátelsky)
16.08.2015


TJ Zruč U19 - tátové (4:11)
27.06.2015


TJ Zruč U19 - S. Střížovice U19 (5:0)
30.05.2015


TJ Zruč U19 - Chlumčany U19 (2:3)
17.05.2015


S. Křimice U19 - TJ Zruč U19 (7:3)
09.05.2015


S.Losiná U19 - TJ Zruč U19 (1:3)
03.05.2015


SSC Bolevec U19 - TJ Zruč U19 (3:2)
18.04.2015


Dobřany U19 - TJ Zruč U19 (1:0)
11.04.2015


TJ Zruč U19 - S.Lhota U19 (7:0)
04.04.2015


Střížovice U19 - TJ Zruč U19 (2:1)
28.03.2015


TJ Zruč U19 - Kasejovice U19 (2:3)
21.03.2015


TJ Zruč U19 - FK Bohemia Kaznějov U19 (1:3) (přátelsky)
08.03.2015


TJ Zruč U19 - S.M. Touškov U19 (0:9) (přátelsky)
01.03.2015


TJ Zruč - TJ Sokol Košutka (1:10) (přátelsky)
15.02.2015


TJ Zruč U19 - BAK 07 U17 (0:11) (přátelsky)
04.02.2015


TJ Zruč U19 - S.Křimice U19 (2:3)
15.11.2014


TJ Zruč U19 - S. Losiná U19 (6:0)
08.11.2014


TJ Zruč U19 - S. Druztová Sg (4:3) (přátelsky)
01.11.2014


TJ Zruč U19 - SSC Bolevec U19 (4:2)
25.10.2014


TJ Zruč U19 - TJ Dobřany U19 (6:1)
18.10.2014


TJ Zruč U19 - S. Lhota U19 (5:4)
11.10.2014


TJ Sokol Kasejovice U19 - TJ Zruč U19 (4:0)
28.09.2014


TJ Zruč U19 - Chlumčany U19 (2:5)
20.09.2014


S. Křimice U19 - TJ Zruč U19 (3:0)
14.09.2014


Všeruby U19 - TJ Zruč U19 (1:9) (přátelsky)
30.08.2014


SSC Bolevec U19 -TJ Zruč U19 (0:10)
23.08.2014


TJ Zruč U19 - Horní Bříza U19 (3:5) (přátelsky)
19.08.2014


TJ Zruč U19 - TJ Zruč U19 (2009) (3:5) (přátelsky)
13.08.2014


KZJ Všeruby U-19 - TJ Zruč U-19 (2:1) (přátelsky)
30.03.2014


TJ Zruč D - H.Bříza (2:1)
16.06.2012


TJ Zruč - Bezdružice (4:2)
02.06.2012


Křimice - TJ Zruč (5:0)
23.05.2012


TJ Zruč - BKV Planá (2:4)
19.05.2012


TJ Zruč - Košutka (2:4)
05.05.2012


TJ Zruč - Kralovice (1:1)
21.04.2012


TJ Zruč - Hrádek (1:4)
07.04.2012


Bohemika Kaznějov - TJ Zruč (2:4)
01.04.2012


TJ Zruč - Un.Sparta (3:2)
24.03.2012


Horní Bříza - TJ Zruč D (6:0)
03.03.2012


TJ Zruč (DOR) - Viktoria Plzeň (dorostenky)
25.02.2012


ZKZ Horní Bříza - TJ Zruč (D) - 9:0
19.11.2011


TJ Zruč - Sokol Radnice (5:1)
12.11.2011


J.Bezdružice - TJ Zruč (1:5)
06.11.2011


TJ Zruč - S.Křimice (2:10)
29.10.2011


BKV Planá - TJ Zruč (5:1)
22.10.2011


TJ Zruč (D) - FC Rokycany B (0:8)
15.10.2011


Košutka - TJ Zruč (8:2)
08.10.2011


TJ Zruč (D) - Baník Stříbro (1:2)
01.10.2011


S.Kralovice - TJ Zruč (8:0)
25.09.2011


TJ Zruč - Sport.škola B (4:1)
17.09.2011


Hrádek - TJ Zruč (3:0)
11.09.2011


TJ Zruč - FK Bohemia Kaznějov (8:0)
03.09.2011


Un.Sparta - TJ Zruč (2:4)
28.08.2011


TJ Zruč - Letná (9:3)
21.08.2011


TJ Zruč - Horní Bříza (3:4)
16.08.2011


TJ Zruč (D) - Druztová B (4:7)
13.08.2011


TJ Zruč (DOR) - Zruč-Senec (výběr) 0:5
10.08.2011


TJ Zruč - Horažďovice
18.06.2011


TJ Zruč (DOR) - Benjiho výběr
12.06.2011


TJ Zruč - Klatovy (2:7)
04.06.2011


Dorost - místní omladina
29.05.2011


TJ Zruč - Sport. škola (0:9)
21.05.2011


Doubravka - TJ Zruč (DOR) 5:0
15.05.2011


Domažlice - TJ Zruč (4:1)
08.05.2011


TJ Zruč - Postřekov (1:1)
30.04.2011


Křimice - TJ Zruč (4:0)
23.04.2011


FK Tachov - TJ Zruč (1:1)
09.04.2011


TJ Zruč - Přeštice (0:6)
02.04.2011


SK Smíchov - TJ Zruč (4:1)
26.03.2011


TJ Zruč - Druztová B/TJ Zruč :)
06.03.2011


TJ Zruč - Horní Bříza (2:3)
27.02.2011


TJ Zruč - FK Bohemia Kaznějov (4:3)
20.02.2011


Horažďovice - TJ Zruč (7:1)
13.11.2010


TJ Zruč - TJ Sušice (1:6)
06.11.2010


TJ Klatovy - TJ Zruč (7:0)
30.10.2010


TJ Zruč - Nepomuk (1:4)
23.10.2010


Sportovní škola - TJ Zruč D (9:1)
16.10.2010


TJ Zruč - Doubravka (1:7)
09.10.2010


TJ Zruč - Domažlice
02.10.2010


Postřekov - TJ Zruč (5:0)
26.09.2010


TJ Zruč - Sokol Křimice (1:2)
18.09.2010


VD Luby - TJ Zruč (7:0)
11.09.2010


TJ Zruč - FK Tachov (0:6)
04.09.2010


TJ Přeštice - TJ Zruč (3:1)
28.08.2010


TJ Zruč - SK Smíchov (1:4)
21.08.2010


Horní Bříza - TJ Zruč (5:4)
15.08.2010


Dorostenci - Výběr restaurace Sherwood
26.06.2010


Sokol Křimice - TJ Zruč (2:0)
13.06.2010


TJ Zruč - TJ Město Zbiroh (7:0)
05.06.2010


Horní Bříza - Zruč (1:2)
29.05.2010


TJ Zruč - S.Raková (10:1)
22.05.2010


S.Dolní Bělá - TJ Zruč (0:3)
16.05.2010


TJ Zruč - Rokycany B (1:1)
08.05.2010


Baník Zbůch - TJ Zruč (1:6)
02.05.2010


TJ Zruč - S.Kralovice (1:3)
23.04.2010


Slovan Spoje - TJ Zruč (1:4)
18.04.2010


TJ Zruč - Sparta Sulkov (6:2)
09.04.2010


S.Bor - Zruč (3:1)
04.04.2010


TJ Zruč - Sokol Plasy (2:1)
27.03.2010


Stříbro - Zruč (3:2)
21.03.2010


TJ Zruč - Un.Sparta (3:4)
13.03.2010


TJ Zruč - SK Rapid (4:1?)
28.02.2010


TJ Zruč - Druztová B (4:2)
21.02.2010


TJ Zruč - Sokol Křimice (4:1)
07.11.2009


TJ Město Zbiroh - TJ Zruč (4:3)
01.11.2009


TJ Zruč - ZKZ Horní Bříza (4:1)
24.10.2009


Sokol Raková - TJ Zruč (2:11)
18.10.2009


TJ Zruč - Sokol D.Bělá (5:1)
10.10.2009


1.FC Rokycany B - TJ Zruč (3:1)
04.10.2009


TJ Zruč - Baník Zbůh (3:2)
26.09.2009


Kralovice- TJ zruč (4:7)
20.09.2009


TJ Zruč - Baník Stříbro (5:1)
16.09.2009


Zruč - Spoje (7:1)
12.09.2009


Dorost - trénink
09.09.2009


Sulkov - Zruč (0:1)
06.09.2009


Un. Sparta - Zruč (3:4)
02.09.2009


Zruč - S.Bor (4:0)
29.08.2009


Zruč - Chrást (7:1)
19.08.2009


Dorost - Druztová B
02.08.2009


Srandamatch
26.06.2009


Město Touškov - Zruč (1:4)
20.06.2009


TJZruč st. garda A - TJ Zruč dorost
12.06.2009


Křimice - Zruč (DOR.)
08.05.2009
SOUTĚŽE
Plzeňský
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městská soutěž mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1
Městský přebor mladších přípravek
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.