Spartak První chodská Klenčí - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika  |  SmartPRO - obchod s dárky

znak

Spartak První chodská Klenčí

SEZONA: 2020 / 2021

PŘEHLED ZÁPASŮ
Datum
Soutěž
Domácí
 
Skóre
 
Hosté
Diváků
Pozn.
2014 / 2015
So 13.06.2015 17:00
I.B sk.A
Stříbro
znak
PK 4:4 (3:2)
zmak
Klenčí
50
PK 3:1, Hráno bez karet, Branky: Bláha 2, Florus, Pavlas - Houdek, Hromník, Mifek, Osvald
Ne 07.06.2015 15:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
3:3 (1:1) PK
zmak
ZD Meclov
 
PK 3:5, Hráno bez karet, Branky: Hudek 2, Hromník - Vorel 2, Javůrek
Ne 31.05.2015 10:30
I.B sk.A
Přimda
znak
2:5 (1:1)
zmak
Klenčí
40
Branky: Stec 2 - Mifek 2, Čech 2, Hromník; ŽK: 2:3; ČK: 2:0
Ne 24.05.2015 15:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
1:2 (0:2)
zmak
Merkl
80
Branky: Houdek - Gruner, Liška; ŽK: 4:2
So 16.05.2015 17:00
I.B sk.A
Město Touškov
znak
4:3 (1:1)
zmak
Klenčí
50
Branky: Karbusický 2, Bouzek, Momotov - Housar, Hromník, Mifek; ŽK: 1:3
Ne 10.05.2015 15:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
4:0 (1:0)
zmak
Milavče
80
Branky: Housar, Janek, Sokol, Čech; ŽK: 0:3
Ne 03.05.2015 15:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
1:4 (0:2)
zmak
SK Kdyně
150
Branky: Hromník - Šmejkal K. 2, Hamor, Výškrabka; ŽK: 6:3; ČK: 1:0
Ne 19.04.2015 15:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
PK 1:1 (0:1)
zmak
Bezdružice
80
PK 2:1
Ne 12.04.2015 16:00
I.B sk.A
Koloveč B
znak
0:1 (0:0)
zmak
Klenčí
100
Únějovice, Branky: Čech V.; ŽK: 1:1
Ne 05.04.2015 15:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
2:3 (2:2)
zmak
Postřekov
200
Branky: Janek, Mifek - Polák 2, vlastní; ŽK: 1:5; ČK: 1:0
So 28.03.2015 15:00
I.B sk.A
Dlouhý Újezd
znak
3:4 (2:2)
zmak
Klenčí
45
Branky: Dravecký, Dvořák, Havel - Faschingbauer, Janek, Ledvina, Čech; ŽK: 1:4
Ne 22.03.2015 15:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
2:1 (1:0)
zmak
Tlumačov
100
Branky: Hromník, Psutka - Wolf; ŽK: 4:3
Ne 16.11.2014 13:30
I.B sk.A
Klenčí
znak
1:3 (0:1)
zmak
Stříbro
50
Branky: Psutka - Vitoň 2, Eliáš; ŽK: 4:6
So 08.11.2014 14:00
I.B sk.A
ZD Meclov
znak
5:2 (2:0)
zmak
Klenčí
70
hř. Třebnice, Branky: Beran 2, Němec 2, Kafka - Hromník, Čech; ŽK: 4:2
Ne 02.11.2014 14:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
4:2 (2:0)
zmak
Přimda
50
Branky: Housar, Čipera M., Čipera T., Řezníček - Opava, Vokjor; ŽK: 2:2
Ne 26.10.2014 11:30
I.B sk.A
Merkl
znak
3:1 (1:0)
zmak
Klenčí
100
Branky: Hrádek, Voráček, Šobr - Sokol; ŽK: 3:2
Ne 19.10.2014 15:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
5:1 (2:0)
zmak
Město Touškov
70
Branky: Čipera 2, Hojda, Mifek, Psutka - Bouzek; ŽK: 1:3; ČK: 1:1
So 11.10.2014 16:00
I.B sk.A
Milavče
znak
2:0 (1:0)
zmak
Klenčí
90
Branky: Šot J., Štauber; ŽK: 1:4; ČK: 0:1
So 04.10.2014 16:00
I.B sk.A
SK Kdyně
znak
1:2 (0:2)
zmak
Klenčí
100
Branky: Hamor - Housar, Psutka; ŽK: 2:2
So 20.09.2014 16:30
I.B sk.A
Bezdružice
znak
1:0 (1:0)
zmak
Klenčí
50
Branky: Čada; ŽK: 2:5
Ne 14.09.2014 15:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
1:3 (1:1)
zmak
Koloveč B
70
Ne 07.09.2014 16:00
I.B sk.A
Postřekov
znak
2:1 (0:0)
zmak
Klenčí
207
Ne 31.08.2014 15:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
0:6 (0:2)
zmak
Dlouhý Újezd
60
So 23.08.2014 17:00
I.B sk.A
Tlumačov
znak
2:0 (1:0)
zmak
Klenčí
70
2013 / 2014
So 14.06.2014 17:00
I.B sk.A
Stříbro
znak
3:1 (1:0)
zmak
Klenčí
70
Ne 08.06.2014 15:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
2:5 (1:1)
zmak
Zbůch
60
Ne 01.06.2014 15:00
I.B sk.A
Dlouhý Újezd
znak
1:3 (1:1)
zmak
Klenčí
50
Ne 25.05.2014 15:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
2:2 (0:1) PK
zmak
ZD Meclov
180
PK 2:4
So 17.05.2014 17:00
I.B sk.A
Tlumačov
znak
PK 2:2 (2:1)
zmak
Klenčí
40
PK 3:0
Ne 11.05.2014 15:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
2:1 (0:1)
zmak
Koloveč B
40
Ne 04.05.2014 10:30
I.B sk.A
Přimda
znak
1:2 (0:1)
zmak
Klenčí
40
Ne 27.04.2014 15:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
0:0 (0:0) PK
zmak
SK Kdyně
80
PK 1:3
So 19.04.2014 17:00
I.B sk.A
Chodová Planá
znak
3:0 (2:0)
zmak
Klenčí
130
Ne 13.04.2014 15:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
4:2 (2:1)
zmak
Mrákov
150
So 05.04.2014 16:30
I.B sk.A
He
znak
2:1 (1:1)
zmak
Klenčí
60
Ne 30.03.2014 15:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
2:6 (1:1)
zmak
Tachov B
60
Ne 23.03.2014 15:00
I.B sk.A
Postřekov
znak
7:1 (4:1)
zmak
Klenčí
150
Ne 17.11.2013 13:30
I.B sk.A
Klenčí
znak
3:2 (1:0)
zmak
Stříbro
100
So 09.11.2013 14:00
I.B sk.A
Zbůch
znak
0:1 (0:0)
zmak
Klenčí
60
Ne 03.11.2013 14:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
3:3 (0:1) PK
zmak
Dlouhý Újezd
95
PK 5:6
So 26.10.2013 14:30
I.B sk.A
ZD Meclov
znak
PK 3:3 (0:1)
zmak
Klenčí
70
hřiště Třebnice, PK 4:2
Ne 20.10.2013 15:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
4:2 (1:0)
zmak
Tlumačov
120
So 12.10.2013 16:00
I.B sk.A
Koloveč B
znak
6:1 (2:1)
zmak
Klenčí
80
hřiště Únějovice
Ne 06.10.2013 15:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
2:2 (0:1) PK
zmak
Přimda
100
PK 3:4
Ne 29.09.2013 15:00
I.B sk.A
SK Kdyně
znak
0:1 (0:0)
zmak
Klenčí
50
Ne 22.09.2013 15:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
2:3 (0:2)
zmak
Chodová Planá
80
Ne 15.09.2013 16:00
I.B sk.A
Mrákov
znak
0:3 (0:1)
zmak
Klenčí
180
Ne 08.09.2013 15:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
1:0 (1:0)
zmak
He
70
Ne 01.09.2013 17:00
I.B sk.A
Tachov B
znak
5:3 (3:1)
zmak
Klenčí
111
Ne 25.08.2013 15:00
I.B sk.A
Klenčí
znak
2:2 (1:0) PK
zmak
Postřekov
200
PK 2:4
2012 / 2013
So 15.06.2013 14:00
1. B třída sk. A
Chodová Planá
znak
5:3 (1:3)
zmak
Klenčí
130
St 12.06.2013 18:00
1. B třída sk. A
Zbůch
znak
6:4 (3:1)
zmak
Klenčí
50
odloženo z 1.6.
Ne 09.06.2013 15:00
1. B třída sk. A
Klenčí
znak
4:1 (2:0)
zmak
Horšovský Týn B
65
Ne 26.05.2013 15:00
1. B třída sk. A
Klenčí
znak
1:1 (0:0) PK
zmak
Staňkov
60
PK 4:5
So 18.05.2013 17:00
1. B třída sk. A
Tlumačov
znak
2:1 (2:1)
zmak
Klenčí
90
Ne 12.05.2013 15:00
1. B třída sk. A
Klenčí
znak
PK 2:2 (1:1)
zmak
Ch.
120
PK 5:4
Ne 05.05.2013 14:00
1. B třída sk. A
Merkl
znak
2:1 (1:0)
zmak
Klenčí
100
Ne 28.04.2013 15:00
1. B třída sk. A
Klenčí
znak
4:1 (2:1)
zmak
Mrákov
100
So 20.04.2013 17:00
1. B třída sk. A
Lhota
znak
3:2 (2:2)
zmak
Klenčí
40
Ne 14.04.2013 15:00
1. B třída sk. A
Klenčí
znak
2:0 (2:0)
zmak
Holýšov B
70
Ne 07.04.2013 15:00
1. B třída sk. A
Klenčí
znak
3:0 (2:0)
zmak
Postřekov
100
So 30.03.2013 15:00
1. B třída sk. A
He
znak
1:2 (1:1)
zmak
Klenčí
70
Ne 24.03.2013 13:00
1. B třída sk. A
Klenčí
znak
0:3 (0:1)
zmak
Koloveč B
50
So 24.11.2012 13:30
1. B třída sk. A
Staňkov
znak
2:4 (2:2)
zmak
Klenčí
47
odloženo z 28.10.
Ne 18.11.2012 13:30
1. B třída sk. A
Klenčí
znak
3:2 (0:1)
zmak
Chodová Planá
100
Ne 11.11.2012 14:00
1. B třída sk. A
Horšovský Týn B
znak
3:1 (1:0)
zmak
Klenčí
30
Ne 04.11.2012 14:00
1. B třída sk. A
Klenčí
znak
3:1 (3:0)
zmak
Zbůch
100
Ne 21.10.2012 15:00
1. B třída sk. A
Klenčí
znak
2:1 (0:0)
zmak
Tlumačov
120
So 13.10.2012 15:00
1. B třída sk. A
Ch.
znak
4:1 (3:0)
zmak
Klenčí
80
Ne 07.10.2012 15:00
1. B třída sk. A
Klenčí
znak
3:1 (0:1)
zmak
Merkl
80
Ne 30.09.2012 16:00
1. B třída sk. A
Mrákov
znak
PK 1:1 (1:0)
zmak
Klenčí
150
PK 5:4
Ne 23.09.2012 15:00
1. B třída sk. A
Klenčí
znak
0:4 (0:1)
zmak
Lhota
101
Ne 16.09.2012 16:30
1. B třída sk. A
Holýšov B
znak
2:4 (1:4)
zmak
Klenčí
170
Ne 09.09.2012 16:00
1. B třída sk. A
Postřekov
znak
2:1 (1:0)
zmak
Klenčí
230
Ne 02.09.2012 15:00
1. B třída sk. A
Klenčí
znak
6:2 (1:1)
zmak
He
80
Branky: Hojda 3, Čech 2, vlastní - Lako, Veselovský; ŽK: 4:3; ČK: 1:0
Ne 26.08.2012 16:00
1. B třída sk. A
Koloveč B
znak
3:3 (1:0) PK
zmak
Klenčí
90
PK 3:4
2011 / 2012
So 16.06.2012 17:00
1. B třída, sk. A
Bezdružice
znak
2:0 (2:0)
zmak
Klenčí
100
Ne 10.06.2012 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
3:1 (1:0)
zmak
He
105
Ne 03.06.2012 16:00
1. B třída, sk. A
Postřekov
znak
1:2 (1:1)
zmak
Klenčí
220
Ne 27.05.2012 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
2:3 (1:2)
zmak
Nýřany
100
So 19.05.2012 17:00
1. B třída, sk. A
Chodov
znak
3:0 (3:0)
zmak
Klenčí
 
Kontumace, Nedohráno - inzultace
Ne 13.05.2012 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
1:0 (0:0)
zmak
Rozvadov
70
Ne 06.05.2012 15:00
1. B třída, sk. A
Ch.
znak
3:0 (2:0)
zmak
Klenčí
65
Ne 29.04.2012 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
2:1 (2:1)
zmak
Staňkov
72
Ne 22.04.2012 17:00
1. B třída, sk. A
Mrákov
znak
1:2 (0:0)
zmak
Klenčí
130
Ne 15.04.2012 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
1:0 (1:0)
zmak
1.FC H.Týn
100
So 07.04.2012 16:30
1. B třída, sk. A
Krchleby
znak
3:4 (1:0)
zmak
Klenčí
60
Ne 01.04.2012 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
2:0 (1:0)
zmak
Zbůch
100
Ne 25.03.2012 15:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
PK 1:1 (0:0)
zmak
Koloveč B
120
PK 3:0
Ne 20.11.2011 13:30
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
PK 1:1 (0:1)
zmak
Bezdružice
60
PK 4:3
So 12.11.2011 14:00
1. B třída, sk. A
He
znak
PK 2:2 (1:1)
zmak
Klenčí
60
PK 2:1
Ne 06.11.2011 14:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
2:1 (0:1)
zmak
Postřekov
150
So 29.10.2011 14:30
1. B třída, sk. A
Nýřany
znak
1:0 (0:0)
zmak
Klenčí
100
Ne 23.10.2011 15:30
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
5:0 (1:0)
zmak
Chodov
120
Ne 16.10.2011 15:30
1. B třída, sk. A
Rozvadov
znak
5:0 (3:0)
zmak
Klenčí
100
Ne 09.10.2011 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
2:1 (0:0)
zmak
Ch.
120
So 01.10.2011 16:00
1. B třída, sk. A
Staňkov
znak
1:4 (0:1)
zmak
Klenčí
100
Ne 25.09.2011 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
1:2 (0:1)
zmak
Mrákov
160
So 17.09.2011 16:30
1. B třída, sk. A
1.FC H.Týn
znak
1:2 (0:0)
zmak
Klenčí
40
Ne 11.09.2011 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
2:1 (1:1)
zmak
Krchleby
80
Ne 04.09.2011 17:00
1. B třída, sk. A
Zbůch
znak
PK 2:2 (0:1)
zmak
Klenčí
120
PK 4:3
Ne 28.08.2011 16:00
1. B třída, sk. A
Koloveč B
znak
PK 0:0 (0:0)
zmak
Klenčí
100
PK 5:3
2010 / 2011
So 18.06.2011 17:00
1. B třída, sk. A
Tlučná
znak
1:1 (0:0)
zmak
Klenčí
60
Ne 12.06.2011 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
3:0 (1:0)
zmak
Krchleby
60
So 04.06.2011 17:00
1. B třída, sk. A
Dlouhý Újezd
znak
2:0 (1:0)
zmak
Klenčí
140
Ne 29.05.2011 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
3:1 (2:0)
zmak
Staňkov
120
Ne 22.05.2011 16:00
1. B třída, sk. A
Postřekov
znak
1:2 (0:1)
zmak
Klenčí
250
Ne 15.05.2011 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
1:0 (0:0)
zmak
Chodov
120
Ne 08.05.2011 17:00
1. B třída, sk. A
Přimda
znak
0:0 (0:0)
zmak
Klenčí
80
Ne 01.05.2011 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
3:2 (3:1)
zmak
Kostelec
100
Ne 24.04.2011 17:00
1. B třída, sk. A
Mrákov
znak
0:0 (0:0)
zmak
Klenčí
170
Ne 17.04.2011 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
4:0 (3:0)
zmak
He
120
So 09.04.2011 15:00
1. B třída, sk. A
1.FC H.Týn
znak
2:0 (0:0)
zmak
Klenčí
60
Ne 03.04.2011 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
3:0 (2:0)
zmak
Kamenný Újezd
120
Ne 27.03.2011 15:00
1. B třída, sk. A
Zbůch
znak
2:4 (2:1)
zmak
Klenčí
100
Ne 14.11.2010 14:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
2:0 (1:0)
zmak
Tlučná
125
Ne 07.11.2010 14:00
1. B třída, sk. A
Krchleby
znak
1:3 (0:0)
zmak
Klenčí
60
Ne 31.10.2010 14:30
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
2:1 (0:1)
zmak
Dlouhý Újezd
80
Ne 24.10.2010 15:30
1. B třída, sk. A
Staňkov
znak
1:1 (1:1)
zmak
Klenčí
60
Ne 17.10.2010 15:30
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
0:1 (0:0)
zmak
Postřekov
100
Ne 10.10.2010 16:00
1. B třída, sk. A
Chodov
znak
1:2 (1:0)
zmak
Klenčí
200
Ne 03.10.2010 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
1:5 (0:3)
zmak
Přimda
120
Ne 26.09.2010 16:30
1. B třída, sk. A
Kostelec
znak
0:0 (0:0)
zmak
Klenčí
60
Ne 19.09.2010 16:30
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
4:3 (1:2)
zmak
Mrákov
120
Ne 12.09.2010 17:00
1. B třída, sk. A
He
znak
1:2 (0:0)
zmak
Klenčí
100
Ne 05.09.2010 17:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
3:4 (3:2)
zmak
1.FC H.Týn
120
Ne 29.08.2010 17:00
1. B třída, sk. A
Kamenný Újezd
znak
2:3 (1:2)
zmak
Klenčí
100
Ne 22.08.2010 17:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
5:4 (3:1)
zmak
Zbůch
130
2009 / 2010
So 19.06.2010 15:00
1. B třída, sk. A
Bezdružice
znak
1:2 (1:1)
zmak
Klenčí
120
Ne 13.06.2010 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
12:0 (6:0)
zmak
Dobřany
60
Ne 06.06.2010 17:00
1. B třída, sk. A
Kostelec
znak
2:7 (0:5)
zmak
Klenčí
100
Ne 30.05.2010 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
3:1 (1:1)
zmak
Dlouhý Újezd
140
So 22.05.2010 17:00
1. B třída, sk. A
Sulkov
znak
0:3 (0:2)
zmak
Klenčí
50
Ne 16.05.2010 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
7:1 (1:1)
zmak
Chodov
150
Ne 09.05.2010 16:00
1. B třída, sk. A
Mrákov
znak
0:9 (0:4)
zmak
Klenčí
120
Ne 02.05.2010 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
3:1 (0:1)
zmak
Postřekov
150
So 24.04.2010 17:00
1. B třída, sk. A
He
znak
1:4 (0:1)
zmak
Klenčí
100
Ne 18.04.2010 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
1:0 (0:0)
zmak
Horšovský Týn
100
So 10.04.2010 16:30
1. B třída, sk. A
Krchleby
znak
3:1 (2:0)
zmak
Klenčí
140
Ne 04.04.2010 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
1:0 (1:0)
zmak
Kon. L
100
Ne 28.03.2010 15:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
3:1 (1:0)
zmak
Kamenný Újezd
80
So 14.11.2009 14:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
2:0 (1:0)
zmak
Bezdružice
100
So 07.11.2009 14:00
1. B třída, sk. A
Dobřany
znak
2:2 (0:1)
zmak
Klenčí
80
Ne 01.11.2009 14:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
2:2 (1:2)
zmak
Kostelec
100
So 24.10.2009 14:30
1. B třída, sk. A
Dlouhý Újezd
znak
1:3 (0:2)
zmak
Klenčí
60
Ne 18.10.2009 15:30
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
4:3 (2:0)
zmak
Sulkov
70
So 10.10.2009 16:00
1. B třída, sk. A
Chodov
znak
1:1 (1:0)
zmak
Klenčí
150
Ne 04.10.2009 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
1:1 (1:0)
zmak
Mrákov
100
Ne 27.09.2009 16:30
1. B třída, sk. A
Postřekov
znak
1:0 (0:0)
zmak
Klenčí
300
Ne 20.09.2009 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
1:2 (0:1)
zmak
He
150
So 12.09.2009 15:00
1. B třída, sk. A
Horšovský Týn
znak
4:0 (3:0)
zmak
Klenčí
100
Ne 06.09.2009 16:00
1. B třída, sk. A
Klenčí
znak
3:0 (0:0)
zmak
Krchleby
90
So 29.08.2009 15:00
1. B třída, sk. A
Kon. L
znak
0:2 (0:2)
zmak
Klenčí
80
So 22.08.2009 17:00
1. B třída, sk. A
Kamenný Újezd
znak
1:3 (0:1)
zmak
Klenčí
120
2001 / 2002
Ne 23.06.2002 17:00
1. A třída, sk. B
Klenčí
znak
0:2 (:)
zmak
Kaznějov
 
Ne 16.06.2002 17:00
1. A třída, sk. B
Luby
znak
0:0 (:)
zmak
Klenčí
 
Ne 09.06.2002 17:00
1. A třída, sk. B
Klenčí
znak
3:2 (:)
zmak
Stod
 
Ne 02.06.2002 17:00
1. A třída, sk. B
Chlumčany B
znak
3:4 (:)
zmak
Klenčí
 
Ne 26.05.2002 17:00
1. A třída, sk. B
Str
znak
2:1 (:)
zmak
Klenčí
 
Ne 19.05.2002 17:00
1. A třída, sk. B
Klenčí
znak
1:0 (:)
zmak
Mladotice
 
Ne 12.05.2002 17:00
1. A třída, sk. B
Úněšov
znak
2:2 (:)
zmak
Klenčí
 
St 08.05.2002 17:00
1. A třída, sk. B
Klenčí
znak
0:0 (:)
zmak
Horní Bříza
 
Ne 05.05.2002 17:00
1. A třída, sk. B
Klenčí
znak
3:1 (:)
zmak
St. Plzenec
 
St 01.05.2002 17:00
1. A třída, sk. B
znak
0:0 (:)
zmak
Klenčí
 
Ne 28.04.2002 17:00
1. A třída, sk. B
Letná
znak
2:1 (:)
zmak
Klenčí
 
Ne 21.04.2002 17:00
1. A třída, sk. B
Klenčí
znak
1:2 (:)
zmak
Rapid
 
Ne 14.04.2002 16:30
1. A třída, sk. B
Křimice
znak
1:1 (:)
zmak
Klenčí
 
Ne 07.04.2002 16:30
1. A třída, sk. B
Klenčí
znak
2:3 (:)
zmak
Hrádek
 
Ne 31.03.2002 15:00
1. A třída, sk. B
Zruč
znak
1:1 (:)
zmak
Klenčí
 
Ne 24.03.2002 15:00
1. A třída, sk. B
Klenčí
znak
1:0 (:)
zmak
Tlučná
 
Ne 17.03.2002 15:00
1. A třída, sk. B
Petřín
znak
3:1 (:)
zmak
Klenčí
 
Ne 18.11.2001 13:30
1. A třída, sk. B
Kaznějov
znak
1:2 (:)
zmak
Klenčí
 
Ne 11.11.2001 14:00
1. A třída, sk. B
Klenčí
znak
1:2 (:)
zmak
Luby
 
Ne 04.11.2001 14:00
1. A třída, sk. B
Stod
znak
3:0 (:)
zmak
Klenčí
 
Ne 28.10.2001 14:30
1. A třída, sk. B
Klenčí
znak
1:0 (:)
zmak
Chlumčany B
 
Ne 21.10.2001 15:30
1. A třída, sk. B
Klenčí
znak
2:1 (:)
zmak
Str
 
Ne 14.10.2001 16:00
1. A třída, sk. B
Mladotice
znak
4:2 (:)
zmak
Klenčí
 
Ne 07.10.2001 16:00
1. A třída, sk. B
Klenčí
znak
0:0 (:)
zmak
Úněšov
 
Ne 30.09.2001 16:00
1. A třída, sk. B
St. Plzenec
znak
0:0 (:)
zmak
Klenčí
 
Ne 23.09.2001 16:30
1. A třída, sk. B
Klenčí
znak
3:2 (:)
zmak
Letná
 
Ne 16.09.2001 16:30
1. A třída, sk. B
Rapid
znak
3:2 (:)
zmak
Klenčí
 
Ne 09.09.2001 17:00
1. A třída, sk. B
Klenčí
znak
2:2 (:)
zmak
Křimice
 
St 05.09.2001 17:00
1. A třída, sk. B
Horní Bříza
znak
3:2 (:)
zmak
Klenčí
 
Ne 02.09.2001 17:00
1. A třída, sk. B
Hrádek
znak
2:1 (:)
zmak
Klenčí
 
Ne 26.08.2001 17:00
1. A třída, sk. B
Klenčí
znak
0:0 (:)
zmak
Zruč
 
St 22.08.2001 17:00
1. A třída, sk. B
Klenčí
znak
2:3 (:)
zmak
 
Ne 19.08.2001 17:00
1. A třída, sk. B
Tlučná
znak
5:2 (:)
zmak
Klenčí
 
Ne 12.08.2001 17:00
1. A třída, sk. B
Klenčí
znak
0:0 (:)
zmak
Petřín
 
SOUTĚŽE
Plzeňský
Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. B
Městský přebor mladších přípravek sk. A
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.