TJ Plzeň-Litice - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika  |  SmartPRO - obchod s dárky

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
znak

TJ Plzeň-Litice

SEZONA: 2017 / 2018

PŘEHLED ZÁPASŮ
Datum
Soutěž
Domácí
 
Skóre
 
Hosté
Diváků
Pozn.
2019 / 2020
So 16.11.2019 13:30
MPM
Prazdroj
znak
0:0 (0:0) PK
zmak
Litice
15
PK 3:4
So 09.11.2019 15:00
MPM
Litice
znak
5:4 (4:2)
zmak
VS Plzeň
50
Ne 03.11.2019 14:00
MPM
Černice B
znak
2:1 (0:0)
zmak
Litice
20
So 26.10.2019 14:30
MPM
Litice
znak
6:2 (1:1)
zmak
Druztová
50
Ne 20.10.2019 14:00
MPM
Lhota B
znak
7:2 (3:1)
zmak
Litice
10
So 12.10.2019 15:30
MPM
Litice
znak
2:3 (1:1)
zmak
Hradiště
80
Ne 06.10.2019 16:00
MPM
Chotíkov B
znak
6:0 (4:0)
zmak
Litice
20
So 28.09.2019 16:00
MPM
Litice
znak
2:1 (0:1)
zmak
Union
33
So 21.09.2019 16:30
MPM
Litice
znak
2:5 (1:3)
zmak
Košutka B
30
So 14.09.2019 16:30
MPM
Chrást
znak
1:2 (0:0)
zmak
Litice
50
So 07.09.2019 10:30
MPM
Litice
znak
0:2 (0:1)
zmak
Rapid B
30
Ne 01.09.2019 17:00
MPM
Zruč B
znak
2:0 (1:0)
zmak
Litice
250
So 24.08.2019 17:00
MPM
Litice
znak
3:2 (2:1)
zmak
Letná
50
2018 / 2019
So 15.06.2019 15:00
MPM
Litice
znak
5:3 (0:2)
zmak
Vochov
70
So 08.06.2019 17:00
MPM
Chrást
znak
3:4 (0:2)
zmak
Litice
56
So 01.06.2019 17:00
MPM
Litice
znak
3:5 (2:3)
zmak
Smíchov
100
So 25.05.2019 17:00
MPM
Dýšina
znak
3:0 (1:0)
zmak
Litice
50
So 18.05.2019 17:00
MPM
Litice
znak
6:0 (1:0)
zmak
Lhota B
42
So 11.05.2019 17:00
MPM
Prazdroj
znak
2:5 (1:4)
zmak
Litice
25
So 04.05.2019 17:00
MPM
Litice
znak
7:0 (3:0)
zmak
Chotíkov B
20
So 27.04.2019 17:00
MPM
Hradiště
znak
4:1 (2:0)
zmak
Litice
40
So 20.04.2019 17:00
MPM
Litice
znak
2:4 (1:1)
zmak
Union
100
Ne 14.04.2019 16:30
MPM
Rapid B
znak
2:1 (1:0)
zmak
Litice
26
Ne 07.04.2019 16:30
MPM
Zruč B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Litice
30
So 30.03.2019 16:00
MPM
Litice
znak
7:3 (3:1)
zmak
Černice B
80
So 23.03.2019 15:00
MPM
Druztová
znak
PK 0:0 (0:0)
zmak
Litice
45
PK 5:4
Ne 18.11.2018 13:30
MPM
Vochov
znak
0:4 (0:2)
zmak
Litice
10
So 10.11.2018 14:00
MPM
Litice
znak
1:2 (0:2)
zmak
Chrást
40
So 03.11.2018 14:00
MPM
Smíchov
znak
3:0 (1:0)
zmak
Litice
50
So 27.10.2018 14:30
MPM
Litice
znak
0:2 (0:2)
zmak
Dýšina
30
Ne 21.10.2018 15:30
MPM
Lhota B
znak
0:3 (0:2)
zmak
Litice
10
So 13.10.2018 15:30
MPM
Litice
znak
6:1 (4:1)
zmak
Prazdroj
47
Ne 07.10.2018 16:00
MPM
Chotíkov B
znak
1:5 (0:3)
zmak
Litice
30
So 29.09.2018 16:00
MPM
Litice
znak
1:3 (0:2)
zmak
Hradiště
50
So 22.09.2018 16:30
MPM
Union
znak
3:2 (0:1)
zmak
Litice
34
So 15.09.2018 16:30
MPM
Litice
znak
5:2 (2:2)
zmak
Rapid B
100
So 08.09.2018 17:00
MPM
Litice
znak
PK 3:3 (0:2)
zmak
Zruč B
70
PK 8:7
Ne 02.09.2018 17:00
MPM
Černice B
znak
1:2 (1:0)
zmak
Litice
33
So 25.08.2018 17:00
MPM
Litice
znak
3:1 (2:1)
zmak
Druztová
60
2017 / 2018
Ne 17.06.2018 14:00
MPM
Litice
znak
5:0 (3:0)
zmak
Košutka B
80
St 13.06.2018 18:00
MPM
Dýšina
znak
1:3 (0:2)
zmak
Litice
25
odloženo z 9.6.
So 02.06.2018 10:30
MPM
Litice
znak
1:0 (1:0)
zmak
Druztová
50
So 26.05.2018 17:00
MPM
Smíchov
znak
6:0 (2:0)
zmak
Litice
30
Ne 13.05.2018 17:00
MPM
Černice B
znak
2:2 (2:2) PK
zmak
Litice
45
PK 2:4
Út 08.05.2018 18:00
MPM
Litice
znak
0:5 (0:5)
zmak
Slovan
120
So 05.05.2018 17:00
MPM
Litice
znak
3:2 (1:2)
zmak
Zruč B
100
So 28.04.2018 17:00
MPM
Chrást
znak
3:0 (1:0)
zmak
Litice
75
St 25.04.2018 18:00
Pohár OFS PM
Druztová
znak
-:- (-:-)
zmak
Litice
 
So 21.04.2018 17:00
MPM
Litice
znak
1:0 (0:0)
zmak
Vochov
60
Ne 15.04.2018 15:00
MPM
St. Plzenec B
znak
3:2 (3:2)
zmak
Litice
30
So 07.04.2018 16:30
MPM
Litice
znak
1:2 (1:2)
zmak
Rapid B
50
So 31.03.2018 10:00
MPM
Union
znak
1:3 (1:2)
zmak
Litice
20
So 24.03.2018 15:00
MPM
Hradiště
znak
2:1 (1:0)
zmak
Litice
30
So 18.11.2017 13:30
MPM
Košutka B
znak
1:1 (1:1) PK
zmak
Litice
40
PK 4:5
So 11.11.2017 14:00
MPM
Litice
znak
4:1 (1:1)
zmak
Dýšina
70
So 04.11.2017 14:00
MPM
Druztová
znak
PK 1:1 (0:1)
zmak
Litice
40
PK 4:2
So 28.10.2017 14:30
MPM
Litice
znak
2:0 (1:0)
zmak
Smíchov
40
So 21.10.2017 15:30
MPM
Slovan
znak
PK 0:0 (0:0)
zmak
Litice
30
PK 3:0
So 14.10.2017 15:30
MPM
Litice
znak
4:3 (2:2)
zmak
Černice B
50
Ne 08.10.2017 16:00
MPM
Zruč B
znak
5:2 (1:0)
zmak
Litice
50
So 30.09.2017 16:00
MPM
Litice
znak
1:2 (1:0)
zmak
Chrást
80
Ne 24.09.2017 14:00
MPM
Vochov
znak
2:1 (2:1)
zmak
Litice
50
So 16.09.2017 16:30
MPM
Litice
znak
3:1 (1:1)
zmak
St. Plzenec B
50
Ne 10.09.2017 17:00
MPM
Rapid B
znak
1:2 (1:1)
zmak
Litice
20
So 02.09.2017 17:00
MPM
Litice
znak
1:4 (0:1)
zmak
Union
50
So 26.08.2017 17:00
MPM
Litice
znak
1:4 (1:0)
zmak
Hradiště
60
2016 / 2017
So 17.06.2017 15:00
MPM
Zruč B
znak
1:3 (0:2)
zmak
Litice
40
So 10.06.2017 17:00
MPM
Litice
znak
1:4 (0:2)
zmak
Dýšina
50
Ne 04.06.2017 15:00
MPM
St. Plzenec B
znak
1:0 (1:0)
zmak
Litice
 
So 27.05.2017 10:30
MPM
Litice
znak
2:1 (2:1)
zmak
Chrást
30
Ne 21.05.2017 17:00
MPM
Košutka B
znak
0:6 (0:3)
zmak
Litice
80
So 13.05.2017 17:00
MPM
Litice
znak
2:1 (1:0)
zmak
Union
66
So 06.05.2017 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
3:6 (1:1)
zmak
Litice
45
So 29.04.2017 17:00
MPM
Litice
znak
1:1 (1:0) PK
zmak
Černice B
60
PK 3:4
So 22.04.2017 17:00
MPM
Rapid B
znak
1:2 (0:0)
zmak
Litice
 
So 15.04.2017 17:00
MPM
Litice
znak
4:1 (0:0)
zmak
Slovan
60
So 08.04.2017 16:30
MPM
Smíchov
znak
3:0 (2:0)
zmak
Litice
55
So 01.04.2017 16:30
MPM
Litice
znak
2:2 (1:0) PK
zmak
Hradiště
60
PK 2:4
So 25.03.2017 15:30
MPM
Litice
znak
4:2 (0:1)
zmak
Lhota B
45
So 19.11.2016 13:30
MPM
Litice
znak
3:1 (1:1)
zmak
Zruč B
40
So 12.11.2016 14:00
MPM
Dýšina
znak
2:3 (2:2)
zmak
Litice
25
So 05.11.2016 14:00
MPM
Litice
znak
5:2 (4:2)
zmak
St. Plzenec B
100
Ne 30.10.2016 14:03
MPM
Chrást
znak
0:1 (0:1)
zmak
Litice
70
So 22.10.2016 15:03
MPM
Litice
znak
7:1 (5:0)
zmak
Košutka B
40
So 15.10.2016 15:03
MPM
Union
znak
5:0 (2:0)
zmak
Litice
30
So 08.10.2016 16:00
MPM
Litice
znak
4:3 (3:0)
zmak
VS Plzeň
69
Ne 02.10.2016 16:00
MPM
Černice B
znak
4:1 (1:1)
zmak
Litice
50
St 28.09.2016 16:00
Pohár OFS PM
Litice
znak
0:6 (0:3)
zmak
Zruč B
30
So 24.09.2016 16:30
MPM
Litice
znak
2:4 (1:1)
zmak
Rapid B
30
So 17.09.2016 16:30
MPM
Slovan
znak
3:2 (2:1)
zmak
Litice
30
So 10.09.2016 17:00
MPM
Litice
znak
2:2 (1:0) PK
zmak
Smíchov
50
PK 4:5
So 03.09.2016 17:00
MPM
Hradiště
znak
2:0 (0:0)
zmak
Litice
55
Ne 28.08.2016 15:00
MPM
Lhota B
znak
3:1 (2:0)
zmak
Litice
100
2015 / 2016
So 18.06.2016 13:30
MPM
Union
znak
3:3 (2:0) PK
zmak
Litice
29
PK 2:4
So 11.06.2016 17:00
MPM
Litice
znak
1:4 (0:3)
zmak
VS Plzeň
35
So 04.06.2016 17:00
MPM
Litice
znak
2:1 (1:0)
zmak
Smíchov
43
Ne 29.05.2016 17:00
MPM
Černice B
znak
2:1 (0:0)
zmak
Litice
50
So 21.05.2016 17:00
MPM
Litice
znak
PK 1:1 (0:1)
zmak
Rapid B
60
PK 3:2
So 14.05.2016 17:00
MPM
Slovan
znak
PK 0:0 (0:0)
zmak
Litice
25
PK 3:2
So 07.05.2016 17:00
MPM
Litice
znak
2:3 (1:1)
zmak
Košutka B
69
Ne 01.05.2016 15:00
MPM
Lhota B
znak
2:3 (1:1)
zmak
Litice
60
So 23.04.2016 17:00
MPM
Litice
znak
4:0 (1:0)
zmak
Zruč B
40
So 16.04.2016 17:00
MPM
Dýšina
znak
PK 1:1 (1:1)
zmak
Litice
60
PK 4:2
So 09.04.2016 16:30
MPM
Litice
znak
0:1 (0:0)
zmak
Chrást
65
So 02.04.2016 16:30
MPM
Malesice
znak
3:1 (1:0)
zmak
Litice
60
So 26.03.2016 15:00
MPM
Litice
znak
5:1 (1:1)
zmak
Letná
45
Út 17.11.2015 13:30
Pohár OFS PM
Litice
znak
1:2 (0:1)
zmak
Slovan
20
So 14.11.2015 13:30
MPM
Litice
znak
PK 0:0 (0:0)
zmak
Union
50
PK 4:3
So 07.11.2015 14:00
MPM
VS Plzeň
znak
1:4 (1:0)
zmak
Litice
50
So 31.10.2015 14:00
MPM
Smíchov
znak
5:4 (3:3)
zmak
Litice
36
So 24.10.2015 14:30
MPM
Litice
znak
0:3 (0:1)
zmak
Černice B
30
Ne 18.10.2015 15:30
MPM
Rapid B
znak
2:1 (1:0)
zmak
Litice
10
So 10.10.2015 16:00
MPM
Litice
znak
2:3 (1:1)
zmak
Slovan
 
Ne 04.10.2015 15:00
MPM
Košutka B
znak
2:3 (1:3)
zmak
Litice
55
Ne 27.09.2015 16:30
MPM
Litice
znak
4:1 (2:0)
zmak
Lhota B
50
Ne 20.09.2015 16:30
MPM
Zruč B
znak
3:3 (1:0) PK
zmak
Litice
65
PK 4:5
So 12.09.2015 17:00
MPM
Litice
znak
2:2 (0:2) PK
zmak
Dýšina
50
PK 2:3
Ne 06.09.2015 17:00
MPM
Chrást
znak
PK 1:1 (1:0)
zmak
Litice
50
PK 2:1
So 29.08.2015 17:00
MPM
Litice
znak
0:5 (0:5)
zmak
Malesice
60
Ne 23.08.2015 17:00
MPM
Letná
znak
1:2 (1:1)
zmak
Litice
30
2014 / 2015
So 13.06.2015 17:00
MPM
Union
znak
7:0 (4:0)
zmak
Litice
50
So 06.06.2015 17:00
MPM
Litice
znak
3:2 (1:2)
zmak
Dýšina
45
So 30.05.2015 14:00
MPM
Litice
znak
4:0 (1:0)
zmak
Malesice
40
Ne 24.05.2015 14:00
MPM
Letná
znak
0:3 (0:1)
zmak
Litice
20
So 16.05.2015 17:00
MPM
Litice
znak
3:5 (1:3)
zmak
Smíchov
35
Branky: Vacek Pavel 2, Krejcar Jan - Lambor Patrik 2, Sládek Michal 2, Sulek Jiří; Rozhodčí: Pužman, Lhoták, Kraus; ŽK: 0:1
So 09.05.2015 17:00
MPM
Bukovec
znak
3:1 (0:0)
zmak
Litice
50
ŽK: 2:2
Ne 03.05.2015 14:00
MPM
Litice
znak
2:1 (0:1)
zmak
Druztová
40
Branky: Koloros Ondřej 2 - Hakr Michal; Rozhodčí: Doksanský, Burda, Žák A.; ČK: 0 - Beránek Martin
Ne 26.04.2015 17:00
MPM
Černice B
znak
1:6 (0:1)
zmak
Litice
30
So 18.04.2015 17:00
MPM
Litice
znak
4:0 (1:0)
zmak
Chotíkov B
36
So 11.04.2015 16:30
MPM
Slovan
znak
PK 0:0 (0:0)
zmak
Litice
55
PK 5:4
So 04.04.2015 16:30
MPM
Litice
znak
2:0 (1:0)
zmak
Rapid B
50
Ne 29.03.2015 16:00
MPM
Lhota B
znak
1:6 (1:1)
zmak
Litice
40
So 21.03.2015 15:00
MPM
Litice
znak
1:2 (1:0)
zmak
Zruč B
36
So 15.11.2014 13:30
MPM
Litice
znak
1:3 (1:2)
zmak
Union
20
So 08.11.2014 14:00
MPM
Dýšina
znak
4:2 (1:0)
zmak
Litice
50
So 01.11.2014 14:00
MPM
Malesice
znak
2:1 (1:1)
zmak
Litice
80
So 25.10.2014 15:30
MPM
Litice
znak
0:3 (0:1)
zmak
Letná
23
Ne 19.10.2014 15:30
MPM
Smíchov
znak
5:0 (2:0)
zmak
Litice
40
ŽK: 0:1
So 11.10.2014 16:00
MPM
Litice
znak
0:1 (0:1)
zmak
Bukovec
60
So 04.10.2014 16:00
MPM
Druztová
znak
PK 0:0 (0:0)
zmak
Litice
42
PK 4:1
So 27.09.2014 16:30
MPM
Litice
znak
2:4 (0:2)
zmak
Černice B
30
Ne 21.09.2014 16:30
MPM
Chotíkov B
znak
3:9 (0:4)
zmak
Litice
20
So 13.09.2014 17:00
MPM
Litice
znak
1:4 (1:3)
zmak
Slovan
33
Ne 07.09.2014 17:00
MPM
Rapid B
znak
0:0 (0:0) PK
zmak
Litice
20
PK 4:5
So 30.08.2014 17:00
MPM
Litice
znak
3:3 (0:2) PK
zmak
Lhota B
30
PK 0:2
Ne 24.08.2014 17:00
MPM
Zruč B
znak
1:0 (1:0)
zmak
Litice
70
So 09.08.2014 17:00
Pohár OFS PM
Litice
znak
2:4 (0:1)
zmak
Hradiště
39
Branky: Vacek Pavel, Schneider Lukáš - Furár Martin 2, Houdek Roman, Valeček Martin; Rozhodčí: Šlauf; ŽK: 1:0
2013 / 2014
So 14.06.2014 17:00
MPM
Union
znak
3:1 (1:1)
zmak
Litice
66
So 07.06.2014 17:00
MPM
Litice
znak
4:3 (3:1)
zmak
Bolevec B
45
Ne 01.06.2014 17:00
MPM
Chotíkov B
znak
5:5 (2:1) PK
zmak
Litice
73
PK 3:5
So 24.05.2014 17:00
MPM
Litice
znak
3:7 (0:5)
zmak
Košutka
50
Ne 18.05.2014 17:00
MPM
Smíchov
znak
3:2 (3:1)
zmak
Litice
23
So 10.05.2014 17:00
MPM
Litice
znak
2:1 (1:0)
zmak
Letná
30
Čt 08.05.2014 18:00
Pohár OFS PM
Litice
znak
1:2 (:)
zmak
Lhota B
 
So 03.05.2014 17:00
MPM
Dýšina
znak
7:2 (7:0)
zmak
Litice
70
Čt 01.05.2014 18:00
Pohár OFS PM
Litice
znak
6:2 (:)
zmak
Chotíkov B
 
So 26.04.2014 17:00
MPM
Litice
znak
3:1 (0:0)
zmak
Zruč B
20
So 19.04.2014 17:00
MPM
Litice
znak
4:1 (1:0)
zmak
VS Plzeň
50
So 12.04.2014 16:30
MPM
Slovan
znak
1:1 (0:0) PK
zmak
Litice
42
PK 2:3
So 05.04.2014 16:30
MPM
Litice
znak
PK 1:1 (0:0)
zmak
Prazdroj
60
PK 4:3
So 29.03.2014 16:00
MPM
Bukovec
znak
3:2 (0:1)
zmak
Litice
90
So 22.03.2014 15:00
MPM
Litice
znak
0:1 (0:1)
zmak
Malesice
60
So 16.11.2013 13:30
MPM
Litice
znak
1:4 (0:2)
zmak
Union
30
Ne 10.11.2013 14:00
MPM
Bolevec B
znak
4:1 (2:0)
zmak
Litice
30
So 02.11.2013 14:00
MPM
Litice
znak
3:2 (2:0)
zmak
Chotíkov B
30
So 26.10.2013 14:30
MPM
Košutka
znak
4:0 (0:0)
zmak
Litice
60
So 19.10.2013 15:30
MPM
Litice
znak
1:0 (1:0)
zmak
Smíchov
50
Ne 13.10.2013 13:00
MPM
Letná
znak
4:1 (3:1)
zmak
Litice
63
So 05.10.2013 16:00
MPM
Litice
znak
4:1 (0:0)
zmak
Dýšina
26
Ne 29.09.2013 16:30
MPM
Zruč B
znak
3:1 (1:1)
zmak
Litice
30
So 21.09.2013 16:30
MPM
VS Plzeň
znak
7:1 (3:0)
zmak
Litice
80
So 14.09.2013 17:00
MPM
Litice
znak
2:1 (2:1)
zmak
Slovan
50
So 07.09.2013 16:30
MPM
Prazdroj
znak
2:4 (1:2)
zmak
Litice
20
So 31.08.2013 17:00
MPM
Litice
znak
3:1 (1:1)
zmak
Bukovec
40
Ne 25.08.2013 15:00
MPM
Malesice
znak
2:1 (1:1)
zmak
Litice
80
2001 / 2002
Ne 09.09.2001 17:00
MPM
Zruč B
znak
1:3 (0:0)
zmak
Litice
 
SOUTĚŽE
Plzeňský
Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městská soutěž mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1
Městský přebor mladších přípravek
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.