FC Viktoria Plzeň U-9 - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika  |  SmartPRO - obchod s dárky

znak

FC Viktoria Plzeň U-9

SEZONA: 2019 / 2020

PŘEHLED ZÁPASŮ
Datum
Soutěž
Domácí
 
Skóre
 
Hosté
Diváků
Pozn.
2019 / 2020
Út 22.10.2019 18:00
MP U-11 5+1
Bolevec U-11
znak
2:4 (1:2)
zmak
FCVP U-9
 
Út 22.10.2019 17:15
MP U-11 5+1
Černice U-11
znak
4:0 (3:0)
zmak
FCVP U-9
 
Út 22.10.2019 16:30
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
10:0 (4:0)
zmak
SENCO U-11
 
St 16.10.2019 18:00
MP U-11 5+1
Slovan U-11 B
znak
2:11 (1:8)
zmak
FCVP U-9
 
St 16.10.2019 17:15
MP U-11 5+1
Rapid U-11
znak
18:1 (9:0)
zmak
FCVP U-9
 
St 16.10.2019 16:30
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
13:3 (8:2)
zmak
Košutka U-11 B
 
Út 08.10.2019 18:00
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
5:4 (3:2)
zmak
Petřín U-11
 
Út 08.10.2019 17:15
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
3:4 (2:2)
zmak
Křimice U-11
 
Út 08.10.2019 16:30
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
9:3 (5:2)
zmak
Smíchov U-11
 
Út 01.10.2019 18:30
MP U-11 5+1
Město Touškov U-11
znak
6:11 (3:5)
zmak
FCVP U-9
 
Út 01.10.2019 17:45
MP U-11 5+1
Letná U-11
znak
14:10 (8:6)
zmak
FCVP U-9
 
Út 01.10.2019 17:00
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
7:2 (4:1)
zmak
FCVP U-11 Ž
 
Pá 27.09.2019 18:30
MP U-11 5+1
Křimice U-11
znak
4:6 (1:4)
zmak
FCVP U-9
 
Pá 27.09.2019 17:45
MP U-11 5+1
SENCO U-11
znak
7:4 (5:2)
zmak
FCVP U-9
 
Pá 27.09.2019 17:00
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
8:6 (4:2)
zmak
Druztová U-11
 
Čt 19.09.2019 18:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
8:7 (4:3)
zmak
FCVP U-9
 
Čt 19.09.2019 17:15
MP U-11 5+1
Lhota U-11
znak
4:5 (2:2) PK
zmak
FCVP U-9
 
Pen 3:4
Čt 19.09.2019 16:30
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
10:1 (5:0)
zmak
Prazdroj U-11
 
Čt 12.09.2019 18:00
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
3:4 (2:2)
zmak
Nýřany U-11
 
Čt 12.09.2019 17:15
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
4:6 (2:3)
zmak
Letná U-11
 
Čt 12.09.2019 16:30
MP U-11 5+1
Chotíkov U-11
znak
2:12 (1:6)
zmak
FCVP U-9
 
Út 03.09.2019 18:30
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
5:6 (1:4)
zmak
Petřín U-11
50
Út 03.09.2019 17:45
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
1:4 (0:2)
zmak
Slovan U-11
50
Út 03.09.2019 17:00
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
6:7 (2:3) PK
zmak
Chrást U-11
50
Pen 3:4
2018 / 2019
St 31.10.2018 17:30
MP U-11 5+1 B
FCVP U-9
znak
12:10 (5:4)
zmak
Černice U-11
50
St 24.10.2018 17:30
MP U-11 5+1 B
FCVP U-11 G
znak
7:9 (3:5)
zmak
FCVP U-9
30
St 17.10.2018 17:30
MP U-11 5+1 B
FCVP U-9
znak
2:8 (2:4)
zmak
Zruč U-11
40
Pá 12.10.2018 17:00
MP U-11 5+1 B
SENCO U-11 B
znak
14:11 (0:0)
zmak
FCVP U-9
 
St 03.10.2018 17:30
MP U-11 5+1 B
FCVP U-9
znak
0:3 (0:1)
zmak
Lhota U-11
50
St 26.09.2018 17:00
MP U-11 5+1 B
Dýšina U-11
znak
12:10 (0:0)
zmak
FCVP U-9
50
St 19.09.2018 17:30
MP U-11 5+1 B
FCVP U-9
znak
20:7 (10:3)
zmak
Košutka U-11
50
Ne 16.09.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Kohouti U-11
znak
1:0 (1:0)
zmak
FCVP U-9
89
Po 03.09.2018 16:30
MP U-11 5+1 B
Prazdroj U-11
znak
0:1 (0:0)
zmak
FCVP U-9
30
2017 / 2018
Po 18.06.2018 17:00
MP U-11 5+1 B
Slovan U-11
znak
0:1 (0:1)
zmak
FCVP U-9
30
St 13.06.2018 17:30
MP U-11 5+1 B
FCVP U-9
znak
0:1 (0:0)
zmak
Město Touškov U-11
85
St 06.06.2018 17:30
MP U-11 5+1 B
FCVP U-11 G
znak
5:12 (2:5)
zmak
FCVP U-9
65
St 23.05.2018 17:30
MP U-11 5+1 B
FCVP U-9
znak
5:2 (2:1)
zmak
Zruč U-11
48
Po 21.05.2018 16:00
MP U-11 5+1 B
Kohouti U-11
znak
0:4 (0:3)
zmak
FCVP U-9
38
St 09.05.2018 17:30
MP U-11 5+1 B
FCVP U-9
znak
5:1 (1:0)
zmak
Druztová U-11
75
St 02.05.2018 17:30
MP U-11 5+1 B
FCVP U-9
znak
1:0 (0:0)
zmak
Slovan U-11
65
Pá 27.04.2018 16:30
MP U-11 5+1 B
Město Touškov U-11
znak
2:1 (1:0)
zmak
FCVP U-9
70
St 18.04.2018 17:30
MP U-11 5+1 B
FCVP U-9
znak
2:15 (1:8)
zmak
FCVP U-11 G
62
Ne 08.04.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
1:4 (0:2)
zmak
FCVP U-9
30
Út 27.03.2018 17:30
MP U-11 5+1 B
FCVP U-9
znak
2:0 (1:0)
zmak
Kohouti U-11
65
Pá 23.03.2018 16:30
MP U-11 5+1 B
Druztová U-11
znak
2:5 (2:5)
zmak
FCVP U-9
25
St 15.11.2017 17:30
MP U-11 5+1 A
FCVP U-9
znak
-:- (-:-)
zmak
St. Plzenec U-11
 
Pá 10.11.2017 15:00
MP U-11 5+1 A
Město Touškov U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
FCVP U-9
 
Pá 27.10.2017 16:30
MP U-11 5+1 A
Druztová U-11
znak
5:9 (2:4)
zmak
FCVP U-9
20
St 18.10.2017 17:30
MP U-11 5+1 A
FCVP U-9
znak
5:6 (2:3)
zmak
FCVP U-11 G
86
Po 09.10.2017 16:30
MP U-11 5+1 A
Slovan U-11
znak
0:1 (0:1)
zmak
FCVP U-9
40
St 04.10.2017 17:30
MP U-11 5+1 A
FCVP U-9
znak
PK 4:4 (2:2)
zmak
Kohouti U-11
88
PK 5:4
Pá 29.09.2017 16:00
MP U-11 5+1 A
Košutka U-11
znak
1:2 (0:1)
zmak
FCVP U-9
45
St 20.09.2017 17:30
MP U-11 5+1 A
FCVP U-9
znak
3:1 (1:0)
zmak
VS Plzeň U-11
86
Ne 17.09.2017 10:00
MP U-11 5+1 A
Zruč U-11
znak
5:8 (3:2)
zmak
FCVP U-9
 
St 06.09.2017 17:30
MP U-11 5+1 A
FCVP U-9
znak
1:0 (1:0)
zmak
Černice U-11
82
Pá 01.09.2017 16:30
MP U-11 5+1 A
Bolevec U-11
znak
0:3 (0:3)
zmak
FCVP U-9
30
St 23.08.2017 17:30
MP U-11 5+1 A
FCVP U-9
znak
1:0 (1:0)
zmak
Dýšina U-11
62
2016 / 2017
Po 26.06.2017 17:00
MP U-11 5+1
Kohouti U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
FCVP U-9
 
Pá 16.06.2017 16:30
MP U-11 5+1
Prazdroj U-11 B
znak
1:0 (0:0)
zmak
FCVP U-9
25
Út 30.05.2017 17:30
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
11:13 (4:4)
zmak
Kohouti U-11 B
42
Po 22.05.2017 10:00
MP U-11 5+1
SENCO U-11
znak
0:1 (0:0)
zmak
FCVP U-9
30
Út 16.05.2017 17:30
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
8:1 (3:0)
zmak
Union U-11 B
64
Pá 12.05.2017 16:00
MP U-11 5+1
Košutka U-11
znak
1:2 (0:1)
zmak
FCVP U-9
50
Út 02.05.2017 17:30
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
15:9 (6:3)
zmak
Slovan U-11
63
Pá 28.04.2017 16:30
MP U-11 5+1
Prazdroj U-11
znak
1:20 (0:12)
zmak
FCVP U-9
22
Út 18.04.2017 17:30
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
11:5 (4:2)
zmak
Černice U-11
87
Ne 16.04.2017 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
6:11 (1:7)
zmak
FCVP U-9
25
Út 04.04.2017 17:30
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
1:0 (0:0)
zmak
Vejprnice U-11
87
Út 28.03.2017 17:30
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
1:0 (1:0)
zmak
Bolevec U-11
86
Čt 23.03.2017 16:30
MP U-11 5+1
Chotíkov U-11
znak
2:8 (2:1)
zmak
FCVP U-9
15
Út 15.11.2016 17:30
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
1:3 (1:2)
zmak
Kohouti U-11
62
Út 15.11.2016 17:30
MP U-11 5+1
Kohouti U-11 B
znak
0:2 (0:1)
zmak
FCVP U-9
20
Út 25.10.2016 17:30
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
0:1 (0:1)
zmak
SENCO U-11
87
Pá 21.10.2016 16:30
MP U-11 5+1
Prazdroj U-11 B
znak
3:14 (2:8)
zmak
FCVP U-9
25
St 19.10.2016 16:30
MP U-11 5+1
Chotíkov U-11
znak
8:4 (4:3)
zmak
FCVP U-9
15
St 05.10.2016 17:00
MP U-11 5+1
Slovan U-11
znak
15:13 (9:2)
zmak
FCVP U-9
30
Út 27.09.2016 17:30
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
1:0 (1:0)
zmak
Prazdroj U-11
123
Út 20.09.2016 16:30
MP U-11 5+1
Černice U-11
znak
5:10 (2:4)
zmak
FCVP U-9
50
Út 13.09.2016 17:30
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč U-11
123
Út 30.08.2016 17:30
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
1:0 (0:0)
zmak
Bolevec U-11
126
SOUTĚŽE
Plzeňský
Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. B
Městský přebor mladších přípravek sk. A
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.