TJ Vodní stavby Plzeň - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika  |  SmartPRO - obchod s dárky

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
znak

TJ Vodní stavby Plzeň

SEZONA: 2019 / 2020

PŘEHLED ZÁPASŮ
Datum
Soutěž
Domácí
 
Skóre
 
Hosté
Diváků
Pozn.
2019 / 2020
So 16.11.2019 13:30
MPM
VS Plzeň
znak
2:8 (1:2)
zmak
Union
15
So 09.11.2019 15:00
MPM
Litice
znak
5:4 (4:2)
zmak
VS Plzeň
50
So 02.11.2019 14:00
MPM
VS Plzeň
znak
0:3 (0:1)
zmak
Chrást
30
Ne 27.10.2019 15:30
MPM
Rapid B
znak
6:2 (2:1)
zmak
VS Plzeň
10
So 19.10.2019 15:30
MPM
VS Plzeň
znak
1:7 (1:3)
zmak
Zruč B
50
Ne 13.10.2019 15:30
MPM
Letná
znak
0:2 (0:1)
zmak
VS Plzeň
12
Ne 06.10.2019 16:00
MPM
VS Plzeň
znak
0:2 (0:1)
zmak
Prazdroj
40
Ne 29.09.2019 16:00
MPM
Košutka B
znak
6:0 (2:0)
zmak
VS Plzeň
35
Ne 22.09.2019 14:00
MPM
Černice B
znak
5:1 (2:0)
zmak
VS Plzeň
10
Čt 12.09.2019 18:00
MPM
VS Plzeň
znak
2:2 (2:0) PK
zmak
Druztová
40
PK 2:4
Ne 08.09.2019 10:30
MPM
Lhota B
znak
5:2 (1:1)
zmak
VS Plzeň
10
Ne 01.09.2019 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
1:4 (1:1)
zmak
Hradiště
50
Ne 25.08.2019 17:00
MPM
Chotíkov B
znak
2:0 (0:0)
zmak
VS Plzeň
20
2018 / 2019
So 15.06.2019 14:00
III. třída
Vochov B
znak
0:9 (0:0)
zmak
VS Plzeň
10
Kontumace, nízký počet hráčů domácích
So 08.06.2019 17:00
III. třída
VS Plzeň
znak
5:2 (1:1)
zmak
Union B
35
Ne 02.06.2019 13:00
III. třída
Malesice B
znak
3:2 (2:2)
zmak
VS Plzeň
18
So 25.05.2019 17:00
III. třída
VS Plzeň
znak
0:2 (0:1)
zmak
Košutka B
40
Ne 19.05.2019 17:00
III. třída
Letná
znak
3:1 (0:1)
zmak
VS Plzeň
30
So 11.05.2019 17:00
III. třída
VS Plzeň
znak
5:3 (1:3)
zmak
Prazdroj B
20
Ne 05.05.2019 16:00
III. třída
Slovan B
znak
1:5 (1:1)
zmak
VS Plzeň
10
So 27.04.2019 17:00
III. třída
VS Plzeň
znak
16:2 (10:0)
zmak
Město Touškov B
35
So 20.04.2019 17:00
III. třída
VS Plzeň
znak
3:0 (3:0)
zmak
St. Plzenec B
35
So 03.11.2018 14:00
III. třída
VS Plzeň
znak
5:2 (1:1)
zmak
Vochov B
10
Ne 28.10.2018 14:30
III. třída
Union B
znak
0:4 (0:1)
zmak
VS Plzeň
6
So 20.10.2018 15:30
III. třída
VS Plzeň
znak
4:1 (3:0)
zmak
Malesice B
25
Ne 14.10.2018 15:30
III. třída
Košutka B
znak
3:1 (0:1)
zmak
VS Plzeň
60
So 06.10.2018 16:00
III. třída
VS Plzeň
znak
3:0 (1:0)
zmak
Letná
35
Ne 30.09.2018 16:00
III. třída
Prazdroj B
znak
4:7 (2:1)
zmak
VS Plzeň
20
So 22.09.2018 16:30
III. třída
VS Plzeň
znak
4:0 (3:0)
zmak
Slovan B
15
Ne 16.09.2018 16:30
III. třída
Město Touškov B
znak
1:8 (0:5)
zmak
VS Plzeň
30
Ne 09.09.2018 15:00
III. třída
St. Plzenec B
znak
PK 2:2 (1:2)
zmak
VS Plzeň
80
PK 4:2
2017 / 2018
Čt 28.09.2017 16:00
Pohár OFS PM
VS Plzeň
znak
1:3 (1:2)
zmak
Město Touškov B
3
2016 / 2017
So 17.06.2017 17:00
MPM
Union
znak
4:2 (1:1)
zmak
VS Plzeň
50
So 10.06.2017 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
2:6 (1:3)
zmak
Hradiště
40
So 03.06.2017 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
4:5 (2:0)
zmak
Černice B
25
Čt 25.05.2017 17:00
MPM
Rapid B
znak
1:4 (0:3)
zmak
VS Plzeň
50
So 20.05.2017 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
1:3 (0:1)
zmak
Slovan
49
So 13.05.2017 17:00
MPM
Smíchov
znak
9:1 (3:0)
zmak
VS Plzeň
50
So 06.05.2017 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
3:6 (1:1)
zmak
Litice
45
Po 01.05.2017 16:00
MPM
Lhota B
znak
6:5 (3:2)
zmak
VS Plzeň
60
So 22.04.2017 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč B
30
So 15.04.2017 17:00
MPM
Dýšina
znak
3:0 (1:0)
zmak
VS Plzeň
49
So 08.04.2017 16:30
MPM
VS Plzeň
znak
4:1 (2:1)
zmak
St. Plzenec B
60
Ne 02.04.2017 16:30
MPM
Chrást
znak
2:1 (0:1)
zmak
VS Plzeň
35
So 25.03.2017 15:00
MPM
VS Plzeň
znak
2:1 (1:0)
zmak
Košutka B
40
Čt 01.12.2016 18:00
MPM
VS Plzeň
znak
1:6 (0:1)
zmak
Union
33
Čt 17.11.2016 13:30
Pohár OFS PM
VS Plzeň
znak
4:5 (2:3)
zmak
Černice B
20
So 12.11.2016 14:00
MPM
Hradiště
znak
7:1 (3:1)
zmak
VS Plzeň
45
Ne 06.11.2016 14:00
MPM
Černice B
znak
3:0 (1:0)
zmak
VS Plzeň
25
So 29.10.2016 14:03
MPM
VS Plzeň
znak
0:0 (0:0) PK
zmak
Rapid B
36
PK 3:5
So 22.10.2016 15:03
MPM
Slovan
znak
4:2 (3:1)
zmak
VS Plzeň
50
So 15.10.2016 15:03
MPM
VS Plzeň
znak
2:1 (0:1)
zmak
Smíchov
25
So 08.10.2016 16:00
MPM
Litice
znak
4:3 (3:0)
zmak
VS Plzeň
69
So 01.10.2016 16:00
MPM
VS Plzeň
znak
5:6 (2:3)
zmak
Lhota B
40
Ne 25.09.2016 16:30
MPM
Zruč B
znak
6:1 (1:1)
zmak
VS Plzeň
100
So 17.09.2016 16:30
MPM
VS Plzeň
znak
4:1 (1:0)
zmak
Dýšina
40
Ne 11.09.2016 15:00
MPM
St. Plzenec B
znak
1:3 (1:2)
zmak
VS Plzeň
200
So 03.09.2016 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
3:1 (0:1)
zmak
Chrást
50
Ne 28.08.2016 17:00
MPM
Košutka B
znak
2:2 (1:0) PK
zmak
VS Plzeň
30
PK 2:4
2015 / 2016
So 18.06.2016 13:30
MPM
VS Plzeň
znak
5:2 (4:1)
zmak
Lhota B
50
So 11.06.2016 17:00
MPM
Litice
znak
1:4 (0:3)
zmak
VS Plzeň
35
So 04.06.2016 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
5:0 (3:0)
zmak
Zruč B
40
So 28.05.2016 17:00
MPM
Smíchov
znak
3:2 (2:1)
zmak
VS Plzeň
30
So 21.05.2016 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
0:6 (0:1)
zmak
Dýšina
45
Ne 15.05.2016 17:00
MPM
Černice B
znak
1:1 (1:1) PK
zmak
VS Plzeň
55
PK 4:5
So 07.05.2016 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
4:0 (1:0)
zmak
Chrást
60
Ne 01.05.2016 17:00
MPM
Rapid B
znak
4:1 (1:0)
zmak
VS Plzeň
20
So 23.04.2016 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
2:4 (1:0)
zmak
Malesice
25
So 16.04.2016 17:00
MPM
Slovan
znak
PK 1:1 (0:0)
zmak
VS Plzeň
30
PK 3:1
So 09.04.2016 16:30
MPM
VS Plzeň
znak
3:1 (2:1)
zmak
Letná
40
Ne 03.04.2016 15:00
MPM
Košutka B
znak
PK 1:1 (0:0)
zmak
VS Plzeň
50
PK 4:3
So 26.03.2016 15:00
MPM
VS Plzeň
znak
3:5 (1:2)
zmak
Union
40
Út 17.11.2015 13:30
Pohár OFS PM
VS Plzeň
znak
1:4 (1:2)
zmak
Union
20
Ne 15.11.2015 13:30
MPM
Lhota B
znak
4:4 (3:2)
zmak
VS Plzeň
10
So 07.11.2015 14:00
MPM
VS Plzeň
znak
1:4 (1:0)
zmak
Litice
50
Ne 01.11.2015 11:00
MPM
Zruč B
znak
3:4 (2:3)
zmak
VS Plzeň
50
St 28.10.2015 14:00
Pohár OFS PM
VS Plzeň
znak
6:5 (2:4)
zmak
St. Plzenec B
20
So 24.10.2015 14:30
MPM
VS Plzeň
znak
4:3 (4:1)
zmak
Smíchov
50
So 17.10.2015 15:30
MPM
Dýšina
znak
5:2 (1:2)
zmak
VS Plzeň
53
So 10.10.2015 16:00
MPM
VS Plzeň
znak
2:6 (0:3)
zmak
Černice B
25
So 03.10.2015 16:00
MPM
Chrást
znak
6:0 (3:0)
zmak
VS Plzeň
70
So 26.09.2015 16:30
MPM
VS Plzeň
znak
7:2 (4:0)
zmak
Rapid B
80
So 19.09.2015 16:30
MPM
Malesice
znak
1:2 (1:1)
zmak
VS Plzeň
40
So 12.09.2015 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
3:3 (1:2) PK
zmak
Slovan
50
PK 1:2
Ne 06.09.2015 14:00
MPM
Letná
znak
3:0 (0:0)
zmak
VS Plzeň
35
So 29.08.2015 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
4:2 (0:0)
zmak
Košutka B
 
Čt 20.08.2015 18:00
MPM
Union
znak
5:1 (2:0)
zmak
VS Plzeň
 
ŽK 1:2, Branky: Hořánek Martin, Dirga Lukáš, Jindra Jan, Seidl Martin, Knaf Karel - Kolář Václav
2014 / 2015
So 22.11.2014 15:00
Pohár OFS PM
VS Plzeň
znak
3:7 (1:6)
zmak
St. Plzenec B
15
Branky: Šedivý Miroslav 2, vlastní - Duspiva Jan 4, Pícka Martin 2, Brejcha Pavel; Rozhodčí: Šebesta; ŽK: 2:1
2013 / 2014
Ne 15.06.2014 15:00
MPM
Malesice
znak
3:4 (1:0)
zmak
VS Plzeň
50
So 07.06.2014 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
3:4 (1:3)
zmak
Union
50
Ne 01.06.2014 17:00
MPM
Bolevec B
znak
2:3 (1:1)
zmak
VS Plzeň
30
So 24.05.2014 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
5:4 (2:0)
zmak
Chotíkov B
60
So 17.05.2014 17:00
MPM
Košutka
znak
4:1 (2:1)
zmak
VS Plzeň
40
So 10.05.2014 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
2:3 (2:1)
zmak
Smíchov
55
Čt 08.05.2014 18:00
Pohár OFS PM
VS Plzeň
znak
0:6 (:)
zmak
Černice B
 
Ne 04.05.2014 14:00
MPM
Letná
znak
4:2 (3:0)
zmak
VS Plzeň
70
Čt 01.05.2014 18:00
Pohár OFS PM
Smíchov
znak
1:4 (:)
zmak
VS Plzeň
 
So 26.04.2014 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
4:3 (2:2)
zmak
Dýšina
70
So 19.04.2014 17:00
MPM
Litice
znak
4:1 (1:0)
zmak
VS Plzeň
50
So 12.04.2014 16:30
MPM
VS Plzeň
znak
1:5 (0:2)
zmak
Zruč B
50
So 05.04.2014 16:30
MPM
VS Plzeň
znak
1:4 (0:1)
zmak
Slovan
60
So 29.03.2014 16:30
MPM
Prazdroj
znak
3:2 (2:1)
zmak
VS Plzeň
28
So 22.03.2014 15:00
MPM
VS Plzeň
znak
1:4 (0:1)
zmak
Bukovec
60
So 16.11.2013 13:30
MPM
VS Plzeň
znak
0:6 (0:3)
zmak
Malesice
42
So 09.11.2013 14:00
MPM
Union
znak
4:0 (0:0)
zmak
VS Plzeň
82
So 02.11.2013 14:00
MPM
VS Plzeň
znak
5:1 (3:0)
zmak
Bolevec B
50
Ne 27.10.2013 14:30
MPM
Chotíkov B
znak
4:3 (1:1)
zmak
VS Plzeň
30
So 19.10.2013 15:30
MPM
VS Plzeň
znak
1:4 (0:4)
zmak
Košutka
50
Ne 13.10.2013 16:00
MPM
Smíchov
znak
3:4 (1:2)
zmak
VS Plzeň
56
So 05.10.2013 16:00
MPM
VS Plzeň
znak
3:3 (0:3) PK
zmak
Letná
120
PK 2:3
So 28.09.2013 16:30
MPM
Dýšina
znak
3:1 (1:1)
zmak
VS Plzeň
81
So 21.09.2013 16:30
MPM
VS Plzeň
znak
7:1 (3:0)
zmak
Litice
80
So 14.09.2013 17:00
MPM
Zruč B
znak
1:2 (1:1)
zmak
VS Plzeň
120
So 07.09.2013 17:00
MPM
Slovan
znak
3:3 (2:0) PK
zmak
VS Plzeň
30
PK 5:6
So 31.08.2013 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
3:1 (1:0)
zmak
Prazdroj
40
So 24.08.2013 17:00
MPM
Bukovec
znak
3:1 (0:0)
zmak
VS Plzeň
42
2012 / 2013
So 15.06.2013 17:00
MPM
Dýšina
znak
6:0 (3:0)
zmak
VS Plzeň
60
St 12.06.2013 18:00
MPM
Chrást B
znak
2:3 (1:3)
zmak
VS Plzeň
40
odloženo z 2.6.
So 08.06.2013 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
3:4 (2:2)
zmak
Slovan
80
So 25.05.2013 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
2:6 (0:1)
zmak
St. Plzenec
45
So 18.05.2013 17:00
MPM
Křimice B
znak
0:1 (0:1)
zmak
VS Plzeň
34
So 11.05.2013 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
6:2 (4:0)
zmak
Prazdroj
25
Ne 05.05.2013 17:00
MPM
Smíchov
znak
5:4 (3:1)
zmak
VS Plzeň
75
So 27.04.2013 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
1:2 (0:2)
zmak
Košutka
30
Út 23.04.2013 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
PK 2:2 (0:1)
zmak
Hradiště
40
odloženo z 23.3. PK 5:4
Ne 21.04.2013 17:00
MPM
Bolevec B
znak
5:1 (2:0)
zmak
VS Plzeň
40
So 13.04.2013 16:30
MPM
VS Plzeň
znak
1:2 (0:2)
zmak
Union
50
So 06.04.2013 16:30
MPM
VS Plzeň
znak
2:1 (1:1)
zmak
Bukovec
40
Ne 31.03.2013 15:00
MPM
Zruč B
znak
2:2 (0:1) PK
zmak
VS Plzeň
40
PK 2:3
So 17.11.2012 13:30
MPM
VS Plzeň
znak
7:1 (5:0)
zmak
Dýšina
35
So 10.11.2012 14:00
MPM
Slovan
znak
2:1 (2:0)
zmak
VS Plzeň
20
So 03.11.2012 14:00
MPM
VS Plzeň
znak
2:2 (2:1) PK
zmak
Chrást B
30
PK 3:5
Čt 01.11.2012 18:30
MPM
St. Plzenec
znak
5:2 (2:2)
zmak
VS Plzeň
42
odloženo z 27.10., hř. SENCO UMT, UO
So 20.10.2012 15:30
MPM
VS Plzeň
znak
3:0 (1:0)
zmak
Křimice B
20
So 13.10.2012 16:00
MPM
Prazdroj
znak
5:1 (3:0)
zmak
VS Plzeň
20
So 06.10.2012 16:00
MPM
VS Plzeň
znak
3:2 (2:1)
zmak
Smíchov
38
So 29.09.2012 16:30
MPM
Košutka
znak
3:1 (2:0)
zmak
VS Plzeň
40
So 22.09.2012 16:30
MPM
VS Plzeň
znak
10:1 (6:0)
zmak
Bolevec B
32
So 15.09.2012 12:00
MPM
Union
znak
4:3 (1:2)
zmak
VS Plzeň
26
hřiště VS
Ne 09.09.2012 17:00
MPM
Bukovec
znak
2:0 (0:0)
zmak
VS Plzeň
23
So 01.09.2012 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
3:2 (1:2)
zmak
Zruč B
50
So 25.08.2012 17:00
MPM
Hradiště
znak
2:0 (1:0)
zmak
VS Plzeň
80
2011 / 2012
Ne 17.06.2012 14:00
(baráž)
Malesice
znak
2:0 (1:0)
zmak
VS Plzeň
50
Čt 14.06.2012 18:00
(baráž)
VS Plzeň
znak
6:2 (3:0)
zmak
Malesice
100
So 02.06.2012 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
4:8 (3:8)
zmak
Smíchov
50
So 26.05.2012 17:00
MPM
Prazdroj
znak
4:1 (1:1)
zmak
VS Plzeň
20
So 19.05.2012 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
3:4 (1:2)
zmak
Dýšina
40
Ne 13.05.2012 17:00
MPM
Zruč B
znak
5:0 (1:0)
zmak
VS Plzeň
100
Út 08.05.2012 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
2:3 (2:3)
zmak
Lhota
47
So 05.05.2012 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
5:2 (1:2)
zmak
Letná
60
Út 01.05.2012 17:00
MPM
Bolevec B
znak
8:1 (2:1)
zmak
VS Plzeň
50
Ne 29.04.2012 17:00
MPM
Křimice B
znak
0:2 (0:1)
zmak
VS Plzeň
58
So 21.04.2012 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
4:2 (3:0)
zmak
Košutka
50
So 14.04.2012 16:30
MPM
St. Plzenec
znak
PK 3:3 (1:1)
zmak
VS Plzeň
70
PK 4:3
So 07.04.2012 16:30
MPM
Union
znak
4:1 (2:1)
zmak
VS Plzeň
50
So 31.03.2012 16:00
MPM
VS Plzeň
znak
5:3 (1:2)
zmak
Chrást B
33
So 24.03.2012 15:00
MPM
Slovan
znak
3:2 (2:0)
zmak
VS Plzeň
45
So 19.11.2011 13:30
MPM
Lhota
znak
3:0 (2:0)
zmak
VS Plzeň
45
So 12.11.2011 14:00
MPM
VS Plzeň
znak
6:0 (3:0)
zmak
Bolevec B
20
Ne 06.11.2011 14:00
MPM
Smíchov
znak
5:0 (3:0)
zmak
VS Plzeň
50
So 29.10.2011 14:30
MPM
VS Plzeň
znak
2:4 (2:0)
zmak
Prazdroj
40
So 22.10.2011 15:30
MPM
Dýšina
znak
3:0 (1:0)
zmak
VS Plzeň
100
So 15.10.2011 15:30
MPM
VS Plzeň
znak
3:4 (2:2)
zmak
Zruč B
45
Ne 09.10.2011 13:00
MPM
Letná
znak
3:5 (2:1)
zmak
VS Plzeň
50
So 01.10.2011 16:00
MPM
VS Plzeň
znak
3:5 (1:2)
zmak
Křimice B
57
So 24.09.2011 16:30
MPM
Košutka
znak
3:1 (1:1)
zmak
VS Plzeň
50
So 17.09.2011 16:30
MPM
VS Plzeň
znak
3:6 (2:3)
zmak
St. Plzenec
50
So 10.09.2011 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
6:3 (3:1)
zmak
Union
60
Ne 04.09.2011 17:00
MPM
Chrást B
znak
3:2 (1:1)
zmak
VS Plzeň
70
So 27.08.2011 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
6:2 (2:0)
zmak
Slovan
58
2010 / 2011
So 18.06.2011 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
3:2 (1:1)
zmak
Hrádek
80
So 11.06.2011 17:00
1. B třída, sk. C
Černice
znak
2:2 (2:1)
zmak
VS Plzeň
60
So 04.06.2011 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
1:4 (1:3)
zmak
Druztová
120
Ne 29.05.2011 17:00
1. B třída, sk. C
Manětín
znak
4:1 (2:0)
zmak
VS Plzeň
60
So 21.05.2011 14:15
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
1:5 (1:3)
zmak
Petřín B
50
Branky: Li?ka - Bedn?? 2, Petnik 2, Korelus/ ?K: 1:2
So 14.05.2011 17:00
1. B třída, sk. C
Rakov
znak
0:3 (0:1)
zmak
VS Plzeň
100
Branky: Hrdli?ka, Kol??, Pavl??ek/ ?K: 2:0
So 07.05.2011 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
0:1 (0:1)
zmak
Dob
50
Branky: ?vejda/ ?K: 1:2
Ne 01.05.2011 17:00
1. B třída, sk. C
Rapid B
znak
2:0 (0:0)
zmak
VS Plzeň
80
Branky: Hlav??, P?n
So 23.04.2011 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
3:3 (2:0)
zmak
Bezdružice
60
Branky: Hrdli?ka, Pavl??ek, ?tolka - Filip, Kalista, Marou?ek/ ?K: 3:6/ ?K: 0:1
Ne 17.04.2011 17:00
1. B třída, sk. C
Rokycany B
znak
4:0 (1:0)
zmak
VS Plzeň
80
Branky: B?ba, Pol??ek, Sponner, ?r?mek/ ?K: 5:4/ ?K: 1:1
So 09.04.2011 16:30
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
4:2 (2:0)
zmak
Žihle
80
Branky: Gemov 2, Hrdli?ka 2 - Strunz, Tiefl/ ?K: 3:2
So 02.04.2011 16:30
1. B třída, sk. C
Mladotice
znak
3:1 (2:0)
zmak
VS Plzeň
120
Branky: Krofta, Mudra, Randa - Egermajer/ ?K: 2:2
So 26.03.2011 15:00
1. B třída, sk. C
Kralovice
znak
2:2 (0:1)
zmak
VS Plzeň
60
Branky: Karel, Ko?a - Brunner, Paum/ ?K: 4:0
Ne 14.11.2010 14:00
1. B třída, sk. C
Hrádek
znak
1:4 (1:0)
zmak
VS Plzeň
50
Ne 07.11.2010 14:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
1:3 (1:0)
zmak
Černice
30
Ne 31.10.2010 14:30
1. B třída, sk. C
Druztová
znak
3:0 (0:0)
zmak
VS Plzeň
50
Ne 24.10.2010 15:30
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
1:4 (1:2)
zmak
Manětín
50
Ne 17.10.2010 15:30
1. B třída, sk. C
Petřín B
znak
0:3 (0:3)
zmak
VS Plzeň
20
Ne 10.10.2010 16:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
0:4 (0:1)
zmak
Rakov
40
Ne 03.10.2010 16:00
1. B třída, sk. C
Dob
znak
4:1 (2:0)
zmak
VS Plzeň
80
Ne 26.09.2010 16:30
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
3:1 (1:0)
zmak
Rapid B
40
Ne 19.09.2010 16:30
1. B třída, sk. C
Bezdružice
znak
5:0 (1:0)
zmak
VS Plzeň
120
Ne 12.09.2010 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
1:1 (0:1)
zmak
Rokycany B
60
Ne 05.09.2010 17:00
1. B třída, sk. C
Žihle
znak
5:3 (3:2)
zmak
VS Plzeň
100
Ne 29.08.2010 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
2:1 (1:0)
zmak
Mladotice
60
Ne 22.08.2010 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
5:1 (4:1)
zmak
Kralovice
60
2009 / 2010
So 19.06.2010 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
2:1 (1:1)
zmak
Druztová
80
So 12.06.2010 17:00
1. B třída, sk. C
Rakov
znak
1:5 (1:2)
zmak
VS Plzeň
100
So 05.06.2010 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
2:7 (1:4)
zmak
Chotíkov
60
Ne 30.05.2010 17:00
1. B třída, sk. C
Radnice
znak
3:2 (1:0)
zmak
VS Plzeň
100
So 22.05.2010 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
2:4 (0:2)
zmak
Žákava
75
So 15.05.2010 17:00
1. B třída, sk. C
Sp. Po
znak
1:2 (0:0)
zmak
VS Plzeň
100
So 08.05.2010 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
1:6 (1:1)
zmak
Černice
70
So 01.05.2010 17:00
1. B třída, sk. C
Tlučná
znak
1:2 (0:0)
zmak
VS Plzeň
100
So 24.04.2010 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
2:0 (1:0)
zmak
Rapid B
100
Ne 18.04.2010 17:00
1. B třída, sk. C
Rokycany B
znak
5:1 (5:0)
zmak
VS Plzeň
90
Hr?no bez karet
So 10.04.2010 16:30
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
1:3 (1:2)
zmak
Kralovice
50
Ne 04.04.2010 16:30
1. B třída, sk. C
Mýto
znak
1:0 (0:0)
zmak
VS Plzeň
100
Hr?no bez karet
So 27.03.2010 15:00
1. B třída, sk. C
Mladotice
znak
4:1 (1:0)
zmak
VS Plzeň
80
So 14.11.2009 14:00
1. B třída, sk. C
Druztová
znak
5:1 (4:0)
zmak
VS Plzeň
60
So 07.11.2009 14:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
1:0 (0:0)
zmak
Rakov
80
So 31.10.2009 14:00
1. B třída, sk. C
Chotíkov
znak
2:1 (0:0)
zmak
VS Plzeň
67
So 24.10.2009 14:30
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
0:4 (0:1)
zmak
Radnice
70
Ne 18.10.2009 15:30
1. B třída, sk. C
Žákava
znak
4:2 (1:2)
zmak
VS Plzeň
90
So 10.10.2009 16:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
4:1 (2:1)
zmak
Sp. Po
100
So 03.10.2009 16:00
1. B třída, sk. C
Černice
znak
2:0 (1:0)
zmak
VS Plzeň
100
So 26.09.2009 16:30
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
1:3 (1:1)
zmak
Tlučná
65
Ne 20.09.2009 16:30
1. B třída, sk. C
Rapid B
znak
1:2 (0:1)
zmak
VS Plzeň
80
Hr?no bez karet
Ne 13.09.2009 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
2:2 (2:0)
zmak
Rokycany B
100
So 05.09.2009 17:00
1. B třída, sk. C
Kralovice
znak
5:3 (0:1)
zmak
VS Plzeň
50
So 29.08.2009 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
2:3 (2:3)
zmak
Mýto
80
So 22.08.2009 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
0:0 (0:0)
zmak
Mladotice
60
2008 / 2009
So 20.06.2009 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
1:3 (0:0)
zmak
Tlučná
40
Ne 14.06.2009 17:00
1. B třída, sk. C
Rokycany B
znak
3:1 (0:1)
zmak
VS Plzeň
80
Husovy sady hř. č. 2
So 06.06.2009 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
2:1 (0:1)
zmak
Chotíkov
70
Ne 31.05.2009 17:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
5:1 (2:1)
zmak
VS Plzeň
180
So 23.05.2009 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
7:0 (3:0)
zmak
Košutka
80
So 16.05.2009 17:00
1. B třída, sk. C
Druztová
znak
5:2 (3:2)
zmak
VS Plzeň
60
So 09.05.2009 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
3:0 (1:0)
zmak
Malesice
100
So 02.05.2009 17:00
1. B třída, sk. C
Kralovice
znak
1:5 (1:2)
zmak
VS Plzeň
50
So 25.04.2009 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
1:4 (0:3)
zmak
Rakov
50
Ne 19.04.2009 17:00
1. B třída, sk. C
Hrádek
znak
2:0 (0:0)
zmak
VS Plzeň
100
So 11.04.2009 16:30
1. B třída, sk. C
Mladotice
znak
0:2 (0:1)
zmak
VS Plzeň
100
So 04.04.2009 16:30
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
2:1 (1:0)
zmak
Mýto
120
So 28.03.2009 15:00
1. B třída, sk. C
Černice
znak
4:3 (2:2)
zmak
VS Plzeň
90
So 15.11.2008 13:30
1. B třída, sk. C
Tlučná
znak
3:2 (0:2)
zmak
VS Plzeň
70
So 08.11.2008 14:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
3:2 (2:0)
zmak
Rokycany B
90
So 01.11.2008 14:00
1. B třída, sk. C
Chotíkov
znak
1:2 (0:1)
zmak
VS Plzeň
50
So 25.10.2008 14:30
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
1:2 (1:1)
zmak
Zruč
120
Ne 19.10.2008 15:30
1. B třída, sk. C
Košutka
znak
1:2 (1:1)
zmak
VS Plzeň
100
So 11.10.2008 16:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
3:1 (1:0)
zmak
Druztová
150
So 04.10.2008 15:00
1. B třída, sk. C
Malesice
znak
2:6 (1:4)
zmak
VS Plzeň
100
So 27.09.2008 16:30
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
6:1 (1:0)
zmak
Kralovice
30
So 20.09.2008 16:30
1. B třída, sk. C
Rakov
znak
3:2 (0:1)
zmak
VS Plzeň
50
So 13.09.2008 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
9:1 (4:0)
zmak
Hrádek
70
Hráno bez karet
So 06.09.2008 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
3:3 (2:0)
zmak
Mladotice
100
Ne 31.08.2008 17:00
1. B třída, sk. C
Mýto
znak
2:2 (1:1)
zmak
VS Plzeň
140
So 23.08.2008 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
3:0 (2:0)
zmak
Černice
100
2005 / 2006
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
2:3 (0:2)
zmak
Zruč
100
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Břasy
znak
3:1 (2:0)
zmak
VS Plzeň
60
Hráno bez karet
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
1:2 (1:1)
zmak
Sp. Po
80
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Kralovice
znak
0:1 (0:0)
zmak
VS Plzeň
180
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
2:2 (1:2)
zmak
Žákava
150
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Černice
znak
1:1 (0:0)
zmak
VS Plzeň
80
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
2:1 (2:0)
zmak
Z
50
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Druztová
znak
1:4 (0:3)
zmak
VS Plzeň
100
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
4:1 (2:1)
zmak
Kaznějov
80
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Hrádek
znak
0:3 (0:1)
zmak
VS Plzeň
80
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Mladotice
znak
1:2 (0:1)
zmak
VS Plzeň
100
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
4:1 (3:1)
zmak
SENCO
50
Hráno bez karet
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Zbiroh
znak
2:5 (1:4)
zmak
VS Plzeň
80
2004 / 2005
So 04.06.2005 00:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
4:0 (4:0)
zmak
Zruč
70
So 28.05.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Radnice
znak
0:6 (0:2)
zmak
VS Plzeň
50
So 21.05.2005 00:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
3:0 (2:0)
zmak
Chrást
200
So 14.05.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Kaznějov
znak
2:2 (1:0)
zmak
VS Plzeň
80
So 07.05.2005 00:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
3:2 (2:1)
zmak
Příkosice
130
So 30.04.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Zbiroh
znak
2:4 (1:4)
zmak
VS Plzeň
100
So 23.04.2005 00:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
3:2 (2:1)
zmak
Černice
70
So 16.04.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Druztová
znak
1:3 (0:2)
zmak
VS Plzeň
100
So 09.04.2005 00:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
4:0 (3:0)
zmak
Sp. Po
100
ŽK: 1:1
So 02.04.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Žákava
znak
3:1 (2:1)
zmak
VS Plzeň
100
ŽK: 3:4
So 26.03.2005 00:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
2:0 (1:0)
zmak
Strašice
100
ŽK: 2:2
So 19.03.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Hrádek
znak
0:1 (0:1)
zmak
VS Plzeň
100
ŽK: 2:2
So 12.03.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Mladotice
znak
2:1 (0:0)
zmak
VS Plzeň
80
ŽK: 1:1
2005 / 2006
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
2:1 (1:1)
zmak
VS Plzeň
100
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
4:2 (2:0)
zmak
Břasy
100
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Sp. Po
znak
1:1 (1:0)
zmak
VS Plzeň
160
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
3:0 (1:0)
zmak
Kralovice
80
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Žákava
znak
0:0 (0:0)
zmak
VS Plzeň
150
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
1:0 (1:0)
zmak
Černice
70
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Z
znak
2:0 (1:0)
zmak
VS Plzeň
50
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
2:0 (1:0)
zmak
Druztová
120
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Kaznějov
znak
1:7 (0:4)
zmak
VS Plzeň
60
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
1:5 (1:2)
zmak
Hrádek
120
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
2:2 (1:2)
zmak
Mladotice
100
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
SENCO
znak
1:4 (0:3)
zmak
VS Plzeň
80
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
5:3 (1:1)
zmak
Zbiroh
80
2004 / 2005
So 13.11.2004 14:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
0:3 (0:0)
zmak
VS Plzeň
60
ŽK: 3:0
So 06.11.2004 14:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
4:2 (3:1)
zmak
Radnice
50
ŽK: 0:5, ČK: 0:1
Ne 31.10.2004 14:30
1. B třída, sk. C
Chrást
znak
0:1 (0:0)
zmak
VS Plzeň
152
ŽK: 3:5
So 23.10.2004 15:30
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
3:1 (0:1)
zmak
Kaznějov
100
ŽK: 1:1
So 16.10.2004 15:30
1. B třída, sk. C
Příkosice
znak
3:2 (0:1)
zmak
VS Plzeň
50
ŽK: 1:1
So 09.10.2004 16:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
2:3 (0:1)
zmak
Zbiroh
80
ŽK: 0:1
So 02.10.2004 16:00
1. B třída, sk. C
Černice
znak
1:0 (0:0)
zmak
VS Plzeň
100
ŽK: 2:1
So 25.09.2004 16:30
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
0:2 (0:1)
zmak
Druztová
150
hráno bez karet
So 18.09.2004 16:30
1. B třída, sk. C
Sp. Po
znak
1:1 (0:0)
zmak
VS Plzeň
180
ŽK: 2:5, ČK: 1:0
So 11.09.2004 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
4:1 (4:0)
zmak
Žákava
50
ŽK: 2:2, ČK: 0:1
So 04.09.2004 17:00
1. B třída, sk. C
Strašice
znak
0:9 (0:5)
zmak
VS Plzeň
100
ŽK: 1:1
So 28.08.2004 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
4:1 (2:1)
zmak
Hrádek
80
ŽK: 2:4
So 21.08.2004 17:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
4:1 (2:1)
zmak
Mladotice
150
ŽK: 1:3
SOUTĚŽE
Plzeňský
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městská soutěž mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1
Městský přebor mladších přípravek
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.