TJ Zruč B - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
znak

TJ Zruč B

SEZONA: 2019 / 2020

PŘEHLED ZÁPASŮ
Datum
Soutěž
Domácí
 
Skóre
 
Hosté
Diváků
Pozn.
2019 / 2020
Ne 17.11.2019 14:30
MPM
Zruč B
znak
-:- (-:-)
zmak
Rapid B
 
Ne 10.11.2019 17:30
MPM
Košutka B
znak
1:3 (0:1)
zmak
Zruč B
20
So 02.11.2019 14:00
MPM
Letná
znak
5:3 (3:2)
zmak
Zruč B
70
Ne 27.10.2019 13:00
MPM
Zruč B
znak
9:1 (3:1)
zmak
Prazdroj
50
So 19.10.2019 15:30
MPM
VS Plzeň
znak
1:7 (1:3)
zmak
Zruč B
50
Ne 13.10.2019 15:30
MPM
Zruč B
znak
PK 0:0 (0:0)
zmak
Černice B
65
PK 5:3
So 05.10.2019 16:00
MPM
Druztová
znak
1:4 (0:2)
zmak
Zruč B
70
Ne 29.09.2019 16:00
MPM
Zruč B
znak
2:7 (0:0)
zmak
Lhota B
100
So 21.09.2019 16:30
MPM
Hradiště
znak
2:2 (1:1) PK
zmak
Zruč B
26
PK 5:6
Ne 15.09.2019 16:30
MPM
Zruč B
znak
8:0 (4:0)
zmak
Chotíkov B
50
So 07.09.2019 17:00
MPM
Union
znak
3:0 (2:0)
zmak
Zruč B
20
Ne 01.09.2019 17:00
MPM
Zruč B
znak
2:0 (1:0)
zmak
Litice
250
So 24.08.2019 17:00
MPM
Chrást
znak
2:3 (0:1)
zmak
Zruč B
46
So 17.08.2019 17:00
(přátelsky)
Dobříč
znak
4:9 (3:4)
zmak
Zruč B
40
Út 13.08.2019 18:00
(přátelsky)
Plasy
znak
3:5 (0:3)
zmak
Zruč B
50
So 03.08.2019 17:00
(přátelsky)
Trnová
znak
3:3 (2:1)
zmak
Zruč B
40
So 20.07.2019 16:30
(přátelsky)
Druztová
znak
4:4 (4:1)
zmak
Zruč B
 
2018 / 2019
So 15.06.2019 17:00
MPM
Zruč B
znak
6:1 (4:1)
zmak
Prazdroj
70
So 08.06.2019 17:00
MPM
Druztová
znak
5:2 (4:0)
zmak
Zruč B
60
Ne 02.06.2019 17:00
MPM
Zruč B
znak
4:0 (2:0)
zmak
Chotíkov B
100
So 25.05.2019 17:00
MPM
Vochov
znak
4:1 (1:0)
zmak
Zruč B
21
Ne 19.05.2019 17:00
MPM
Zruč B
znak
5:1 (4:0)
zmak
Hradiště
70
So 11.05.2019 17:00
MPM
Chrást
znak
PK 1:1 (1:0)
zmak
Zruč B
62
PK 4:3
So 04.05.2019 17:00
MPM
Zruč B
znak
0:4 (0:1)
zmak
Union
30
So 27.04.2019 17:00
MPM
Smíchov
znak
5:2 (1:2)
zmak
Zruč B
38
Ne 21.04.2019 17:00
MPM
Zruč B
znak
4:3 (1:0)
zmak
Rapid B
100
So 13.04.2019 16:30
MPM
Dýšina
znak
9:1 (4:0)
zmak
Zruč B
25
Ne 07.04.2019 16:30
MPM
Zruč B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Litice
30
Ne 31.03.2019 16:00
MPM
Lhota B
znak
3:1 (1:1)
zmak
Zruč B
35
Ne 24.03.2019 15:00
MPM
Zruč B
znak
4:2 (2:2)
zmak
Černice B
50
So 16.03.2019 18:00
Pohár OFS PM
Zruč B
znak
1:2 (0:0)
zmak
Vochov
10
So 09.03.2019 18:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
-:- (-:-)
zmak
Dobříč
 
So 02.02.2019 16:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
-:- (-:-)
zmak
S
 
So 17.11.2018 13:30
MPM
Prazdroj
znak
5:2 (3:2)
zmak
Zruč B
20
Ne 11.11.2018 14:00
MPM
Zruč B
znak
2:1 (1:1)
zmak
Druztová
50
Ne 04.11.2018 14:00
MPM
Chotíkov B
znak
4:1 (0:0)
zmak
Zruč B
40
So 27.10.2018 14:30
MPM
Zruč B
znak
2:2 (1:1) PK
zmak
Vochov
50
PK 3:4
So 20.10.2018 15:30
MPM
Hradiště
znak
3:1 (1:0)
zmak
Zruč B
80
Ne 14.10.2018 15:30
MPM
Zruč B
znak
PK 1:1 (0:1)
zmak
Chrást
60
PK 4:2
So 06.10.2018 16:00
MPM
Union
znak
1:6 (0:0)
zmak
Zruč B
18
So 29.09.2018 16:00
MPM
Zruč B
znak
3:1 (2:1)
zmak
Smíchov
40
Ne 23.09.2018 16:30
MPM
Rapid B
znak
1:4 (1:1)
zmak
Zruč B
20
So 15.09.2018 16:30
MPM
Zruč B
znak
0:4 (0:2)
zmak
Dýšina
100
So 08.09.2018 17:00
MPM
Litice
znak
PK 3:3 (0:2)
zmak
Zruč B
70
PK 8:7
So 01.09.2018 17:00
MPM
Zruč B
znak
6:0 (1:0)
zmak
Lhota B
50
Ne 26.08.2018 17:00
MPM
Černice B
znak
2:1 (1:0)
zmak
Zruč B
30
So 18.08.2018 17:00
(přátelsky)
Dobříč
znak
1:1 (1:1)
zmak
Zruč B
50
So 21.07.2018 16:30
(přátelsky)
Druztová
znak
5:4 (0:0)
zmak
Zruč B
150
2017 / 2018
So 16.06.2018 17:00
MPM
Hradiště
znak
5:3 (1:3)
zmak
Zruč B
25
St 06.06.2018 18:00
MPM
Zruč B
znak
1:3 (1:1)
zmak
Chrást
70
Ne 03.06.2018 17:00
MPM
Vochov
znak
4:2 (1:1)
zmak
Zruč B
50
So 26.05.2018 17:00
MPM
Zruč B
znak
4:0 (3:0)
zmak
St. Plzenec B
40
Ne 20.05.2018 17:00
MPM
Rapid B
znak
2:7 (2:2)
zmak
Zruč B
25
So 12.05.2018 17:00
MPM
Zruč B
znak
7:1 (3:0)
zmak
Union
50
So 05.05.2018 17:00
MPM
Litice
znak
3:2 (1:2)
zmak
Zruč B
100
Ne 29.04.2018 17:00
MPM
Zruč B
znak
5:0 (1:0)
zmak
Košutka B
70
St 25.04.2018 18:00
Pohár OFS PM
Chotíkov B
znak
6:1 (2:0)
zmak
Zruč B
10
So 21.04.2018 17:00
MPM
Dýšina
znak
3:0 (1:0)
zmak
Zruč B
37
So 14.04.2018 16:30
MPM
Zruč B
znak
4:2 (4:0)
zmak
Druztová
100
So 07.04.2018 16:30
MPM
Smíchov
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč B
55
Pá 30.03.2018 16:00
MPM
Zruč B
znak
2:4 (0:4)
zmak
Slovan
150
Pá 23.03.2018 18:15
MPM
Černice B
znak
0:2 (0:1)
zmak
Zruč B
6
So 17.03.2018 17:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
5:2 (3:0)
zmak
Kralovice B
 
Ne 11.03.2018 14:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
5:3 (2:2)
zmak
Dobříč
60
So 03.03.2018 15:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
4:2 (1:2)
zmak
Druztová
10
So 03.02.2018 17:30
(přátelsky)
Zruč B
znak
3:5 (2:0)
zmak
Město Touškov
7
So 18.11.2017 13:30
MPM
Zruč B
znak
7:3 (3:2)
zmak
Hradiště
40
So 11.11.2017 14:00
MPM
Chrást
znak
1:3 (1:1)
zmak
Zruč B
40
Ne 05.11.2017 14:00
MPM
Zruč B
znak
8:0 (3:0)
zmak
Vochov
37
Ne 29.10.2017 14:30
MPM
St. Plzenec B
znak
2:3 (0:2)
zmak
Zruč B
50
Ne 22.10.2017 14:00
MPM
Zruč B
znak
3:2 (1:0)
zmak
Rapid B
85
So 14.10.2017 15:30
MPM
Union
znak
2:6 (0:2)
zmak
Zruč B
37
Ne 08.10.2017 16:00
MPM
Zruč B
znak
5:2 (1:0)
zmak
Litice
50
Ne 01.10.2017 16:00
MPM
Košutka B
znak
1:3 (0:0)
zmak
Zruč B
30
Ne 24.09.2017 16:30
MPM
Zruč B
znak
3:0 (1:0)
zmak
Dýšina
85
So 16.09.2017 16:30
MPM
Druztová
znak
4:1 (1:0)
zmak
Zruč B
45
So 09.09.2017 17:00
MPM
Zruč B
znak
2:4 (0:1)
zmak
Smíchov
50
So 02.09.2017 17:00
MPM
Slovan
znak
2:1 (1:0)
zmak
Zruč B
45
Ne 27.08.2017 17:00
MPM
Zruč B
znak
2:3 (0:0)
zmak
Černice B
70
Ne 13.08.2017 17:00
(přátelsky)
Dobříč
znak
1:4 (0:1)
zmak
Zruč B
70
So 22.07.2017 16:30
(přátelsky)
Druztová
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč B
 
2016 / 2017
So 17.06.2017 15:00
MPM
Zruč B
znak
1:3 (0:2)
zmak
Litice
40
So 10.06.2017 14:00
MPM
Lhota B
znak
3:5 (1:4)
zmak
Zruč B
50
So 03.06.2017 17:00
MPM
Hradiště
znak
5:2 (4:1)
zmak
Zruč B
40
Ne 28.05.2017 17:00
MPM
Zruč B
znak
6:2 (2:0)
zmak
Dýšina
80
Ne 21.05.2017 15:00
MPM
St. Plzenec B
znak
3:0 (3:0)
zmak
Zruč B
55
Ne 14.05.2017 17:00
MPM
Zruč B
znak
1:4 (1:2)
zmak
Chrást
40
Ne 07.05.2017 17:00
MPM
Košutka B
znak
4:1 (3:1)
zmak
Zruč B
50
Ne 30.04.2017 15:00
MPM
Zruč B
znak
2:1 (2:1)
zmak
Union
60
So 22.04.2017 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč B
30
Ne 16.04.2017 17:00
MPM
Zruč B
znak
PK 2:2 (1:2)
zmak
Černice B
65
PK 5:4
Ne 09.04.2017 10:15
MPM
Rapid B
znak
1:5 (1:2)
zmak
Zruč B
30
Ne 02.04.2017 16:30
MPM
Zruč B
znak
1:0 (1:0)
zmak
Slovan
100
So 25.03.2017 16:30
MPM
Smíchov
znak
4:0 (2:0)
zmak
Zruč B
30
Ne 19.03.2017 16:00
Pohár OFS PM
Zruč B
znak
0:3 (0:1)
zmak
Druztová
30
Ne 12.03.2017 14:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
2:6 (2:1)
zmak
Plasy
 
Ne 05.03.2017 14:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
3:0 (1:0)
zmak
Dobříč
 
So 19.11.2016 13:30
MPM
Litice
znak
3:1 (1:1)
zmak
Zruč B
40
Ne 13.11.2016 14:00
MPM
Zruč B
znak
1:4 (0:2)
zmak
Lhota B
70
So 05.11.2016 14:00
MPM
Zruč B
znak
2:1 (1:0)
zmak
Hradiště
60
So 29.10.2016 14:30
MPM
Dýšina
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč B
30
So 22.10.2016 15:30
MPM
Zruč B
znak
4:2 (3:1)
zmak
St. Plzenec B
70
Ne 16.10.2016 15:30
MPM
Chrást
znak
3:4 (2:3)
zmak
Zruč B
80
So 08.10.2016 16:00
MPM
Zruč B
znak
PK 2:2 (1:2)
zmak
Košutka B
56
PK 4:3
So 01.10.2016 16:00
MPM
Union
znak
1:2 (0:1)
zmak
Zruč B
23
St 28.09.2016 16:00
Pohár OFS PM
Litice
znak
0:6 (0:3)
zmak
Zruč B
30
Ne 25.09.2016 16:30
MPM
Zruč B
znak
6:1 (1:1)
zmak
VS Plzeň
100
Ne 18.09.2016 16:30
MPM
Černice B
znak
2:0 (1:0)
zmak
Zruč B
65
So 10.09.2016 17:00
MPM
Zruč B
znak
1:0 (1:0)
zmak
Rapid B
80
So 03.09.2016 17:00
MPM
Slovan
znak
4:0 (2:0)
zmak
Zruč B
30
Ne 28.08.2016 17:00
MPM
Zruč B
znak
4:0 (2:0)
zmak
Smíchov
100
Ne 21.08.2016 17:00
(přátelsky)
Trnová
znak
3:7 (1:1)
zmak
Zruč B
 
So 13.08.2016 17:00
(přátelsky)
Druztová
znak
1:1 (0:0)
zmak
Zruč B
 
So 23.07.2016 17:00
(přátelsky)
Druztová
znak
0:2 (0:1)
zmak
Zruč B
 
2015 / 2016
So 18.06.2016 13:30
MPM
Zruč B
znak
3:4 (1:1)
zmak
Košutka B
70
Ne 12.06.2016 15:00
MPM
Lhota B
znak
4:3 (1:2)
zmak
Zruč B
40
So 04.06.2016 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
5:0 (3:0)
zmak
Zruč B
40
So 28.05.2016 17:00
MPM
Zruč B
znak
3:1 (0:0)
zmak
Dýšina
50
Ne 22.05.2016 17:00
MPM
Chrást
znak
0:6 (0:4)
zmak
Zruč B
70
Ne 15.05.2016 17:00
MPM
Zruč B
znak
PK 2:2 (1:1)
zmak
Malesice
80
PK 4:3
Ne 08.05.2016 14:00
MPM
Letná
znak
1:2 (0:1)
zmak
Zruč B
52
So 30.04.2016 15:00
MPM
Zruč B
znak
1:2 (1:1)
zmak
Union
100
So 23.04.2016 17:00
MPM
Litice
znak
4:0 (1:0)
zmak
Zruč B
40
So 16.04.2016 17:00
MPM
Zruč B
znak
3:2 (1:1)
zmak
Smíchov
40
Ne 10.04.2016 16:30
MPM
Černice B
znak
5:2 (3:2)
zmak
Zruč B
65
Ne 03.04.2016 16:30
MPM
Zruč B
znak
2:1 (1:0)
zmak
Rapid B
65
So 26.03.2016 15:00
MPM
Slovan
znak
0:0 (0:0) PK
zmak
Zruč B
40
PK 2:4
Ne 13.03.2016 14:30
(přátelsky)
Zruč B
znak
0:8 (0:3)
zmak
S
25
Ne 06.03.2016 12:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
2:3 (0:2)
zmak
Druztová
50
So 20.02.2016 13:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
2:2 (1:1)
zmak
Třemošná
15
Út 17.11.2015 13:30
Pohár OFS PM
Bolevec B
znak
PK 3:3 (2:0)
zmak
Zruč B
30
PK 4:2
Ne 15.11.2015 13:30
MPM
Košutka B
znak
2:3 (0:1)
zmak
Zruč B
20
Ne 08.11.2015 14:00
MPM
Zruč B
znak
3:0 (0:0)
zmak
Lhota B
55
Ne 01.11.2015 11:00
MPM
Zruč B
znak
3:4 (2:3)
zmak
VS Plzeň
50
So 24.10.2015 14:30
MPM
Dýšina
znak
1:1 (1:0) PK
zmak
Zruč B
30
PK 2:4
Ne 18.10.2015 15:30
MPM
Zruč B
znak
2:1 (2:0)
zmak
Chrást
40
UMT
So 10.10.2015 16:00
MPM
Malesice
znak
3:1 (0:0)
zmak
Zruč B
60
So 03.10.2015 13:00
MPM
Zruč B
znak
1:0 (1:0)
zmak
Letná
58
So 26.09.2015 16:30
MPM
Union
znak
7:1 (2:0)
zmak
Zruč B
40
Ne 20.09.2015 16:30
MPM
Zruč B
znak
3:3 (1:0) PK
zmak
Litice
65
PK 4:5
So 12.09.2015 17:00
MPM
Smíchov
znak
2:1 (1:0)
zmak
Zruč B
30
Ne 06.09.2015 17:00
MPM
Zruč B
znak
PK 3:3 (1:1)
zmak
Černice B
60
UMT, PK 3:0
Ne 30.08.2015 17:00
MPM
Rapid B
znak
3:2 (2:0)
zmak
Zruč B
50
Ne 23.08.2015 15:00
MPM
Zruč B
znak
1:1 (0:0) PK
zmak
Slovan
70
UMT, PK 3:4
Ne 16.08.2015 17:00
(přátelsky)
Třemošná
znak
3:3 (2:0)
zmak
Zruč B
 
So 08.08.2015 17:00
(přátelsky)
Druztová
znak
0:4 (0:1)
zmak
Zruč B
 
2014 / 2015
So 13.06.2015 10:30
MPM
Zruč B
znak
1:4 (0:1)
zmak
Malesice
40
Ne 07.06.2015 14:00
MPM
Letná
znak
0:3 (0:1)
zmak
Zruč B
40
Ne 31.05.2015 17:00
MPM
Zruč B
znak
3:2 (0:1)
zmak
Smíchov
50
So 23.05.2015 17:00
MPM
Bukovec
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč B
30
Ne 17.05.2015 17:00
MPM
Zruč B
znak
1:0 (1:0)
zmak
Druztová
110
Branky: vlastní; Rozhodčí: Burda, Švantner, Schingler; ŽK: 1:3; ČK: 0 - Linda Tomáš
Ne 10.05.2015 17:00
MPM
Černice B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč B
50
ŽK: 2:2; ČK: 0:1
St 06.05.2015 18:00
Pohár OFS PM
Dýšina
znak
3:1 (2:0)
zmak
Zruč B
 
So 02.05.2015 17:00
MPM
Zruč B
znak
6:0 (3:0)
zmak
Chotíkov B
50
Branky: Trnka Karel 2, Mařík Vojtěch 2, Hucl Petr, Pokladník Tomáš; Rozhodčí: Žák A.; ŽK: 1:1
So 25.04.2015 17:00
MPM
Slovan
znak
1:3 (0:2)
zmak
Zruč B
50
Út 21.04.2015 18:00
Pohár OFS PM
Smíchov
znak
2:3 (1:3)
zmak
Zruč B
50
Branky: Baštář Filip, Grepl Robert - Hojer Zdeněk, Karpíšek Roman, Votruba Ondřej; ŽK: 3:7; ČK: 0 - Karpíšek Roman, Musil Pavel
Ne 19.04.2015 17:00
MPM
Zruč B
znak
3:0 (1:0)
zmak
Rapid B
65
So 11.04.2015 14:00
MPM
Lhota B
znak
1:4 (0:2)
zmak
Zruč B
30
hř. UMT Zruč
St 08.04.2015 18:00
Pohár OFS PM
Zruč B
znak
8:1 (3:1)
zmak
Bolevec B
 
UMT
So 04.04.2015 16:30
MPM
Dýšina
znak
4:0 (0:0)
zmak
Zruč B
50
Ne 29.03.2015 15:00
MPM
Zruč B
znak
1:4 (1:2)
zmak
Union
 
So 21.03.2015 15:00
MPM
Litice
znak
1:2 (1:0)
zmak
Zruč B
36
Ne 15.03.2015 14:30
Pohár OFS PM
Zruč B
znak
5:2 (2:2)
zmak
Slovan
30
Branky: Mařík Vojtěch 2, Karpíšek Roman, Vávra Tomáš, Trnka Martin - Janoušek Martin, vlastní; Rozhodčí: Doksanský; ŽK: 1:0
Ne 08.03.2015 14:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
1:4 (1:1)
zmak
Třemošná
60
Ne 01.03.2015 14:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
4:0 (2:0)
zmak
Dobříč
32
So 15.11.2014 13:30
MPM
Malesice
znak
4:0 (1:0)
zmak
Zruč B
70
Ne 09.11.2014 14:00
MPM
Zruč B
znak
4:2 (1:1)
zmak
Letná
60
UMT
Ne 02.11.2014 14:00
MPM
Smíchov
znak
1:1 (1:1) PK
zmak
Zruč B
50
PK 1:4
So 25.10.2014 14:30
MPM
Zruč B
znak
PK 0:0 (0:0)
zmak
Bukovec
100
UMT, PK 5:3
So 18.10.2014 15:30
MPM
Druztová
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč B
43
ŽK: 2:1
Ne 12.10.2014 16:00
MPM
Zruč B
znak
1:1 (1:0) PK
zmak
Černice B
120
PK 2:4
Ne 05.10.2014 16:00
MPM
Chotíkov B
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč B
40
So 27.09.2014 16:30
MPM
Zruč B
znak
2:0 (2:0)
zmak
Slovan
100
Ne 21.09.2014 16:30
MPM
Rapid B
znak
3:0 (2:0)
zmak
Zruč B
28
So 13.09.2014 17:00
MPM
Zruč B
znak
2:1 (2:0)
zmak
Lhota B
100
So 06.09.2014 17:00
MPM
Zruč B
znak
4:2 (1:1)
zmak
Dýšina
100
So 30.08.2014 17:00
MPM
Union
znak
1:4 (1:0)
zmak
Zruč B
20
Ne 24.08.2014 17:00
MPM
Zruč B
znak
1:0 (1:0)
zmak
Litice
70
Ne 10.08.2014 17:00
(přátelsky)
Druztová
znak
1:4 (0:1)
zmak
Zruč B
 
Ne 03.08.2014 17:00
(přátelsky)
Třemošná
znak
1:5 (0:1)
zmak
Zruč B
 
2013 / 2014
So 14.06.2014 17:00
MPM
Zruč B
znak
PK 2:2 (2:1)
zmak
Prazdroj
80
PK 3:0
Ne 08.06.2014 17:00
MPM
Smíchov
znak
0:7 (0:4)
zmak
Zruč B
60
Ne 01.06.2014 17:00
MPM
Zruč B
znak
2:0 (1:0)
zmak
Bukovec
120
Ne 25.05.2014 14:00
MPM
Letná
znak
PK 1:1 (0:1)
zmak
Zruč B
45
PK 4:3
So 17.05.2014 17:00
MPM
Zruč B
znak
3:2 (2:1)
zmak
Malesice
65
St 14.05.2014 18:00
Pohár OFS PM
Černice B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč B
 
So 10.05.2014 17:00
MPM
Dýšina
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč B
44
Čt 08.05.2014 18:00
Pohár OFS PM
Letná
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč B
 
Ne 04.05.2014 17:00
MPM
Zruč B
znak
3:3 (1:2) PK
zmak
Union
100
PK 3:4
St 30.04.2014 18:00
Pohár OFS PM
Zruč B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Slovan
 
So 26.04.2014 17:00
MPM
Litice
znak
3:1 (0:0)
zmak
Zruč B
20
St 23.04.2014 18:00
Pohár OFS PM
Zruč B
znak
7:4 (5:0)
zmak
Město Touškov B
 
So 19.04.2014 17:00
MPM
Zruč B
znak
3:0 (2:0)
zmak
Bolevec B
120
So 12.04.2014 16:30
MPM
VS Plzeň
znak
1:5 (0:2)
zmak
Zruč B
50
So 05.04.2014 16:30
MPM
Zruč B
znak
3:0 (0:0)
zmak
Chotíkov B
74
So 29.03.2014 15:00
MPM
Slovan
znak
1:1 (1:1) PK
zmak
Zruč B
50
PK 2:3
Ne 23.03.2014 15:00
MPM
Zruč B
znak
PK 2:2 (1:2)
zmak
Košutka
100
PK 4:2
Ne 16.03.2014 15:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
5:1 (1:1)
zmak
Kozolupy
 
Ne 02.03.2014 14:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
5:0 (3:0)
zmak
Dobříč
 
So 16.11.2013 13:30
MPM
Prazdroj
znak
2:0 (1:0)
zmak
Zruč B
30
So 09.11.2013 14:00
MPM
Zruč B
znak
1:2 (0:0)
zmak
Smíchov
50
UMT
So 02.11.2013 14:00
MPM
Bukovec
znak
5:4 (1:1)
zmak
Zruč B
30
So 26.10.2013 14:30
MPM
Zruč B
znak
1:2 (0:0)
zmak
Letná
60
Ne 20.10.2013 15:00
MPM
Malesice
znak
3:5 (0:3)
zmak
Zruč B
84
Ne 13.10.2013 16:00
MPM
Zruč B
znak
PK 2:2 (0:1)
zmak
Dýšina
100
PK 7:6
So 05.10.2013 16:00
MPM
Union
znak
3:1 (1:1)
zmak
Zruč B
 
Ne 29.09.2013 16:30
MPM
Zruč B
znak
3:1 (1:1)
zmak
Litice
30
Ne 22.09.2013 16:30
MPM
Bolevec B
znak
1:2 (0:0)
zmak
Zruč B
80
So 14.09.2013 17:00
MPM
Zruč B
znak
1:2 (1:1)
zmak
VS Plzeň
120
Ne 08.09.2013 17:00
MPM
Chotíkov B
znak
2:0 (2:0)
zmak
Zruč B
70
Ne 01.09.2013 17:00
MPM
Zruč B
znak
2:1 (0:0)
zmak
Slovan
80
Ne 25.08.2013 17:00
MPM
Košutka
znak
5:1 (2:0)
zmak
Zruč B
30
St 21.08.2013 18:00
(přátelsky)
Třemošná
znak
4:3 (2:2)
zmak
Zruč B
 
So 17.08.2013 17:00
(přátelsky)
Kozolupy
znak
5:3 (2:1)
zmak
Zruč B
 
2012 / 2013
So 15.06.2013 17:00
MPM
Union
znak
4:0 (2:0)
zmak
Zruč B
35
St 12.06.2013 18:00
MPM
Dýšina
znak
3:2 (2:1)
zmak
Zruč B
45
odloženo z 1.6.
Ne 09.06.2013 17:00
MPM
Zruč B
znak
4:0 (1:0)
zmak
Hradiště
50
Ne 26.05.2013 14:00
MPM
Zruč B
znak
3:1 (1:0)
zmak
Slovan
24
Ne 19.05.2013 17:00
MPM
Chrást B
znak
1:1 (0:1) PK
zmak
Zruč B
100
PK 4:5
Ne 12.05.2013 17:00
MPM
Zruč B
znak
3:2 (3:0)
zmak
St. Plzenec
60
So 04.05.2013 17:00
MPM
Křimice B
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč B
27
Ne 28.04.2013 17:00
MPM
Zruč B
znak
0:2 (0:2)
zmak
Prazdroj
62
Ne 21.04.2013 17:00
MPM
Smíchov
znak
2:1 (1:1)
zmak
Zruč B
50
Ne 14.04.2013 14:00
MPM
Zruč B
znak
PK 2:2 (1:1)
zmak
Košutka
35
PK 4:3
Ne 07.04.2013 16:30
MPM
Bolevec B
znak
3:0 (3:0)
zmak
Zruč B
40
Kontumace, nedovolený start hráče, pův výsledek 0:1
Ne 31.03.2013 15:00
MPM
Zruč B
znak
2:2 (0:1) PK
zmak
VS Plzeň
40
PK 2:3
Ne 24.03.2013 15:00
MPM
Bukovec
znak
0:2 (0:1)
zmak
Zruč B
50
Ne 10.03.2013 14:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
4:1 (1:1)
zmak
Kozolupy
 
Ne 03.03.2013 14:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
4:2 (1:1)
zmak
Malesice
 
Ne 18.11.2012 13:30
MPM
Zruč B
znak
3:1 (1:1)
zmak
Union
40
So 10.11.2012 14:00
MPM
Hradiště
znak
1:4 (1:1)
zmak
Zruč B
20
Ne 04.11.2012 14:00
MPM
Zruč B
znak
6:1 (3:1)
zmak
Dýšina
71
So 27.10.2012 15:30
MPM
Slovan
znak
5:2 (1:2)
zmak
Zruč B
12
Ne 21.10.2012 15:30
MPM
Zruč B
znak
1:1 (1:0) PK
zmak
Chrást B
80
PK 1:3
So 13.10.2012 16:00
MPM
St. Plzenec
znak
5:0 (2:0)
zmak
Zruč B
65
Ne 07.10.2012 16:00
MPM
Zruč B
znak
6:2 (3:0)
zmak
Křimice B
65
So 29.09.2012 16:30
MPM
Prazdroj
znak
0:5 (0:3)
zmak
Zruč B
11
Ne 23.09.2012 16:30
MPM
Zruč B
znak
2:1 (1:0)
zmak
Smíchov
120
So 15.09.2012 16:30
MPM
Košutka
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč B
20
So 08.09.2012 17:00
MPM
Zruč B
znak
2:1 (0:1)
zmak
Bolevec B
100
So 01.09.2012 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
3:2 (1:2)
zmak
Zruč B
50
So 25.08.2012 17:00
MPM
Zruč B
znak
4:1 (1:1)
zmak
Bukovec
100
So 11.08.2012 17:00
(přátelsky)
Kozolupy
znak
0:4 (0:1)
zmak
Zruč B
 
Ne 05.08.2012 17:00
(přátelsky)
Třemošná
znak
3:3 (2:2)
zmak
Zruč B
 
2011 / 2012
Ne 03.06.2012 17:00
MPM
Křimice B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč B
55
So 26.05.2012 17:00
MPM
Zruč B
znak
1:6 (1:3)
zmak
Košutka
80
So 19.05.2012 15:00
MPM
St. Plzenec
znak
2:0 (1:0)
zmak
Zruč B
77
Ne 13.05.2012 17:00
MPM
Zruč B
znak
5:0 (1:0)
zmak
VS Plzeň
100
Út 08.05.2012 17:00
MPM
Union
znak
5:4 (4:1)
zmak
Zruč B
60
Ne 06.05.2012 17:00
MPM
Chrást B
znak
3:2 (1:1)
zmak
Zruč B
68
St 02.05.2012 18:00
MPM
Zruč B
znak
3:1 (2:1)
zmak
Letná
80
So 28.04.2012 17:00
MPM
Zruč B
znak
5:2 (2:0)
zmak
Slovan
80
So 21.04.2012 17:00
MPM
Lhota
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč B
90
Ne 15.04.2012 15:00
MPM
Zruč B
znak
4:1 (3:0)
zmak
Bolevec B
65
Ne 08.04.2012 16:30
MPM
Smíchov
znak
5:1 (2:0)
zmak
Zruč B
50
Ne 01.04.2012 16:00
MPM
Zruč B
znak
4:0 (1:0)
zmak
Prazdroj
70
So 24.03.2012 15:00
MPM
Dýšina
znak
2:3 (0:1)
zmak
Zruč B
45
Ne 18.03.2012 13:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
7:7 (2:2)
zmak
Třemošná
 
Ne 11.03.2012 13:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
2:0 (1:0)
zmak
Nýřany B
 
Ne 04.03.2012 17:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
5:2 (3:0)
zmak
Malesice
 
Ne 26.02.2012 17:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
3:1 (1:0)
zmak
Kozolupy
2
Ne 20.11.2011 13:30
MPM
Zruč B
znak
3:1 (2:0)
zmak
Union
60
Ne 13.11.2011 11:00
MPM
Letná
znak
4:2 (1:0)
zmak
Zruč B
30
So 05.11.2011 14:00
MPM
Zruč B
znak
4:0 (3:0)
zmak
Křimice B
38
So 29.10.2011 14:30
MPM
Košutka
znak
2:3 (0:1)
zmak
Zruč B
30
Ne 23.10.2011 13:30
MPM
Zruč B
znak
2:0 (2:0)
zmak
St. Plzenec
120
So 15.10.2011 15:30
MPM
VS Plzeň
znak
3:4 (2:2)
zmak
Zruč B
45
Ne 09.10.2011 16:00
MPM
Zruč B
znak
1:1 (1:0) PK
zmak
Chrást B
100
PK 7:8
So 01.10.2011 16:00
MPM
Slovan
znak
4:2 (2:1)
zmak
Zruč B
40
So 24.09.2011 16:30
MPM
Zruč B
znak
2:1 (1:0)
zmak
Lhota
 
Ne 18.09.2011 16:30
MPM
Bolevec B
znak
3:1 (1:0)
zmak
Zruč B
30
Ne 11.09.2011 17:00
MPM
Zruč B
znak
5:1 (3:1)
zmak
Smíchov
60
So 03.09.2011 17:00
MPM
Prazdroj
znak
0:3 (0:1)
zmak
Zruč B
60
So 27.08.2011 15:00
MPM
Zruč B
znak
PK 1:1 (1:0)
zmak
Dýšina
70
PK 4:2
Ne 14.08.2011 17:00
(přátelsky)
Horní Bříza B
znak
2:2 (1:1)
zmak
Zruč B
 
PK 2:4
So 06.08.2011 17:00
(přátelsky)
FK Ledce
znak
2:3 (1:1)
zmak
Zruč B
 
So 30.07.2011 17:15
(turnaj)
Předenice
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč B
 
So 30.07.2011 16:30
(turnaj)
Zruč B
znak
2:1 (0:0)
zmak
Chlumčany B
 
So 30.07.2011 14:30
(turnaj)
Předenice B
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč B
 
So 30.07.2011 10:00
(turnaj)
Předenice
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč B
 
2010 / 2011
Ne 19.06.2011 17:00
MPM
Smíchov
znak
2:1 (0:1)
zmak
Zruč B
62
Ne 12.06.2011 17:00
MPM
Zruč B
znak
2:0 (1:0)
zmak
Košutka
100
So 04.06.2011 17:00
MPM
Prazdroj
znak
1:1 (1:1)
zmak
Zruč B
8
Ne 29.05.2011 17:00
MPM
Zruč B
znak
0:2 (0:0)
zmak
Union
200
So 21.05.2011 15:00
MPM
Slovan
znak
3:1 (3:1)
zmak
Zruč B
30
So 14.05.2011 17:00
MPM
Zruč B
znak
2:1 (1:0)
zmak
St. Plzenec
80
Ne 08.05.2011 17:00
MPM
Chrást B
znak
1:1 (1:1)
zmak
Zruč B
59
Ne 01.05.2011 17:00
MPM
Zruč B
znak
1:1 (1:1)
zmak
Bolevec B
120
Ne 24.04.2011 17:00
MPM
Zruč B
znak
2:1 (0:0)
zmak
Křimice B
200
Ne 17.04.2011 17:00
MPM
Dýšina
znak
1:3 (1:0)
zmak
Zruč B
60
Ne 10.04.2011 16:30
MPM
Zruč B
znak
4:1 (1:0)
zmak
Malesice
40
Zruč, UMT
Pá 01.04.2011 18:00
MPM
SENCO B
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč B
50
UMT+UO
Ne 27.03.2011 15:00
MPM
Zruč B
znak
3:1 (1:0)
zmak
Lhota
80
Ne 20.03.2011 15:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
0:0 (0:0)
zmak
Předenice
 
Ne 13.03.2011 15:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
1:1 (1:1)
zmak
Třemošná
 
Ne 06.03.2011 15:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
2:1 (1:1)
zmak
Horní Bříza B
 
So 26.02.2011 18:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
1:2 (0:1)
zmak
FK Ledce
 
So 12.02.2011 15:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
0:1 (0:0)
zmak
 
Ne 14.11.2010 14:00
MPM
Zruč B
znak
3:0 (2:0)
zmak
Smíchov
150
So 06.11.2010 14:00
MPM
Košutka
znak
3:3 (2:1)
zmak
Zruč B
20
Ne 31.10.2010 14:30
MPM
Zruč B
znak
1:3 (0:0)
zmak
Prazdroj
100
So 23.10.2010 15:30
MPM
Union
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč B
10
So 16.10.2010 15:30
MPM
Zruč B
znak
5:0 (2:0)
zmak
Slovan
50
So 09.10.2010 16:00
MPM
St. Plzenec
znak
5:0 (3:0)
zmak
Zruč B
100
St 06.10.2010 16:00
MPM
Bolevec B
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč B
20
odloženo z 26.9. pro nezpůsobilý terén
Ne 03.10.2010 16:00
MPM
Zruč B
znak
1:2 (0:1)
zmak
Chrást B
120
Ne 19.09.2010 16:30
MPM
Křimice B
znak
1:1 (1:0)
zmak
Zruč B
60
So 11.09.2010 17:00
MPM
Zruč B
znak
1:2 (1:1)
zmak
Dýšina
100
So 04.09.2010 17:00
MPM
Malesice
znak
2:2 (1:0)
zmak
Zruč B
30
Ne 29.08.2010 17:00
MPM
Zruč B
znak
1:3 (0:1)
zmak
SENCO B
70
So 21.08.2010 17:00
MPM
Lhota
znak
4:0 (0:0)
zmak
Zruč B
100
Ne 15.08.2010 17:00
(přátelsky)
Horní Bříza B
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč B
 
Ne 08.08.2010 17:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
2:4 (0:2)
zmak
Union
 
2009 / 2010
So 19.06.2010 17:00
MPM
Union
znak
2:2 (1:1)
zmak
Zruč B
15
Ne 13.06.2010 17:00
MPM
Zruč B
znak
2:2 (1:2)
zmak
Chrást B
100
So 05.06.2010 17:00
MPM
Bukovec
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč B
40
Ne 30.05.2010 17:00
MPM
Zruč B
znak
2:2 (1:1)
zmak
SENCO B
100
So 22.05.2010 17:00
MPM
Letná
znak
2:4 (1:3)
zmak
Zruč B
10
Ne 16.05.2010 17:00
MPM
Zruč B
znak
1:6 (1:1)
zmak
Petřín B
147
Ne 09.05.2010 17:00
MPM
Košutka
znak
2:1 (0:1)
zmak
Zruč B
100
Ne 02.05.2010 17:00
MPM
Zruč B
znak
1:1 (1:0)
zmak
St. Plzenec
150
Ne 25.04.2010 17:00
MPM
Dýšina
znak
4:1 (2:0)
zmak
Zruč B
100
Ne 18.04.2010 17:00
MPM
Zruč B
znak
3:0 (1:0)
zmak
Bolevec B
88
Ne 11.04.2010 15:00
MPM
Malesice
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč B
50
Ne 04.04.2010 16:30
MPM
Zruč B
znak
0:0 (0:0)
zmak
Prazdroj
80
So 27.03.2010 15:00
MPM
Slovan
znak
3:0 (0:0)
zmak
Zruč B
30
Ne 21.03.2010 16:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
6:1 (:)
zmak
Horní Bříza B
 
Ne 14.03.2010 14:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
7:1 (:)
zmak
Trnová
 
Ne 07.03.2010 14:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
1:1 (:)
zmak
Plasy
 
So 06.02.2010 14:00
(přátelsky)
Zruč B
znak
1:3 (:)
zmak
Lhota
 
Ne 15.11.2009 14:00
MPM
Zruč B
znak
1:4 (1:2)
zmak
Union
100
UT
Ne 08.11.2009 14:00
MPM
Chrást B
znak
0:0 (0:0)
zmak
Zruč B
80
Ne 01.11.2009 14:00
MPM
Zruč B
znak
2:1 (0:0)
zmak
Bukovec
70
Ne 25.10.2009 14:30
MPM
SENCO B
znak
0:4 (0:1)
zmak
Zruč B
40
Ne 18.10.2009 15:30
MPM
Zruč B
znak
2:3 (2:1)
zmak
Letná
100
Ne 11.10.2009 16:00
MPM
Petřín B
znak
1:1 (0:0)
zmak
Zruč B
63
Ne 04.10.2009 16:00
MPM
Zruč B
znak
1:1 (1:1)
zmak
Košutka
100
So 26.09.2009 16:30
MPM
St. Plzenec
znak
4:2 (1:0)
zmak
Zruč B
70
Ne 20.09.2009 16:30
MPM
Zruč B
znak
4:0 (1:0)
zmak
Dýšina
120
Ne 13.09.2009 17:00
MPM
Bolevec B
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč B
50
Ne 06.09.2009 17:00
MPM
Zruč B
znak
2:1 (1:0)
zmak
Malesice
150
So 29.08.2009 17:00
MPM
Prazdroj
znak
2:0 (2:0)
zmak
Zruč B
13
Ne 23.08.2009 17:00
MPM
Zruč B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Slovan
80
Ne 16.08.2009 17:00
(přátelsky)
Horní Bříza B
znak
0:0 (:)
zmak
Zruč B
 
Ne 09.08.2009 17:00
(přátelsky)
Trnová
znak
0:4 (:)
zmak
Zruč B
 
2008 / 2009
So 04.07.2009 14:00
(baráž)
Zruč B
znak
3:1 (1:0)
zmak
Město Touškov B
 
St 01.07.2009 14:00
(baráž)
Město Touškov B
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč B
 
So 20.06.2009 17:00
III. třída
Zruč B
znak
1:3 (0:1)
zmak
Chrást B
170
So 13.06.2009 17:00
III. třída
Třemošná
znak
0:2 (0:1)
zmak
Zruč B
90
So 06.06.2009 17:00
III. třída
Zruč B
znak
5:0 (1:0)
zmak
Chotíkov B
55
So 30.05.2009 17:00
III. třída
Papírny
znak
1:6 (0:3)
zmak
Zruč B
20
h?. SK Sm?chov
So 23.05.2009 17:00
III. třída
Zruč B
znak
8:0 (2:0)
zmak
Hradiště
80
Ne 17.05.2009 15:00
III. třída
Slovan B
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč B
20
Ne 10.05.2009 17:00
III. třída
Zruč B
znak
5:1 (4:1)
zmak
Černice B
150
Ne 03.05.2009 17:00
III. třída
Křimice B
znak
2:3 (0:0)
zmak
Zruč B
80
Ne 26.04.2009 17:00
III. třída
Zruč B
znak
4:2 (0:2)
zmak
Lhota
80
Ne 19.04.2009 17:00
III. třída
Letná B
znak
0:2 (0:1)
zmak
Zruč B
30
Ne 12.04.2009 16:30
III. třída
Union B
znak
1:5 (0:1)
zmak
Zruč B
30
Ne 05.04.2009 16:30
III. třída
Zruč B
znak
3:4 (0:3)
zmak
Smíchov
300
Ne 29.03.2009 15:00
III. třída
Košutka B
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč B
50
Ne 22.03.2009 15:00
III. třída
Zruč B
znak
7:1 (4:1)
zmak
Druztová B
80
Ne 15.03.2009 14:30
III. třída
St. Plzenec B
znak
0:4 (0:2)
zmak
Zruč B
30
Ne 16.11.2008 13:30
III. třída
Chrást B
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč B
150
Ne 09.11.2008 14:00
III. třída
Zruč B
znak
2:0 (0:0)
zmak
Třemošná
120
Ne 02.11.2008 14:00
III. třída
Chotíkov B
znak
1:4 (1:1)
zmak
Zruč B
35
Ne 26.10.2008 14:30
III. třída
Zruč B
znak
10:0 (6:0)
zmak
Papírny
30
So 18.10.2008 15:30
III. třída
Hradiště
znak
2:1 (1:1)
zmak
Zruč B
40
Ne 12.10.2008 16:00
III. třída
Zruč B
znak
6:0 (3:0)
zmak
Slovan B
60
Ne 05.10.2008 16:00
III. třída
Černice B
znak
1:2 (0:2)
zmak
Zruč B
50
So 27.09.2008 16:30
III. třída
Zruč B
znak
3:0 (2:0)
zmak
Křimice B
50
So 20.09.2008 16:30
III. třída
Lhota
znak
0:4 (0:1)
zmak
Zruč B
25
Ne 14.09.2008 17:00
III. třída
Zruč B
znak
4:2 (1:1)
zmak
Letná B
100
So 06.09.2008 17:00
III. třída
Zruč B
znak
10:0 (4:0)
zmak
Union B
80
So 30.08.2008 17:00
III. třída
Smíchov
znak
2:4 (1:1)
zmak
Zruč B
20
Ne 24.08.2008 17:00
III. třída
Zruč B
znak
2:0 (0:0)
zmak
Košutka B
100
Ne 17.08.2008 17:00
III. třída
Druztová B
znak
0:3 (0:1)
zmak
Zruč B
100
Ne 10.08.2008 17:00
III. třída
Zruč B
znak
7:0 (3:0)
zmak
St. Plzenec B
80
2007 / 2008
So 01.03.2008 00:00
MPM
Zruč B
znak
0:1 (0:1)
zmak
Smíchov
65
So 01.03.2008 00:00
MPM
Petřín B
znak
1:1 (0:0)
zmak
Zruč B
30
So 01.03.2008 00:00
MPM
Zruč B
znak
3:3 (1:1)
zmak
Bolevec B
80
So 01.03.2008 00:00
MPM
Dýšina
znak
1:1 (1:1)
zmak
Zruč B
80
So 01.03.2008 00:00
MPM
Zruč B
znak
0:2 (0:1)
zmak
Slovan
80
So 01.03.2008 00:00
MPM
Rapid B
znak
2:4 (1:1)
zmak
Zruč B
20
So 01.03.2008 00:00
MPM
Zruč B
znak
2:1 (1:1)
zmak
SENCO B
70
So 01.03.2008 00:00
MPM
Košutka
znak
6:0 (3:0)
zmak
Zruč B
40
So 01.03.2008 00:00
MPM
Zruč B
znak
2:2 (1:0)
zmak
Křimice B
60
So 01.03.2008 00:00
MPM
Letná
znak
3:2 (1:2)
zmak
Zruč B
50
So 01.03.2008 00:00
MPM
Prazdroj
znak
2:0 (1:0)
zmak
Zruč B
25
So 01.03.2008 00:00
MPM
Zruč B
znak
2:2 (1:0)
zmak
VS Plzeň B
50
So 01.03.2008 00:00
MPM
Bukovec
znak
2:1 (0:0)
zmak
Zruč B
28
So 01.09.2007 00:00
MPM
Smíchov
znak
0:2 (0:0)
zmak
Zruč B
60
So 01.09.2007 00:00
MPM
Zruč B
znak
1:1 (1:0)
zmak
Petřín B
95
So 01.09.2007 00:00
MPM
Bolevec B
znak
2:1 (2:1)
zmak
Zruč B
51
So 01.09.2007 00:00
MPM
Zruč B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Dýšina
123
So 01.09.2007 00:00
MPM
Slovan
znak
4:2 (2:1)
zmak
Zruč B
35
So 01.09.2007 00:00
MPM
Zruč B
znak
0:7 (0:2)
zmak
Rapid B
45
So 01.09.2007 00:00
MPM
SENCO B
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč B
30
So 01.09.2007 00:00
MPM
Zruč B
znak
1:2 (1:0)
zmak
Košutka
50
So 01.09.2007 00:00
MPM
Křimice B
znak
3:1 (2:0)
zmak
Zruč B
40
So 01.09.2007 00:00
MPM
Zruč B
znak
4:1 (0:0)
zmak
Letná
80
So 01.09.2007 00:00
MPM
Zruč B
znak
1:2 (0:1)
zmak
Prazdroj
60
So 01.09.2007 00:00
MPM
VS Plzeň B
znak
2:5 (1:0)
zmak
Zruč B
70
So 01.09.2007 00:00
MPM
Zruč B
znak
0:4 (0:1)
zmak
Bukovec
82
2006 / 2007
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Třemošná B
znak
1:2 (1:2)
zmak
Zruč B
100
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Zruč B
znak
3:2 (2:0)
zmak
Žichlice
96
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Lhota
znak
0:3 (0:2)
zmak
Zruč B
60
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Zruč B
znak
2:1 (1:1)
zmak
St. Plzenec B
80
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Letná B
znak
3:3 (2:3)
zmak
Zruč B
30
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Zruč B
znak
6:1 (3:1)
zmak
Druztová B
100
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Město Touškov B
znak
2:2 (1:1)
zmak
Zruč B
40
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Chotíkov B
znak
1:7 (1:3)
zmak
Zruč B
50
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Zruč B
znak
6:2 (3:0)
zmak
Hradiště
56
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Papírny
znak
2:2 (0:1)
zmak
Zruč B
30
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Zruč B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Prazdroj
50
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Zruč B
znak
2:2 (1:1)
zmak
Chrást B
30
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Zruč B
znak
6:0 (4:0)
zmak
Třemošná B
10
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
Žichlice
znak
1:3 (1:1)
zmak
Zruč B
50
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
Zruč B
znak
3:1 (3:1)
zmak
Lhota
30
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
St. Plzenec B
znak
4:1 (1:1)
zmak
Zruč B
40
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
Zruč B
znak
3:1 (3:1)
zmak
Letná B
120
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
Druztová B
znak
1:3 (1:0)
zmak
Zruč B
68
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
Zruč B
znak
2:2 (0:1)
zmak
Město Touškov B
80
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
Zruč B
znak
7:0 (3:0)
zmak
Chotíkov B
75
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
Hradiště
znak
0:3 (0:1)
zmak
Zruč B
20
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
Zruč B
znak
3:1 (2:1)
zmak
Papírny
25
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
1:1 (1:1)
zmak
Zruč B
25
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
Chrást B
znak
3:2 (1:0)
zmak
Zruč B
50
2005 / 2006
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Zruč B
znak
2:2 (1:1)
zmak
Třemošná B
90
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Město Touškov B
znak
3:1 (0:1)
zmak
Zruč B
70
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Zruč B
znak
2:1 (0:0)
zmak
Dýšina B
80
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Hradiště
znak
1:2 (1:0)
zmak
Zruč B
10
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Zruč B
znak
3:4 (0:1)
zmak
Prazdroj
300
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Chotíkov B
znak
1:3 (1:1)
zmak
Zruč B
30
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Zruč B
znak
0:0 (0:0)
zmak
Smíchov
40
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Letná B
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč B
30
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Zruč B
znak
2:1 (2:1)
zmak
Chrást B
40
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Druztová B
znak
0:2 (0:0)
zmak
Zruč B
50
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Zruč B
znak
3:1 (1:0)
zmak
Žichlice
80
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Lhota
znak
4:1 (2:0)
zmak
Zruč B
30
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Třemošná B
znak
1:4 (0:2)
zmak
Zruč B
60
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Zruč B
znak
1:2 (0:1)
zmak
Město Touškov B
65
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Dýšina B
znak
4:4 (2:2)
zmak
Zruč B
30
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Zruč B
znak
1:2 (1:1)
zmak
Hradiště
60
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč B
20
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Zruč B
znak
7:1 (2:1)
zmak
Chotíkov B
40
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Smíchov
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč B
40
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Zruč B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Letná B
50
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Chrást B
znak
3:1 (1:1)
zmak
Zruč B
30
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Zruč B
znak
3:0 (2:0)
zmak
Druztová B
120
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Žichlice
znak
0:2 (0:2)
zmak
Zruč B
30
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Zruč B
znak
3:2 (2:0)
zmak
Lhota
40
2004 / 2005
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
Zruč B
znak
2:1 (0:1)
zmak
Třemošná B
80
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
Chotíkov B
znak
3:1 (2:1)
zmak
Zruč B
40
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
Zruč B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Druztová B
100
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
Dýšina B
znak
0:4 (0:2)
zmak
Zruč B
40
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
Zruč B
znak
1:1 (0:0)
zmak
Prazdroj
70
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
VS Plzeň B
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč B
50
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
Zruč B
znak
8:0 (4:0)
zmak
Žichlice
80
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
Hradiště
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč B
30
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
Zruč B
znak
3:2 (1:0)
zmak
Lhota
50
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
Město Touškov B
znak
4:0 (3:0)
zmak
Zruč B
50
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
Zruč B
znak
0:6 (0:1)
zmak
Smíchov
50
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Třemošná B
znak
1:4 (0:0)
zmak
Zruč B
 
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Zruč B
znak
1:1 (0:0)
zmak
Chotíkov B
 
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Druztová B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč B
 
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Zruč B
znak
0:1 (0:0)
zmak
Dýšina B
 
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
0:2 (0:0)
zmak
Zruč B
 
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Zruč B
znak
1:0 (0:0)
zmak
VS Plzeň B
 
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Žichlice
znak
3:2 (0:0)
zmak
Zruč B
 
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Zruč B
znak
4:1 (0:0)
zmak
Hradiště
 
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Lhota
znak
2:1 (0:0)
zmak
Zruč B
 
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Zruč B
znak
1:4 (0:0)
zmak
Město Touškov B
 
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Smíchov
znak
3:1 (0:0)
zmak
Zruč B
 
2001 / 2002
Ne 18.11.2001 13:30
MPM
Dýšina B
znak
1:1 (0:0)
zmak
Zruč B
 
Ne 11.11.2001 14:00
MPM
Zruč B
znak
7:2 (0:0)
zmak
Černice B
 
So 03.11.2001 14:00
MPM
Košutka
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč B
 
Ne 28.10.2001 14:30
MPM
Zruč B
znak
2:5 (0:0)
zmak
SENCO B
 
Ne 21.10.2001 15:30
MPM
Zruč B
znak
0:1 (0:0)
zmak
Rapid B
 
So 13.10.2001 16:00
MPM
Chrást
znak
3:1 (0:0)
zmak
Zruč B
 
Ne 07.10.2001 16:00
MPM
Zruč B
znak
0:4 (0:0)
zmak
Křimice B
 
Ne 30.09.2001 16:00
MPM
Letná B
znak
1:4 (0:0)
zmak
Zruč B
 
Ne 23.09.2001 16:30
MPM
Zruč B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Hradiště
 
Ne 16.09.2001 15:00
MPM
Slovan B
znak
0:0 (0:0)
zmak
Zruč B
 
Ne 09.09.2001 17:00
MPM
Zruč B
znak
1:3 (0:0)
zmak
Litice
 
So 01.09.2001 17:00
MPM
Prazdroj
znak
3:1 (0:0)
zmak
Zruč B
 
Ne 26.08.2001 17:00
MPM
Zruč B
znak
2:2 (0:0)
zmak
Papírny
 
1999 / 2000
So 10.06.2000 17:00
III. třída
Hradiště
znak
2:2 (:)
zmak
Zruč B
 
Ne 04.06.2000 17:00
III. třída
Zruč B
znak
3:5 (:)
zmak
Petřín C
 
Ne 28.05.2000 17:00
III. třída
Zruč B
znak
6:1 (:)
zmak
VS Plzeň B
 
Ne 21.05.2000 17:00
III. třída
Černice B
znak
3:0 (:)
zmak
Zruč B
 
Ne 14.05.2000 17:00
III. třída
Zruč B
znak
4:1 (:)
zmak
Lobzy
 
Ne 07.05.2000 14:00
III. třída
Chrást B
znak
2:3 (:)
zmak
Zruč B
 
Ne 30.04.2000 17:00
III. třída
Zruč B
znak
7:2 (:)
zmak
ROMA
 
Ne 16.04.2000 17:00
III. třída
Zruč B
znak
3:0 (:)
zmak
Dýšina B
 
Ne 31.10.1999 14:30
III. třída
Zruč B
znak
3:4 (2:1)
zmak
Hradiště
 
Ne 24.10.1999 13:00
III. třída
Petřín C
znak
0:2 (0:2)
zmak
Zruč B
 
Ne 17.10.1999 15:30
III. třída
VS Plzeň B
znak
2:1 (2:1)
zmak
Zruč B
 
Ne 10.10.1999 16:00
III. třída
Zruč B
znak
8:0 (1:0)
zmak
Černice B
 
Ne 03.10.1999 10:00
III. třída
Lobzy
znak
0:7 (0:1)
zmak
Zruč B
 
Ne 26.09.1999 16:30
III. třída
Zruč B
znak
2:0 (1:0)
zmak
Chrást B
 
Ne 19.09.1999 10:00
III. třída
ROMA
znak
1:1 (0:1)
zmak
Zruč B
 
Ne 05.09.1999 15:00
III. třída
Dýšina B
znak
1:4 (0:1)
zmak
Zruč B
 
SOUTĚŽE
Plzeňský
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městská soutěž mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1
Městský přebor mladších přípravek
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.