TJ Zruč U-19 - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
znak

TJ Zruč U-19

SEZONA: 2019 / 2020

PŘEHLED ZÁPASŮ
Datum
Soutěž
Domácí
 
Skóre
 
Hosté
Diváků
Pozn.
2019 / 2020
So 02.11.2019 11:00
KSD U-19 C
Horní Bříza U-19
znak
6:1 (1:0)
zmak
Zruč U-19
80
So 26.10.2019 10:00
KSD U-19 C
Zruč U-19
znak
1:2 (1:0)
zmak
Kaznějov U-19
20
So 19.10.2019 10:00
KSD U-19 C
Chotíkov U-19
znak
3:1 (2:0)
zmak
Zruč U-19
20
So 05.10.2019 12:30
KSD U-19 C
Kralovice U-19
znak
1:2 (1:2)
zmak
Zruč U-19
30
So 28.09.2019 10:00
KSD U-19 C
Zruč U-19
znak
0:4 (0:1)
zmak
Letná U-19
10
So 21.09.2019 10:00
KSD U-19 C
Mladotice U-19
znak
8:1 (6:0)
zmak
Zruč U-19
26
So 14.09.2019 10:00
KSD U-19 C
Zruč U-19
znak
PK 3:3 (2:3)
zmak
Slovan U-19
30
PK 4:3
So 07.09.2019 10:00
KSD U-19 C
Chrást U-19
znak
3:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
30
So 24.08.2019 10:00
KSD U-19 C
VS Plzeň U-19
znak
3:0 (3:0)
zmak
Zruč U-19
20
Ne 18.08.2019 10:00
(přátelsky)
Dobřany U-19
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-19
 
2018 / 2019
So 15.06.2019 10:15
KSD U-19 B
Strašice U-19
znak
5:1 (2:1)
zmak
Zruč U-19
40
So 08.06.2019 10:00
KSD U-19 B
Radnice U-19
znak
0:9 (0:5)
zmak
Zruč U-19
20
So 01.06.2019 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
2:6 (0:2)
zmak
Dobřany U-19
10
Ne 26.05.2019 10:15
KSD U-19 B
Blovice U-19
znak
PK 2:2 (2:1)
zmak
Zruč U-19
45
PK 8:7
So 18.05.2019 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
1:1 (1:1) PK
zmak
Kralovice U-19
30
PK 9:10
So 11.05.2019 10:00
KSD U-19 B
Chrást U-19
znak
7:1 (4:1)
zmak
Zruč U-19
20
So 04.05.2019 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
2:6 (2:1)
zmak
Nepomuk U-19
40
Ne 28.04.2019 14:00
KSD U-19 B
Chlumčany U-19
znak
0:5 (0:2)
zmak
Zruč U-19
15
So 20.04.2019 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
2:6 (2:2)
zmak
Mladotice U-19
15
So 13.04.2019 10:00
KSD U-19 B
Letná U-19
znak
2:5 (0:1)
zmak
Zruč U-19
35
So 06.04.2019 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
5:0 (3:0)
zmak
Mirošov U-19
38
Ne 31.03.2019 14:00
KSD U-19 B
Smíchov U-19
znak
PK 2:2 (1:1)
zmak
Zruč U-19
50
PK 3:1
So 23.03.2019 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
1:0 (1:0)
zmak
Černice U-19
30
Pá 22.03.2019 16:30
KSD U-19 B
Mýto U-19
znak
8:0 (3:0)
zmak
Zruč U-19
30
odloženo z 16.3.
So 09.03.2019 10:30
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
3:1 (11:25)
zmak
Kasejovice U-19
25
So 02.03.2019 13:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
3:4 (:)
zmak
Město Touškov U-19
 
Ne 24.02.2019 15:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
2:3 (:)
zmak
Dobřany U-19
 
So 17.11.2018 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
6:2 (4:1)
zmak
Strašice U-19
35
So 10.11.2018 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
8:3 (5:2)
zmak
Radnice U-19
12
Ne 04.11.2018 10:00
KSD U-19 B
Dobřany U-19
znak
7:2 (1:0)
zmak
Zruč U-19
47
So 27.10.2018 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
2:4 (1:3)
zmak
Blovice U-19
35
So 20.10.2018 12:00
KSD U-19 B
Kralovice U-19
znak
3:0 (2:0)
zmak
Zruč U-19
20
So 13.10.2018 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
2:3 (0:0)
zmak
Chrást U-19
20
St 10.10.2018 18:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
7:1 (2:0)
zmak
Chlumčany U-19
27
Ne 07.10.2018 10:00
KSD U-19 B
Nepomuk U-19
znak
12:0 (8:0)
zmak
Zruč U-19
40
So 22.09.2018 10:00
KSD U-19 B
Mladotice U-19
znak
4:2 (2:0)
zmak
Zruč U-19
30
So 15.09.2018 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
4:2 (1:2)
zmak
Letná U-19
15
So 08.09.2018 10:00
KSD U-19 B
Mirošov U-19
znak
1:2 (0:1)
zmak
Zruč U-19
40
St 05.09.2018 17:45
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
0:4 (0:3)
zmak
Mýto U-19
30
So 01.09.2018 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
1:4 (0:3)
zmak
Smíchov U-19
8
Čt 30.08.2018 17:45
KSD U-19 B
Kasejovice U-19
znak
0:3 (0:1)
zmak
Zruč U-19
40
So 25.08.2018 10:00
KSD U-19 B
Černice U-19
znak
3:1 (1:0)
zmak
Zruč U-19
20
Ne 19.08.2018 15:00
(přátelsky)
Dobřany U-19
znak
8:1 (:)
zmak
Zruč U-19
 
2017 / 2018
So 02.06.2018 10:00
KSD C
Dob
znak
0:7 (0:2)
zmak
Zruč U-19
20
So 26.05.2018 14:00
KSD C
Zruč U-19
znak
3:2 (1:0)
zmak
Kralovice U-19
20
So 19.05.2018 14:00
KSD C
Zruč U-19
znak
0:3 (0:2)
zmak
Smíchov U-19
30
So 05.05.2018 14:00
KSD C
Zruč U-19
znak
6:2 (2:1)
zmak
Strašice U-19
50
So 28.04.2018 10:00
KSD C
Mýto U-19
znak
PK 2:2 (2:1)
zmak
Zruč U-19
35
PK 3:1
So 21.04.2018 14:00
KSD C
Zruč U-19
znak
6:1 (3:0)
zmak
Horní Bříza U-19
35
So 14.04.2018 10:00
KSD C
Žihle U-19
znak
1:7 (0:4)
zmak
Zruč U-19
30
So 07.04.2018 13:00
KSD C
Zruč U-19
znak
1:1 (1:1) PK
zmak
Kaznějov U-19
30
PK 0:3
So 31.03.2018 10:00
KSD C
Mladotice U-19
znak
0:12 (0:6)
zmak
Zruč U-19
22
So 24.03.2018 12:00
KSD C
Zruč U-19
znak
4:0 (2:0)
zmak
Letná U-19
15
St 21.03.2018 18:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
7:1 (4:0)
zmak
Dobřany U-19
 
Ne 11.03.2018 16:30
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
6:0 (1:0)
zmak
Město Touškov U-19
20
Ne 04.03.2018 16:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
2:0 (2:0)
zmak
Kaznějov U-19
15
So 04.11.2017 12:00
KSD C
Zruč U-19
znak
12:0 (4:0)
zmak
Dob
30
So 28.10.2017 11:00
KSD C
Kralovice U-19
znak
1:4 (1:3)
zmak
Zruč U-19
30
Ne 22.10.2017 14:00
KSD C
Smíchov U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
47
So 07.10.2017 10:15
KSD C
Strašice U-19
znak
2:4 (1:0)
zmak
Zruč U-19
30
So 30.09.2017 13:00
KSD C
Zruč U-19
znak
5:2 (3:1)
zmak
Mýto U-19
30
So 23.09.2017 10:00
KSD C
Horní Bříza U-19
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
80
Ne 17.09.2017 14:00
KSD C
Zruč U-19
znak
3:0 (3:0)
zmak
Žihle U-19
33
St 06.09.2017 17:00
KSD C
Kaznějov U-19
znak
PK 2:2 (1:2)
zmak
Zruč U-19
40
PK 4:3
So 02.09.2017 14:00
KSD C
Zruč U-19
znak
4:1 (2:0)
zmak
Mladotice U-19
45
So 26.08.2017 10:00
KSD C
Letná U-19
znak
0:12 (0:7)
zmak
Zruč U-19
20
Ne 20.08.2017 10:00
(přátelsky)
Dobřany U-19
znak
0:14 (0:8)
zmak
Zruč U-19
 
So 05.08.2017 14:30
(přátelsky)
Kaznějov U-19
znak
3:2 (2:2)
zmak
Zruč U-19
15
2016 / 2017
So 03.06.2017 14:00
KSD A
Zruč U-19
znak
3:8 (2:3)
zmak
Stod U-19
20
So 27.05.2017 10:00
KSD A
Stříbro U-19
znak
1:5 (0:2)
zmak
Zruč U-19
34
So 20.05.2017 14:00
KSD A
Zruč U-19
znak
3:2 (3:2)
zmak
Kaznějov U-19
80
So 13.05.2017 10:00
KSD A
Horní Bříza U-19
znak
2:3 (1:1)
zmak
Zruč U-19
50
So 06.05.2017 14:00
KSD A
Zruč U-19
znak
4:0 (2:0)
zmak
Kralovice U-19
50
So 29.04.2017 10:00
KSD A
Hada
znak
3:8 (1:4)
zmak
Zruč U-19
20
Ne 23.04.2017 11:00
KSD A
Zruč U-19
znak
3:0 (2:0)
zmak
Město Touškov U-19
30
So 15.04.2017 10:00
KSD A
Žihle U-19
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
15
So 08.04.2017 13:30
KSD A
Zruč U-19
znak
10:0 (4:0)
zmak
Kožlany U-19
30
Ne 02.04.2017 10:00
KSD A
Zbůch U-19
znak
2:5 (1:2)
zmak
Zruč U-19
50
Ne 26.03.2017 12:00
KSD A
Zruč U-19
znak
10:2 (4:2)
zmak
Erpu
20
Ne 12.03.2017 11:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
6:2 (1:0)
zmak
Smíchov U-19
 
Ne 05.03.2017 11:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
5:0 (1:0)
zmak
Rapid U-19
 
Po 27.02.2017 18:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
2:0 (1:0)
zmak
Rapid U-17
 
Ne 06.11.2016 13:30
KSD A
Stod U-19
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč U-19
30
Pá 28.10.2016 11:30
KSD A
Zruč U-19
znak
5:2 (2:1)
zmak
Stříbro U-19
30
St 26.10.2016 14:00
KSD A
Kralovice U-19
znak
0:2 (0:1)
zmak
Zruč U-19
30
odloženo z 8.10.
Ne 23.10.2016 13:00
KSD A
Kaznějov U-19
znak
2:3 (2:0)
zmak
Zruč U-19
30
So 15.10.2016 12:30
KSD A
Zruč U-19
znak
10:0 (2:0)
zmak
Horní Bříza U-19
30
So 01.10.2016 13:00
KSD A
Zruč U-19
znak
6:4 (6:2)
zmak
Hada
40
Ne 25.09.2016 10:30
KSD A
Město Touškov U-19
znak
2:3 (0:2)
zmak
Zruč U-19
25
So 17.09.2016 13:30
KSD A
Zruč U-19
znak
2:1 (0:1)
zmak
Žihle U-19
50
Ne 11.09.2016 11:00
KSD A
Kožlany U-19
znak
0:3 (0:2)
zmak
Zruč U-19
20
So 03.09.2016 14:00
KSD A
Zruč U-19
znak
23:0 (8:0)
zmak
Zbůch U-19
25
Ne 28.08.2016 13:00
KSD A
Erpu
znak
0:3 (0:0)
zmak
Zruč U-19
100
Ne 21.08.2016 17:00
(přátelsky)
Kaznějov U-19
znak
2:7 (1:3)
zmak
Zruč U-19
 
St 17.08.2016 18:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
1:3 (0:2)
zmak
Dobřany U-19
 
Pá 05.08.2016 18:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
4:0 (4:0)
zmak
Rapid U-19
 
2015 / 2016
So 11.06.2016 14:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
-:- (-:-)
zmak
TJ Zruč tátové
 
Ne 05.06.2016 14:00
KSD D
Zruč U-19
znak
1:3 (1:0)
zmak
Košutka U-19
100
Ne 29.05.2016 14:30
KSD D
Trnová U-19
znak
1:15 (0:7)
zmak
Zruč U-19
15
So 21.05.2016 14:00
KSD D
Zruč U-19
znak
5:0 (3:0)
zmak
Bezdružice U-19
30
Ne 15.05.2016 10:00
KSD D
Všeruby U-19
znak
0:3 (:)
zmak
Zruč U-19
25
zápas byl v 64. minutě předčasně ukončen za stavu 0:2 a následně kontumován ve prospěch TJ Zruč
Ne 08.05.2016 10:00
KSD D
Zruč U-19
znak
4:1 (1:0)
zmak
Kralovice U-19
50
So 30.04.2016 10:00
KSD D
Hada
znak
0:7 (0:1)
zmak
Zruč U-19
30
So 23.04.2016 14:00
KSD D
Zruč U-19
znak
2:0 (1:0)
zmak
Kaznějov U-19
70
So 16.04.2016 10:00
KSD D
Žihle U-19
znak
0:3 (0:1)
zmak
Zruč U-19
20
Ne 03.04.2016 10:00
KSD D
Úněšov U-19
znak
2:4 (1:2)
zmak
Zruč U-19
40
So 26.03.2016 12:00
KSD D
Zruč U-19
znak
7:1 (3:0)
zmak
Kožlany U-19
10
Ne 20.03.2016 12:15
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
3:2 (2:2)
zmak
Dobřany U-19
7
Ne 13.03.2016 12:30
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
1:4 (1:3)
zmak
S
15
Ne 06.03.2016 16:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
6:3 (1:1)
zmak
Kaznějov U-19
5
Ne 28.02.2016 13:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
9:3 (6:0)
zmak
Lhota U-19
6
St 27.01.2016 18:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
0:3 (0:1)
zmak
Rapid U-19
15
Ne 01.11.2015 10:00
KSD D
Košutka U-19
znak
2:0 (1:0)
zmak
Zruč U-19
25
Ne 25.10.2015 10:30
KSD D
Zruč U-19
znak
8:3 (5:1)
zmak
Trnová U-19
38
Ne 18.10.2015 14:00
KSD D
Bezdružice U-19
znak
2:3 (2:2)
zmak
Zruč U-19
30
Ne 11.10.2015 10:30
KSD D
Zruč U-19
znak
7:1 (3:0)
zmak
Všeruby U-19
60
Ne 04.10.2015 13:30
KSD D
Kralovice U-19
znak
1:7 (0:3)
zmak
Zruč U-19
30
Ne 27.09.2015 10:30
KSD D
Zruč U-19
znak
6:1 (1:0)
zmak
Hada
30
UMT
St 23.09.2015 18:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
1:8 (1:5)
zmak
Druztová
 
Ne 20.09.2015 14:00
KSD D
Kaznějov U-19
znak
PK 2:2 (1:2)
zmak
Zruč U-19
40
PK 5:4
Ne 13.09.2015 10:30
KSD D
Zruč U-19
znak
2:0 (2:0)
zmak
Žihle U-19
60
UMT
Čt 03.09.2015 18:00
(přátelsky)
Druztová
znak
2:0 (2:0)
zmak
Zruč U-19
43
Ne 30.08.2015 10:30
KSD D
Zruč U-19
znak
6:1 (3:1)
zmak
Úněšov U-19
30
Ne 23.08.2015 11:00
KSD D
Kožlany U-19
znak
6:2 (3:1)
zmak
Zruč U-19
 
Ne 16.08.2015 10:00
(přátelsky)
Kaznějov U-19
znak
2:5 (1:5)
zmak
Zruč U-19
 
Ne 09.08.2015 10:00
(přátelsky)
Lhota U-19
znak
0:7 (0:4)
zmak
Zruč U-19
7
2014 / 2015
So 27.06.2015 17:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
4:11 (:)
zmak
TJ Zruč tátové
 
St 17.06.2015 18:00
SPD
Lhota U-19
znak
2:3 (0:1)
zmak
Zruč U-19
 
So 13.06.2015 14:30
SPD
Zruč U-19
znak
2:6 (1:1)
zmak
Dobřany U-19
 
So 30.05.2015 14:30
SPD
Zruč U-19
znak
5:0 (2:0)
zmak
St
 
Ne 24.05.2015 10:30
SPD
Kasejovice U-19
znak
5:0 (1:0)
zmak
Zruč U-19
50
Ne 17.05.2015 10:00
SPD
Zruč U-19
znak
2:3 (2:2)
zmak
Chlumčany U-19
20
Branky: Mašek Václav, Fryček Martin - Dolanský Kryštof 3; Rozhodčí: Nešpor; ŽK: 3:1
So 09.05.2015 10:00
SPD
Křimice U-19
znak
7:3 (1:2)
zmak
Zruč U-19
15
hř. UMT Zruč, ŽK: 3:0
Ne 03.05.2015 10:45
SPD
Losin
znak
1:3 (0:3)
zmak
Zruč U-19
3
Branky: Hrach Tomáš - Hofmann Patrik, Mašek Václav, Kořan Lukáš; Rozhodčí: Adamčík; ČK: 0 - Kučera Jan
So 18.04.2015 10:00
SPD
Bolevec U-19
znak
3:2 (2:0)
zmak
Zruč U-19
20
Branky: Viktora David, Šesták Julius, Votava Michal - Mašek Václav, Štěpán Jan; Rozhodčí: Levý; ŽK: 1:0
So 11.04.2015 10:00
SPD
Dobřany U-19
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 04.04.2015 14:00
SPD
Zruč U-19
znak
7:0 (5:0)
zmak
Lhota U-19
30
UMT
So 28.03.2015 10:00
SPD
St
znak
2:1 (1:1)
zmak
Zruč U-19
 
So 21.03.2015 12:30
SPD
Zruč U-19
znak
2:3 (2:1)
zmak
Kasejovice U-19
30
UMT
So 14.03.2015 10:00
SPD
Chlumčany U-19
znak
0:0 (0:0) PK
zmak
Zruč U-19
15
PK 4:5, ŽK 1:1
Ne 08.03.2015 12:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
1:3 (1:1)
zmak
Kaznějov U-19
20
St 04.03.2015 17:30
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
4:8 (4:2)
zmak
Lhota U-19
7
Ne 01.03.2015 12:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
0:9 (0:3)
zmak
Město Touškov U-19
30
St 25.02.2015 17:30
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
6:7 (2:2)
zmak
Union U-19
10
Ne 15.02.2015 13:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
1:10 (0:4)
zmak
Košutka U-19
 
St 04.02.2015 17:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
0:11 (0:6)
zmak
BAK 07 U-17
 
So 15.11.2014 11:00
SPD
Zruč U-19
znak
2:3 (2:2)
zmak
Křimice U-19
30
UMT
So 08.11.2014 13:00
SPD
Zruč U-19
znak
6:0 (0:0)
zmak
Losin
45
UMT
So 01.11.2014 11:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
4:3 (:)
zmak
Druztová SG
 
So 25.10.2014 12:00
SPD
Zruč U-19
znak
4:2 (0:1)
zmak
Bolevec U-19
35
UMT
So 18.10.2014 13:00
SPD
Zruč U-19
znak
6:1 (2:1)
zmak
Dobřany U-19
50
So 11.10.2014 13:00
SPD
Zruč U-19
znak
5:4 (1:0)
zmak
Lhota U-19
85
obr. pořadí, Branky: Paul Zdeněk 2, Kastl Jakub, Horník Jakub - Kučera Jan 3, Hofmann Patrik, Štěpán Jan; Rozhodčí: Schveinert; ŽK: 0:1
So 04.10.2014 13:30
SPD
Zruč U-19
znak
2:2 (1:2) PK
zmak
St
80
PK 3:4
Ne 28.09.2014 10:30
SPD
Kasejovice U-19
znak
4:0 (1:0)
zmak
Zruč U-19
50
So 20.09.2014 14:00
SPD
Zruč U-19
znak
2:5 (2:3)
zmak
Chlumčany U-19
50
Ne 14.09.2014 12:30
SPD
Křimice U-19
znak
3:0 (2:0)
zmak
Zruč U-19
10
hř. Vochov
Ne 07.09.2014 10:45
SPD
Losin
znak
2:6 (1:3)
zmak
Zruč U-19
60
So 30.08.2014 10:00
(přátelsky)
Všeruby U-19
znak
1:9 (1:3)
zmak
Zruč U-19
15
So 23.08.2014 10:00
SPD
Bolevec U-19
znak
0:10 (0:5)
zmak
Zruč U-19
50
Po 18.08.2014 18:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
3:5 (1:1)
zmak
Horní Bříza U-19
 
2013 / 2014
Ne 30.03.2014 10:00
(přátelsky)
Všeruby U-19
znak
2:1 (2:0)
zmak
Zruč U-19
 
2011 / 2012
So 16.06.2012 14:30
KSD A
Zruč U-19
znak
2:1 (1:1)
zmak
Horní Bříza U-19
 
Ne 10.06.2012 10:00
KSD A
Radnice U-19
znak
4:1 (4:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 02.06.2012 14:30
KSD A
Zruč U-19
znak
4:2 (0:0)
zmak
Bezdružice U-19
 
St 23.05.2012 17:30
KSD A
Křimice U-19
znak
5:0 (3:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 19.05.2012 14:30
KSD A
Zruč U-19
znak
2:4 (2:2)
zmak
BKV Plan
 
So 12.05.2012 14:00
KSD A
Rokycany U-19 B
znak
3:0 (3:0)
zmak
Zruč U-19
 
Kontumace
So 05.05.2012 14:30
KSD A
Zruč U-19
znak
2:4 (1:2)
zmak
Košutka U-19
 
So 28.04.2012 10:30
KSD A
Stříbro U-19
znak
1:3 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 21.04.2012 14:30
KSD A
Zruč U-19
znak
PK 1:1 (1:0)
zmak
Kralovice U-19
 
PK 5:3
Ne 15.04.2012 16:00
KSD A
S
znak
5:1 (2:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 07.04.2012 14:00
KSD A
Zruč U-19
znak
1:4 (0:3)
zmak
Hrádek U-19
 
Ne 01.04.2012 13:30
KSD A
Kaznějov U-19
znak
2:4 (0:3)
zmak
Zruč U-19
 
So 24.03.2012 12:30
KSD A
Zruč U-19
znak
3:2 (0:0)
zmak
Union U-19
 
So 17.03.2012 14:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
-:- (-:-)
zmak
Druztová B
 
So 10.03.2012 12:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
1:4 (1:2)
zmak
Nýřany U-19
 
So 03.03.2012 10:00
(přátelsky)
Horní Bříza U-19
znak
6:0 (2:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 25.02.2012 13:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
3:0 (0:0)
zmak
FCVP U-19 Ž
 
So 19.11.2011 10:00
KSD A
Horní Bříza U-19
znak
9:0 (3:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 12.11.2011 11:30
KSD A
Zruč U-19
znak
5:1 (2:1)
zmak
Radnice U-19
 
Ne 06.11.2011 10:00
KSD A
Bezdružice U-19
znak
1:5 (0:1)
zmak
Zruč U-19
 
So 29.10.2011 12:00
KSD A
Zruč U-19
znak
2:10 (2:6)
zmak
Křimice U-19
20
hřiště UMT
So 22.10.2011 10:00
KSD A
BKV Plan
znak
5:1 (2:1)
zmak
Zruč U-19
 
So 15.10.2011 13:00
KSD A
Zruč U-19
znak
0:8 (0:7)
zmak
Rokycany U-19 B
 
hřiště UMT
So 08.10.2011 10:00
KSD A
Košutka U-19
znak
8:2 (4:1)
zmak
Zruč U-19
 
So 01.10.2011 13:30
KSD A
Zruč U-19
znak
1:2 (1:1)
zmak
Stříbro U-19
 
hřiště UMT
Ne 25.09.2011 10:00
KSD A
Kralovice U-19
znak
8:0 (4:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 17.09.2011 14:00
KSD A
Zruč U-19
znak
4:1 (1:0)
zmak
S
 
hřiště UMT
Ne 11.09.2011 10:00
KSD A
Hrádek U-19
znak
3:0 (2:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 03.09.2011 14:30
KSD A
Zruč U-19
znak
8:0 (4:0)
zmak
Kaznějov U-19
 
Ne 28.08.2011 14:30
KSD A
Union U-19
znak
2:4 (0:2)
zmak
Zruč U-19
10
Ne 21.08.2011 10:30
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
9:3 (4:1)
zmak
Letná U-19
 
St 17.08.2011 18:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
3:4 (0:2)
zmak
Horní Bříza U-19
 
So 13.08.2011 17:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
4:7 (2:3)
zmak
Druztová B
 
2010 / 2011
So 18.06.2011 10:00
KPD
Zruč U-19
znak
0:8 (0:1)
zmak
Hora
 
So 04.06.2011 14:30
KPD
Zruč U-19
znak
2:7 (0:3)
zmak
Klatovy U-19
 
Ne 29.05.2011 10:00
KPD
Nepomuk U-19
znak
4:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 21.05.2011 14:30
KPD
Zruč U-19
znak
0:9 (0:6)
zmak
S
 
Ne 15.05.2011 10:00
KPD
SENCO U-19 B
znak
5:0 (3:0)
zmak
Zruč U-19
30
UMT
Ne 08.05.2011 10:00
KPD
Domažlice U-19
znak
4:1 (3:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 30.04.2011 14:30
KPD
Zruč U-19
znak
PK 1:1 (0:0)
zmak
Postřekov U-19
 
PK 3:2
So 23.04.2011 10:00
KPD
Křimice U-19
znak
4:0 (3:0)
zmak
Zruč U-19
20
So 16.04.2011 14:30
KPD
Zruč U-19
znak
2:1 (1:0)
zmak
Luby U-19
80
So 09.04.2011 10:00
KPD
Tachov
znak
1:1 (1:0) PK
zmak
Zruč U-19
50
PK: 1:2
So 02.04.2011 14:00
KPD
Zruč U-19
znak
0:6 (0:2)
zmak
Přeštice U-19
40
So 26.03.2011 10:00
KPD
Smíchov U-19
znak
4:1 (2:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 19.03.2011 13:30
KPD
Sušice U-19
znak
8:2 (4:1)
zmak
Zruč U-19
 
předehrávka z 11.6.2011
Ne 13.03.2011 17:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
2:4 (0:1)
zmak
Rapid U-19
 
Ne 06.03.2011 13:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
0:1 (0:0)
zmak
Druztová B
 
Ne 27.02.2011 13:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
3:2 (0:1)
zmak
Horní Bříza U-19
 
Ne 20.02.2011 13:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
4:3 (1:3)
zmak
Kaznějov U-19
 
So 13.11.2010 10:00
KPD
Hora
znak
7:1 (5:1)
zmak
Zruč U-19
30
So 06.11.2010 11:30
KPD
Zruč U-19
znak
1:6 (0:4)
zmak
Sušice U-19
20
So 30.10.2010 10:00
KPD
Klatovy U-19
znak
7:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
20
So 23.10.2010 13:00
KPD
Zruč U-19
znak
1:4 (1:1)
zmak
Nepomuk U-19
30
So 16.10.2010 10:00
KPD
S
znak
9:1 (4:1)
zmak
Zruč U-19
40
So 09.10.2010 13:30
KPD
Zruč U-19
znak
1:7 (0:4)
zmak
SENCO U-19 B
45
So 02.10.2010 13:30
KPD
Zruč U-19
znak
2:3 (1:2)
zmak
Domažlice U-19
 
Ne 26.09.2010 10:00
KPD
Postřekov U-19
znak
5:0 (3:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 18.09.2010 14:00
KPD
Zruč U-19
znak
1:2 (1:1)
zmak
Křimice U-19
 
2,5 hod. před UZM
So 11.09.2010 10:00
KPD
Luby U-19
znak
7:0 (3:0)
zmak
Zruč U-19
50
So 04.09.2010 14:30
KPD
Zruč U-19
znak
0:6 (0:1)
zmak
Tachov
52
So 28.08.2010 10:00
KPD
Přeštice U-19
znak
3:1 (2:0)
zmak
Zruč U-19
50
So 21.08.2010 14:30
KPD
Zruč U-19
znak
1:4 (0:2)
zmak
Smíchov U-19
40
Ne 15.08.2010 10:00
(přátelsky)
Horní Bříza U-19
znak
5:4 (1:2)
zmak
Zruč U-19
 
Ne 08.08.2010 10:00
(přátelsky)
Union U-19
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-19
 
2009 / 2010
Ne 13.06.2010 10:00
KSD B
Křimice U-19
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 05.06.2010 14:30
KSD B
Zruč U-19
znak
7:0 (6:0)
zmak
Zbiroh U-19
50
So 29.05.2010 10:00
KSD B
Horní Bříza U-19
znak
1:2 (1:2)
zmak
Zruč U-19
30
So 22.05.2010 14:30
KSD B
Zruč U-19
znak
10:1 (3:1)
zmak
Rakov
20
Ne 16.05.2010 10:00
KSD B
Dolní Bělá U-19
znak
0:3 (0:2)
zmak
Zruč U-19
22
So 08.05.2010 14:30
KSD B
Zruč U-19
znak
1:1 (0:0)
zmak
Rokycany U-19 B
50
Ne 02.05.2010 10:00
KSD B
Zbůch U-19
znak
1:6 (1:1)
zmak
Zruč U-19
30
Pá 23.04.2010 18:00
KSD B
Zruč U-19
znak
1:3 (0:1)
zmak
Kralovice U-19
30
UMT Zruč - um. osvětlení
Ne 18.04.2010 10:00
KSD B
Slovan U-19
znak
1:4 (1:2)
zmak
Zruč U-19
20
Pá 09.04.2010 18:00
KSD B
Zruč U-19
znak
6:2 (2:1)
zmak
Sulkov U-19
60
Ne 04.04.2010 10:30
KSD B
S. Bor U-19
znak
3:1 (2:0)
zmak
Zruč U-19
50
So 27.03.2010 12:30
KSD B
Zruč U-19
znak
2:1 (0:1)
zmak
Plasy U-19
20
Ne 21.03.2010 10:30
KSD B
Stříbro U-19
znak
3:2 (2:0)
zmak
Zruč U-19
35
So 13.03.2010 12:00
KSD B
Zruč U-19
znak
3:4 (2:3)
zmak
Union U-19
10
So 07.11.2009 10:30
KSD B
Zruč U-19
znak
4:1 (2:1)
zmak
Křimice U-19
85
Ne 01.11.2009 10:15
KSD B
Zbiroh U-19
znak
4:3 (3:2)
zmak
Zruč U-19
50
So 24.10.2009 11:00
KSD B
Zruč U-19
znak
4:1 (1:0)
zmak
Horní Bříza U-19
30
Ne 18.10.2009 10:00
KSD B
Rakov
znak
2:11 (0:6)
zmak
Zruč U-19
10
So 10.10.2009 12:30
KSD B
Zruč U-19
znak
5:1 (2:0)
zmak
Dolní Bělá U-19
20
Ne 04.10.2009 10:00
KSD B
Rokycany U-19 B
znak
3:1 (2:0)
zmak
Zruč U-19
50
So 26.09.2009 13:00
KSD B
Zruč U-19
znak
3:2 (3:1)
zmak
Zbůch U-19
30
Ne 20.09.2009 10:00
KSD B
Kralovice U-19
znak
4:7 (4:2)
zmak
Zruč U-19
30
St 16.09.2009 16:30
KSD B
Zruč U-19
znak
5:1 (0:1)
zmak
Stříbro U-19
45
So 12.09.2009 13:30
KSD B
Zruč U-19
znak
7:1 (3:0)
zmak
Slovan U-19
30
Ne 06.09.2009 10:00
KSD B
Sulkov U-19
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč U-19
30
St 02.09.2009 17:00
KSD B
Union U-19
znak
2:3 (1:2)
zmak
Zruč U-19
30
So 29.08.2009 13:30
KSD B
Zruč U-19
znak
4:0 (2:0)
zmak
S. Bor U-19
50
Ne 23.08.2009 15:00
KSD B
Plasy U-19
znak
1:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
50
2008 / 2009
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Město Touškov U-19
znak
1:4 (1:0)
zmak
Zruč U-19
15
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Letná
znak
1:2 (1:0)
zmak
Zruč U-19
23
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
12:1 (8:0)
zmak
Litice U-19
30
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Radnice U-19
znak
2:2 (1:1)
zmak
Zruč U-19
20
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
4:1 (0:0)
zmak
Černice U-19
40
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Křimice U-19
znak
3:1 (2:0)
zmak
Zruč U-19
102
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
2:2 (1:2)
zmak
St. Plzenec U-19
30
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Dob
znak
1:2 (0:2)
zmak
Zruč U-19
30
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
4:2 (2:2)
zmak
VS Plzeň U-19
20
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
5:0 (2:0)
zmak
Mýto U-19
40
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Hrádek U-19
znak
1:2 (1:2)
zmak
Zruč U-19
30
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
2:2 (1:1)
zmak
Rapid U-19
15
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
5:1 (2:0)
zmak
Město Touškov U-19
20
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
4:1 (2:1)
zmak
Letná
19
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Litice U-19
znak
0:3 (0:0)
zmak
Zruč U-19
30
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:2 (1:1)
zmak
Radnice U-19
20
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Černice U-19
znak
2:4 (1:1)
zmak
Zruč U-19
20
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
2:3 (1:0)
zmak
Křimice U-19
25
Po 01.09.2008 17:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
3:1 (1:0)
zmak
Zruč U-19
30
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
0:1 (0:0)
zmak
Dob
15
Po 01.09.2008 17:00
MPD
VS Plzeň U-19
znak
4:1 (3:1)
zmak
Zruč U-19
30
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Mýto U-19
znak
2:4 (1:1)
zmak
Zruč U-19
30
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
0:3 (0:2)
zmak
Hrádek U-19
20
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Rapid U-19
znak
0:2 (0:1)
zmak
Zruč U-19
10
2007 / 2008
So 01.03.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
9:0 (2:0)
zmak
Žichlice U-19
15
So 01.03.2008 17:00
MPD
Chotíkov U-19
znak
3:5 (2:2)
zmak
Zruč U-19
31
So 01.03.2008 17:00
MPD
Union U-19
znak
7:2 (4:0)
zmak
Zruč U-19
15
So 01.03.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:5 (0:2)
zmak
St. Plzenec U-19
25
So 01.03.2008 17:00
MPD
VS Plzeň U-19
znak
4:4 (2:2)
zmak
Zruč U-19
30
So 01.03.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:1 (0:0)
zmak
Černice U-19
10
So 01.03.2008 17:00
MPD
Křimice U-19
znak
1:1 (0:1)
zmak
Zruč U-19
3
So 01.03.2008 17:00
MPD
Žichlice U-19
znak
4:3 (1:2)
zmak
Zruč U-19
30
So 01.03.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
4:2 (2:2)
zmak
Chotíkov U-19
10
So 01.03.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:3 (0:1)
zmak
Union U-19
20
So 01.03.2008 17:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
40
So 01.03.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:2 (2:1)
zmak
VS Plzeň U-19
40
So 01.03.2008 17:00
MPD
Černice U-19
znak
2:3 (2:1)
zmak
Zruč U-19
20
So 01.03.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:3 (2:1)
zmak
Křimice U-19
10
So 25.08.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
4:1 (0:0)
zmak
Žichlice U-19
5
So 25.08.2007 17:00
MPD
Chotíkov U-19
znak
0:4 (0:3)
zmak
Zruč U-19
12
So 25.08.2007 17:00
MPD
Union U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
10
So 25.08.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
2:7 (1:4)
zmak
St. Plzenec U-19
30
So 25.08.2007 17:00
MPD
VS Plzeň U-19
znak
2:3 (2:1)
zmak
Zruč U-19
20
So 25.08.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:1 (0:0)
zmak
Černice U-19
20
So 25.08.2007 17:00
MPD
Křimice U-19
znak
2:2 (2:2)
zmak
Zruč U-19
54
So 25.08.2007 17:00
MPD
Žichlice U-19
znak
3:7 (1:4)
zmak
Zruč U-19
35
So 25.08.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
11:0 (4:0)
zmak
Chotíkov U-19
26
So 25.08.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:3 (1:1)
zmak
Union U-19
25
So 25.08.2007 17:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
2:3 (2:1)
zmak
Zruč U-19
30
So 25.08.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:1 (1:0)
zmak
VS Plzeň U-19
30
So 25.08.2007 17:00
MPD
Černice U-19
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč U-19
30
So 25.08.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:3 (2:2)
zmak
Křimice U-19
45
2006 / 2007
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
9:0 (2:0)
zmak
Žichlice U-19
15
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Chotíkov U-19
znak
3:5 (2:2)
zmak
Zruč U-19
31
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Union U-19
znak
7:2 (4:0)
zmak
Zruč U-19
15
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:5 (0:2)
zmak
St. Plzenec U-19
25
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
VS Plzeň U-19
znak
4:4 (2:2)
zmak
Zruč U-19
30
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:1 (0:0)
zmak
Černice U-19
10
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Křimice U-19
znak
1:1 (0:1)
zmak
Zruč U-19
3
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Žichlice U-19
znak
4:3 (1:2)
zmak
Zruč U-19
30
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
4:2 (2:2)
zmak
Chotíkov U-19
10
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:3 (0:1)
zmak
Union U-19
20
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
40
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:2 (2:1)
zmak
VS Plzeň U-19
40
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Černice U-19
znak
2:3 (2:1)
zmak
Zruč U-19
20
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:3 (2:1)
zmak
Křimice U-19
10
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
4:1 (0:0)
zmak
Žichlice U-19
5
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Chotíkov U-19
znak
0:4 (0:3)
zmak
Zruč U-19
12
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Union U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
10
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
2:7 (1:4)
zmak
St. Plzenec U-19
30
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
VS Plzeň U-19
znak
2:3 (2:1)
zmak
Zruč U-19
20
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:1 (0:0)
zmak
Černice U-19
20
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Křimice U-19
znak
2:2 (2:2)
zmak
Zruč U-19
54
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Žichlice U-19
znak
3:7 (1:4)
zmak
Zruč U-19
35
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
11:0 (4:0)
zmak
Chotíkov U-19
26
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:3 (1:1)
zmak
Union U-19
25
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
2:3 (2:1)
zmak
Zruč U-19
30
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:1 (1:0)
zmak
VS Plzeň U-19
30
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Černice U-19
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč U-19
30
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:3 (2:2)
zmak
Křimice U-19
45
2005 / 2006
St 01.03.2006 17:00
MPD
Papírny U-19
znak
4:4 (1:1)
zmak
Zruč U-19
25
St 01.03.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
2:1 (1:0)
zmak
VS Plzeň U-19
60
St 01.03.2006 17:00
MPD
Chotíkov U-19
znak
2:4 (0:1)
zmak
Zruč U-19
15
St 01.03.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
2:4 (2:1)
zmak
Letná U-19
30
St 01.03.2006 17:00
MPD
Město Touškov U-19
znak
3:6 (1:3)
zmak
Zruč U-19
20
St 01.03.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
4:3 (3:1)
zmak
Křimice U-19
30
St 01.03.2006 17:00
MPD
1.FC Plzeň U-19
znak
2:2 (0:2)
zmak
Zruč U-19
20
St 01.03.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
4:3 (3:1)
zmak
St. Plzenec U-19
60
St 01.03.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:0 (0:0)
zmak
Černice U-19
20
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:0 (1:0)
zmak
Papírny U-19
20
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
VS Plzeň U-19
znak
1:2 (0:1)
zmak
Zruč U-19
10
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:4 (1:2)
zmak
Chotíkov U-19
20
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
Letná U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
20
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
6:2 (3:0)
zmak
Město Touškov U-19
20
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
Křimice U-19
znak
5:1 (2:0)
zmak
Zruč U-19
 
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
5:1 (2:1)
zmak
1.FC Plzeň U-19
20
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
3:3 (1:1)
zmak
Zruč U-19
30
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
Černice U-19
znak
5:2 (3:1)
zmak
Zruč U-19
20
2004 / 2005
Út 01.03.2005 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:2 (1:1)
zmak
Křimice U-19
20
Út 01.03.2005 17:00
MPD
Slovan U-19
znak
4:0 (1:0)
zmak
Zruč U-19
80
Út 01.03.2005 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
5:1 (4:1)
zmak
Papírny U-19
20
Út 01.03.2005 17:00
MPD
Chotíkov U-19
znak
1:1 (0:1)
zmak
Zruč U-19
30
Út 01.03.2005 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:5 (3:4)
zmak
Vejprnice U-19 B
30
Út 01.03.2005 17:00
MPD
Černice U-19
znak
0:5 (0:3)
zmak
Zruč U-19
15
Út 01.03.2005 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:0 (0:0)
zmak
Petřín U-19 B
50
Út 01.03.2005 17:00
MPD
Rapid U-19
znak
3:3 (1:1)
zmak
Zruč U-19
20
Út 01.03.2005 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
19:0 (8:0)
zmak
VS Plzeň U-19
25
Út 01.03.2005 17:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
0:2 (0:1)
zmak
Zruč U-19
15
St 01.09.2004 17:00
MPD
Křimice U-19
znak
4:6 (:)
zmak
Zruč U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:2 (:)
zmak
Slovan U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
Papírny U-19
znak
1:2 (:)
zmak
Zruč U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
6:1 (:)
zmak
Chotíkov U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
Vejprnice U-19 B
znak
2:3 (:)
zmak
Zruč U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
2:0 (:)
zmak
Černice U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
Petřín U-19 B
znak
0:2 (:)
zmak
Zruč U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:2 (:)
zmak
Rapid U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
VS Plzeň U-19
znak
1:6 (:)
zmak
Zruč U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
4:3 (:)
zmak
St. Plzenec U-19
 
2000 / 2001
Út 01.08.2000 10:00
MPD
Zruč U-19
znak
2:0 (0:0)
zmak
Letná U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
Černice U-19
znak
1:4 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:0 (0:0)
zmak
Union U-19
 
Kontumačně
Út 01.08.2000 10:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
1:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
Dýšina U-19
znak
2:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:0 (0:0)
zmak
VS Plzeň U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
Letná U-19
znak
0:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
Zruč U-19
znak
9:0 (0:0)
zmak
Černice U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
Union U-19
znak
2:4 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:3 (0:0)
zmak
St. Plzenec U-19
 
1999 / 2000
So 18.03.2000 17:00
OPD
Zruč U-19
znak
2:4 (0:0)
zmak
Kralovice U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
SENCO U-19 B
znak
6:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
Zruč U-19
znak
5:0 (0:0)
zmak
Dobříč U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
Úněšov U-19
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
Zruč U-19
znak
3:3 (0:0)
zmak
Letná U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
Kaznějov U-19
znak
1:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
Ne
znak
3:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
Trnová U-19
znak
0:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
Zruč U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
Dýšina U-19
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
Kralovice U-19
znak
3:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
Zruč U-19
znak
2:3 (0:0)
zmak
SENCO U-19 B
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
Dobříč U-19
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
Zruč U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
Úněšov U-19
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
Letná U-19
znak
0:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
Zruč U-19
znak
6:0 (0:0)
zmak
Kaznějov U-19
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
Zruč U-19
znak
4:2 (0:0)
zmak
Ne
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
Zruč U-19
znak
6:0 (0:0)
zmak
Trnová U-19
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
Dýšina U-19
znak
3:4 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
1995 / 1996
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Žákava U-19
znak
5:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
1:3 (0:0)
zmak
Černice U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
VS Plzeň U-19
znak
5:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
SENCO U-19 B
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Zbiroh U-19
znak
4:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
1:4 (0:0)
zmak
Chot
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Hrádek U-19
znak
5:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
2:2 (0:0)
zmak
Žihle U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
St. Plzenec U-19
znak
6:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
3:0 (0:0)
zmak
Prazdroj U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Mirošov U-19
znak
4:3 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
Rapid U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
4:8 (0:0)
zmak
Stod U-19
 
Ne 05.11.1995 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
2:0 (0:0)
zmak
Žákava U-19
 
Ne 29.10.1995 10:30
OSD sk. C
Černice U-19
znak
0:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Ne 22.10.1995 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
3:2 (0:0)
zmak
VS Plzeň U-19
 
So 14.10.1995 10:30
OSD sk. C
SENCO U-19 B
znak
1:4 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Ne 08.10.1995 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
0:3 (0:0)
zmak
Zbiroh U-19
 
So 30.09.1995 13:00
OSD sk. C
Chot
znak
6:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Ne 24.09.1995 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
2:4 (0:0)
zmak
Hrádek U-19
 
So 16.09.1995 13:30
OSD sk. C
Žihle U-19
znak
3:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Ne 10.09.1995 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
1:0 (0:0)
zmak
St. Plzenec U-19
 
Ne 03.09.1995 14:00
OSD sk. C
Prazdroj U-19
znak
4:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Ne 27.08.1995 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
1:1 (0:0)
zmak
Mirošov U-19
 
So 19.08.1995 14:30
OSD sk. C
Rapid U-19
znak
5:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Ne 13.08.1995 10:00
OSD sk. C
Stod U-19
znak
5:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
SOUTĚŽE
Plzeňský
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městská soutěž mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1
Městský přebor mladších přípravek
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.