TJ Zruč SG B - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
znak

TJ Zruč SG B

SEZONA: 2019 / 2020

PŘEHLED ZÁPASŮ
Datum
Soutěž
Domácí
 
Skóre
 
Hosté
Diváků
Pozn.
2018 / 2019
Pá 07.06.2019 18:00
SSG FIN
Kaznějov SG
znak
0:2 (:)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 31.05.2019 18:00
SSG FIN
Zruč SG B
znak
3:2 (1:1)
zmak
Kaznějov SG
15
Pá 24.05.2019 18:00
SSG sk.A
Druztová SG
znak
3:6 (2:4)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 17.05.2019 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
8:1 (4:1)
zmak
Kožlany SG
 
Pá 10.05.2019 18:00
SSG sk.A
Plasy SG
znak
3:0 (:)
zmak
Zruč SG B
 
kontumačně, hosté se nedostavili
Pá 03.05.2019 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
2:1 (0:0)
zmak
Chrást SG
 
Pá 26.04.2019 18:00
SSG sk.A
Manětín SG
znak
3:0 (:)
zmak
Zruč SG B
 
Kontumačně. Hosté se nedostavili.
Pá 12.04.2019 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
4:5 (2:2)
zmak
Třemošná SG
 
Pá 12.10.2018 17:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
7:0 (3:0)
zmak
Druztová SG
 
Pá 05.10.2018 17:00
SSG sk.A
Kožlany SG
znak
3:5 (3:2)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 28.09.2018 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
3:0 (:)
zmak
Plasy SG
 
Pá 21.09.2018 18:00
SSG sk.A
Chrást SG
znak
1:1 (:)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 14.09.2018 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
3:1 (2:1)
zmak
Manětín SG
 
Pá 31.08.2018 18:00
SSG sk.A
Třemošná SG
znak
4:2 (1:1)
zmak
Zruč SG B
 
2017 / 2018
Pá 08.06.2018 18:00
SSG FIN
Zruč SG B
znak
5:1 (1:1)
zmak
Kaznějov SG
 
Pá 01.06.2018 18:00
SSG FIN
Kaznějov SG
znak
3:3 (1:2)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 25.05.2018 18:00
SSG sk.A
Plasy SG
znak
3:2 (2:0)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 11.05.2018 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
3:0 (2:0)
zmak
Manětín SG
 
Pá 04.05.2018 18:00
SSG sk.A
Chrást SG
znak
0:4 (0:1)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 27.04.2018 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
3:1 (2:1)
zmak
Třemošná SG
30
Pá 20.04.2018 18:00
SSG sk.A
Druztová SG
znak
0:2 (0:2)
zmak
Zruč SG B
51
Pá 13.04.2018 18:00
SSG sk.A
Kožlany SG
znak
1:4 (0:2)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 13.10.2017 17:15
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
2:6 (0:2)
zmak
Plasy SG
15
Pá 29.09.2017 18:00
SSG sk.A
Manětín SG
znak
1:4 (1:3)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 22.09.2017 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
6:2 (0:1)
zmak
Chrást SG
 
Pá 15.09.2017 18:00
SSG sk.A
Třemošná SG
znak
1:5 (0:3)
zmak
Zruč SG B
10
Pá 08.09.2017 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
6:3 (0:1)
zmak
Druztová SG
40
Pá 01.09.2017 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
4:4 (3:0)
zmak
Kožlany SG
30
2016 / 2017
Pá 09.06.2017 18:00
SSG FIN
Kaznějov SG
znak
5:8 (0:4)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 02.06.2017 18:00
SSG FIN
Zruč SG B
znak
5:1 (3:1)
zmak
Kaznějov SG
15
Pá 26.05.2017 18:00
SSG sk.A
Kožlany SG
znak
1:3 (1:1)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 19.05.2017 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
1:4 (0:0)
zmak
Plasy SG
25
Pá 12.05.2017 18:00
SSG sk.A
Chrást SG
znak
2:2 (0:0)
zmak
Zruč SG B
30
Pá 05.05.2017 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
3:1 (0:0)
zmak
Druztová SG
 
Pá 28.04.2017 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
4:4 (3:1)
zmak
Třemošná SG
20
Pá 30.09.2016 17:30
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
5:1 (1:1)
zmak
Kožlany SG
 
Pá 23.09.2016 18:00
SSG sk.A
Plasy SG
znak
1:8 (1:3)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 16.09.2016 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
1:1 (1:1)
zmak
Chrást SG
17
Pá 09.09.2016 18:00
SSG sk.A
Druztová SG
znak
2:2 (1:0)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 02.09.2016 18:00
SSG sk.A
Třemošná SG
znak
2:2 (1:1)
zmak
Zruč SG B
 
2015 / 2016
Pá 10.06.2016 18:00
SSG FIN
Zruč SG B
znak
6:1 (3:0)
zmak
Město Touškov SG
80
Pá 03.06.2016 18:00
SSG FIN
Město Touškov SG
znak
3:2 (1:2)
zmak
Zruč SG B
63
Pá 27.05.2016 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
5:2 (:)
zmak
Chrást SG
 
Pá 20.05.2016 18:00
SSG sk.A
Třemošná SG
znak
4:2 (2:1)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 13.05.2016 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
6:3 (3:2)
zmak
Plasy SG
25
Pá 06.05.2016 18:00
SSG sk.A
Kožlany SG
znak
4:4 (1:3)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 29.04.2016 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
6:1 (4:0)
zmak
Druztová SG
60
Pá 02.10.2015 17:30
SSG sk.A
Chrást SG
znak
2:4 (1:0)
zmak
Zruč SG B
30
Pá 25.09.2015 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
2:1 (1:0)
zmak
Třemošná SG
15
Pá 18.09.2015 18:00
SSG sk.A
Plasy SG
znak
3:3 (1:2)
zmak
Zruč SG B
35
Pá 11.09.2015 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
5:3 (3:0)
zmak
Kožlany SG
40
Pá 04.09.2015 18:00
SSG sk.A
Druztová SG
znak
1:3 (1:1)
zmak
Zruč SG B
40
2014 / 2015
Pá 19.06.2015 18:00
SSG FIN
Město Touškov SG
znak
1:2 (1:2)
zmak
Zruč SG B
50
Pá 12.06.2015 19:00
SSG FIN
Zruč SG B
znak
5:1 (2:0)
zmak
Město Touškov SG
 
Pá 05.06.2015 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
0:3 (0:3)
zmak
Chrást SG
30
UMT
Pá 22.05.2015 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
6:1 (2:1)
zmak
Třemošná SG
27
UMT
Pá 15.05.2015 18:00
SSG sk.A
Druztová SG
znak
0:3 (0:1)
zmak
Zruč SG B
60
Pá 08.05.2015 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
2:8 (1:3)
zmak
Kožlany SG
50
UMT
Pá 01.05.2015 18:00
SSG sk.A
Plasy SG
znak
1:3 (1:0)
zmak
Zruč SG B
 
Čt 09.04.2015 19:00
(přátelsky)
Zruč SG B
znak
0:1 (0:1)
zmak
FC Rorschacherberg
20
Pá 03.10.2014 17:30
SSG sk.A
Chrást SG
znak
0:2 (0:1)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 19.09.2014 18:00
SSG sk.A
Třemošná SG
znak
0:2 (0:1)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 12.09.2014 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
6:0 (2:0)
zmak
Druztová SG
 
Pá 05.09.2014 18:00
SSG sk.A
Kožlany SG
znak
1:5 (0:3)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 29.08.2014 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
4:1 (1:0)
zmak
Plasy SG
50
Pá 22.08.2014 18:00
(přátelsky)
Zruč SG B
znak
3:0 (:)
zmak
Nýřany SG
 
kontumace
2013 / 2014
Pá 06.06.2014 18:00
SSG FIN
Zruč SG B
znak
6:2 (3:0)
zmak
Nýřany SG
220
Pá 30.05.2014 18:00
SSG FIN
Nýřany SG
znak
3:2 (0:2)
zmak
Zruč SG B
 
zápas ukončen v 88. minutě, inzultace hráče hostů č.18 rozhodčím
Pá 23.05.2014 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
3:1 (1:0)
zmak
Třemošná SG
38
Pá 16.05.2014 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
2:1 (1:1)
zmak
Plasy SG
40
Pá 09.05.2014 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
4:2 (3:0)
zmak
Kožlany SG
40
Pá 02.05.2014 18:00
SSG sk.A
Hvozd
znak
0:9 (0:5)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 25.04.2014 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
2:1 (0:1)
zmak
Druztová SG
 
Pá 18.04.2014 18:00
(přátelsky)
Zruč SG B
znak
2:1 (1:0)
zmak
Chrást SG
 
Pá 04.10.2013 17:30
(přátelsky)
Chrást SG
znak
1:3 (1:2)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 27.09.2013 17:30
SSG sk.A
Třemošná SG
znak
4:4 (3:1)
zmak
Zruč SG B
 
Po 16.09.2013 18:00
SSG sk.A
Plasy SG
znak
3:3 (2:1)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 13.09.2013 18:00
SSG sk.A
Kožlany SG
znak
3:2 (1:2)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 06.09.2013 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
5:0 (2:0)
zmak
Hvozd
 
Pá 30.08.2013 18:00
SSG sk.A
Druztová SG
znak
2:6 (1:3)
zmak
Zruč SG B
 
2012 / 2013
Pá 07.06.2013 18:00
SSG FIN
Úlice SG
znak
5:3 (:)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 24.05.2013 18:00
SSG sk.A
Třemošná SG
znak
4:5 (1:4)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 17.05.2013 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
0:2 (0:0)
zmak
Plasy SG
 
Pá 10.05.2013 18:00
SSG sk.A
Kožlany SG
znak
0:3 (:)
zmak
Zruč SG B
 
zápas byl zrušen bez náhrady kvůli podmáčenému hřišti, po dohodě byl výsledek stanoven kontumačně ve prospěch hostů
Pá 03.05.2013 18:00
SSG sk.A
Zruč SG B
znak
2:0 (0:0)
zmak
Hvozd
31
Pá 26.04.2013 18:00
SSG sk.A
Druztová SG
znak
2:2 (2:2)
zmak
Zruč SG B
 
So 03.11.2012 14:00
(přátelsky)
Zruč SG B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Třemošná SG
 
Pá 26.10.2012 17:00
SSG
Hvozd
znak
0:4 (0:1)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 12.10.2012 17:00
SSG
Zruč SG B
znak
4:0 (1:0)
zmak
Líně SG
 
Pá 05.10.2012 17:00
SSG
Tlučná SG
znak
3:3 (2:1)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 28.09.2012 18:00
SSG
Zruč SG B
znak
3:2 (1:0)
zmak
Třemošná SG
 
Pá 21.09.2012 18:00
SSG
Kožlany SG
znak
0:4 (0:2)
zmak
Zruč SG B
10
Pá 14.09.2012 18:00
SSG
Zruč SG B
znak
3:0 (:)
zmak
Blatnice
 
Kontumačně, hosté se nedostavili.
Pá 07.09.2012 18:00
SSG
Kozolupy SG
znak
3:3 (0:0)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 31.08.2012 18:00
SSG
Zruč SG B
znak
3:1 (2:1)
zmak
Úlice SG
15
Pá 24.08.2012 18:00
SSG
Všeruby SG
znak
0:4 (0:1)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 17.08.2012 18:00
SSG
Zruč SG B
znak
1:5 (1:4)
zmak
Plasy SG
50
Pá 15.06.2012 18:00
SSG
Zruč SG B
znak
3:0 (3:0)
zmak
Hvozd
 
Kontumace, hosté se nedostavili
Pá 01.06.2012 18:00
SSG
Líně SG
znak
3:6 (1:4)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 25.05.2012 18:00
SSG
Zruč SG B
znak
5:4 (2:2)
zmak
Tlučná SG
 
Pá 18.05.2012 18:00
SSG
Třemošná SG
znak
4:0 (3:0)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 11.05.2012 18:00
SSG
Zruč SG B
znak
2:3 (2:2)
zmak
Kožlany SG
 
Pá 04.05.2012 18:00
SSG
Blatnice
znak
0:3 (0:0)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 27.04.2012 18:00
SSG
Zruč SG B
znak
4:0 (2:0)
zmak
Kozolupy SG
 
Pá 20.04.2012 18:00
SSG
Úlice SG
znak
2:3 (0:1)
zmak
Zruč SG B
 
Pá 13.04.2012 18:00
SSG
Zruč SG B
znak
11:2 (8:1)
zmak
Všeruby SG
70
Po 02.04.2012 18:00
SSG
Plasy SG
znak
2:8 (0:2)
zmak
Zruč SG B
 
SOUTĚŽE
Plzeňský
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městská soutěž mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1
Městský přebor mladších přípravek
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.