TJ Zruč U-11 - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY REZERVACE UMT
znak

TJ Zruč U-11

SEZONA: 2019 / 2020

PŘEHLED ZÁPASŮ
Datum
Soutěž
Domácí
 
Skóre
 
Hosté
Diváků
Pozn.
2019 / 2020
Pá 25.10.2019 18:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Lhota U-11
 
Pá 25.10.2019 17:15
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Prazdroj U-11
 
Pá 25.10.2019 16:30
MP U-11 5+1
Košutka U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-11
 
Pá 18.10.2019 18:00
MP U-11 5+1
Chotíkov U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-11
 
Pá 18.10.2019 17:15
MP U-11 5+1
Bolevec U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-11
 
Pá 18.10.2019 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
St. Plzenec U-11
 
Pá 11.10.2019 18:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Slovan U-11
 
Pá 11.10.2019 17:15
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
FCVP U-11 Ž
 
Pá 11.10.2019 16:30
MP U-11 5+1
Druztová U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-11
 
Út 01.10.2019 18:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
VS Plzeň U-11
 
Út 01.10.2019 17:15
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Košutka U-11 B
 
Út 01.10.2019 16:30
MP U-11 5+1
Černice U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-11
 
St 25.09.2019 18:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
FCVP U-11 Ž
 
St 25.09.2019 17:15
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Petřín U-11
 
St 25.09.2019 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Chrást U-11
 
Čt 19.09.2019 18:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
FCVP U-9
 
Čt 19.09.2019 17:15
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Prazdroj U-11
 
Čt 19.09.2019 16:30
MP U-11 5+1
Lhota U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-11
 
Pá 13.09.2019 18:00
MP U-11 5+1
Košutka U-11 B
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-11
 
Pá 13.09.2019 17:15
MP U-11 5+1
Smíchov U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-11
 
Pá 13.09.2019 16:30
MP U-11 5+1
Slovan U-11 B
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-11
 
St 04.09.2019 18:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
VS Plzeň U-11
 
St 04.09.2019 17:15
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Město Touškov U-11
 
St 04.09.2019 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Křimice U-11
 
2018 / 2019
Pá 14.06.2019 16:00
MP U-11 5+1 C
SENCO U-11 B
znak
8:9 (4:4)
zmak
Zruč U-11
 
Po 03.06.2019 17:00
MP U-11 5+1 C
Zruč U-11
znak
9:11 (6:3)
zmak
Kohouti U-11
35
Čt 30.05.2019 16:30
MP U-11 5+1 C
Černice U-11
znak
6:12 (3:5)
zmak
Zruč U-11
20
St 15.05.2019 17:00
MP U-11 5+1 C
Dýšina U-11 B
znak
5:16 (2:9)
zmak
Zruč U-11
40
Ne 12.05.2019 10:00
MP U-11 5+1 C
Zruč U-11
znak
4:8 (3:4)
zmak
Přeštice U-11
30
Út 30.04.2019 17:00
MP U-11 5+1 C
SENCO U-11
znak
22:1 (11:1)
zmak
Zruč U-11
 
Ne 28.04.2019 10:00
MP U-11 5+1 C
Zruč U-11
znak
9:7 (6:3)
zmak
Slovan U-11
30
Čt 18.04.2019 16:30
MP U-11 5+1 C
VS Plzeň U-11
znak
1:9 (0:6)
zmak
Zruč U-11
20
Ne 14.04.2019 10:00
MP U-11 5+1 C
Zruč U-11
znak
PK 5:5 (2:3)
zmak
Město Touškov U-11
50
PK 4:3
Ne 24.03.2019 10:00
(přátelsky)
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
 
So 09.02.2019 09:00
(turnaj)
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
 
Ne 20.01.2019 09:00
(turnaj)
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
 
So 15.12.2018 09:00
(turnaj)
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
 
Po 05.11.2018 17:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
7:3 (4:1)
zmak
Košutka U-11
30
St 24.10.2018 16:30
MP U-11 5+1 B
Dýšina U-11
znak
7:9 (4:4)
zmak
Zruč U-11
30
St 17.10.2018 17:30
MP U-11 5+1 B
FCVP U-9
znak
2:8 (2:4)
zmak
Zruč U-11
40
Ne 14.10.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
3:1 (1:1)
zmak
Prazdroj U-11
50
Ne 07.10.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
3:0 (1:0)
zmak
FCVP U-11 G
40
Čt 04.10.2018 16:30
MP U-11 5+1 B
Černice U-11
znak
3:11 (1:7)
zmak
Zruč U-11
30
Ne 23.09.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
2:1 (1:1)
zmak
Kohouti U-11
30
Pá 14.09.2018 17:00
MP U-11 5+1 B
SENCO U-11 B
znak
9:11 (4:6)
zmak
Zruč U-11
50
Ne 09.09.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
1:0 (1:0)
zmak
Lhota U-11
50
2017 / 2018
Pá 08.06.2018 16:30
MP U-11 5+1 B
Město Touškov U-11
znak
6:2 (3:1)
zmak
Zruč U-11
50
St 06.06.2018 16:30
MP U-11 5+1 B
Druztová U-11
znak
5:2 (0:0)
zmak
Zruč U-11
25
Ne 03.06.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
0:1 (0:0)
zmak
FCVP U-11 G
50
Ne 27.05.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
PK 4:4 (2:2)
zmak
Slovan U-11
40
PK 3:0
St 23.05.2018 17:30
MP U-11 5+1 B
FCVP U-9
znak
5:2 (2:1)
zmak
Zruč U-11
48
Ne 13.05.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
PK 1:1 (1:0)
zmak
Kohouti U-11
35
PK 3:2
Ne 06.05.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
1:0 (0:0)
zmak
Druztová U-11
35
Po 23.04.2018 17:00
MP U-11 5+1 B
Slovan U-11
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč U-11
30
Ne 22.04.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
2:6 (2:3)
zmak
Město Touškov U-11
30
So 14.04.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
FCVP U-11 G
znak
4:1 (0:1)
zmak
Zruč U-11
45
Ne 08.04.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
1:4 (0:2)
zmak
FCVP U-9
30
St 21.03.2018 16:00
MP U-11 5+1 B
Kohouti U-11
znak
6:5 (5:2)
zmak
Zruč U-11
35
So 11.11.2017 10:00
MP U-11 5+1 A
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
FCVP U-11 G
 
Po 06.11.2017 15:00
MP U-11 5+1 A
Slovan U-11
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč U-11
30
Ne 05.11.2017 10:00
MP U-11 5+1 A
Zruč U-11
znak
PK 5:5 (3:3)
zmak
Kohouti U-11
30
PK 2:1
Po 30.10.2017 16:00
MP U-11 5+1 A
Košutka U-11
znak
0:5 (0:2)
zmak
Zruč U-11
25
Ne 22.10.2017 10:00
MP U-11 5+1 A
Zruč U-11
znak
2:1 (1:0)
zmak
VS Plzeň U-11
50
Čt 12.10.2017 16:30
MP U-11 5+1 A
St. Plzenec U-11
znak
4:7 (0:0)
zmak
Zruč U-11
20
Čt 05.10.2017 16:30
MP U-11 5+1 A
Černice U-11
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč U-11
 
Ne 01.10.2017 10:00
MP U-11 5+1 A
Zruč U-11
znak
10:2 (2:2)
zmak
Bolevec U-11
100
St 20.09.2017 17:00
MP U-11 5+1 A
Dýšina U-11
znak
0:13 (0:4)
zmak
Zruč U-11
 
Ne 17.09.2017 10:00
MP U-11 5+1 A
Zruč U-11
znak
5:8 (3:2)
zmak
FCVP U-9
 
Pá 08.09.2017 16:30
MP U-11 5+1 A
Město Touškov U-11
znak
7:2 (3:2)
zmak
Zruč U-11
20
Pá 25.08.2017 16:30
MP U-11 5+1 A
Druztová U-11
znak
1:8 (0:4)
zmak
Zruč U-11
50
2016 / 2017
Po 19.06.2017 17:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
8:8 (1:3)
zmak
Košutka U-11
50
St 14.06.2017 17:00
MP U-11 5+1
Slovan U-11
znak
13:1 (8:0)
zmak
Zruč U-11
25
Út 06.06.2017 16:30
MP U-11 5+1
Černice U-11
znak
9:2 (6:0)
zmak
Zruč U-11
30
Ne 28.05.2017 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
9:13 (3:7)
zmak
Vejprnice U-11
30
Ne 21.05.2017 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
6:8 (0:7)
zmak
Prazdroj U-11
30
Pá 19.05.2017 16:30
MP U-11 5+1
Bolevec U-11
znak
2:3 (1:2)
zmak
Zruč U-11
25
Ne 14.05.2017 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
6:5 (2:3)
zmak
Chotíkov U-11
40
St 03.05.2017 17:00
MP U-11 5+1
Kohouti U-11
znak
32:0 (18:0)
zmak
Zruč U-11
25
Pá 21.04.2017 16:00
MP U-11 5+1
Prazdroj U-11 B
znak
6:7 (4:4)
zmak
Zruč U-11
35
Ne 16.04.2017 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
6:11 (1:7)
zmak
FCVP U-9
25
St 05.04.2017 16:00
MP U-11 5+1
Kohouti U-11 B
znak
23:2 (12:0)
zmak
Zruč U-11
30
Ne 02.04.2017 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
18:1 (6:1)
zmak
Union U-11 B
50
Pá 31.03.2017 16:30
MP U-11 5+1
SENCO U-11
znak
25:1 (11:0)
zmak
Zruč U-11
68
Ne 26.03.2017 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
7:5 (3:3)
zmak
Slovan U-11
40
Pá 18.11.2016 14:30
MP U-11 5+1
Košutka U-11
znak
8:9 (4:5)
zmak
Zruč U-11
20
Pá 04.11.2016 15:00
MP U-11 5+1
Prazdroj U-11
znak
11:0 (5:0)
zmak
Zruč U-11
30
Ne 30.10.2016 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
5:2 (2:1)
zmak
Černice U-11
30
Ne 23.10.2016 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
7:6 (2:4)
zmak
Prazdroj U-11 B
30
Ne 09.10.2016 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
7:4 (2:3)
zmak
Bolevec U-11
40
St 28.09.2016 16:30
MP U-11 5+1
Chotíkov U-11
znak
9:3 (7:2)
zmak
Zruč U-11
30
Ne 25.09.2016 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
1:16 (0:5)
zmak
Kohouti U-11
40
Ne 18.09.2016 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
3:8 (1:5)
zmak
Kohouti U-11 B
45
Út 13.09.2016 17:30
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč U-11
123
Pá 02.09.2016 17:00
MP U-11 5+1
SENCO U-11
znak
33:0 (17:0)
zmak
Zruč U-11
30
2015 / 2016
Út 14.06.2016 17:00
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
PK 3:3 (3:0)
zmak
Petřín U-11 B
35
PK 1:0
Čt 09.06.2016 17:00
MP U-11 7+1 D
Přeštice U-11
znak
4:2 (2:1)
zmak
Zruč U-11
30
hř. TJ Zruč
So 04.06.2016 10:00
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
PK 3:3 (2:0)
zmak
Lhota U-11
30
PK 3:2
Po 30.05.2016 16:30
MP U-11 7+1 D
Chrást U-11
znak
2:2 (1:1) PK
zmak
Zruč U-11
40
PK 2:3
So 21.05.2016 10:00
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
1:4 (0:1)
zmak
Křimice U-11
50
Pá 13.05.2016 16:30
MP U-11 7+1 D
Město Touškov U-11
znak
4:2 (2:0)
zmak
Zruč U-11
25
Po 02.05.2016 17:30
MP U-11 7+1 D
Letná U-11
znak
4:5 (2:2)
zmak
Zruč U-11
29
St 27.04.2016 17:15
MP U-11 7+1 D
Petřín U-11 B
znak
6:3 (3:2)
zmak
Zruč U-11
150
Čt 21.04.2016 17:00
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
4:3 (2:1)
zmak
Přeštice U-11
79
hř. Přeštice!!!
Čt 14.04.2016 16:30
MP U-11 7+1 D
Lhota U-11
znak
2:3 (2:1)
zmak
Zruč U-11
150
So 09.04.2016 10:00
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
0:7 (0:3)
zmak
Chrást U-11
30
Pá 01.04.2016 17:00
MP U-11 7+1 D
Křimice U-11
znak
1:4 (0:1)
zmak
Zruč U-11
30
Út 08.03.2016 18:00
(přátelsky)
Zruč U-11
znak
1:8 (0:4)
zmak
Druztová U-13
 
Ne 06.03.2016 10:00
(přátelsky)
Zruč U-11
znak
9:4 (2:3)
zmak
Dobřany U-11
 
So 07.11.2015 10:00
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
2:1 (1:0)
zmak
Město Touškov U-11
40
So 31.10.2015 10:00
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
4:2 (2:1)
zmak
Letná U-11
45
So 17.10.2015 10:00
MP U-11 7+1 B
Zruč U-11
znak
3:0 (1:0)
zmak
Petřín U-11 B
21
Pá 09.10.2015 16:30
MP U-11 7+1 B
Město Touškov U-11
znak
2:2 (0:0) PK
zmak
Zruč U-11
20
PK 4:5
So 03.10.2015 10:00
MP U-11 7+1 B
Zruč U-11
znak
1:10 (1:5)
zmak
Kohouti U-11
30
Po 21.09.2015 17:00
MP U-11 7+1 B
SENCO U-11
znak
7:0 (3:0)
zmak
Zruč U-11
35
So 19.09.2015 10:00
MP U-11 7+1 B
Zruč U-11
znak
2:8 (2:6)
zmak
Košutka U-11
20
Út 08.09.2015 16:30
MP U-11 7+1 B
Chrást U-11
znak
PK 2:2 (1:2)
zmak
Zruč U-11
35
PK 4:3
So 05.09.2015 10:00
MP U-11 7+1 B
Zruč U-11
znak
1:4 (0:1)
zmak
Nýřany U-11
30
2014 / 2015
Čt 11.06.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
1:7 (0:5)
zmak
Blovice U-11
20
Út 02.06.2015 16:00
MP U-11 7+1 D
Smíchov U-11
znak
15:1 (7:1)
zmak
Zruč U-11
 
Pá 29.05.2015 17:00
MP U-11 7+1 D
SENCO U-11
znak
8:1 (4:0)
zmak
Zruč U-11
40
Čt 21.05.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
1:6 (1:3)
zmak
Prazdroj U-11
25
Po 11.05.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Letná U-11
znak
4:3 (3:0)
zmak
Zruč U-11
50
Čt 07.05.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
3:9 (1:5)
zmak
Chrást U-11
 
St 29.04.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Město Touškov U-11
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč U-11
 
St 22.04.2015 17:00
MP U-11 7+1 D
Blovice U-11
znak
12:2 (7:0)
zmak
Zruč U-11
40
Čt 16.04.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
0:4 (0:2)
zmak
Smíchov U-11
30
Čt 09.04.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
3:15 (1:8)
zmak
SENCO U-11
30
Po 30.03.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Prazdroj U-11
znak
6:1 (:)
zmak
Zruč U-11
 
Čt 26.03.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
3:7 (1:4)
zmak
Letná U-11
 
Čt 19.03.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
0:3 (0:1)
zmak
Město Touškov U-11
20
Út 17.03.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Chrást U-11
znak
7:1 (3:0)
zmak
Zruč U-11
20
Čt 13.11.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Zruč U-11
znak
4:5 (1:2)
zmak
Prazdroj U-11
35
UMT+UO
Út 04.11.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Petřín U-11 B
znak
11:0 (5:0)
zmak
Zruč U-11
50
hř. Zruč! UMT + UO
Út 28.10.2014 16:00
MP U-11 7+1 A
Rokycany U-11
znak
20:0 (9:0)
zmak
Zruč U-11
50
UMT
Čt 23.10.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Zruč U-11
znak
0:12 (0:7)
zmak
Kohouti U-11
30
UMT+UO
Čt 16.10.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Přeštice U-11 B
znak
14:0 (5:0)
zmak
Zruč U-11
55
Čt 09.10.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Zruč U-11
znak
1:7 (0:3)
zmak
Chrást U-11
40
Čt 02.10.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Chrást U-11
znak
6:0 (2:0)
zmak
Zruč U-11
20
Út 30.09.2014 16:00
MP U-11 7+1 A
Smíchov U-11
znak
10:2 (6:2)
zmak
Zruč U-11
20
Čt 25.09.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Zruč U-11
znak
2:7 (1:4)
zmak
Smíchov U-11
20
Po 22.09.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Prazdroj U-11
znak
7:0 (3:0)
zmak
Zruč U-11
17
Čt 18.09.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Zruč U-11
znak
3:7 (0:5)
zmak
Petřín U-11 B
30
Út 16.09.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Zruč U-11
znak
1:13 (0:7)
zmak
Přeštice U-11 B
50
Čt 11.09.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Zruč U-11
znak
1:18 (0:7)
zmak
Rokycany U-11
30
St 03.09.2014 17:00
MP U-11 7+1 A
Kohouti U-11
znak
21:0 (13:0)
zmak
Zruč U-11
20
2013 / 2014
Út 10.06.2014 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
4:9 (2:5)
zmak
VS Plzeň U-11
 
Pá 06.06.2014 16:00
MP U-11 5+1
Košutka U-11
znak
16:2 (4:0)
zmak
Zruč U-11
50
Út 27.05.2014 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
0:17 (0:6)
zmak
FCVP U-11 F
15
Po 19.05.2014 16:30
MP U-11 5+1
Slovan U-11
znak
5:3 (1:3)
zmak
Zruč U-11
30
Út 13.05.2014 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
5:7 (1:5)
zmak
Lhota U-11
 
Po 05.05.2014 17:00
MP U-11 5+1
Petřín U-11
znak
23:0 (16:0)
zmak
Zruč U-11
40
Út 29.04.2014 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
1:9 (0:4)
zmak
Bolevec U-11
 
Čt 24.04.2014 16:30
MP U-11 5+1
Rapid U-11
znak
11:2 (2:1)
zmak
Zruč U-11
 
Út 15.04.2014 17:00
MP U-11 5+1
Kohouti U-11 B
znak
21:1 (13:0)
zmak
Zruč U-11
 
Út 08.04.2014 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
5:13 (1:8)
zmak
St. Plzenec U-11
 
Út 01.04.2014 16:30
MP U-11 5+1
FCVP U-11 G
znak
5:11 (2:3)
zmak
Zruč U-11
30
Út 25.03.2014 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
2:18 (0:8)
zmak
Kohouti U-11
 
St 19.03.2014 17:00
MP U-11 5+1
1.FC Plzeň U-11
znak
3:6 (0:2)
zmak
Zruč U-11
 
So 09.11.2013 11:30
MP U-11 5+1
VS Plzeň U-11
znak
5:7 (3:4)
zmak
Zruč U-11
50
Pá 01.11.2013 16:30
MP U-11 5+1
FCVP U-11 F
znak
17:3 (8:3)
zmak
Zruč U-11
 
hř. Zruč, UMT+UO
Út 22.10.2013 16:15
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
5:2 (2:1)
zmak
Slovan U-11
30
Út 15.10.2013 16:30
MP U-11 5+1
Lhota U-11
znak
6:3 (4:0)
zmak
Zruč U-11
20
Út 08.10.2013 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
7:5 (2:2)
zmak
Petřín U-11
30
Pá 04.10.2013 16:00
MP U-11 5+1
Bolevec U-11
znak
9:1 (6:1)
zmak
Zruč U-11
 
Út 01.10.2013 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
0:15 (0:7)
zmak
Košutka U-11
 
UMT+UO
Út 24.09.2013 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
2:12 (1:7)
zmak
Rapid U-11
40
Út 17.09.2013 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
1:17 (0:8)
zmak
Kohouti U-11 B
 
Čt 12.09.2013 16:30
MP U-11 5+1
St. Plzenec U-11
znak
11:7 (6:3)
zmak
Zruč U-11
 
původní výsledek byl 10:7 (6:5), ale domácí nahlásili jiný...
Po 09.09.2013 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
6:7 (2:5)
zmak
1.FC Plzeň U-11
 
Út 03.09.2013 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
6:13 (4:8)
zmak
FCVP U-11 G
 
St 28.08.2013 17:00
MP U-11 5+1
Kohouti U-11
znak
19:1 (11:1)
zmak
Zruč U-11
40
2009 / 2010
Čt 10.06.2010 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
5:0 (3:0)
zmak
St. Plzenec U-11
30
Čt 13.05.2010 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
6:1 (1:0)
zmak
Přeštice U-11 B
40
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
Dýšina U-11
znak
0:11 (0:7)
zmak
Zruč U-11
20
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
Lhota U-11
znak
2:9 (0:8)
zmak
Zruč U-11
25
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
4:1 (3:0)
zmak
Město Touškov U-11
25
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
Černice U-11
znak
0:8 (0:2)
zmak
Zruč U-11
28
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
Papírny U-11
znak
3:13 (2:6)
zmak
Zruč U-11
25
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
2:5 (0:3)
zmak
Kohouti U-11
30
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
FCVP U-11 B
znak
2:10 (1:4)
zmak
Zruč U-11
20
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
2:3 (1:3)
zmak
Slovan U-11
40
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
Prazdroj U-11
znak
3:3 (2:0)
zmak
Zruč U-11
20
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
3:1 (1:0)
zmak
Rapid U-11
30
Čt 12.11.2009 15:00
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
1:3 (1:2)
zmak
Košutka U-11
40
hř. Košutka
St 04.11.2009 15:00
MP U-11 A
SK Plze
znak
3:1 (3:1)
zmak
Zruč U-11
50
hř. SK 1894
Út 27.10.2009 16:30
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
6:1 (2:1)
zmak
Dýšina U-11
35
UT + UO
Po 19.10.2009 15:30
MP U-11 A
Kohouti U-11
znak
7:3 (2:1)
zmak
Zruč U-11
25
hř. Raková
Čt 15.10.2009 16:30
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
4:3 (3:1)
zmak
Slovan U-11
30
Pá 09.10.2009 16:00
MP U-11 A
Bolevec U-11
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč U-11
 
Po 28.09.2009 16:30
MP U-11 A
Prazdroj U-11
znak
1:6 (1:2)
zmak
Zruč U-11
30
Út 22.09.2009 16:30
MP U-11 A
FCVP U-11
znak
12:0 (5:0)
zmak
Zruč U-11
30
hř. Zruč
Pá 18.09.2009 16:30
MP U-11 A
Přeštice U-11
znak
2:1 (2:0)
zmak
Zruč U-11
130
Čt 10.09.2009 16:30
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
0:7 (0:2)
zmak
FCVP U-11 C
40
Čt 03.09.2009 16:00
MP U-11 A
SENCO U-11
znak
8:1 (2:1)
zmak
Zruč U-11
30
St 02.09.2009 16:30
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
13:0 (6:0)
zmak
FCVP U-11 B
50
2008 / 2009
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Křimice U-11
znak
3:3 (1:1)
zmak
Zruč U-11
 
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
2:0 (1:0)
zmak
SENCO U-11 B
40
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
FCVP U-11 D
znak
1:1 (0:1)
zmak
Zruč U-11
40
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
8:0 (4:0)
zmak
Černice U-11
45
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Slovan U-11
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč U-11
30
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
5:0 (2:0)
zmak
Rapid U-11
60
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Město Touškov U-11
znak
1:3 (0:1)
zmak
Zruč U-11
38
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
3:0 (0:0)
zmak
Bolevec U-11
20
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
4:0 (3:0)
zmak
Prazdroj U-11
35
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Košutka U-11
znak
4:1 (0:0)
zmak
Zruč U-11
45
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
3:5 (1:2)
zmak
Smíchov U-11
30
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
0:0 (0:0)
zmak
Košutka U-11 B
20
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Petřín U-11
znak
6:0 (1:0)
zmak
Zruč U-11
 
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
1:6 (0:2)
zmak
FCVP U-11 B
20
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Bolevec U-11
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč U-11
20
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
1:0 (1:0)
zmak
Slovan U-11
15
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Město Touškov U-11
znak
2:2 (1:1)
zmak
Zruč U-11
45
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
1:7 (0:2)
zmak
FCVP U-11 E
40
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Přeštice U-11
znak
11:0 (4:0)
zmak
Zruč U-11
25
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
1:8 (0:3)
zmak
Kohouti U-11
30
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
SENCO U-11
znak
14:0 (6:0)
zmak
Zruč U-11
40
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
1:4 (0:3)
zmak
Křimice U-11
30
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
FCVP U-11
znak
1:2 (0:1)
zmak
Zruč U-11
30
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ROBSTAV stavby s.r.o.

ELIOD servis, s.r.o.

B&BC a.s.
IMPA spol. s r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o.
EKOLEVEL s.r.o.
Stavební montáže s. r.o.

OMEXOM GA ENERGO s.r.o.
WEST BRICK - lícové zdivo s.r.o.
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
AEROTECH s.r.o.

PNEU HÁJEK
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
ELEKTRO ŠTAIF, s.r.o.
D3K s.r.o.
2K ENRGY s.r.o.
DAK cz s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
Zruč-Senec
OBEC ZRUČ-SENEC

MŠMT Můj klub

Plzeňský kraj
PM Trávníky

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
 
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
Muži A
Muži B
U-19
U-15
U-13
U-13 B
U-11
U-11 B
U-9
U-9 B
U-7
SG A
SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.