Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KPM KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
znak

TJ Zruč U-15 2018 / 2019




Přehled Všechny zápasy Statistiky Fotogalerie (70) Soutěž - přehled Soutěž - tabulka
2018 2017
2014
2013 2010 2009
2008 2007 2006 2005 2004 1985
PŘEHLED ZÁPASŮ
Datum
Soutěž
Domácí
 
Skóre
 
Hosté
Diváků
Pozn.
2018 / 2019
Ct 18.10.2018 16:30
OP U-15
TJ Zruč U-15
znak
14:0 (5:0)
zmak
D. Bělá U-15
20
Ct 04.10.2018 16:30
OP U-15
TJ Zruč U-15
znak
9:0 (3:0)
zmak
Všeruby U-15
20
Po 01.10.2018 17:00
OP U-15
Tlučná U-15
znak
6:0 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-15
25
Ut 18.09.2018 16:30
OP U-15
Plasy U-15
znak
2:3 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-15
50
Ct 13.09.2018 16:30
OP U-15
TJ Zruč U-15
znak
3:0 (1:0)
zmak
Mladotice U-15
20
Ne 09.09.2018 11:00
OP U-15
Kralovice U-15
znak
0:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-15
20
Ut 04.09.2018 16:30
(přátelsky)
Plasy U-15
znak
5:6 (2:3)
zmak
TJ Zruč U-15
50
2017 / 2018
Ut 19.06.2018 17:00
MP U-15 6+1
TJ Zruč U-15
znak
3:6 (1:3)
zmak
S. Lhota
30
Ut 12.06.2018 17:00
MP U-15 6+1
Doubravka B
znak
10:1 (3:1)
zmak
TJ Zruč U-15
10
Ut 05.06.2018 16:30
MP U-15 6+1
TJ Zruč U-15
znak
1:6 (1:3)
zmak
Chrást U-15
20
Ct 31.05.2018 16:30
MP U-15 6+1
VS Plzeň U-15 B
znak
4:10 (1:6)
zmak
TJ Zruč U-15
20
Ut 15.05.2018 16:30
MP U-15 6+1
VS Plzeň U-15
znak
7:1 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-15
30
Ct 10.05.2018 16:30
MP U-15 6+1
TJ Zruč U-15
znak
4:3 (4:1)
zmak
Prazdroj U-15
7
Ut 08.05.2018 16:30
MP U-15 6+1
TJ Zruč U-15
znak
2:8 (1:3)
zmak
St. Plzenec U-15
30
St 02.05.2018 17:00
MP U-15 6+1
Chotíkov
znak
6:2 (3:1)
zmak
TJ Zruč U-15
12
Ct 26.04.2018 16:30
MP U-15 6+1
TJ Zruč U-15
znak
2:5 (0:1)
zmak
Zbůch U-15
15
Ut 24.04.2018 16:30
MP U-15 6+1
Druztová U-15
znak
1:2 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-15
15
St 18.04.2018 16:30
MP U-15 6+1
S. Černice U-15
znak
5:2 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-15
37
St 04.04.2018 17:00
MP U-15 6+1
Třemošná U-15
znak
0:5 (0:2)
zmak
TJ Zruč U-15
50
Po 26.03.2018 17:00
MP U-15 6+1
TJ Zruč U-15
znak
1:5 (1:2)
zmak
Slovan Spoje U-15
17
Ut 06.03.2018 16:30
(přátelsky)
TJ Zruč U-15
znak
2:8 (-:-)
zmak
Druztová U-15
 
Ut 06.02.2018 15:30
(přátelsky)
TJ Zruč U-15
znak
0:2 (-:-)
zmak
Druztová U-15
 
Ct 18.01.2018 16:30
(přátelsky)
TJ Zruč U-13
znak
6:3 (3:1)
zmak
TJ Zruč U-15
 
Ct 16.11.2017 16:30
MP U-15 6+1
TJ Zruč U-15
znak
1:11 (1:5)
zmak
Doubravka B
15
Ut 07.11.2017 16:30
MP U-15 6+1
Chrást U-15
znak
13:0 (5:0)
zmak
TJ Zruč U-15
10
Ct 02.11.2017 16:30
MP U-15 6+1
TJ Zruč U-15
znak
9:1 (5:0)
zmak
VS Plzeň U-15 B
20
Po 23.10.2017 16:30
MP U-15 6+1
S. Lhota
znak
7:4 (2:2)
zmak
TJ Zruč U-15
15
Ct 19.10.2017 16:30
MP U-15 6+1
TJ Zruč U-15
znak
1:7 (1:4)
zmak
VS Plzeň U-15
30
Po 09.10.2017 16:30
MP U-15 6+1
Prazdroj U-15
znak
4:1 (1:1)
zmak
TJ Zruč U-15
10
Ct 05.10.2017 16:30
MP U-15 6+1
TJ Zruč U-15
znak
2:8 (1:4)
zmak
Chotíkov
38
So 30.09.2017 10:00
MP U-15 6+1
Zbůch U-15
znak
4:0 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-15
25
Ct 21.09.2017 16:30
MP U-15 6+1
TJ Zruč U-15
znak
0:4 (0:1)
zmak
Druztová U-15
25
Po 11.09.2017 16:30
MP U-15 6+1
St. Plzenec U-15
znak
14:1 (9:0)
zmak
TJ Zruč U-15
44
Ct 07.09.2017 16:30
MP U-15 6+1
TJ Zruč U-15
znak
4:3 (2:2)
zmak
Třemošná U-15
22
Po 04.09.2017 17:00
MP U-15 6+1
TJ Zruč U-15
znak
1:12 (0:5)
zmak
S. Černice U-15
30
Po 28.08.2017 17:00
MP U-15 6+1
Slovan Spoje U-15
znak
5:1 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-15
35
2014 / 2015
Pa 12.06.2015 17:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
3:1 (1:1)
zmak
Bolevec U-15
20
St 03.06.2015 16:30
MP U-15
Slovan Spoje U-15
znak
3:4 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-15
 
St 27.05.2015 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
5:1 (4:0)
zmak
Letná U-15
50
Branky: Kroužel Dominik 2, Trnka Vojtěch, Mancl Patrik, Horažďovský Ondřej - Pecha Daniel; Rozhodčí: Burda; ČK: Lopata Ondřej - 0
Ut 19.05.2015 16:30
MP U-15
St. Plzenec U-15
znak
0:3 (-:-)
zmak
TJ Zruč U-15
 
kontumačně, nízký počet domácích hráčů
St 13.05.2015 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
3:1 (0:0)
zmak
Prazdroj U-15
35
Branky: Mancl Patrik, Roubal Daniel, Suk Matyáš - Žiga Roman; Rozhodčí: Nešpor; ŽK: 1:0
St 06.05.2015 17:00
MP U-15
Doubravka B
znak
5:1 (4:0)
zmak
TJ Zruč U-15
 
UMT + UO
St 29.04.2015 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
2:2 (2:1)
zmak
M. Touškov U-15
25
PK 4:2, Branky: Lopata Ondřej, Roubal Daniel - Šmat Jakub, Bartůněk Marek; Rozhodčí: Kříž Luk.; ŽK: 1:0; ČK: 0 - Wagner Martin
Ne 26.04.2015 10:00
MP U-15
Dýšina U-15
znak
0:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-15
25
Pa 17.04.2015 17:30
MP U-15
Petřín U-15 B
znak
3:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-15
15
Branky: Provod Michal, Maur Matěj, Salvět Patrik; Rozhodčí: Šlauf; ŽK: 1:0
Po 13.04.2015 17:15
MP U-15
Prazdroj U-15
znak
1:6 (0:5)
zmak
TJ Zruč U-15
10
St 08.04.2015 16:30
MP U-15
Bolevec U-15
znak
2:1 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-15
 
St 01.04.2015 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
3:4 (0:2)
zmak
Slovan Spoje U-15
 
UMT
Ct 26.03.2015 16:30
MP U-15
Letná U-15
znak
0:4 (0:2)
zmak
TJ Zruč U-15
 
St 18.03.2015 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
5:3 (1:2)
zmak
St. Plzenec U-15
35
UMT
Po 02.03.2015 16:30
(přátelsky)
TJ Zruč U-15
znak
0:4 (0:3)
zmak
Košutka U-15
15
So 17.01.2015 11:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-15
znak
1:5 (1:1)
zmak
Košutka U-15
 
St 12.11.2014 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
1:5 (1:2)
zmak
Doubravka B
90
UMT
Ne 09.11.2014 10:30
MP U-15
M. Touškov U-15
znak
1:3 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-15
30
St 29.10.2014 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
6:1 (3:0)
zmak
Dýšina U-15
50
UMT + UO
St 22.10.2014 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
1:0 (1:0)
zmak
Petřín U-15 B
30
UMT
St 15.10.2014 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
7:0 (3:0)
zmak
Bolevec U-15
55
St 08.10.2014 16:30
MP U-15
Slovan Spoje U-15
znak
2:3 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-15
55
St 01.10.2014 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
6:0 (3:0)
zmak
Letná U-15
40
Po 22.09.2014 17:30
MP U-15
St. Plzenec U-15
znak
1:3 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-15
20
St 17.09.2014 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
4:2 (2:1)
zmak
Prazdroj U-15
50
St 10.09.2014 17:00
MP U-15
Doubravka B
znak
3:2 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-15
40
UMT + UO
St 03.09.2014 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
5:2 (1:1)
zmak
M. Touškov U-15
20
Ne 31.08.2014 10:00
MP U-15
Dýšina U-15
znak
1:5 (0:2)
zmak
TJ Zruč U-15
25
St 20.08.2014 15:30
MP U-15
Petřín U-15 B
znak
1:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-15
25
PK 2:4
2013 / 2014
Pa 13.06.2014 16:30
MP U-15
Slovan Spoje U-15
znak
1:3 (1:1)
zmak
TJ Zruč U-15
 
St 04.06.2014 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
2:0 (1:0)
zmak
M. Touškov U-15
 
Ne 01.06.2014 17:00
(přátelsky)
Doubravka B
znak
1:3 (1:1)
zmak
TJ Zruč U-15
 
Po 19.05.2014 16:30
MP U-15
TJ Union U-15
znak
0:6 (0:3)
zmak
TJ Zruč U-15
 
St 14.05.2014 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
1:2 (0:0)
zmak
Rapid U-15
29
Po 05.05.2014 16:30
MP U-15
Prazdroj U-15
znak
2:3 (0:3)
zmak
TJ Zruč U-15
 
St 16.04.2014 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
4:2 (2:1)
zmak
Bolevec U-15
 
St 09.04.2014 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
3:2 (2:1)
zmak
Slovan Spoje U-15
 
Ne 06.04.2014 10:30
MP U-15
M. Touškov U-15
znak
1:3 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-15
 
St 02.04.2014 17:00
(přátelsky)
Horní Bříza U-15
znak
2:6 (0:3)
zmak
TJ Zruč U-15
 
St 19.03.2014 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
27:0 (13:0)
zmak
TJ Union U-15
 
Pa 14.03.2014 16:00
MP U-15
Rapid U-15
znak
3:2 (1:1)
zmak
TJ Zruč U-15
23
St 19.02.2014 16:30
(přátelsky)
TJ Zruč U-15
znak
1:10 (0:6)
zmak
FCVP 2000
 
So 21.12.2013 10:45
(turnaj)
Prazdroj U-15
znak
1:1 (-:-)
zmak
TJ Zruč U-15
 
PK 3:1
So 21.12.2013 10:00
(turnaj)
TJ Zruč U-15
znak
4:2 (-:-)
zmak
Smíchov U-15
 
So 16.11.2013 10:30
(přátelsky)
TJ Zruč U-15
znak
10:3 (5:1)
zmak
Smíchov U-15
 
So 26.10.2013 10:00
MP U-15
Bolevec U-15
znak
0:3 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-15
 
Ne 20.10.2013 10:00
MP U-15
Slovan Spoje U-15
znak
2:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-15
20
Po 14.10.2013 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
9:1 (5:0)
zmak
Prazdroj U-15
 
UMT+UO
St 09.10.2013 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
3:0 (1:0)
zmak
M. Touškov U-15
 
Po 23.09.2013 16:30
MP U-15
TJ Union U-15
znak
0:14 (0:7)
zmak
TJ Zruč U-15
30
St 18.09.2013 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
2:1 (1:1)
zmak
Rapid U-15
 
St 11.09.2013 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
3:1 (0:0)
zmak
Bolevec U-15
50
Po 09.09.2013 16:30
MP U-15
Prazdroj U-15
znak
2:2 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-15
23
PK 1:3
St 04.09.2013 16:30
(přátelsky)
Horní Bříza U-15
znak
2:3 (0:2)
zmak
TJ Zruč U-15
 
2010 / 2011
Ne 05.06.2011 10:30
MP U-15
VS Plzeň U-15
znak
11:0 (8:0)
zmak
TJ Zruč U-15
20
St 25.05.2011 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:4 (0:1)
zmak
Rapid U-15
50
St 18.05.2011 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:10 (0:3)
zmak
Letná U-15
35
Po 09.05.2011 17:00
MP U-15
TJ Union U-15
znak
10:1 (4:1)
zmak
TJ Zruč U-15
10
St 04.05.2011 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:10 (0:7)
zmak
S. Lhota
10
So 30.04.2011 14:00
MP U-15
M. Touškov U-15
znak
13:0 (5:0)
zmak
TJ Zruč U-15
50
Ct 21.04.2011 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:12 (0:6)
zmak
Doubravka B
50
St 27.10.2010 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
4:2 (1:1)
zmak
VS Plzeň U-15
51
UT+UO
So 23.10.2010 10:30
MP U-15
Rapid U-15
znak
14:0 (7:0)
zmak
TJ Zruč U-15
10
Po 11.10.2010 16:30
MP U-15
Letná U-15
znak
5:2 (3:0)
zmak
TJ Zruč U-15
10
St 06.10.2010 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
1:2 (0:1)
zmak
TJ Union U-15
40
So 02.10.2010 13:30
MP U-15
S. Lhota
znak
11:0 (4:0)
zmak
TJ Zruč U-15
20
St 22.09.2010 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:4 (0:1)
zmak
M. Touškov U-15
50
Pa 17.09.2010 16:00
MP U-15
Doubravka B
znak
10:1 (3:0)
zmak
TJ Zruč U-15
30
2009 / 2010
Po 14.06.2010 16:30
MP U-15
Letná U-15
znak
0:10 (0:3)
zmak
TJ Zruč U-15
22
St 09.06.2010 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:3 (0:1)
zmak
Prazdroj U-15
20
So 05.06.2010 10:00
MP U-15
VS Plzeň U-15
znak
3:3 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-15
10
St 26.05.2010 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:5 (0:2)
zmak
M. Touškov U-15
25
Pa 21.05.2010 17:00
MP U-15
Křimice U-15
znak
8:3 (5:0)
zmak
TJ Zruč U-15
40
St 05.05.2010 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
3:0 (1:0)
zmak
Rapid U-15
70
So 01.05.2010 10:00
MP U-15
Druztová U-15
znak
0:6 (0:2)
zmak
TJ Zruč U-15
27
St 21.04.2010 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
4:2 (3:1)
zmak
S. Černice U-15
20
St 14.04.2010 16:30
MP U-15
FCVP Ž
znak
0:3 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-15
30
St 07.04.2010 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
2:1 (1:0)
zmak
Slovan Spoje U-15
 
St 11.11.2009 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
2:1 (1:0)
zmak
Letná U-15
25
UT + UO
Po 02.11.2009 15:00
MP U-15
Prazdroj U-15
znak
2:2 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-15
5
Po 26.10.2009 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
5:1 (1:1)
zmak
VS Plzeň U-15
34
UT + UO
So 24.10.2009 12:00
MP U-15
M. Touškov U-15
znak
3:3 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-15
25
St 14.10.2009 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
2:2 (1:2)
zmak
Křimice U-15
20
St 30.09.2009 16:00
MP U-15
Rapid U-15
znak
3:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-15
20
St 23.09.2009 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
15:0 (8:0)
zmak
Druztová U-15
48
So 19.09.2009 10:00
MP U-15
S. Černice U-15
znak
0:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-15
15
St 09.09.2009 16:30
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:6 (0:5)
zmak
FCVP Ž
20
So 05.09.2009 10:00
MP U-15
Slovan Spoje U-15
znak
2:1 (1:1)
zmak
TJ Zruč U-15
30
2008 / 2009
Ne 01.03.2009 17:00
MP U-15
M. Touškov U-15
znak
4:3 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-15
25
Ne 01.03.2009 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:8 (0:3)
zmak
Doubravka B
10
Ne 01.03.2009 17:00
MP U-15
Dýšina U-15
znak
2:1 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-15
10
Ne 01.03.2009 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
2:5 (0:4)
zmak
Druztová U-15
74
Ne 01.03.2009 17:00
MP U-15
Malesice U-15
znak
3:2 (3:1)
zmak
TJ Zruč U-15
35
Ne 01.03.2009 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
3:1 (2:0)
zmak
S. Černice U-15
40
Ne 01.03.2009 17:00
MP U-15
Slovan Spoje U-15
znak
7:2 (4:1)
zmak
TJ Zruč U-15
20
Ne 01.03.2009 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
4:4 (2:2)
zmak
Letná U-15
20
Ne 01.03.2009 17:00
MP U-15
Prazdroj U-15
znak
4:0 (3:0)
zmak
TJ Zruč U-15
100
Ne 01.03.2009 17:00
MP U-15
VS Plzeň U-15
znak
3:3 (1:3)
zmak
TJ Zruč U-15
30
Po 01.09.2008 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:8 (0:2)
zmak
M. Touškov U-15
34
Po 01.09.2008 17:00
MP U-15
Doubravka B
znak
8:0 (4:0)
zmak
TJ Zruč U-15
5
Po 01.09.2008 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:4 (0:4)
zmak
Dýšina U-15
30
Po 01.09.2008 17:00
MP U-15
Druztová U-15
znak
8:0 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-15
48
Po 01.09.2008 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
3:0 (-:-)
zmak
Malesice U-15
 
kontumace
Po 01.09.2008 17:00
MP U-15
S. Černice U-15
znak
7:0 (4:0)
zmak
TJ Zruč U-15
25
Po 01.09.2008 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:5 (0:2)
zmak
Slovan Spoje U-15
50
Po 01.09.2008 17:00
MP U-15
Letná U-15
znak
17:0 (3:0)
zmak
TJ Zruč U-15
10
Po 01.09.2008 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
1:6 (0:2)
zmak
Prazdroj U-15
35
Po 01.09.2008 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
2:1 (2:1)
zmak
VS Plzeň U-15
20
2007 / 2008
So 01.03.2008 17:00
MP U-15
Malesice U-15
znak
1:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-15
20
So 01.03.2008 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:3 (0:2)
zmak
Druztová U-15
20
So 01.03.2008 17:00
MP U-15
Letná U-15
znak
4:0 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-15
20
So 01.03.2008 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
2:2 (0:2)
zmak
Slovan Spoje U-15
42
So 01.03.2008 17:00
MP U-15
VS Plzeň U-15
znak
4:2 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-15
10
So 01.03.2008 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:2 (0:2)
zmak
Doubravka B
38
So 01.03.2008 17:00
MP U-15
M. Touškov U-15
znak
7:0 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-15
60
So 01.03.2008 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
3:3 (2:1)
zmak
St. Plzenec U-15
30
So 01.03.2008 17:00
MP U-15
Prazdroj U-15
znak
1:8 (1:3)
zmak
TJ Zruč U-15
10
So 01.09.2007 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
3:0 (0:0)
zmak
Malesice U-15
20
So 01.09.2007 17:00
MP U-15
Druztová U-15
znak
2:2 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-15
15
So 01.09.2007 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:4 (0:1)
zmak
Letná U-15
20
So 01.09.2007 17:00
MP U-15
Slovan Spoje U-15
znak
4:1 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-15
30
So 01.09.2007 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
6:1 (3:1)
zmak
VS Plzeň U-15
20
So 01.09.2007 17:00
MP U-15
Doubravka B
znak
8:0 (4:0)
zmak
TJ Zruč U-15
10
So 01.09.2007 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
1:2 (0:1)
zmak
M. Touškov U-15
25
So 01.09.2007 17:00
MP U-15
St. Plzenec U-15
znak
8:0 (4:0)
zmak
TJ Zruč U-15
40
So 01.09.2007 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
5:4 (1:2)
zmak
Prazdroj U-15
25
2006 / 2007
Ct 01.03.2007 17:00
MP U-15
VS Plzeň U-15
znak
4:2 (2:2)
zmak
TJ Zruč U-15
20
Ct 01.03.2007 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
6:4 (4:1)
zmak
M. Touškov U-15
20
Ct 01.03.2007 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
1:2 (0:1)
zmak
Dýšina U-15
15
Ct 01.03.2007 17:00
MP U-15
Křimice U-15
znak
5:0 (4:0)
zmak
TJ Zruč U-15
50
Ct 01.03.2007 17:00
MP U-15
Chrást U-15
znak
3:3 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-15
15
Ct 01.03.2007 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
3:4 (1:1)
zmak
Druztová U-15
15
Ct 01.03.2007 17:00
MP U-15
St. Plzenec U-15
znak
3:2 (0:2)
zmak
TJ Zruč U-15
40
Ct 01.03.2007 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
2:3 (2:1)
zmak
Letná U-15
20
Ct 01.03.2007 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:6 (0:2)
zmak
VS Plzeň U-15
40
Pa 01.09.2006 17:00
MP U-15
M. Touškov U-15
znak
2:1 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-15
30
Pa 01.09.2006 17:00
MP U-15
Dýšina U-15
znak
3:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-15
20
Pa 01.09.2006 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
1:6 (0:3)
zmak
Křimice U-15
25
Pa 01.09.2006 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
5:1 (1:1)
zmak
Chrást U-15
20
Pa 01.09.2006 17:00
MP U-15
Druztová U-15
znak
4:2 (1:1)
zmak
TJ Zruč U-15
25
Pa 01.09.2006 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:1 (0:1)
zmak
St. Plzenec U-15
40
Pa 01.09.2006 17:00
MP U-15
Letná U-15
znak
7:1 (3:0)
zmak
TJ Zruč U-15
15
2005 / 2006
St 01.03.2006 17:00
MP U-15
Druztová U-15
znak
0:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-15
17
St 01.03.2006 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
2:3 (2:1)
zmak
VS Plzeň U-15
30
St 01.03.2006 17:00
MP U-15
TJ Union U-15
znak
1:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-15
20
St 01.03.2006 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
2:1 (1:0)
zmak
Letná U-15
10
St 01.03.2006 17:00
MP U-15
Žichlice U-15
znak
2:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-15
35
St 01.03.2006 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
1:0 (0:0)
zmak
Křimice U-15
20
St 01.03.2006 17:00
MP U-15
St. Plzenec U-15
znak
1:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-15
20
St 01.03.2006 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:2 (0:0)
zmak
Spoje U-15 B
30
St 01.03.2006 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:0 (0:0)
zmak
Druztová U-15
20
Ct 01.09.2005 17:00
MP U-15
VS Plzeň U-15
znak
3:1 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-15
10
Ct 01.09.2005 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
3:1 (1:0)
zmak
TJ Union U-15
20
Ct 01.09.2005 17:00
MP U-15
Letná U-15
znak
2:8 (1:5)
zmak
TJ Zruč U-15
20
Ct 01.09.2005 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:5 (0:3)
zmak
Žichlice U-15
30
Ct 01.09.2005 17:00
MP U-15
Křimice U-15
znak
3:1 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-15
20
Ct 01.09.2005 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
1:3 (0:2)
zmak
St. Plzenec U-15
15
Ct 01.09.2005 17:00
MP U-15
Spoje U-15 B
znak
0:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-15
20
2004 / 2005
Ut 01.03.2005 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
15:0 (5:0)
zmak
Malesice
20
Ut 01.03.2005 17:00
MP U-15
SK Slavia U-15
znak
2:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-15
25
Ut 01.03.2005 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
2:0 (0:0)
zmak
Křimice U-15
10
Ut 01.03.2005 17:00
MP U-15
TJ Union U-15
znak
1:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-15
41
Ut 01.03.2005 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
2:1 (2:1)
zmak
S. Černice U-15
15
Ut 01.03.2005 17:00
MP U-15
Druztová U-15
znak
1:2 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-15
20
Ut 01.03.2005 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
5:3 (2:2)
zmak
VS Plzeň U-15
20
Ut 01.03.2005 17:00
MP U-15
Letná U-15
znak
0:2 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-15
15
Ut 01.03.2005 17:00
MP U-15
St. Plzenec U-15
znak
0:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-15
25
St 01.09.2004 17:00
MP U-15
Malesice
znak
0:4 (-:-)
zmak
TJ Zruč U-15
 
St 01.09.2004 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
2:1 (-:-)
zmak
SK Slavia U-15
 
St 01.09.2004 17:00
MP U-15
Křimice U-15
znak
1:2 (-:-)
zmak
TJ Zruč U-15
 
St 01.09.2004 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
1:3 (-:-)
zmak
TJ Union U-15
 
St 01.09.2004 17:00
MP U-15
S. Černice U-15
znak
7:0 (-:-)
zmak
TJ Zruč U-15
 
St 01.09.2004 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:1 (-:-)
zmak
Druztová U-15
 
St 01.09.2004 17:00
MP U-15
VS Plzeň U-15
znak
0:2 (-:-)
zmak
TJ Zruč U-15
 
St 01.09.2004 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
0:9 (-:-)
zmak
Letná U-15
 
St 01.09.2004 17:00
MP U-15
TJ Zruč U-15
znak
1:3 (-:-)
zmak
St. Plzenec U-15
 
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.

ROBSTAV stavby s.r.o.
B&BC a.s.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
DAK cz s.r.o.
IMPA spol. s r.o.
Projekty Škubalová
OMEXOM GA ENERGO s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. 2K ENRGY s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2018
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. B
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Plzeň-sever
Okresní přebor starších žáků
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč U-7
TJ Zruč SG A
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.